Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

176112

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 01.07.2019
    No - když koukám na ty stovky tisíc krmení ve spolkovce , tak se o kupování zlatek nemusí obávat. Nechápu ty lidi.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 01.07.2019
    Na to není třeba zas tolik zlata. Když se mi to sejde, že chci dokončit třeba poslední úkol probíhající akce (jeřáby), tak to občas také dojedu za zlato v mlýně hlavní, pokud se v mlýně vylepšeném na maximum vyrábí krmivo pro ryby nebo tuřínové, je to pár set zlatek na kolik tisíc krmiva a jeřábi padají celkem slušně. I když zlato nekupuju už delší čas, na tohle si ho většinou ušetřím. Teda kdybych v dokončení akce spěchal a chtěl dělat třeba i rychlostní výzvu - párkrát jsem to tak už udělal. Při současném stavu a vývoji hry ale nevidím svou budoucnost v ní moc slibně, takže mi to za to nestojí. Nicméně komu se ty dekorace hodí a plánuje hrát aktivně, tak zrovna tady se nějaká ta zlatka neztratí a vydělá na to třeba závoděním v koních v pohodě.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    No, já tomu asi teda vůbec nerozumím. Kalendář byl fajn, o tom žádná, ale i s ním se nedaly akce zvládat naplno. Jako v tom přísloví o mnoha židlích a jednom zadku. Když chci někde uspět, tak se tomu musím věnovat a ostatní ošidit nebo vypustit. Nebo se mýlím ? Pak je mi ale celkem jedno kolik akcí najednou běží. Tím spíš, že se opakují stále dokola a tu co jsem si dnes nevybrala, mohu si vybrat třeba příště.  Ať si každý vybere tu svou, co ho baví nebo ne ? A jestli má někdo potřebu je stíhat všechny, je to zase jen jeho volba. Stále vycházím z toho, že ze strany GGS je to jen nabídka. Nemusím přece každou přijmout. Stejné je to i vyskakovacími okny. Nabídka, která se mi nehodí, může docela dobře být nabídkou , na kterou jiný hráč čeká.
    No a pak jsou samozřejmě hráči, co hrají stále, za všech okolností , hlava nehlava a ti budou asi spokojeni :-).
    Proč ne ? Hra je přece pro každého :-). Netrapte se, hra vás má bavit :-)
    Souhlasím, že asi mým argumentům nerozumíš. Ono máš pravdu v tom, že kdo chce něco dělat naplno, musí ostatní vypustit. Ale jak může věci vypustit a připravit se na konkrétní akci, když pořadí akcí a jejich časy se chaoticky a nepředvídatelně kryjí, přesouvají a mění a na určité akce vyžaduje příprava i více dní dopředu?

    Tady není možnost výběru, na výběr bys mohla mít, kdybys věděla, že po klasické dřině bude spolková a po ní rybí a poběží v pravidelně se opakující smyčce - dřina, týden pauza, dřina spolková, týden pauza, dřina rybí. Ale když jsou schopní dát dvakrát za sebou stejnou dřinu a rybí nedat třeba dva měsíce, tak z čeho si vybereš? Jediná možnost výběru tak zůstává držet ústřice furt a doufat / vztekat se že lodě stojí v přístavu, a nebo se na rybí dřinu vykašlat. Ale ve chvíli, kdy hra funguje nesrozumitelně, nelogicky a nepředvídatelně, nastává základní problém: hra se místo zábavné výzvy stává zdrojem frustrace. A dobrovolně dělat něco, co nás stresuje, na to musíš být závislák nebo masochista (a nebo stoik, který má v duši mír a hraje jen proto, aby se o něj mohl dělit s ostatními).

