Domů Czech Otázky ke hře Návody od hráčů

Nová osiva: orchidej, opuncie, durmanovec a leknín

Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
upraveno 24.01.2019 v Návody od hráčů
Nová osiva se dají pořídit v obchodním centru v záložce Obchodník na listu 5:

Pro gurmu:
  • opuncie: 150 zlatých za kus
  • leknín: 850 zlatých za kus
Pro květinku:
  • orchidej: 150 zlatých za kus; padátka 4 obálky / sklizeň
  • durmanovec: 850 zlatých za kus; padátka 13 obálek / sklizeň

Komentáře

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 24.01.2019
    Jinak uvidíme jak na gurmě, ale na květince se z hlediska padátek použít nedají, normální plodiny nejsou za zlato a padátek dají asi stejně. Čili pořizovat tyto nemá smysl.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    to asi vymysleli pro manažery ne ty ceny 850zlatek
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj. A k čemu jsou vlastně nová osiva dobrá ? Pořizovací cena není zrovna malá a prodejní je přímo směšná :-). Pokud jde o množství padátek nevím, ale myslím, že levněji vyjde úkol případně dokoupit :-). Asi mi zas něco uniklo :-).
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    A to si jako myslí, že si za naše těžce vydělané korunky budu kupovat zlatky, abych na takové osivo dosáhla? Nuž, ať si ho klidně nabouchají... Já ho kupovat za tu vyděračskou cenu nebudu, nemám zlatky na rozhazování. Čím dál tím víc sleduji, jak na nás chtějí jenom vydělat, vydělat, vydělat...
  • simx (CZ1)simx (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    Třeba to bude padat i z nějakých akcích. A množství padátek se taky může do budoucna ještě změnit :).

    Nezatracoval bych to, kupovat/pěstovat to přeci nikdo nemusí
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Víš - toho budoucna bych se už ani nemusel dožít.
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Teď si budu připadat jak blbec ale zeptat se musím . Čemu říkáte padátka ?  Slyším to poprvé. Nějaké osivo už jsem někde získala tak mě to zajímá . Díky za odpověď Alča
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Alčazv (CZ1) napsal(a):
    Teď si budu připadat jak blbec ale zeptat se musím . Čemu říkáte padátka ?  Slyším to poprvé. Nějaké osivo už jsem někde získala tak mě to zajímá . Díky za odpověď Alča
    Ahoj
    Padátka jsou předměty, které padají při sklizni z polí,stájí a produkčních budov na farmách při různých akcích.
    Jako třeba mimozemské stopy u UFA, byliny u zacharňte Chrochtáčka, ubrousky u kulinářské kampaně......
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    A nutno podotknout, že z těch speciálních osiv padá opravdu celkem směšný počet "padátek", ve srovnání s běžnými osivy žádný rozdíl. Květiny na hlavní farmě jsou ve srovnání např. se zelím výrazně zajímavější...
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Díky za odpověď Alča
Sign In to comment.