MODERATOR WANTED

Are you a fan of Big Farm? Do you enjoy helping out your fellow players and community? Do you have regular time you can spend speaking directly with the Community and Game teams to help support your community? Then red through the recruitment form and apply HERE to be considered to join the team :)

Nová osiva: orchidej, opuncie, durmanovec a leknín

Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) Komentářů: 2,232CZ1
upraveno 24.01.2019 v Návody od hráčů
Nová osiva se dají pořídit v obchodním centru v záložce Obchodník na listu 5:

Pro gurmu:
  • opuncie: 150 zlatých za kus
  • leknín: 850 zlatých za kus
Pro květinku:
  • orchidej: 150 zlatých za kus; padátka 4 obálky / sklizeň
  • durmanovec: 850 zlatých za kus; padátka 13 obálek / sklizeň
Spolek Animagie (cs)
Aurea via media.

Komentáře

• Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) Komentářů: 2,232CZ1
    upraveno 24.01.2019
    Jinak uvidíme jak na gurmě, ale na květince se z hlediska padátek použít nedají, normální plodiny nejsou za zlato a padátek dají asi stejně. Čili pořizovat tyto nemá smysl.
    Spolek Animagie (cs)
    Aurea via media.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) Komentářů: 431CZ1
    to asi vymysleli pro manažery ne ty ceny 850zlatek
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) Komentářů: 975CZ1
    Ahoj. A k čemu jsou vlastně nová osiva dobrá ? Pořizovací cena není zrovna malá a prodejní je přímo směšná :-). Pokud jde o množství padátek nevím, ale myslím, že levněji vyjde úkol případně dokoupit :-). Asi mi zas něco uniklo :-).
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) Komentářů: 70CZ1
    A to si jako myslí, že si za naše těžce vydělané korunky budu kupovat zlatky, abych na takové osivo dosáhla? Nuž, ať si ho klidně nabouchají... Já ho kupovat za tu vyděračskou cenu nebudu, nemám zlatky na rozhazování. Čím dál tím víc sleduji, jak na nás chtějí jenom vydělat, vydělat, vydělat...
  • simx (CZ1)simx (CZ1) Komentářů: 55CZ1
    Třeba to bude padat i z nějakých akcích. A množství padátek se taky může do budoucna ještě změnit :).

Nezatracoval bych to, kupovat/pěstovat to přeci nikdo nemusí
    simx @ cs 1
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) Komentářů: 1,067CZ1
    Víš - toho budoucna bych se už ani nemusel dožít.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) Komentářů: 101CZ1
    Teď si budu připadat jak blbec ale zeptat se musím . Čemu říkáte padátka ?  Slyším to poprvé. Nějaké osivo už jsem někde získala tak mě to zajímá . Díky za odpověď Alča
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) Komentářů: 28,356CZ1
    Alčazv (CZ1) napsal(a):
    Teď si budu připadat jak blbec ale zeptat se musím . Čemu říkáte padátka ?  Slyším to poprvé. Nějaké osivo už jsem někde získala tak mě to zajímá . Díky za odpověď Alča
    Ahoj
    Padátka jsou předměty, které padají při sklizni z polí,stájí a produkčních budov na farmách při různých akcích.
    Jako třeba mimozemské stopy u UFA, byliny u zacharňte Chrochtáčka, ubrousky u kulinářské kampaně......
    pexi @ cs 1
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) Komentářů: 329CZ1
    A nutno podotknout, že z těch speciálních osiv padá opravdu celkem směšný počet "padátek", ve srovnání s běžnými osivy žádný rozdíl. Květiny na hlavní farmě jsou ve srovnání např. se zelím výrazně zajímavější...
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) Komentářů: 101CZ1
    Díky za odpověď Alča
Sign In to comment.