Domů Czech Technické problémy & bugy

Aktuální problémy s přihlášením/načítáním hry

13»

Komentáře

  • Tessie (CZ1)Tessie (CZ1) CZ1 Komentářů: 41
    Tak já se třeba už třetí den přihlásím a okamžitě mi hra spadne...udělala jsem dle Googlu vše,co jsem měla,aby se mi tohle nestávalo,bohužel nic z toho nepomáhá :(
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    ahojte. mne sa cca tyždeň mení kurzor na pomlčku a nepomáha ani odhlasenie ani vyčistenie ani nič. a k tomu keď sa zmení, sa po chvíľke vypne hra spolu aj s prehliadačom sa všetko zavrie. hrajem v chrome, lebo nikde inde mi poriadne hrať nejde. má niekto niečo podobné?
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    souhlasím ten kurzor mi taky blbne, změní se m v čárku a nejde s ním moc hýbat. jinak se celá hra strašně seká, cca napočítám do 5-6s než  se přepne z farmy na farmu než sklidím pole no hrůza.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 10.06.2019
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    ahojte. mne sa cca tyždeň mení kurzor na pomlčku a nepomáha ani odhlasenie ani vyčistenie ani nič. a k tomu keď sa zmení, sa po chvíľke vypne hra spolu aj s prehliadačom sa všetko zavrie. hrajem v chrome, lebo nikde inde mi poriadne hrať nejde. má niekto niečo podobné?
    Ahoj
    Mám to samé, je to po té nové aktualizaci. Má to více hráčů myslím na všech serverech. Psali o tom na anglickém foru a o dalších chybách.
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    Ďakujem teda, nič neostáva len počkať kým to opravia.
  • Tessie (CZ1)Tessie (CZ1) CZ1 Komentářů: 41
    Tak mě hra stále padá :/ nepomáhá ani anonymní okno,nic,co se má udělat nepomohlo

  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    Jděte už  do.... Proč mi to hlásí při přihlášení HRÁČ NENALEZEN?
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Než se budeš divit přečti si komentář - 

    "Jo, právě. Jak je hra pohodlná, vstřícná k hráčům, jak je optimalizovaná a opečovávaná, to není podstatné. Však oni vydrží, najdou si to, zvládnou to, proklikají se. Proč se snažit víc, než aby to nějak fungovalo? Je to jen hra, a navíc, snáší zlatá vejce, i když je odfláklá, zanedbaná a místy ne úplně funkční. Hlavně honem přidat něco dalšího, za co budou hráči utrácet zlato, a především reálné peníze. Vždyť jde o to, aby vydělávala. Jsme tu pro byznys, ne pro hráče. Je fakt, člověk by si mohl už zvyknout. Však už to trvá přes dva roky a stav se zhoršuje a zhoršuje. Ale co naplat, není lehké zahodit 5 let hraní, i když na druhou stranu jsem už po 2. roce přestal kupovat zlato za reálné peníze, když jsem viděl, jak se GGS k hráčům i hře samotné chová. Faktem je, GGS se fakt snaží, aby nám to ulehčili. Rozsypává se jim to čím dál víc a čím dál tím častěji. Namísto péče o to, co tu je, se stále přidává něco nového a nového, i když tím to staré trpí o to víc. Samotné HTML5 je dokonalou demonstrací toho, že není třeba, aby nějaký byť klíčový aspekt hry fungoval perfektně. Postačí, když funguje alespoň trochu slušně většině platících hráčů. " (Mineas, 11.6.)

