Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

177112

Komentáře

  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Mě to teda naštvalo už předevčírem, ale do dnešního dne jsem neměl čas to tu vypsat. Jsem přesvědčený, že ve vkládání velkých sum dolarů na účet spolku je chyba. Chtěl jsem spolku přispět částkou 1,5 mliardy dolarů, ve výzkumu máme vyzkoumaný maximální bonus 60%. Kdo umí počítat, tuší, že na účet spolku tak mělo být připsáno přesně 2,4 miliardy. Místo toho v chatu čtu, že jsem přispěl částkou 2,147 (a nějaké drobné) miliardy. Jinými slovy - 253 milionů vyletělo komínem. Nějaká nová skrytá burešovská daň z bohatství, příspěvek na potřebné nebo nová chyba?

    Pro případně nedůvěřivce, pokud bych zpětně částku uvedenou v chatu přepočítal na můj původní vklad, bylo to nějaké šílené číslo 1,341 (a nějaké drobné) miliardy, což jsem určitě při vkládání nepsal. Schválně jsem počítal nuly za počátečními čísly 15.
    Jo, to je tak když se v průběhu vývoje výrazně zvedne částka, kterou jsou hráči schopní vydělat, ale už se tomu nepřizpůsobí rozsah proměnných. To by neměl být problém opravit, jen se na to zřejmě zapomnělo, předám to Zoe :-D
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    já zaregistrovala 1. balík  spolkový jablkový sad, spolkový třešnový sady, vzhled na slepice , dekorka -trofej
                               2. balík  velký kravín, velký kačok, nějaká truhla, podkovy, dekorka slona  jo a máme červený strom   no a zkaždého balíku samozřejmě pouze výběr jedné věci   ne všecko jako jo
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    bedru (CZ1) napsal(a):
    já zaregistrovala 1. balík  spolkový jablkový sad, spolkový třešnový sady, vzhled na slepice , dekorka -trofej
                               2. balík  velký kravín, velký kačok, nějaká truhla, podkovy, dekorka slona  jo a máme červený strom   no a zkaždého balíku samozřejmě pouze výběr jedné věci   ne všecko jako jo
    To by měly být odměny za spolkovku, teď měli připisovat ty z 13.6.. To co píšeš jsou odměny ze zlaté ligy, za první místo + červený strom. 
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    a ggs brnká hráčom po nervoch? percenta z pamätníka dá raz na začiatku a koniec. to čo zase súdruhovia domrvili.

    vlastne čo sa dá od nich očakávať, len hamti hamti nech mam plné vačky.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Děkuji za odpověď.Takže jak jsem to tak četla a zkoukla mé zásoby,tak jsem asi nedostala nic.No bezva.Potom má mít člověk nějakou radost ze hry a z odměn.Ještě jednou díky a hezký zbytek dne
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    pexi (CZ1) napsal(a):
    bedru (CZ1) napsal(a):
    já zaregistrovala 1. balík  spolkový jablkový sad, spolkový třešnový sady, vzhled na slepice , dekorka -trofej
                               2. balík  velký kravín, velký kačok, nějaká truhla, podkovy, dekorka slona  jo a máme červený strom   no a zkaždého balíku samozřejmě pouze výběr jedné věci   ne všecko jako jo
    To by měly být odměny za spolkovku, teď měli připisovat ty z 13.6.. To co píšeš jsou odměny ze zlaté ligy, za první místo + červený strom. 
    Ano,jsou to odměny za první místo ve Zlaté lize.Dneska se měly dostávat,jestli jsem dobře pochopila ty odměny z 13.6.za spolkovku.Náš spolek tenkrát vyhrál první místo ve Zlaté lize a nic jsme nedostali.Dnes to dostali ty odměny za první místo asi všechny spolky.Nevím sice proč,asi kompenzace pro všechny,nevím,ale my opět nedostali nic.A my ty odměny za první místo dostat měli :smile:
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    pexi (CZ1) napsal(a):
    bedru (CZ1) napsal(a):
    já zaregistrovala 1. balík  spolkový jablkový sad, spolkový třešnový sady, vzhled na slepice , dekorka -trofej
                               2. balík  velký kravín, velký kačok, nějaká truhla, podkovy, dekorka slona  jo a máme červený strom   no a zkaždého balíku samozřejmě pouze výběr jedné věci   ne všecko jako jo
    To by měly být odměny za spolkovku, teď měli připisovat ty z 13.6.. To co píšeš jsou odměny ze zlaté ligy, za první místo + červený strom. 
    Ano,jsou to odměny za první místo ve Zlaté lize.Dneska se měly dostávat,jestli jsem dobře pochopila ty odměny z 13.6.za spolkovku.Náš spolek tenkrát vyhrál první místo ve Zlaté lize a nic jsme nedostali.Dnes to dostali ty odměny za první místo asi všechny spolky.Nevím sice proč,asi kompenzace pro všechny,nevím,ale my opět nedostali nic.A my ty odměny za první místo dostat měli :smile:
    Děkuju. Vyřídím.

