Domů Czech Otázky ke hře Návody od hráčů

Liga mistrů

pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
upraveno 23.06.2019 v Návody od hráčů
Ahoj lidi
z polského fora:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/193894/liga-mistrzowska

ligové ceny pro všechny členy spolku

pořadí 1.

trofej supermistrů (VS 100%)
královský spolkový strom
1 600 kusů ligových mincí
zlatý hřebec (spokojenost 100, VS 20, 4x4, kvalita 9)
body spolku farmářů 8000x

pořadí 1.-5.

dvě libovolné odměny dle výběru z uvedených
výběrový kachní výběh (lvl 5)
kolosální kravín (lvl 5)
spolkový jablečný sad (lvl 5)
spolkový třešňový sad (lvl 5)

tajemná bedna (zlatá) 20x

pořadí 1.-10.

dvě libovolné odměny dle výběru z uvedených (vzhledy z Venkovské sady)
~Anglický městský obytný dům  
~Venkovský kurník 
~Venkovské pole
~Úrodné venkovské pole
~Venkovský roztomilý kravín
~Venkovská laboratoř
~Venkovské silo
~Venkovská stodola
~Venkovská dílna
~Venkovská hromada kompostu
~Venkovský větrný mlýn
~Venkovský vepřín
~Venkovský kravín

pozice 2.-5.

trofej supermistrů (vs 80%)
1280 kusů ligových mincí
body spolku farmářů 6000x

pořadí 6.-10.

960 kusů ligových mincí

jedna libovolná odměna dle výběru z níže uvedených
výběrový kachní výběh (lvl 5)
kolosální kravín (lvl 5)
spolkový jablečný sad (lvl 5)
spolkový třešňový sad (lvl 5)

tajemná bedna (zlatá) 15x

body spolku farmářů 4000x

pořadí 6.-35.

trofej supermistrů (vs 50%)

pořadí 11.-20.

640 kusů ligových mincí
tajemná bedna (zlatá) 10x

pořadí 11.-35.

jedna libovolná odměna dle výběru z níže uvedených
výběrový kachní výběh (lvl 1)
kolosální kravín (lvl 1)
spolkový jablečný sad (lvl 1)
spolkový třešňový sad (lvl 1)

jedna libovolná odměna dle výběru z níže uvedených (vzhledy z Venkovské sady)
~Anglický městský obytný dům  
~Venkovský kurník 
~Venkovské pole
~Úrodné venkovské pole
~Venkovský roztomilý kravín
~Venkovská laboratoř
~Venkovské silo
~Venkovská stodola
~Venkovská dílna
~Venkovská hromada kompostu
~Venkovský větrný mlýn
~Venkovský vepřín
~Venkovský kravín

pořadí 21.-35.

