Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

MÁTE S HROU PROBLÉM?

15

Komentáře

  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Fis (CZ1) napsal(a):
    dostanu se do fáze že odešlu ano a čekám že se doplní ta modrá"ampule" a odečte kredo a obojí nic a následná sms také nic.už jsem si v minulosti kupovala zlatky tak vím že to dělám správně.prostě chyba od nich.
    Ahoj, pokud kupuješ přes mobil může být potíž i na straně operátora. No, každopádně pokud nákup nejde obrať se s dotazem na podporu.
    ahoj.už vím kde je chyba.chtělo to po mě opětovně uložit číslo.už jsem ho měla nastavené...několikrát jsem zlatky kupovala a chtěli to najednou opět-asi jak to překopávali.je to už ok.teď mám jiný problém.nejde mi zadat popis spolku.napíši.. a ok zůstává šedé.jako když jsem nic nenapsala.takže to nelze uložit.na podporu se obracet nechci.psát to v angličtině a potom stejně nic neudělají.doposud jsme nedostali za první místo odměny z vesnické slavnosti/od loňska/vykašlali se na to a já už také.
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    TO-SE-MI-SNAD-ZDÁÁÁÁÁ....už je opět problém s dobíjením.nejde to přes O2.a že jsem takto doposud dobíjela...je to tady na pytel ta hra
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    Je nám líto, produkt Premium Shop není pro síť O2 (EuroTel) k dispozici.....přesně tuto hloupost mi to hlásí....a stále mi nejde vložit popis spolku do titulu v žebříčku....více toho tady nefunguje než funguje!!!
  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    TO ANO MÁM ,,,,,,
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    nejdou mi/od dnešního večera/ připisovat píšťalky-koučování.
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    mohlo by vzniknout nové vlákno....pro to co jde....pro málo komentářů by bylo fajn  přehledné :oD
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    tak jsem si přečetla návrh minease-dočasná strašidelná farma a mě se nápad líbí.nějak rychle jste uzavřeli toto"hlasování.ne každý na foru bydlí" aby reagoval okamžitě.strašidelná farma by byla fajn-např.i ty nové tématické dekorky z tohoto.a člověk by nekoukal stále na to samé-cukrový palác...cukrový palác....
    měli by jste být rádi že nám hráčům stačí když změníte základu obleček.za chvilku vám každý pro stereotyp uteče.už teď je to o klikání jako když má "závislák zásek".
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 22.06.2019
    Zkus to znova. Asi to bylo tím, že ještě neměli, kdo s kým bude hrát.
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    ostatní ze spolku s tím problém neměli.mě to šlo až druhý den.tak hlavně že už je to v pořádku.
  • Zase mají problém. Naskočil nový ukol silo, ale silo nikde. Opět jim to nejede.
  • tak už mi to naskočilo po restartu
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    dneska přijdu domů pustím farmu , jdu na moře a mám 4 oblasti a 2 oblasti jako dva čtverečky tam lodě nepošlu  ,dám sem obrázek, jako úžas

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    bedru (CZ1) napsal(a):
    dneska přijdu domů pustím farmu , jdu na moře a mám 4 oblasti a 2 oblasti jako dva čtverečky tam lodě nepošlu  ,dám sem obrázek, jako úžas

    Ahoj
    A nespraví se to ani po přechodu jinam, restartu nebo vyčistění historie?
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    ne
     ted jsem se přihlásila a už mám jen 3,ony naskakují ale jako čtvereček ale nedám je na moře no, mě to přestává bavit fakt.to je pořád něco
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    bedru (CZ1) napsal(a):
    ne
     ted jsem se přihlásila a už mám jen 3,ony naskakují ale jako čtvereček ale nedám je na moře no, mě to přestává bavit fakt.to je pořád něco
    Napiš na podporu + screen.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    večer mi to najelo, tak doufám že mi to neudělá zítra
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak zamrznu na přihlašovadle a dál se nedostanu - opět
  • Mafra (CZ1)Mafra (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Tak zamrznu na přihlašovadle a dál se nedostanu - opět
    Také stejný problém :(((
  • jana0611 (CZ1)jana0611 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Mám stejný problém.... :(  :(
  • malá matka (CZ1)malá matka (CZ1) CZ1 Komentářů: 48
    Ve spolku jsou zapnuté jen 3 farmy, co se neodhlásily po ukončení sladké farmy. ostatní mne kontaktují na FC, nemůžou na farmu. 
  • KrtečekRadeček (CZ1)KrtečekRadeček (CZ1) CZ1 Komentářů: 39
    Taky mi to nejde.Co je s tím???!!!


  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Teď jsem telef mluvil s jednou od nás a je jich tam hrozně málo. Tak jsem jí řekl, ať je upozorní, že se nemají odhlašovat. Nic jiného se dělat nedá. Vše jsem vyčistil, zkusil tři prohlížeče a vše na dvě věci......
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj lidi
    O problému se ví, je to nahlášené. Pracují na tom. Zbývá jen čekat.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Oni vědí, co je to pracovat? A v neděli? To vypadá, jako by s tím počítali.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Oni vědí, co je to pracovat? A v neděli? To vypadá, jako by s tím počítali.
    Ahoj
    Je to na více serverech a pro výpadky a podobné věci tam určo někdo bývá i o víkendu.
  • Marenda (CZ1)Marenda (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    zákon schválnosti :-)))
  • beba1 (SK1)beba1 (SK1) SK1 Komentářů: 58
    ahojte, máte stan spolkovky?
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    ne nemáme zřejmě asi ta samá chyby co minule před bednama ,nechce se jimto propojit s ligou, počkáme možná bude štěstí
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahij
    Asi mají zpoždění, jako vždy
Sign In to comment.