Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

179112

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj lidi
    CM Katsuo už to uznámil, je to ve věstníku.
    Potíže s trhem, nemohli opravit, proto to odstranili. Přečtěte si to.
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Ono nestačilo že jsme tak dlouho čekali ještě zmizel trh a nová farma nikde to je opravdu úžasný. Tak za toto by měli vysolit pěkně tučnou odměnu.
  • Oskeruska (CZ1)Oskeruska (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    Tak mi to jelo necelou půlhodinu a už je to zase pryč :-(( opět údržba..
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Při čtení komentářů jsem se náramně bavila. Aspon k něčemu je to dobré
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Farma normálně jede
  • mizuki (CZ1)mizuki (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    no pokud už  nevrátí trhy ať už organický a rybí, tak mě docela naštvou. V každé zakázce plno věcí a budou fuč.  A že chtěli věci v desetitisících. To bylo lepší to prodat :( No dneska je to pěkný chaos 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Prosím, klid, bez paniky.
    Ahoj
    oznámení o problému s trhem, CM Katsuo:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/195141/announcement-problem-with-the-contracts-in-the-organic-fish-markets
    Vážená komunita,
    Jsme si vědomi problémů, které se objevily ve smlouvách na trzích s biopotravinami / rybami a pracujeme na jejich vyřešení. Bohužel není možné problémy vyřešit okamžitě, a protože tyto problémy jsou složité, potřebujeme více času, abychom je dále prozkoumali. V důsledku toho musíme prozatím odstranit tržní karty, aby hráči nemohli splnit žádnou smlouvu.
    Omlouváme se za problémy, se kterými jste se setkali během dnešní aktualizace, jsme odhodláni tyto problémy vyřešit co nejdříve. Jakmile budou problémy vyřešeny, dáme vám vědět.
    S pozdravem,
    Váš komunitní tým 
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Já to vůbec hrát nebudu, dokud to neopraví!
  • Berecza (SK1)Berecza (SK1) SK1 Komentářů: 95
    Vôbec žiadnu výzvu neviem spustiť, lebo okno na výber je prázdne
  • Lucinka69 (CZ1)Lucinka69 (CZ1) CZ1 Komentářů: 707
    Stačí se jen znovu přihlásit,taky jsem to tak měla.
  • Berecza (SK1)Berecza (SK1) SK1 Komentářů: 95
    To je všetko pekné. Ale nepochopím prečo sa nevedelo pokaziť okienko " Kúp si toto a aj toto"samozrejme výhodne za zlaté a len hneď teraz, lebo ďalšia skvelá ponuka príde už o pár sekúnd.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    souhlasím s tebou magica13 i když je výzva v pytli, tak jsem se  alespoň jsem se pobavila tady při vašich hláškách někteří mají hezké přirovnání i když bych u toho zároveň střílela zvláště když ti co nám rozjeli soutěže ve farmářské lize  a potom nám do toho vrazí polodenní údržbu
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    To by mě vážně zajímalo, jak je tahle hra naprogramovaná. Ale vsadím boty, že to dělal dobrý matla. Ještě bych pochopil, že udělají novou věc a něco na té věci nefunguje. Ale aby udělali novou farmu a podělal se jim u toho trh, to je na medaili. :lol:
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    A mě naštvalo, že se v rozmezí cca 3 hodin objevilo 5 nových témat ohledně rybího a organického trhu...neskutečné...
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Já ani nemluvím, prosím vás čtěte, čtěte než něco napíšete. Tolik nových vláken a příspěvků. Ach jo.
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    To co předvádějí odborníci na aktualizace a opravy není asi nikde jinde k vidění. Jsou to skutečně lemplové bez konkurence a pokud se týče jejich kvalifikace,tak to asi je jen tahat z lidí peníze zazlatky!!! Hru nemá smysl v současné době vůbec pouštět,protože to jsou ohromné prodělky.které nám stejně nikdo nenahradí.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Lidičky proboha co to děláte ? Je to jen další nečekaná chyba při spuštění něčeho nového. Ano, je to nepříjemné, ale určitě to nikdo neudělal schválně. A co s tím mají podle vás dělat jiného, než hru přerušit a pokusit se to opravit ?  Když se na to vykašlou, nepůjde hrát vůbec. Navíc je před námi víkend. Tak nevím co je tedy lepší ? Forum už vypadá jako smetiště. Oznámení o chybě přece stačí napsat do jednoho vlákna, které je k tomu založené. Že je to plošná chyba se z toho také bezpečně pozná. Zkusme našim pomocníkům nepřidělávat práci a buďme rádi, že je máme, tím spíš, že moderátor je ve hvězdách, prosím.
    Štve mě, že žádosti o nezakládání zbytečných vláken jsou neustále ignorovány.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 02.08.2019
    Hra už jede, kompenzace ........byla udělena.
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    Mna stve, ze drviva vacsina ludi namiesto toho aby zapojila mozog a vyuzila situaciu s nedostupnym trhom tak ze vyskusa akciu parku poteseni kde namiesto obycajneho predaja môzem ziskat aj nieco navyse aj ked to nie je ziadne terno ale aspon to poniektori pochopia ako táto akcia funguje. Navyse je teraz vsetko v poriadku a ten vcerajsi humbug nestal vobec zato. Keď som zistil, ze oprava bude trvat vyse hodinu a ani po hodine to neslo spustit tak som kaslal na to, vypol PC a siel robit volaco uzitocnejsie. Fakt akoby nastal koniec sveta.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    proč nejde otevřít doplnění dobrodruha? Bedny jsem dostal , ale nakládat nemohu - neotevře se okno
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    proč nabízí nákup zlatek když jim nefungují poskytovatelé tohle je k naštvání dosud jsem vždy bez problémů koupila zlatý na SMS-ku a nyní je to nepřístupný  = poskytovatel není dostupný zkuste to později 
    to je mi promiňte na ....... když už nebude výhodná nabídka
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Tak jen jsem je pochválila za ostrovní farmu musím jim dát palec dolů za rybí otročinu jak tomu říkáme. Nevím jak je možné že hrají proti sobě menší levli s většími. Lv.36 = 130Lv. A rybí  Lv.  Měli by být max 59 lv. Nevím jestli je to zase chyba a nebo záměr. Že rybí nezačíná tím na co jsme zvyklí to bych ještě skousla ale že není kde lovit to mě tedy štve. Vypadá to že za chvíli nebude v čem soutěžit. Asi si budem ,  stavět farmu jen na parádu.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Alčazv napsala:
    Tak jen jsem je pochválila za ostrovní farmu musím jim dát palec dolů za rybí otročinu jak tomu říkáme. Nevím jak je možné že hrají proti sobě menší levli s většími. Lv.36 = 130Lv. A rybí  Lv.  Měli by být max 59 lv. Nevím jestli je to zase chyba a nebo záměr. Že rybí nezačíná tím na co jsme zvyklí to bych ještě skousla ale že není kde lovit to mě tedy štve. Vypadá to že za chvíli nebude v čem soutěžit. Asi si budem ,  stavět farmu jen na parádu.