  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    chliev tropický   555 + 50% traktor =832 to je matematika  a nie  720 +7 za 2%,

      takže ďalší ojeb inak sa to nedá napísať.

    a nezabudni to zmazat, aby ostatní nevedeli ako zase ggs okráda hráčov.
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    upraveno 18.07.2019
    drobec9 (SK1) napsal(a):
    chliev tropický   555 + 50% traktor =832 to je matematika  a nie  720 +7 za 2%,

      takže ďalší ojeb inak sa to nedá napísať.

    a nezabudni to zmazat, aby ostatní nevedeli ako zase ggs okráda hráčov.
    Těch 555 je základní hodnota? Bonus zemědělských strojů se nevztahuje na příručky, aktualizovalo se to asi půl roku, možná rok zpátky, i se kvůli tomu zvyšovaly bonusy příruček aby se rozdíl vyrovnal. Není to tím?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 18.07.2019
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    drobec9 (SK1) napsal(a):
    chliev tropický   555 + 50% traktor =832 to je matematika  a nie  720 +7 za 2%,

      takže ďalší ojeb inak sa to nedá napísať.

    a nezabudni to zmazat, aby ostatní nevedeli ako zase ggs okráda hráčov.
    Těch 555 je základní hodnota? Bonus zemědělských strojů se nevztahuje na příručky, aktualizovalo se to asi půl roku, možná rok zpátky, i se kvůli tomu zvyšovaly bonusy příruček aby se rozdíl vyrovnal. Není to tím?
    myslím je to tím + je grafická chyba u sklizně s monumentem, píše to v popisu méně než se reálně sklidí, právě to jdu počítat

    takže počítám: mléko, kravín lvl 8 základní produkce , příručka lvl 6, traktor +50%, monument +4%   celkem 
                                                                    450                   +255               +225               +18                     948
                                                                    450                   +255               +225                                          930
                                                                    
                             prasata lvl 8         základní produkce,  příručka lvl 6, traktor +50%, monument +4%   celkem
                                                                     205                   +225               +102,5            +8,2                   541
                                                                     205                   +225               +102,5                                      533   
                    trop, prasata lvl 9                     330                   +225               +165               +13,2                 733 
                                                                     330                   +225               +165                                         720       
    Při sklízení se v popisu ukáže číslo bez posílení z monumentu, když sklidíš je už to správné číslo. Je to grafická chyba.
                                                                                              
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Mě to teda naštvalo už předevčírem, ale do dnešního dne jsem neměl čas to tu vypsat. Jsem přesvědčený, že ve vkládání velkých sum dolarů na účet spolku je chyba. Chtěl jsem spolku přispět částkou 1,5 mliardy dolarů, ve výzkumu máme vyzkoumaný maximální bonus 60%. Kdo umí počítat, tuší, že na účet spolku tak mělo být připsáno přesně 2,4 miliardy. Místo toho v chatu čtu, že jsem přispěl částkou 2,147 (a nějaké drobné) miliardy. Jinými slovy - 253 milionů vyletělo komínem. Nějaká nová skrytá burešovská daň z bohatství, příspěvek na potřebné nebo nová chyba?

    Pro případně nedůvěřivce, pokud bych zpětně částku uvedenou v chatu přepočítal na můj původní vklad, bylo to nějaké šílené číslo 1,341 (a nějaké drobné) miliardy, což jsem určitě při vkládání nepsal. Schválně jsem počítal nuly za počátečními čísly 15.
    @The Lonely Farm (CZ1) Tak prý to takhle být má (vážně se mě neptej proč :D ) a pokud chceš dolary zpátky, můžeš se obrátit na podporu
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nemá GGS nového majitele? Že dali tu kompenzaci :-)))
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

    a pokud chceš dolary zpátky, můžeš se obrátit na podporu
    To to radši zakřičím do záchodové mísy, vzhledem k pružnosti a vstřícnosti podpory bude efekt úplně stejný. :lol:

