Domů Czech Technické problémy & bugy

Škola Shinkei- Suijaku

Dokončila jsem 2 hry ve škole a chtěla jsem odejít - zavřít. Vše zešedivělo ("seklo") a už jsem ve hře nemohla udělat nic. Vypnula jsem Big Farm a znovu se přihlásila. Navštívila jsem znovu školu, zobrazila se mi poslední stránka se získanými body a problém se znovu opakoval. Nevím co dělat. Školu nemohu hrát, protože technický problém přetrvává. Neví někdo, na koho se obrátit?

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    xxxyyyP (CZ1) napsal(a):
    Dokončila jsem 2 hry ve škole a chtěla jsem odejít - zavřít. Vše zešedivělo ("seklo") a už jsem ve hře nemohla udělat nic. Vypnula jsem Big Farm a znovu se přihlásila. Navštívila jsem znovu školu, zobrazila se mi poslední stránka se získanými body a problém se znovu opakoval. Nevím co dělat. Školu nemohu hrát, protože technický problém přetrvává. Neví někdo, na koho se obrátit?
    Ahoj
    Je to chyba o které se ví. Asi nezbude než čekat na opravu, v Německu mají zítra svátek, nepracují.
  • xxxyyyP (CZ1)xxxyyyP (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Děkuji za odpověď.
  • Kkabelka (CZ1)Kkabelka (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    Ani dnes se nedá hrát,pořád se to seká. :(
  • 2kocka7 (SK1)2kocka7 (SK1) SK1 Komentářů: 5
    tiež mi to včera seklo, odmeny ani body mi nepripísalo..ani licenciu..nič... na nervy je to
    hlavne, že keď človek klikol na vyzdvihnúť odmeny, tak mi to vzalo cez 4000 zlata!!! 
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    ta skola me stve to sem se po pulroce odhodlal to tam  rozject a end hnedka na startu krasa :) akorat skoro 150 shinkai v haji
  • Iveta50 (SK1)Iveta50 (SK1) SK1 Komentářů: 4
    aj mne to iste, v nedelu 9.6. nedalo odmenu,seklo hru a zobralo 1700 zlata..

  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Dnes je 12.6. a škola stále nefunguje. U mě to začalo tím že se mi nezobrazovali pexesa , jen se načítali a nic, hrála jsem tedy na slepo. Když jsem se dostala na konec tak mi to pustilo. Jiná hráčka ve spolku ten samý problém jak je popsán v předchozích zprávách. Ale na konci se to zamrzne křížek na vypnutí nikde tak se musí úplně vypnout počítač a už to nezkoušet.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    ahoj
    U mě funguje škola normálně. Mělo by to být už opravené.
    Jak jste na tom vy?
  • Kkabelka (CZ1)Kkabelka (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    Dnes 18.10. se mi zase sekla škola ,nemůžu hrát ,protože se sekla celá hra.Po restartu počítače a načtení hry problém od 13.00 stále trvá.Proč se mi to stále děje????
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Kkabelka (CZ1) napsal(a):
    Dnes 18.10. se mi zase sekla škola ,nemůžu hrát ,protože se sekla celá hra.Po restartu počítače a načtení hry problém od 13.00 stále trvá.Proč se mi to stále děje????
    Nejde to ani po vyčištění historie v prohlížeči? V jiném prohlížeči?
  • Kkabelka (CZ1)Kkabelka (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    Zkoušela jsem a nejde to a jedu v chromu.  :(
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Kkabelka (CZ1) napsal(a):
    Zkoušela jsem a nejde to a jedu v chromu.  :(
    Tak to zbývá jedině podpora, nahlásit jim chybu.
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    když chci otevřít školu, otevře se mi okno v pravém spodním rohu, z větší části mimo obraz. Nejde dělat nic jiného, než restartovat hru.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    helaras (CZ1) napsal(a):
    když chci otevřít školu, otevře se mi okno v pravém spodním rohu, z větší části mimo obraz. Nejde dělat nic jiného, než restartovat hru.
    Ahoj
    Je to už nahlášené.
  • Kkabelka (CZ1)Kkabelka (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    Už se mi to taky stalo,to nám dělají naschvál? Proč pouští plno soutěží,když se nedají hrát?  :sunglasses:
    Tento rok je to už asi po 6,co mám se školou problémy.
  • klapalka (CZ1)klapalka (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    upraveno 15.11.2019
    Bylo napsáno a daná kompenzace za chybu,ale mě škola pořád nefunguje,také ji mám v pravém rohu a navíc se tím sekne celá hra.Tak proč to už konečně nespraví???
  • klapalka (CZ1)klapalka (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    Dnes opět nejde hrát škola,objeví se v pravém rohu a sekne celou hru.To už je po druhé během zimy. Proč sem školu dávají,když nejde hrát?????
  • Terik (CZ1)Terik (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    upraveno 21.12.2019
    me se taky objevi dole v rohu a nejde ji pustit uz minule jsem to mela ale myslela jsem ze to spravi a nic. mam hromadu zetonu a nemuzu je vyuzit, protoze okno spusteni je pod zobrazovanou casti okna.

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Zvětšete si obraz lupou tím + na maximum a pak se vraťte do zobrazení +75, trochu se to posune a dá se hrát.
    Aspoň u mě to tak jde.
  • Punta1 (CZ1)Punta1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Zvětšete si obraz lupou tím + na maximum a pak se vraťte do zobrazení +75, trochu se to posune a dá se hrát.
    Aspoň u mě to tak jde.
    Taky mi tp už strašně dlouho nefunguje. A abych viděla celé okno školy, aby to šlo hrát, tak musím zmenšit až na 50% a jsou z toho takové blechy, že na to není vidět.... Takže takové rady si strčte za klobouk, protože to je nehratelné a mincí už mám tolik, že bych s nima mohla dláždit:( Tahle hra mne štve čím dál víc..
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Punta1 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Zvětšete si obraz lupou tím + na maximum a pak se vraťte do zobrazení +75, trochu se to posune a dá se hrát.
    Aspoň u mě to tak jde.
    Taky mi tp už strašně dlouho nefunguje. A abych viděla celé okno školy, aby to šlo hrát, tak musím zmenšit až na 50% a jsou z toho takové blechy, že na to není vidět.... Takže takové rady si strčte za klobouk, protože to je nehratelné a mincí už mám tolik, že bych s nima mohla dláždit:( Tahle hra mne štve čím dál víc..
    Chyba se školou je nahlášená, kdy to opraví se neví
Sign In to comment.