    Za mne si myslím, že začínat sledi (v pohodě to vytáhneš přes 20 hodin) je lepší než ústřice, máme víc času na "dojetí" ostatních lovišť...
    Co mi vadí? Nó, spíš budí rozpaky ten rozmach truhel a krabic, jsme zvyklí na chaos v inventáři, ale z tohoto bude časem epes bordel*...
    legenda: (nepořádek* - abych nebyl nařčen z nevhodných spojení...). :lol:
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Tak si tady rejpám v nose a čekám, kdy vypustí slepeckého psa, aby vypnul server. když pánové ho asi nemůžou najít už přes půl hodiny. Já vím, klídek, bony budou a vlaky taky nejezdí na čas.
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Vypadá to,že slepeckej pes chcípnul a proto hledají kontrolního chrousta,aby ho vypustili,ale to se jim taky zatím nedaří.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    A teď jsem se nakrkl podobně Good Stanly.  V rybářské TP mne vypadly voči, že fakt zmastili všechny lv dohromady bez ohledu na úrovně rybaření. Tak ani ten jeden certifíkát za místo do 50 nedostanu, jsem někde na 1200 pořadí. Že na certifikát v normálním TP nedosáhnu,  jsem se smířil, ale tohle je fakt podraz. Navíc je to další bug, v rámci změn u cen, za velmi "užitečné" barevné bedny. Ještě jednou děkuji a ať je chrousti sežerou, patláky.
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Tak díky rybí otročina opravena. Nemusí malé LV.  už soutěžit s velkými  Lv. Díky.
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Ahoj, naštvalo mne, že jsem přehlídla ukončení rybí otročiny a koňské sezony. Došla mi jen 1 dekorka za koně a nebyly žebříčky s umístěním.
  • Tak mě naštvali,že sebrali ze sila všechny stavební žetony, místo toho dali věci které si můžu vyrobit, čím dál horší je všechno.
Sign In to comment.