320 kusů ligových mincí
tajemná bedna (zlatá) 5x
body spolku farmářů 3000x

Odměny za tvrdou práci

1. Super humus x 10
2. Ligové mince x 30
3. žetony na kolo štěstí x 10
4. Jedna cena podle vašeho výběru (stavební žetony x 18, super krmivo pro slepice x 20, super krmivo pro prasata x 20, super krmivo pro krávy x 20)
5. Ligové mince x 50
6. Semena slunečnice x 10
7. Semena opuncií x 20
8. Super krmivo pro prasata x 100
9. Díly dekorací x 1000
10. Ligové mince x 70 mincí
11. Semena leknínu x 20
12. Mince štěstí x 5000
13. body spolku farmářů x 1000
14. Super krmivo pro krávy x 160
15. Ligové mince x 100
16. Semena orchidejí x 10
17. Jedna cena podle vašeho výběru (stavební žetony x 22, super krmivo pro slepicer x 20, super krmivo pro prasata x 20, super krmivo pro krávy x 20)
18. Semena andělských trubek x 10
19. žetony na kolo štěstíl x 15 
20. Ligové mince x 130
21. Super hnojivo x 300
22. body spolku farmářů x 1500
23. Tajemná truhla x 20
24. Díly dekorací x 2000
25. Ligové mince 160
26. vzhled vepřín volného výběhu
27. Jedna cena podle vašeho výběru (stavební žetony x 24, super krmivo pro slepice x 20, super krmivo pro prasata x 20, super krmivo pro krávy x 20)
28. Skleníkový humus z mořských řas x 10
29. Hnojivo z mořských řas x 60
30. Ligové mince x 210
31. žetony na kolo štěstí x 20
32. Krmivo z mořských řas x 100
33. Tekuté hnojivo z mořských řas x 50
34. Tajemná bedna (bronz) x 10
35. Ligové mince x 250
36. Super humus x 30
37. Semena zlatých květin x 4
38. Jedna cena dle Vašeho výběru (stavební žetony x 38, super krmivo pro slepice x 30, super krmivo pro prasata x 30, super krmivo pro krávy x 30)
39. Tajemná bedna (stříbro) x 10
40. Ligové mince x 300
41. Semena magických fazolí x 40
42. Krmivo z mořských řas x 200
43. Licence na těžbu zlata x 2
44. Tajemná bedna (zlato) x 5
45. Ligové mince x 400
46. Legendární katalyzátor x 10
47. Humus z mořských řas x 10
48. Jedna cena podle vašeho výběru (vzhled: obyčejný indický dům nebo luxusní indický dům)
49. Big Farm na ledu (dekorace: velikost 3x3, spokojenost 60, vs 10, kvalita 9)
50. Ligové mince x 700.
51. Strom dokonalosti (dekorace: velikost 4x4, 80 spokojenost, vs 80, kvalita s)

* Kvalita s v dekoraci nás informuje, že taková dekorace nemůže být vylepšena nebo demontována na díly

Zlepšení pomníku za mince nové ligy, každá úroveň zlepšení stojí 500 mincí.
Je možné zlepšit až 8 kategorií:

1. Zvýšit spokojenost na farmě 
2. Zvýšit spokojenost ve spolkové vesnici 
3. Odemknout automatickou produkci řas a zkrátit dobu výroby. (5 kusů mořských řas !!!!!)
4. Zvýšit produkci remízkových rostlin na hlavní farmě.
5. Zvýšení produkce hnoje ve stájích vaší hlavní farmy.
6. Zvýšit produkci slepičích vajec 
7. Zvýšit produkci prasat 
8. Zvýšit produkci kravského mléka 

podívejte se přes link, jsou tam i obrázky a tabulka pro vylepšení památníku.