    Takže jediná otázka kterou teď řeším je: jak dlouho ještě budu mít nervy hrát hru, která mě svými změnami stresuje, než s ní definitivně praštím, i když jsem jí věnoval 5 let svého života? Odpověď by správně měla znít praštit s tím co nejdřív. A jediné, co mě drží zpátky a brání mi to vzdát je spolek, který jsem roky budoval a který sice zeštíhlil na třetinu své velikosti z nejsilnějšího období, stále ještě ale funguje a hráči dál komunikují a spolupracují. Nechtějí to se spolkem vzdát.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 02.07.2019
    No ovšem :-). Neberu vám váš názor. Myslela jsem to dobře. Nehrotit, znamená osvobodit se :-). Také tu hru už nějaký ten pátek hraji a vím jak to v ní chodí :-). Netřeba mi jí vysvětlovat :-). Chce-li někdo s touto hrou skončit raději, než by si hraní přizpůsobil sám sobě, aby to pro něj byla zábava, je to každého věc :-). Pro tvůrce je to zdroj příjmů a tomu také bude vše přizpůsobovat. To je jasné. Bez peněz ji dovolí hrát jen do určité míry :-), aby hráče namlsal a dostal právě do takového stavu, který Mineas popisuje :-).
    A čemu nerozumím ?. Nerozumím tomu, že tento fakt stále někteří odmítají vzít na vědomí a myslí si zřejmě, že  na tom mohou něco změnit. Kdepak :-). Stač se jen podívat na světové žebříčky :-). Jestli ve hře budu nebo ne, nikoho nezajímá :-). Mě má bavit a pokud tomu tak není, je na mě abych s tím něco udělala :-). Vyhrožovat, že skončím mě přijde úsměvné, promiňte.
    Jsem ráda, že tohle mě nedovede naštvat :-).
    Post edited by Farmářka Alča (CZ1) on
  • Pán (CZ1)Pán (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Tak jsem se dnes ráno přihlásil a zmizelo veškeré vybavení, sbírkové předměty a další. Pokud to myslí vývojáři vážně, tak je jediná věc, která je v tu chvíli možná je definitivně ukončit tuto hru. Pokud nejsou schopni se o ni dobře starat, je načase ji raději ukončit.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Pán (CZ1) napsal(a):
    Tak jsem se dnes ráno přihlásil a zmizelo veškeré vybavení, sbírkové předměty a další. Pokud to myslí vývojáři vážně, tak je jediná věc, která je v tu chvíli možná je definitivně ukončit tuto hru. Pokud nejsou schopni se o ni dobře starat, je načase ji raději ukončit.
    Ahoj, většinou stačí aktualizovat hru, vymazat cookies, případně odhlášení/přihlášení...
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    No ovšem :-). Neberu vám váš názor. Myslela jsem to dobře. Nehrotit, znamená osvobodit se :-). Také tu hru už nějaký ten pátek hraji a vím jak to v ní chodí :-). Netřeba mi jí vysvětlovat :-). Chce-li někdo s touto hrou skončit raději, než by si hraní přizpůsobil sám sobě, aby to pro něj byla zábava, je to každého věc :-). Pro tvůrce je to zdroj příjmů a tomu také bude vše přizpůsobovat. To je jasné. Bez peněz ji dovolí hrát jen do určité míry :-), aby hráče namlsal a dostal právě do takového stavu, který Mineas popisuje :-).
    A čemu nerozumím ?. Nerozumím tomu, že tento fakt stále někteří odmítají vzít na vědomí a myslí si zřejmě, že  na tom mohou něco změnit. Kdepak :-). Stač se jen podívat na světové žebříčky :-). Jestli ve hře budu nebo ne, nikoho nezajímá :-). Mě má bavit a pokud tomu tak není, je na mě abych s tím něco udělala :-). Vyhrožovat, že skončím mě přijde úsměvné, promiňte.
    Jsem ráda, že tohle mě nedovede naštvat :-).
    Přesně tak, nezměníme nic. Nakonec i ten tvůrce hry musí z něčeho žít. Takže buď se bavme, nebo jďeme od toho, každý se může rozhodnout :-)
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Právě jsem se sám sobě přispůsobil, třetí TP během 14dní  mne může být totálně ukadenený, ani prstíčkem nehnu. Spolek je pochopitelně díky prázdninám poloprázdý. Velký úvodní inzerát jako oznámení novinky si mohli pánové ušetřit(a ušetřili by tím pádem i nějaký prachy za člověka, který to vytvářel),
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Pokud to míní oznamovat až po začátku akce nemusí se namáhat vůbec. Potom už to nepotřebuju.
  • Přesně tak, oznámí že bude silo když už ho hodinu jedu to je jako když se nám vysmívají to už nemusí oznamovat.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    A teď jsem se pekně dožral, 3h pěstuju na ječmeni hnusný pohnojený remízky,přesně spočítaný, abych doplnil zásoba a 2 pole končily jako vůbec nezasazené a ostatní jako kdyby nebyly pohnojený nebo co.A rup, v tu chvíli trojúhelník.
  • Mařena (CZ1)Mařena (CZ1) CZ1 Komentářů: 44
    Jelikož je soutěží dost často tak jsme se ve spolku rozhodli že budeme hrát jen spolkovou soutěž a to ještě vždy
    každou druhou už to tak děláme a všichni jsme spokojeni,ušetříme a máme čas na vše.
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Ahoj, naštvalo mně, že mám chybu na koňské farmě. Tabulka s 0 a nelze soutěžit s koňmi. Hra je brnkadlo na nerva.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Restart nepomáhá? Občas se mi ukáže prázdná tabulka - žádná koňská sezóna. pokud nestačí prohodit farmu, tak si něco přečtu na seznamu a pak to většinou jde.
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Díky, zkoušela jsem několikrát.
  • Jen skončil park dekorací,tak se nejde přihlásit, už mě s tím štvou.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    už mi lezou na nervy jim nic nejede, zase budeme čekat až to spraví
    a zítra potapané spolkovky
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Proč já "skot" se odhlašoval...  :cry:
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    Proč já "skot" se odhlašoval...  :cry:
    myslím že to udělalo více lidí, patřím mezi ně ;)
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    tak farma sice najela ale nejde mi nic sklízet hahaha
  • Hope2 (CZ1)Hope2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,936
    Jestli mě dnes něco naštvalo? Spíš překvapilo. V záložce mám i diskusi na téma Co mě dnes potěšilo - a poslední příspěvek tam je z května! To nás vážně nic netěší? Ani mimo hru?
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    už mě štvou ty jejich pitomé bedny, tam nic jiného nemají??????
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Konec MS a opět se nejde přihlásit do hry....
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Teda ti mne štvou. Už z toho snad dělají pravidelnost, že když běží silo, tak dají údržbu. To ti trotlové nemohou vkládat nové chyby třeba v té půlhodince, co je mezi dalšími "deseti" úkoly?
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    upraveno 18.07.2019
    ja zase celej týden nemám mláky s mečouny .. proste zmizeli.. jenom kopec humrú