    Pokud ti nepomůže prosté otevření nové hry, tak zkus obvyklé kolečka - mělo by se to umoudřit, nebo zkus originál okno.
  • malá matka (CZ1)malá matka (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    Píši mi hráči na FC, že se po odhlášení z farmy nemůžou zpátky připojit. nebere to jméno farmy. Stalo se to po ukončení sladké farmy. prosím o radu a pomoc. jsou hodně naštvaní.
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    A jsme opět u stále se opakujícího  problému s přihlášením do hry. Když se jedná o to vymyslet další taháky na zlatky,na to jsou odborníci z GGS velmí rychlí a chtiví. Ale nic jiného je nezajímá. Jasně dokazují,že už se jedná jen o vynikající byznys a s hrou to už nemá nic společného.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Dnešní problém s připojením je nahlášený, ví o tom a pracují na tom. Musíme počkat.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    aha takže to že nemůžu z5 do hry není mojí chybou, už tu delší dobu dělám psí kusy abych se tam dostala a nic.
  • Mafra (CZ1)Mafra (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Dnešní problém s připojením je nahlášený, ví o tom a pracují na tom. Musíme počkat.
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Dnešní problém s připojením je nahlášený, ví o tom a pracují na tom. Musíme počkat.
    Tak jsem zvědavá, jak to zkompenzujou v případě otročiny, která se ted nedá hrát :((
  • AnetkaOstrov (CZ1)AnetkaOstrov (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    Ahoj,
    dnes jsem byla na své farmě a po skončení farmy sladkostí mi nenaskočilo na jakém místě jsem skončila a teď mi nejde se přihlásit , u svého nicku mám zákazovou značku .
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj,
    dnes jsem byla na své farmě a po skončení farmy sladkostí mi nenaskočilo na jakém místě jsem skončila a teď mi nejde se přihlásit , u svého nicku mám zákazovou značku .
    Ahoj
    O problému se ví, pracují na tom. Musíme čekat
  • jinrichfrydek (CZ1)jinrichfrydek (CZ1) CZ1 Komentářů: 60
    Píši mi hráči na FC, že se po odhlášení z farmy nemůžou zpátky připojit. nebere to jméno farmy. Stalo se to po ukončení sladké farmy. prosím o radu a pomoc. jsou hodně naštvaní.
    jít k vodě nebo do kostela se modlit
  • Nasefarmicka (CZ1)Nasefarmicka (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    upraveno 30.06.2019
    Ahojky prosim, mam tatez problem s prihlasenim do hry. Jsem na to stejnem pocitaci jako vzdy, ale kdyz zadam jmeno napise mi to toto jmeno je neplatne. A opravdu zadavam do prihlaseni. Co s tim?? A kdyz dam k registraci tak je moje jmeno volne. Farma v 130 levelu ocividne asi zrusena, protoze me to momentalne registrovalo pod stejnym jmenem a heslem.... takze 1 level. CO si to jako dovolujete ?????
  • AnetkaOstrov (CZ1)AnetkaOstrov (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    Ano ,tak budu čekat ,moc děkuji
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahojky prosim, mam tatez problem s prihlasenim do hry. Jsem na to stejnem pocitaci jako vzdy, ale kdyz zadam jmeno napise mi to toto jmeno je neplatne. A opravdu zadavam do prihlaseni. Co s tim?? A kdyz dam k registraci tak je moje jmeno volne.
    Ahoj
    Ví se o tom a pracují na opravě. Už se tady o tom na foru píše. Stačí číst.
  • Lopezz (CZ1)Lopezz (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Ahoj,právě probíhají udržbové práce
    http://prntscr.com/o8k9l2
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Alčazv (CZ1) napsal(a):
    Nevím co se zase děje ale když se chci přihlásit do hry jméno nenalezeno ale heslo ano. Tak kdepak bude zase chyba.
    Ahoj
    Ví o tom a opravují to. Proč zakládáš nové vlákno? Stačí se podívat po foru.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    proc nejde big farm
    Pročti si forum, než něco napíšeš a uděláš tady v tom ještě větší bordel.
  • Lopezz (CZ1)Lopezz (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Tak co tu ještě děláš Jindro?.-))
    Jinak s náhradou nepočítejte,GGS pouze napíše,že všichni mají stejné podmínky
  • AnetkaOstrov (CZ1)AnetkaOstrov (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    Teď probíhají údržbové práce ,tak pak snad se na svojí farmu dostanu 
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    tez sem docela nastvanej ale převažně kuli tomu silu, ktere stoji ....na noc si to pohlidam rasama s mlikem a pak toto.........chtel bych videt kdyby měli něco vracet...a tak budu doufat, že to aspon stopli celkově a možna přidali trochu času, dost pochybuji už sem s mířenej s tímm že snaha převaží jen velka investice, ktera rozhodne nehrozí
  • jinrichfrydek (CZ1)jinrichfrydek (CZ1) CZ1 Komentářů: 60
    Rothen (CZ1) napsal(a):
    tez sem docela nastvanej ale převažně kuli tomu silu, ktere stoji ....na noc si to pohlidam rasama s mlikem a pak toto.........chtel bych videt kdyby měli něco vracet...a tak budu doufat, že to aspon stopli celkově a možna přidali trochu času, dost pochybuji už sem s mířenej s tímm že snaha převaží jen velka investice, ktera rozhodne nehrozí
    nevrátí nic,jako vždy

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Hra už funguje
  • AnetkaOstrov (CZ1)AnetkaOstrov (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    Ano ,už je vše v pořádku 
  • ludmila66699 (CZ1)ludmila66699 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    dnes mě vytočilo že jsem se nemohla víc jak 4 hodiny přihlásit:((((
Sign In to comment.