Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

175112

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, je někde k mání žebříček poslední soutěže spolků To mne opravdu štve, že se to neřeší, co mám říci farmářům, co tu soutěž hráli? Prosím o odpověď. 
    Ahoj
    Dala jsem zprávu Zoe, musíme čekat, zatím se neozvala

    To se pořád nikdo neozval?
    Zoe to předala  Comunity managerovi ale je víkend.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    já vám nevím. Nač je zveřejněný kalendář, když neplatí! (Samozřejmě chápu, že ti, kdo ho přepisují, za to nemůžou). Ale toto mne fakt štve! V poslední době  je to jeden velký holubník! :(
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    já vám nevím. Nač je zveřejněný kalendář, když neplatí! (Samozřejmě chápu, že ti, kdo ho přepisují, za to nemůžou). Ale toto mne fakt štve! V poslední době  je to jeden velký holubník! :(
    si mi to vzal z pusy už jsem to tu chtěla napsat, co je tu za chos v těch akcích, bedny o 2 dny dřív
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Třeba není o 2 dny dříve. Od 19tého má být spolková dřina. Toto je jen, aby nahrábli ještě nějakou zlatku navíc. Jako bych jim já nějakou dal :-)))
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Stejně je to ironie. Ohánějí se tím, že kvůli mistrovství musí být hodně akcí na výběr, a světe div se, mistrovství není a akce se hromadí o to víc. Kratší, častější a čím víc naráz, tím lépe, zřejmě.
  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    Zajímalo by mě, kdy se budou řešit odměny z poslední spolkovky, za chvíli bude další, hofixy už byly dva a kde nic, tu nic
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Celkem mě štve, že Obojživelník, stroj k navýšení úlovků ryb, nepůsobí na zlaté ryby, pro které pošleme Olega. Než je sklidím, tak se množství tváří navýšeně, ale jakmile na něj klepnu, tak získané množství Obojživelníka zcela ignoruje a přičítá se, jako by vůbec nebyl jen základní počet. Už minulou akci jsem měl podezření, že tomu tak je, ale teď jsem si to ověřil, podíval se, kolik ryb mám před sklizením a po něm. Takže má smysl jen u ryb lovených na nástrahy ručně. Chm... Hlavně že se hra tváří, že tomu je jinak, než je sklidím.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Ahoj. Tak to je dost nemilé, ono se to špatně sleduje, když je počet zkreslen - "potřebujete více jak 1 rybu".
    Příště se na to zaměřím hned od počátku. Už tak je divné, že vyšší level platí u Olega vyšší cenu za stejný počet než nižší.  Dík za info. 
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    pexi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, je někde k mání žebříček poslední soutěže spolků To mne opravdu štve, že se to neřeší, co mám říci farmářům, co tu soutěž hráli? Prosím o odpověď. 
    Ahoj
    Dala jsem zprávu Zoe, musíme čekat, zatím se neozvala

    To se pořád nikdo neozval?
    Zoe to předala  Comunity managerovi ale je víkend.
    Je úterý a stále se nic neděje....
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    pexi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, je někde k mání žebříček poslední soutěže spolků To mne opravdu štve, že se to neřeší, co mám říci farmářům, co tu soutěž hráli? Prosím o odpověď. 
    Ahoj
    Dala jsem zprávu Zoe, musíme čekat, zatím se neozvala