    Jak říkal Andrejko Bureš: "Všetci kradnú!"
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    upraveno 21.07.2019
    to Bobby2 maju noveho majitela a ten chce vidiet výsledky  nie stažnosti.. /aj zisk pravdaže/.
    nastvalo ma koleso so strieborniakmi -- 60 točení a ani 1 zlata licence..
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Spíš mne štve, že nevidím spolkovku. To nám zas můžou pro změnu šoupnout spolkovou dřinu, abychom se nenudili. Né, že by mi norm spolkovka chyběla. Tak den volna - to by bylo vzrůšo :-))))
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    Toto je vyváženie lovišt ako sľubovali 

    http://prntscr.com/oiixl2


  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    Takže klasika, která pokaždý naštve -skončilo rybí silo a opět se nelze dostat na farmu.. Proč nejsem ani překvapená
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Fakt - jak starej, tak blbej. Něco skončí a já tydýt se odhlásím, abych si chvilku odpočinul a samo, že při přihlášení zamrznu na přihlašovadle. Přitom vím, že už je to pomalu pravidlem.
    Kdy už konečně přijmou někoho, kdo fakt programovat umí a ne tyto amatéry.
  • Už mě to nebaví, opět něco skončilo a nejde se přihlásit do hry. Omylem jsem se odhlásila a už to nejde přihlásit. To s tím neumějí něco udělat, jen umějí pěkně na....
  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    Už to jede

  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    By mne zajímalo proč to rybaření nenechali jak bylo,celé je to rozhozené,všude samý humr a je problém najít vůbec loviště se sledi
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    bože už zablokujte tu blbou berušku
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Dobře to tu zaflákala blbostma a k potřebným tématům se jen tak nedostaneš. Asi byla dlouho na sluníčku.
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Nejsem si jistý, že tohle nějak porušuje pravidla fóra. Otevřel jsem toho jen pár a vypadá to, že prostě normálně pokračuje v tématu. Otázka spíš je jestli z toho něco nezamknout, třeba počítání mi přijde, že tu máme víc než je zdrávo :smiley:

    Jinak bych spíše doporučil nastavit si na hlavní stránce sledování jen pro sekce, které vás zajímají (tím ozubeným kolečkem vpravo vedle názvu) a v nových diskuzích tohle přepnout na "odebírající":



    Myslím, že jinde než ve hrách se takové šílenosti nevyskytují :D 




  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    Síce neviem kam by som to dal, ale je to na zasmiatie čo ti  tam stvárajú

    http://prntscr.com/oll8fh

    Tak si to otvorte 
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 29.07.2019
    drobec9 (SK1) napsal(a):
    Síce neviem kam by som to dal, ale je to na zasmiatie čo ti  tam stvárajú

    http://prntscr.com/oll8fh

    Tak si to otvorte 
    ??? 

    Abych "nespamoval", vadí mi dlouhodobý nedostatek srážek na území České Republiky...  :neutral:
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    to už zas musí být údržba v právě probíhající baličce? :'( To nemohla proběhnout včera před spuštěním, anebo po skončení? 
    A vadí mi, že hra je pomalejší, než šnek. Neustálá otravující vyskakovací okna, která člověk musí odkliknout. A to se stále slibuje stabilizace systému. Nicméně neustálým přidáváním akcí do hry, se hra spíš zpomaluje.
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Ahoj, tak mne dnes naštvala celá slavná hra. Při kompenzaci za spolkovky jsem si vybrala Bohatý kravín, Píší rozměry 16x10, ale při umístění je podstatné větší, nevejde se na uvolněné místo. Další chuťovka je, že jsem použila lištu, omylem jsem uložila všechny dekorky které musím postavit znova, moje blbost.Ale měla jsem dvě dekorky beden, které navyšují sklad, jedna se mi ztratila a mám sklad o 500ks menší.Tak jsem hrou znechucena, uvádějí čísla která neplatí a že měli chybu jako s draky, které hráčům odebrali, mi nějak uteklo, že se to vztahuje i u beden.Hra je čím dál zajímavější a pestřejší a důvodem ke vzteku.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Fakt nevím, co už o nich napsat. Rozjetá výzva a - údržba.
    Jsou to neskuteční tydýti.
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Opravdu už škoda slov!!! Jinak by už člověk musel být hodně sprostý!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sign In to comment.