Domů Czech Otázky ke hře

obchodní centrum

Dobrý den mám dotaz,už po několikáté jsem koupila předměty v centru a nikdy mě nebyly dodány-jen tam naskočí u zboží vyšší počet,vezmou si peníze,ale zboží nikde.prosím o odpověd děkuji Zdenka8

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    zdenka8 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den mám dotaz,už po několikáté jsem koupila předměty v centru a nikdy mě nebyly dodány-jen tam naskočí u zboží vyšší počet,vezmou si peníze,ale zboží nikde.prosím o odpověd děkuji Zdenka8
    Ahoj
    Vyzkoušela jsem to u velkého talismanu za 10bodů karmy, funguje to správně, talisman na skladě.
    Pokud to u tebe nejde a neozve se se stejnou věcí více lidí asi budeš muset napsat na podporu, ale ještě počkej
    A prosím piš do diskuse o poslední aktualizaci, není potřeba zakládat nové vlákno na každou věc.
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    zdenka8 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den mám dotaz,už po několikáté jsem koupila předměty v centru a nikdy mě nebyly dodány-jen tam naskočí u zboží vyšší počet,vezmou si peníze,ale zboží nikde.prosím o odpověd děkuji Zdenka8

    A jaké předmět jsi koupila? Přesně jak píše pexi, zkusila jsem koupit velké talismany a připočetly se mi bez problémů.
  • zdenka8 (CZ1)zdenka8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Koupila jsem tropický vepřín,měla jsem tam 1kus ,další se mi načetl po zaplacení a nic nemám
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    zdenka8 (CZ1) napsal(a):
    Koupila jsem tropický vepřín,měla jsem tam 1kus ,další se mi načetl po zaplacení a nic nemám
    Pokud není v tematických budovách na hlavní farmě zkus aktualizaci stránky nebo vyčistit historii prohlížení, pokud se neobjeví (zkus to klidně víckrát) tak ti asi zbývá jedině napsat na podporu
  • zdenka8 (CZ1)zdenka8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Není v tematických budovách nic a můžeš mě poradit jak mám udělat aktualizaci a vyčistit historii-díky!!!
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    zdenka8 (CZ1) napsal(a):
    Není v tematických budovách nic a můžeš mě poradit jak mám udělat aktualizaci a vyčistit historii-díky!!!
    Tlačítko F5, nebo se jednoduše odhlas a znovu přihlas do hry. Návod na mazání historie je tady:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/147606/mazani-cookies-a-historie-prohlizeni
  • hop2 (CZ1)hop2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 108
    Docela otravné je v obchodním centru něco kupovat - šipka umožní navýšení jen o jeden krok a nelze přepsat požadovaný počet na větší množství. Takže koupit např. části dekorace za 100 000 mušlí (nebo jakoukoliv odměnu z dočasných farem) obnáší 50x kliknout na znaménko +. Nedej bože kdybych chtěla koupit víc kusů. Karpál v háji  :'(. Nemáte na to někdo nějaký fígl?
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    Pozadovany pocet prepsat jde. Jen tu zakladni 1 musis oznacit, ne se ji snazit vymazat. Kdyz ji oznacis, tak ti pujde prepsat na cokoli jineho.
  • hop2 (CZ1)hop2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 108
    Laiena (CZ1) napsal(a):
    Pozadovany pocet prepsat jde. Jen tu zakladni 1 musis oznacit, ne se ji snazit vymazat. Kdyz ji oznacis, tak ti pujde prepsat na cokoli jineho.
    Aha, vidím, ale funguje to u hnojiva, krmiva a zlaťáků, bohužel u nářadí a částí dekorace mi to nejde označit.
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    Tak na to bohuzel zadny trik nemam :(
