Domů Czech Technické problémy & bugy

chyba na organickém a rybím trhu 1.8.2019

Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze chyby po aktualizaci.
«1

Komentáře

  • premysl4 (CZ1)premysl4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    V organickém trhu se ukazuje správa trhu? Přemysl 4 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Opravovali v něm chybu, nezvládnou to v krátkém čase tak možnost prodávat přes trhy odstranili. Podívej se do moderátorského věstníku.
  • mimon2 (CZ1)mimon2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    od mimon2 - proč nejde otevřít po poslední aktualizaci organický trh?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Podívej se na příspěvek nad svým. Proč nečteš?
  • premysl4 (CZ1)premysl4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    v pohodě  jenom jsem chtěl vědět jestli jsem jediný nebo je nás víc a pokuď to nějak budou opravovat :-) 
  • premysl4 (CZ1)premysl4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    já čtu 

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Já vím, promiň. Jen nejde na foru citace příspěvků. To bylo pro mimon2
  • premysl4 (CZ1)premysl4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    v pohodě   :D  :p
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Bez trhu je pak úplně bezpředmětné hrát i vesnickou slavnost, tenhle bug ovlivňuje více věcí než se zdá.
    Nemám nervy, abych něco pěstoval jen pro následné vyhození nebo přikrmování stánků, nebo jen kvůli remízkům. Házím závoru a jdu si v tom vedru raději lehnout :-)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Vždyť to můžeš rovnou prodat. Zase tak moc ztrátové to není.
  • masenka1962 (CZ1)masenka1962 (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    Proč dnes přestal fungovat organický trh?
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    Je to snad ve vsech prispevcich kolem. Netreba zakladat dalsi vlakno.

    Ahoj
    oznámení o problému s trhem, CM Katsuo:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/195141/announcement-problem-with-the-contracts-in-the-organic-fish-markets
    Vážená komunita,
    Jsme si vědomi problémů, které se objevily ve smlouvách na trzích s biopotravinami / rybami a pracujeme na jejich vyřešení. Bohužel není možné problémy vyřešit okamžitě, a protože tyto problémy jsou složité, potřebujeme více času, abychom je dále prozkoumali. V důsledku toho musíme prozatím odstranit tržní karty, aby hráči nemohli splnit žádnou smlouvu.
    Omlouváme se za problémy, se kterými jste se setkali během dnešní aktualizace, jsme odhodláni tyto problémy vyřešit co nejdříve. Jakmile budou problémy vyřešeny, dáme vám vědět.
    S pozdravem,
    Váš komunitní tým 
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    Nejen že zmizela ikona trhu ale ani to nenačítá sklizenou úrodu ani do skladu a ani do hry a to jim to několik hodin nešlo vůbec.Takže jim na to taky kašlu umělcům.
  • Mishulinka (CZ1)Mishulinka (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    mě též, taky nevím, co se děje...
  • Lucinka69 (CZ1)Lucinka69 (CZ1) CZ1 Komentářů: 707
    Nejde to nikomu,organický a rybí trh je dočasně uzavřen.Opravují chyby.