Nekomentuju jejich pošťuchování, to je asi všude podobné.
«1

Komentáře

  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    Ceny zajímavé:-)) Každopádně si myslím drazí a milí spoluhráči této hry,že bychom měli více podporovat spolek,který náš server a naši zemi pod naší vlajkou reprezentuje.Zbytečně je nepředbíhat v soutěžích,pokud je z čeho,tak podpořit dárky na farmách jejich členů.Napsat jim povzbudivé zprávy.Jsem velkým fandou Baníku Ostrava,ale pokud hraje na mezinárodní scéně jakýkoliv klub,včetně námi nemilované Sparty ,fandím jim taky,bo je to v tom okamžiku český reprezentant.Jde o první spolkovku a tak všechno neklapne,ale myslím,že bychom mohli v budoucnu našim zástupcům opravdu fandit a podporovat je.Z mého pohledu nepochopitelná nevraživost mezi spolky,která tady občas panuje je špatná a já bych byl rád,kdyby se někdy podařilo našemu spolku Ligu mistrů vyhrát,ale v té konkurenci co tam je to asi bez podpory celé české komunity nepůjde.Co Vy na to? Jo a nejsem členem spolku Pod slamákem,jen aby bylo jasno:-)
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Ruffus (CZ1) napsal(a):
    Ceny zajímavé:-)) Každopádně si myslím drazí a milí spoluhráči této hry,že bychom měli více podporovat spolek,který náš server a naši zemi pod naší vlajkou reprezentuje.Zbytečně je nepředbíhat v soutěžích,pokud je z čeho,tak podpořit dárky na farmách jejich členů.Napsat jim povzbudivé zprávy.Jsem velkým fandou Baníku Ostrava,ale pokud hraje na mezinárodní scéně jakýkoliv klub,včetně námi nemilované Sparty ,fandím jim taky,bo je to v tom okamžiku český reprezentant.Jde o první spolkovku a tak všechno neklapne,ale myslím,že bychom mohli v budoucnu našim zástupcům opravdu fandit a podporovat je.Z mého pohledu nepochopitelná nevraživost mezi spolky,která tady občas panuje je špatná a já bych byl rád,kdyby se někdy podařilo našemu spolku Ligu mistrů vyhrát,ale v té konkurenci co tam je to asi bez podpory celé české komunity nepůjde.Co Vy na to? Jo a nejsem členem spolku Pod slamákem,jen aby bylo jasno:-)
    Je pravda, že když se podívám na mezinárodní fórum, je tam obrovská podpora Amerického Brat Pack od zbytku serveru. Údajně to podobně vypadá v Německu a líbí se mi to :-) Hráče Slamáku moc neznám, jejich udržení se bych spíše uvítal z čistě praktických důvodů (menší konkurence ve zlaté lize), ale obávám se, že na tu konkurenci v lize mistrů stejně žádný z Českých spolků sám o sobě nemá. Na to by se museli spojit všichni top hráči na serveru a ani tak by to proti němcům nebylo jisté :-D 
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ruffus (CZ1) napsal(a):
    Ceny zajímavé:-)) Každopádně si myslím drazí a milí spoluhráči této hry,že bychom měli více podporovat spolek,který náš server a naši zemi pod naší vlajkou reprezentuje.Zbytečně je nepředbíhat v soutěžích,pokud je z čeho,tak podpořit dárky na farmách jejich členů.Napsat jim povzbudivé zprávy.Jsem velkým fandou Baníku Ostrava,ale pokud hraje na mezinárodní scéně jakýkoliv klub,včetně námi nemilované Sparty ,fandím jim taky,bo je to v tom okamžiku český reprezentant.Jde o první spolkovku a tak všechno neklapne,ale myslím,že bychom mohli v budoucnu našim zástupcům opravdu fandit a podporovat je.Z mého pohledu nepochopitelná nevraživost mezi spolky,která tady občas panuje je špatná a já bych byl rád,kdyby se někdy podařilo našemu spolku Ligu mistrů vyhrát,ale v té konkurenci co tam je to asi bez podpory celé české komunity nepůjde.Co Vy na to? Jo a nejsem členem spolku Pod slamákem,jen aby bylo jasno:-)
    Ahoj. Souhlasím s Tebou, ta myšlenka je i z mého pohledu super. Každý, kdo si někdy zkusil zabojovat o první či přední místo dobře ví, že to vůbec není brnkačka. Slamáci jsou šikovní a myslím, že si  podporu svého serveru zaslouží a všechny žabomyší spory by měly jít stranou . Vždycky , když o něco šlo, tak jsme dokázali táhnout za jeden provaz. Pojďme to zkusit i teď :-).