    To se pořád nikdo neozval?
    Zoe to předala  Comunity managerovi ale je víkend.
    Je úterý a stále se nic neděje....
    Já vím, nijak to ale neurychlím. V pátek jsem psala i na podporu.
    Musíme čekat.
    Až něco budeme vědět dáme to na forum.
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Ahoj, zřejmě nic nenajdou, pomotaly se jim ty ligy, cpou jedno přes druhé a takto to dopadne. Na co ještě super liga tomu nerozumím.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 18.06.2019
    Tak1Player (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, zřejmě nic nenajdou, pomotaly se jim ty ligy, cpou jedno přes druhé a takto to dopadne. Na co ještě super liga tomu nerozumím.
    To je celkem jednoduchý, aby se spolky, co mají v současnosti největší útratu ve spolkovce v reálných penězích, hodily ze všech serverů do jedné ligy a tím byly nuceny utrácet ještě víc. V podstatě tím vydělá GGS hned 2x - ty spolky, co se šoupnou do superligy budou muset zlatit jak šílené, aby se tam udržely, a navíc vypadnou ze svých lig, tam dojde k posunu a a spolky, co v superlize nebudou, budou válčit o to, aby se do ní mohly dostat. Zároveň z domovské ligy vypadne nejsilnější favorit a tím uvolní místo spolkům pod sebou, které se budou moci servat o prvenství v době, než ze superligy vypadne zpátky. Výsledkem bude více nul na účtech GGS.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    pexi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, je někde k mání žebříček poslední soutěže spolků To mne opravdu štve, že se to neřeší, co mám říci farmářům, co tu soutěž hráli? Prosím o odpověď. 
    Ahoj
    Dala jsem zprávu Zoe, musíme čekat, zatím se neozvala

    To se pořád nikdo neozval?
    Zoe to předala  Comunity managerovi ale je víkend.
    Je úterý a stále se nic neděje....
    Já vím, nijak to ale neurychlím. V pátek jsem psala i na podporu.
    Musíme čekat.
    Až něco budeme vědět dáme to na forum.
    Ahoj
    info o připsání cen je v moderátorském věstníku
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    janininka3 (CZ1) napsal(a):
    už dlouho jsem se   nezasmál  a neměl   politou klávesnici kávou
    ty tak jedině sunarem majore
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Celkem mě štve, že Obojživelník, stroj k navýšení úlovků ryb, nepůsobí na zlaté ryby, pro které pošleme Olega. Než je sklidím, tak se množství tváří navýšeně, ale jakmile na něj klepnu, tak získané množství Obojživelníka zcela ignoruje a přičítá se, jako by vůbec nebyl jen základní počet. Už minulou akci jsem měl podezření, že tomu tak je, ale teď jsem si to ověřil, podíval se, kolik ryb mám před sklizením a po něm. Takže má smysl jen u ryb lovených na nástrahy ručně. Chm... Hlavně že se hra tváří, že tomu je jinak, než je sklidím.
    Ahoj. Něco o tom píšou - https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/193796/oleg-68-goldfish-but-only-gives-45#latest
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Celkem mě štve, že Obojživelník, stroj k navýšení úlovků ryb, nepůsobí na zlaté ryby, pro které pošleme Olega. Než je sklidím, tak se množství tváří navýšeně, ale jakmile na něj klepnu, tak získané množství Obojživelníka zcela ignoruje a přičítá se, jako by vůbec nebyl jen základní počet. Už minulou akci jsem měl podezření, že tomu tak je, ale teď jsem si to ověřil, podíval se, kolik ryb mám před sklizením a po něm. Takže má smysl jen u ryb lovených na nástrahy ručně. Chm... Hlavně že se hra tváří, že tomu je jinak, než je sklidím.
    Ahoj. Něco o tom píšou - https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/193796/oleg-68-goldfish-but-only-gives-45#latest
    Díky, to mě nenapadlo. Na tom něco bude.
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Tak1Player (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, zřejmě nic nenajdou, pomotaly se jim ty ligy, cpou jedno přes druhé a takto to dopadne. Na co ještě super liga tomu nerozumím.
    To je celkem jednoduchý, aby se spolky, co mají v současnosti největší útratu ve spolkovce v reálných penězích, hodily ze všech serverů do jedné ligy a tím byly nuceny utrácet ještě víc. V podstatě tím vydělá GGS hned 2x - ty spolky, co se šoupnou do superligy budou muset zlatit jak šílené, aby se tam udržely, a navíc vypadnou ze svých lig, tam dojde k posunu a a spolky, co v superlize nebudou, budou válčit o to, aby se do ní mohly dostat. Zároveň z domovské ligy vypadne nejsilnější favorit a tím uvolní místo spolkům pod sebou, které se budou moci servat o prvenství v době, než ze superligy vypadne zpátky. Výsledkem bude více nul na účtech GGS.
    skvelý postreh, keď si uvedomíme, čo si žiadali poväčšine hráči bolo obmedzenie spolkoviek, to asi GGS nevidelo rado, lebo je to pre nich zjavne zlatá baňa, keďže k obmedzeniu nedošlo. A takisto zo spodných líg a menších spolkov asi ten príjem nebol tak enormný, tak čo teda vymyslieť? superligu! pre top spolky ktoré v tom utopia ešte viac zlatiek a ďalšie spolky ktoré sa budú chcieť ligy účastniť plus vyhrať 1. miesto v zlatej. GGS tak na nejakú dobu nemusí riešiť čo so spolkovkami, príjem bude rovnaký/možno sa zvýši a chudáci zo slabých spolkov si môžu remcať ďalej, koho zaujíma ich názor keď vo väčšine sa len vezú...  :(
    smutné konštatovanie ale som realista, na druhej strane teraz môžme získať mincí z MS raz toľko lebo sa z toho stal kolotoč 
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    dneska přestala  akce těžce pracujících po 3 dnech a za necelé 2 hodiny začala akce nová akce pracujících to už je tahle hra na tom opravdu špatně když není co dávat za akce a pořád se opakují dokola 
    tak přeji všem aby hodně pracovali já si na tuto hru chvilku dám oddych už mne přestává bavit cpát do sila stále nějaké plodiny a stále dokola 
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    taky mě to nebaví dvě po sobě, jak u debilů,prostě se neumí nic iného vymyslet, aby každá věc byla jednou za měsíc , uplně bohatě stačí
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    za vším hledejte jen zlaťáky,které neustále lidi nepoužívající mozek kupují,což je pro  GGS zlatý důl.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    MÁTE S HROU PROBLÉM?

