Domů Czech Otázky ke hře

Jednorázové stavební místo

2»

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Kuba33 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím všechny, nasbíral jsem žetony na otevření jednorázového stavebního místa a nevím, jak dál, prosím poraďte,
    Díky Kuba 33
    Ahoj.
    Jakákoli stavba nebo bourání, čistění pozemku, kterou zahájíš na trvalých farmách se ti otevře v jednorázovém stavebním místě a vyčerpají se ti za to žetony. To je vše co musíš udělat. Záleží na tobě na co místo použiješ, jestli třeba chceš počkat na architekta...nebo jen stavit dvě věci najednou.
  • Kuba33 (CZ1)Kuba33 (CZ1) Komentářů: 1
    Děkuji všem, už je mi to jasné
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    A co teď? Za chvilku získáme další žetony a propadnou. :(
    S touto situací jaksi tvůrci nepočítali? Jakmile mám slot k dispozici, stavím. Jenže se to tak nějak vyvrbilo, že mi jich dost zůstalo a rychle jsme nahráli další.

  • iva111 (CZ1)iva111 (CZ1) Komentářů: 0
    prosím kdo poradí jak ho založit
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    iva111 (CZ1) napsal(a):
    prosím kdo poradí jak ho založit
    Nijak ho nezakládáš, pro jeho odemčení potřebuješ nasbírat 50 stavebních žeton. Až jich budeš mít 50, jakákoli první zahájená výstavba proběhne v tomto slotu (vyjma stavby na dočasné farmě).
  • tzivna (CZ1)tzivna (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Zdravím, na co jsou žetony dobré. Když jsem zadala vylepšení, tak mi to vzalo žetony i peníze.....
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    tzivna (CZ1) napsal(a):
    Zdravím, na co jsou žetony dobré. Když jsem zadala vylepšení, tak mi to vzalo žetony i peníze.....
    Žetony ti odemknou jednorázový stavební slot, takže můžeš stavět zároveň jak tam, tak v normálním slotu. Za vylepšení ale stále platíš, to se nijak nemění.
  • verac (CZ1)verac (CZ1) Komentářů: 14
    Ahoj prosím tě mohla bys mi poradit jak použít žetony na jednorázové stavební místo? Děkuji za odpověď
  • Cadcaaa (SK1)Cadcaaa (SK1) SK1 Komentářů: 7
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    A co teď? Za chvilku získáme další žetony a propadnou. :(
    S touto situací jaksi tvůrci nepočítali? Jakmile mám slot k dispozici, stavím. Jenže se to tak nějak vyvrbilo, že mi jich dost zůstalo a rychle jsme nahráli další.

    tiež sa pýtam, čo teraz ? Od mája som odpoved nikde nenašla :(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 12.12.2018
    verac (CZ1) napsal(a):
    Ahoj prosím tě mohla bys mi poradit jak použít žetony na jednorázové stavební místo? Děkuji za odpověď
    Jakmile jich nasbíráš 50, jednorázový stavební slot se sám odemkne.

    Cadcaaa (SK1) napsal(a):
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    A co teď? Za chvilku získáme další žetony a propadnou. :(
    S touto situací jaksi tvůrci nepočítali? Jakmile mám slot k dispozici, stavím. Jenže se to tak nějak vyvrbilo, že mi jich dost zůstalo a rychle jsme nahráli další.

    tiež sa pýtam, čo teraz ? Od mája som odpoved nikde nenašla :(
    Jiná odpověď než počkat, až dostavíš, není.
  • Hildina (CZ1)Hildina (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Nevím proč se mi nepřipisují stavební žetony,měla jsem dostat 29 a nikde je zatím nevidím :-(
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    No děje se to. Snad tedy jen dočasná porucha znázornění. Většinou stačí vypnout a zapnout hru a objeví se dialogové okno na výběr žetonů. Je to otravné. 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Pokud jich nemá už 50
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    pokud jich máš přes 50 , tak buď stavíš, nebo si máš vybrat jinou cenu, proto se tato možnost zavedla.Problém je, že se ti objeví dialogové okno k výběru, ale hned zmizí. a pak ho musíš vyvolat jak popsáno.
  • u Františka (CZ1)u Františka (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    to když jich máš 50 tak stavíš co chceš

Sign In to comment.