                                                                         
  • Lucinka69 (CZ1)Lucinka69 (CZ1) CZ1 Komentářů: 707
    Ruffus (CZ1) napsal(a):
    Ceny zajímavé:-)) Každopádně si myslím drazí a milí spoluhráči této hry,že bychom měli více podporovat spolek,který náš server a naši zemi pod naší vlajkou reprezentuje.Zbytečně je nepředbíhat v soutěžích,pokud je z čeho,tak podpořit dárky na farmách jejich členů.Napsat jim povzbudivé zprávy.Jsem velkým fandou Baníku Ostrava,ale pokud hraje na mezinárodní scéně jakýkoliv klub,včetně námi nemilované Sparty ,fandím jim taky,bo je to v tom okamžiku český reprezentant.Jde o první spolkovku a tak všechno neklapne,ale myslím,že bychom mohli v budoucnu našim zástupcům opravdu fandit a podporovat je.Z mého pohledu nepochopitelná nevraživost mezi spolky,která tady občas panuje je špatná a já bych byl rád,kdyby se někdy podařilo našemu spolku Ligu mistrů vyhrát,ale v té konkurenci co tam je to asi bez podpory celé české komunity nepůjde.Co Vy na to? Jo a nejsem členem spolku Pod slamákem,jen aby bylo jasno:-)
    Ahoj.Tvůj nápad je opravdu skvělý a zároveň tak jednoduchý,že je škoda proč to nenapadlo někoho z nás hned ze začátku ligy.Ač si myslím,že teď je už pozdě(hodinku před koncem),ráda jim od příště pošlu štěstíčka :)
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
  • Lucinka69 (CZ1)Lucinka69 (CZ1) CZ1 Komentářů: 707
    :) Klobouk dolů,máte můj obdiv. ;)  
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Lucinka69 (CZ1) napsal(a):
    :) Klobouk dolů,máte můj obdiv. ;)  
    Děkujeme :-) Snažili jsme se uhrát to páté místo,ale to bylo nad naše síly :smiley: Rozhodující v této soutěži je kolo štěstí.Třeba ti Brazilci byli dlouho za náma,ale jak naskočilo kolo,tak se přes nás přehnali tak rychle,že jsem si říkala,že asi špatně vidím :smiley:
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    A jak jsou ty spolky silné ?
  • skalio (CZ1)skalio (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    hodně silné a Větev může přepisovat tabulku rekordú ve Zlaté lize :):) Za mě jim určitě nedám ani jeden talisman, protože oni to taky neudělali ... super práce a podpora od spolku Awalon :)
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    hodně krásné umístění
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Jak už bylo napsáno - klobouk dolů. Nádherné umístění . Gratuluju.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    No - celkem bych to asi chápal, pokud by v lize hráli proti sobě. Takto dám někomu dárek a pak ho dostanu do soutěže? To mi připadá trochu přitažené za vlasy.
    Hned mne neukamenujte, o ligu se moc nezajímám, bo na ní nikdy nedosáhnem.
    A vysvětlit to ve spolku by asi nebylo nic jednoduchého.
  • Bojenka (CZ1)Bojenka (CZ1) CZ1 Komentářů: 109
    upraveno 25.06.2019
    skalio (CZ1) napsal(a):
    hodně silné a Větev může přepisovat tabulku rekordú ve Zlaté lize :):) Za mě jim určitě nedám ani jeden talisman, protože oni to taky neudělali ... super práce a podpora od spolku Awalon :)
    Já bych jen ráda napsala,,že jsme bojovali o 1 místo ve zlaté a opravdu jsme neměli čas rozdávat hráčům v lize mistrů dárky...Tohle je ten problém...Neměli jsme čas dávat dárky ani sobě...Pokud se spolky domluví mezi sebou,,,a nebudou muset bojovat ve zlaté,,klidně mohou všichni podporovat tým v lize mistrů....Spolek Pod slamákem je nejsilnější,,co si budeme povídat a my jim drželi všichni palce....Ale jeli jsme na plné obrátky,,protože jsme chtěli být první v lize zlaté,,abychom se také podívali do světa...Bojenka
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak teď nevím, zda Bojenka či Izabela3.

    Poslední komentář napsal(a) izabela3 (CZ1) 21:08
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Bojenka (CZ1) napsal(a):
    skalio (CZ1) napsal(a):
    hodně silné a Větev může přepisovat tabulku rekordú ve Zlaté lize :):) Za mě jim určitě nedám ani jeden talisman, protože oni to taky neudělali ... super práce a podpora od spolku Awalon :)
    Já bych jen ráda napsala,,že jsme bojovali o 1 místo ve zlaté a opravdu jsme neměli čas rozdávat hráčům v lize mistrů dárky...Tohle je ten problém...Neměli jsme čas dávat dárky ani sobě...Pokud se spolky domluví mezi sebou,,,a nebudou muset bojovat ve zlaté,,klidně mohou všichni podporovat tým v lize mistrů....Spolek Pod slamákem je nejsilnější,,co si budeme povídat a my jim drželi všichni palce....Ale jeli jsme na plné obrátky,,protože jsme chtěli být první v lize zlaté,,abychom se také podívali do světa...Bojenka
    Podpora není povinnost :-)
    Dostat se " do světa " není maličkost. Je to určitě pěkná dřina. Každý spolek, kterému se to podaří, si zaslouží obdiv a uznání a je logické, že to budou vždy jen ti nejsilnější :-) a i když spolek hraje svým jménem, zároveň reprezentuje také svůj server.  Myslím, že podpora reprezentantům našeho serveru byla myšlena jakémukoliv spolku, který se do ligy dostane. Teď by se mohla hodit třeba právě vám :-). Nevím jestli držení palců vám v soutěžení nějak pomůže, ale určitě vám je držet budu . Hodně štěstí !