  • Janis55 (CZ1)Janis55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    koupila jsem si dnes rustikální pole a jeden kravín za žetony,kde to najdu?nikde to nemám,ani v temat.budovách,restart sem dělala několikrát
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Janis55 (CZ1) napsal(a):
    koupila jsem si dnes rustikální pole a jeden kravín za žetony,kde to najdu?nikde to nemám,ani v temat.budovách,restart sem dělala několikrát
    Ahoj
    Rustikální pole je vzhled, hledej ve vzhledech u pole. Jaký kravín jsi koupila?
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    Janis55 (CZ1) napsal(a):
    koupila jsem si dnes rustikální pole a jeden kravín za žetony,kde to najdu?nikde to nemám,ani v temat.budovách,restart sem dělala několikrát
    vzhledy--ikona plechovky s barvou
  • Janis55 (CZ1)Janis55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    kravín s rozkvetlou třešní
  • Janis55 (CZ1)Janis55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    kravím sem našla,děkuju,pole u vzhledu není,kupovala sem zasněžené pole urodné
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Janis55 (CZ1) napsal(a):
    kravím sem našla,děkuju,pole u vzhledu není,kupovala sem zasněžené pole urodné
    Tak musí být ve vzhledech u úrodného pole. Pokud není vyčisti historii prohlížeče + cookies a znovu se přihlaš klidně i několikrát to zkus. Někdy se objeví později. Pokud nebude zbývá jen podpora
  • hop2 (CZ1)hop2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 108
    Ještě jednou se vracím k nákupu v obchodním centru -  u nákupu částí dekorace šipka umožní navýšení jen o jeden krok a nelze přepsat požadovaný počet na větší množství. Takže koupit např. části dekorace za 100 000 mušlí (nebo jakoukoliv odměnu z dočasných farem) obnáší 50x kliknout na znaménko +. Nedej bože kdybych chtěla koupit víc kusů. Karpál v háji  .  Přepsání funguje u hnojiva, krmiva a zlaťáků, bohužel u nářadí a částí dekorace to nejde označit. Tak nevím, jestli to mám psát na podporu nebo se toho ujme někdo z našich obětavých pomocníků  :) .
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    hop2 (CZ1) napsal(a):
    Ještě jednou se vracím k nákupu v obchodním centru -  u nákupu částí dekorace šipka umožní navýšení jen o jeden krok a nelze přepsat požadovaný počet na větší množství. Takže koupit např. části dekorace za 100 000 mušlí (nebo jakoukoliv odměnu z dočasných farem) obnáší 50x kliknout na znaménko +. Nedej bože kdybych chtěla koupit víc kusů. Karpál v háji  .  Přepsání funguje u hnojiva, krmiva a zlaťáků, bohužel u nářadí a částí dekorace to nejde označit. Tak nevím, jestli to mám psát na podporu nebo se toho ujme někdo z našich obětavých pomocníků  :) .
    Ahoj
    Díky, předám to Zoe a uvidíme co dostane za odpověď.
  • hop2 (CZ1)hop2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 108
    pexi (CZ1) napsal(a):
    hop2 (CZ1) napsal(a):
    Ještě jednou se vracím k nákupu v obchodním centru -  u nákupu částí dekorace šipka umožní navýšení jen o jeden krok a nelze přepsat požadovaný počet na větší množství. Takže koupit např. části dekorace za 100 000 mušlí (nebo jakoukoliv odměnu z dočasných farem) obnáší 50x kliknout na znaménko +. Nedej bože kdybych chtěla koupit víc kusů. Karpál v háji  .  Přepsání funguje u hnojiva, krmiva a zlaťáků, bohužel u nářadí a částí dekorace to nejde označit. Tak nevím, jestli to mám psát na podporu nebo se toho ujme někdo z našich obětavých pomocníků  :) .
    Ahoj
    Díky, předám to Zoe a uvidíme co dostane za odpověď.
    Díky.
  • Marenda (CZ1)Marenda (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
     snad se dočkáš té odpovědi.-)))
Sign In to comment.