    P.S. po oprave prišla už mláka s humry. Dík..15,09.

    Ta chyba musela být velika  když dali tak bohatou kompenzaci.

    Post edited by dodko44 (CZ1) on
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    tak se jim zase něco nepovedlo tak dali kompenzaci ,haha
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Mě to teda naštvalo už předevčírem, ale do dnešního dne jsem neměl čas to tu vypsat. Jsem přesvědčený, že ve vkládání velkých sum dolarů na účet spolku je chyba. Chtěl jsem spolku přispět částkou 1,5 mliardy dolarů, ve výzkumu máme vyzkoumaný maximální bonus 60%. Kdo umí počítat, tuší, že na účet spolku tak mělo být připsáno přesně 2,4 miliardy. Místo toho v chatu čtu, že jsem přispěl částkou 2,147 (a nějaké drobné) miliardy. Jinými slovy - 253 milionů vyletělo komínem. Nějaká nová skrytá burešovská daň z bohatství, příspěvek na potřebné nebo nová chyba?

    Pro případně nedůvěřivce, pokud bych zpětně částku uvedenou v chatu přepočítal na můj původní vklad, bylo to nějaké šílené číslo 1,341 (a nějaké drobné) miliardy, což jsem určitě při vkládání nepsal. Schválně jsem počítal nuly za počátečními čísly 15.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    bedru (CZ1) napsal(a):
    tak se jim zase něco nepovedlo tak dali kompenzaci ,haha
    Jakou?
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Ahoj všichni.Nevíte,prosím někdo,co bylo v té jejich kompenzaci?Mi se to nakrátko ukázalo a pak zmizlo a když jsem měla odkliknout výběr něčeho,seklo se to.Když jsem zaktualizovala a najela znovu,už se nic nekonalo.Netuším,jestli jsem tedy vůbec něco dostala,když jsem neměla šanci něco vybrat.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    NElíbi se mi že to zas drhne..
    a resetuj farmu celkem..
    1. malik mimo srdiček aj vzhlad na sliepky..
    v druhej.. mimo jine  aj jablčný spolkovy sad..
    v tretej aj velký kravín.. a kačák velký najslabší..(kačak hledej potom az na gurmance-- na hlavni není videt

Sign In to comment.