  • Evulka9 (SK1)Evulka9 (SK1) SK1 Komentářů: 1
    ahojte mne sa tiež stratil pre zmenu trh s organickými potravinami
  • RedDěvče (CZ1)RedDěvče (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    u nás to samé,rybí a organický trh se kamsi vytratil :-(
  • Severus701 (CZ1)Severus701 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    To je chlív - hlavně, že spouštějí hromadu soutěží najednou a chyby se vrství a hráči jsou jen biti. Máme všude zboží, rozehrřáno, včetně časově omezených soutěží!!!! Ztráty nám uhradí kdo?
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    Cca v 17:30 vložil Pexi do Moderátorského věštníku informaci, že po aktualizaci, která dnes proběhla, začali oba trhy blbnout...Takže je odstranili. Jakmile bude vše v pořádku, tak je zase vrátí....
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Ahoj,že chybí oba trhy je tady už několikrát napsáno.Já bych chtěla vědět,jestli nám vše vrátí v tom stavu,v kterém to bylo.Měla jsem rozehráno ve všech a dala jsem tam zboží za spousty milionů.Co s tím bude dál?A ještě jedna věc ...už vyhrané medaile jsou taky všechny pryč?Dnes najela nová soutěž a to,co jsem už měla vyhráno,včetně několika zlatých medailí nikde nevidím.Myslím,že kdyby ubrali na nových a nových událostech,zklidnili trošku hru a nedělali pořád nějaké změny,byli by všichni o moc spokojenější.Hra jako taková je fajn,zábavná,ale...nic,ani novinky by se neměly přehánět
  • iva 100 (CZ1)iva 100 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Zdravím.   Vypadli ze hry kontrakty a rybí trh. Bude to zpět vráceno do hry, a nebo ne a když ne tak proč?                                                      iva 100
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    Upřímně mám taky velký strach...měla jsem rozjetý kontrakt za 4,5 mega a pár menších...nechci házet čerty na zeď, ale řekla bych, že zmizí i vše, co se do nich dalo...napíší omluvu, že to museli udělat a dají nějakou kompenzaci, která samozřejmě nebude adekvátní vložených surovinám a rybám...
    O tom, že pořád zkouší něco nového a hrnou jednu akci za druhou tu bylo napsáno mnohé...ale nic se nezměnilo...
    Zkontrolovala jsem si medaile a mě zůstaly...
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 01.08.2019
    Ahoj Marynelo
    Na to by mělo fungovat vyčistění historie v prohlížeči. Myslím na to nenačítání.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Děkuji za odpověď,budeme muset holt počkat co s tím udělají.Stejně nejde nic jiného dělat,neovlivníme to.Stejně jako to,jestli nám nějak nahradí ty zmatky a ztráty.
  • qwerty11 (CZ1)qwerty11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Jasně, udělali aktualizaci, potom další, která trvala cca 4 hodiny a potom se ztratily trhy.
    Propadají suroviny, ubírá to radost ze hry a otravuje to život a já si ho sem nechci chodit otravovat, ale naopak.Takže za mne buď to bude lepší, nebo budu někde jinde.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    A koukám, že tu nefunguje citace.Jasně můžu prodávat, pokud nv, že na trhu mám rozdělaných 6 kontraktrů s posledními kvanty k dodání. Smyslem hry není prodej, ale DODEJ, což bych velice rád učinil. Mám dodat hromadu pampelišek, vypleskám spešl osivo a pak to jako mám  hned prodat?  Sklady plný. Tenhle programátorský blábol narušil celý princip hry. To jako fakt nemají k dispozici testovací server, kde by to nejdřív vyzkoušeli?
  • MajaManager (SK1)MajaManager (SK1) SK1 Komentářů: 23
    bez trhu ma to nebaví predávať,hlavne ryby.Mala som motív a páčilo sa mi to.Prečo všetko dobré zrušíte?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj

    Ano nefunguje na foru citace, je to hlášené.

    K trhu: je to dočasné aby mohli opravit chyby. 
    Taky jsem měla na trhu většinu kontraktů před dokončením, bylo v tom spousta produktů. Nejsem z toho nadšená ale nemůžu dělat nic než čekat na opravu a doufat, že trh vrátí tak jak byl (asi jen zbožné přání).
    Bez trhu mi nic jiné než prodat to co se nevejde do skladu nezbývá.
  • Happy village (CZ1)Happy village (CZ1) CZ1 Komentářů: 0
    Jen bych se chtěla zeptat.... včera od večera se nezobrazují zakázky. Mám v tom dost milionů, tak mě zajímá, kdy bude tahle chyba odstraněna a hlavně, jestli si toho už někdo všiml. Děkuji.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Prosím nezakládej nové vlákno k věci o které je tady toho spousta napsané, odpověď už máš u mě na zdi. Nijak si nepomůžeš založením dalších vláken.

Sign In to comment.