    Tu se nadává :-)))
  • Mischa1 (CZ1)Mischa1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    Vyjádření,, naštvalo´´ je hodně slabé. Po opravě mám prázdné sklady. Nezůstala mi ani sláma :'(
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Celá sranda je v hromadění všech akcí najednou a "nj. děti dostaly parašuke za dobrý vysvědčení, jsme u červýho zdoje".
    Už nehrají hráči, ale zlaťáky. Co sakryš pěstovat? Do sila, na stánky na ÚD(tady jsem nepochopil. proč když končím v prvních 20, nemám nárok na ostatní ceny které jsou udělovány pode mnou, když z beden vypadlo velký kulový  a náklady překročeny při věnování surovin minimálně trojnásobně.)Výsledek je ten, že na farmách(zvláště KF a GF)vznikl totální chaos v nedostatečné produkci, chybí čas pro obnovení zásob a jsme zase v TP. Trávu nemám kdy vysadit, natož provést smysluplnou inventuru nebo upgradoval budovy, když musí být v permanentní pohotovosti, a už máme v zátylku SS. O ostatních akcích se už nemá cenu ani zmiňovat, Asii jsem odpinkl jako začátečnická lama, abych měl čas na produkci,.,.,.,haha, silo vrčí....a SS mne stejně zase potlačí k produkcik, kterou nebudu potřebovat.  Pak bude slavnost(nějaký kalendář neřeším). A ve vybavení naskočila další měna na nějaký monumenty(jsem si všiml až včera, pardon),
    PS: Pane docente Chocholoušku, nenašlo by se u Vás místečko na oddělení alespoň na 3 týdny? Chápu, že máte až do září obsazeno, ale psychický stav se mi rapidně zhoršil, a jen vedrem do není. Předem děkuji.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Mischa1 (CZ1) napsal(a):
    Vyjádření,, naštvalo´´ je hodně slabé. Po opravě mám prázdné sklady. Nezůstala mi ani sláma :'(
    Ahoj
    1/ Vyčisti historii prohlížení a přihlas se znovu. 2/ pokud se nic nezmění zkus anonymní okno nebo jiný prohlížeč. 3/ Pokud se nic nezmění zbývá podpora.
  • Mischa1 (CZ1)Mischa1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Mischa1 (CZ1) napsal(a):
    Vyjádření,, naštvalo´´ je hodně slabé. Po opravě mám prázdné sklady. Nezůstala mi ani sláma :'(
    Ahoj
    1/ Vyčisti historii prohlížení a přihlas se znovu. 2/ pokud se nic nezmění zkus anonymní okno nebo jiný prohlížeč. 3/ Pokud se nic nezmění zbývá podpora.
    Díky, hraju  sedmý rok,  poradila jsem si. Už to je v pořádku, stačilo se přihlásit znovu. ALE, naštvalo mě to, skoro jsem nestihla loď. A díky za radu. Ochota se cení ;););)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 30.06.2019