  • Bojenka (CZ1)Bojenka (CZ1) CZ1 Komentářů: 109

  • Bojenka (CZ1)Bojenka (CZ1) CZ1 Komentářů: 109

  • Bojenka (CZ1)Bojenka (CZ1) CZ1 Komentářů: 109

  • skalio (CZ1)skalio (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    upraveno 05.07.2019
    Krásný, ale měli by zrušit kolo  :):) to by bylo potom fér :) jinak žádná sláva :) A porád se nemůžu dopočítat.... jsem myslela , že máte spolek kde je 71 - 72 hráčů a v TOP 50  pouze 32  :( No i tak je to to úžasný :):) jen tak dál.....

  • Bojenka (CZ1)Bojenka (CZ1) CZ1 Komentářů: 109
    upraveno 05.07.2019
    Zdravím všechny hráče.Jelikož jsme nedostali poslední tabulku s konečnými výsledky,,tak jsem zde umístila aspoň nějaké fotky,,aby jste měli přehled o lize mistrů.Moc děkujeme hráčům,kteří nás podporovali a dávali nám štěstíčka na naše farmy.Bylo to od Vás moc milé a dávalo nám to chuť bojovat..Skončili jsme sice až na 10 místě,,,ač jsme nahráli více bodů.Bude to asi stálé těžší a těžší získat lepší umístění. Příště ČR bude zase zastupovat spolek Pod slamákem a my jim přejeme hodně zdaru a štěstí v soutěžích.Děkuji vedoucí spolku Pod slamákem,vždy jsem se na ni mohla obrátit a vždy mi ochotně poradila...
    Nahráli jsme 573 604 734 bodů..Ale byla to dřina..
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Ahoj. Trochu mi uniká smysl žádosti o podporu "národního" celku v lize mistrů. Že je podpora možná od mnoha hráčů je jasné, jen co z toho budou mít - poslední výsledek z celosvětového mistrovství je propad serveru o jedno místo, byť o jediný bodík. Zde bych tu podporu chápal, bo umístění do 3. místa je ohodnoceno nějakou tou bedýnkou a dekorací. 
    Tedy podpora v LM má pro podporovatele mimo daný spolek jen symbolický význam, který pomůže jen danému spolku a hráčů v něm hrajícím. Přitom malé spolky mají řekněme stovky nevyužitých čtyřlístků a v celku to budou jistě tisíce, které by pro podporu mohly použít, bo co s nimi jinak. 
    Řekl bych -  potenciál je, ale jak odměnit podporovatele - to je oč tu běží.
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167


    Na úplný konec jsem tu nebyl, ale údajně jsme skončili s 581.740.724, Screen by měl být, ale bohužel ho nemám já, zkusím ještě sehnat :-D  
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Leafeon (CZ1) napsal(a):


    Na úplný konec jsem tu nebyl, ale údajně jsme skončili s 581.740.724, Screen by měl být, ale bohužel ho nemám já, zkusím ještě sehnat :-D  



    Gratuluju:-)  Byl tam teď teda dost nával.Toto je liga mistrů z 16.7.


  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Také gratuluju. Všichni jste dobří 
  • jinrichfrydek (CZ1)jinrichfrydek (CZ1) CZ1 Komentářů: 60
    Také gratuluju. Všichni jste dobří 
    Dík Alenko ,ale hlavně chci poděkovat za podporu hráčům Mišák02,Ruffus a další.Ještě jednou dík.Byla to supr jízda
Sign In to comment.