    Koukám, že GGS rezignovalo na snahu plánovat dopředu kalendář akcí a raději než přiznat, že to nezvládají, ho alibisticky zrušili. Jelikož některé akce jsou celkem zřídka (rybí dřina, park potěšení) a tím jsou pro hráče atraktivní, ale zároveň vyžadují přípravu (hromadění produktů, ryb a podobně), tak GGS podráží samo sobě nohy. Pokud hráči nebudou vědět, že přijdou, většina se jich na nějaké dohánění na poslední chvíli vykašle a tlak na soupeření klesne. Atraktivita hry také. Tleskám. V době, kdy se akce střídaly pravidelně jsme kalendář nepotřebovali, ale současný mišmaš se bez něj nedá předvídat. Pokud se k tomu ještě zachová současné hektické tempo, kdy běží x akcí naráz a hráč neví co dělat dřív, a žádnou nezvládá pořádně, protože ho půlka z nich zaskočí v době, kdy má rozehranou jinou, tak se obávám, že brzo nebudeme na závodní dráze, ale spíš v lazaretu za morové epidemie. Ne že by současná úmrtnost byla malá (nedá se přihlásit, hra neběží vůbec, padá), ale tuším, že to zajímavé teprve přijde a počet odpadajících hráčů dosáhne nových výšin.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Zrušní kalendáře je zhovadilost, přesně jak to popsal Mineas nahoře. Dnes u mě GGS navíc zabodovalo koncem těžké dřiny. Člověk tři dny "jede bomby", pohybuje se na hraně TOP 50, tzn. odměny ve formě licence na zlato, v okamžiku konce zrovna není online a výsledky se nedozví. Děkuji pěkně, příště se vám na to víteco.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    No, já tomu asi teda vůbec nerozumím. Kalendář byl fajn, o tom žádná, ale i s ním se nedaly akce zvládat naplno. Jako v tom přísloví o mnoha židlích a jednom zadku. Když chci někde uspět, tak se tomu musím věnovat a ostatní ošidit nebo vypustit. Nebo se mýlím ? Pak je mi ale celkem jedno kolik akcí najednou běží. Tím spíš, že se opakují stále dokola a tu co jsem si dnes nevybrala, mohu si vybrat třeba příště.  Ať si každý vybere tu svou, co ho baví nebo ne ? A jestli má někdo potřebu je stíhat všechny, je to zase jen jeho volba. Stále vycházím z toho, že ze strany GGS je to jen nabídka. Nemusím přece každou přijmout. Stejné je to i vyskakovacími okny. Nabídka, která se mi nehodí, může docela dobře být nabídkou , na kterou jiný hráč čeká.
    No a pak jsou samozřejmě hráči, co hrají stále, za všech okolností , hlava nehlava a ti budou asi spokojeni :-).
    Proč ne ? Hra je přece pro každého :-). Netrapte se, hra vás má bavit :-)
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Pokud nerozumíš, přečti si Mineasův komentář ještě jednou a pomalu. Mluví hlavně o přípravě na ty akce - ať už je to rybí silo (nasyslit předem ústřice), park potěšení (nasyslit předem všechno), či jiné akce. Třeba právě rybí silo na dobrém startu stojí. Když nevím předem, že bude, zaseknu se hned na ústřicích. Nebo je můžu přezlatit a ... to už jsme zase v té známé GGS písničce. Každá změna vede (více či méně nápadně) k tomu, aby hráči zlatili, zlatili a zlatili. Buď tam někoho ze šéfů chytl nekontrolovaný mamon, nebo jim finančně velmi silně teče do bot. Ale jak už řekl MIneas, těmihle kroky hráče (i podle mého názoru) od hry spíše odženou, než aby je navedli k větším útratám.
Sign In to comment.