Domů Czech Technické problémy & bugy

Aktuální problémy s přihlášením/načítáním hry

2

Komentáře

  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Dobré ráno,,,no a tak to budem zkoušet no ,,,, )))))))
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    A už je zase problém. Odhlašuje mne to, sklízet nejde. Vlastně né problém - BORDEL
  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Pěkne ponděli ,,,,a tak to budem opět zkoušet,,,,a nebo žeby sme přestaly hrát uplně !!!!§
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    vypadá to tak že asi přestanu hrát dneska pro změnu nemužu otevřít soutěž :-((((  už mě to nebaví
  • kolouch51 (CZ1)kolouch51 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Už více jak týden se mi nedaří přihlásit, PC jsem cleanrem vyčistila, restartovala, router restartovat nemůžu, protože mám kabelovku a tím bych zlikvidovala nastavení. Jak to vypadá, budu si muset najít jinou a lepší hru. škoda, farmu hraju už několik roků, podobné problémy nikdy nebyly

  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Dobrý den,,,,,tak opět budem zkoušet ))))))))))))
  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Jako když se hazí hrách na zed,,,,nikdo nic stejně neřekne )))))
  • PONIKKATA (CZ1)PONIKKATA (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    tak vymysleli novou hru This BR🙏ND NEW game will keep you up all night!, prý nás udrží vzhůru celou noc. Mají s ní asi moc práce a nemají na opravy čas :-( Taky se nemohu přihlásit, stejně tak, jako o víkendu.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj lidi.
    Koment polského moderátora k potížím k přihlášení ( je to z víkendu, 12.5.):
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4089928/#Comment_4089928

    Dobrý den,
    Dostali jsme zprávu od týmu, že skutečně některé servery mají problémy s přihlášením a plánují tento problém řešit v pondělí.
    Také žádají, abychom shromáždili informace, jaké zprávy se u vás objeví při načítání hry.
    Doufáme, že problém bude vyřešen a přestane se v blízké budoucnosti vyskytovat.
    zdravím
  • hana92 (CZ1)hana92 (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    Všchno je marné,nejde to.Nám to zlobí už 14 dní.Za tu dobu se mi povedlo přihlásit pouze jednou a to jsem se bála,že když se odhlásím,už se zase nepřihlásím.A taky že jo.Ještě trochu trpělivosti v sobě mám,ale jak dlouho,čert ví.Hezký den
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    hana92 (CZ1) napsal(a):
    Všchno je marné,nejde to.Nám to zlobí už 14 dní.Za tu dobu se mi povedlo přihlásit pouze jednou a to jsem se bála,že když se odhlásím,už se zase nepřihlásím.A taky že jo.Ještě trochu trpělivosti v sobě mám,ale jak dlouho,čert ví.Hezký den
    Ahoj.
    Pěkné, že napíšeš, že to nejde. Můžeš ještě napsat co se děje když se zkoušíš přihlásit? Co to píše, jak to vypadá prostě podrobnosti, které by mohli použít?
  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    A nejde a nejde )))))))

  • alik54 (CZ1)alik54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Ahoj všem opět se nemohu přihlásit na farmu. To  snad zkoušejí kolik nás vydrží  hrát!!! Včera ,když jsem se konečně dostala na farmu šlo hrát jen na hlavní farmě a gurmánce. Zkouším všechny rady co tu píšete, ale bohužel. Hraju farmu šest let , ale nerozumím co se teď děje. Kdyby člověk hrál v pohodě tak by určitě utrácel víc za zlatky, ale takhle ani náhodou !!!
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 14.05.2019
    Já to napsat klidně mohu - mám slušné připojení, výkonný procesor, windows 10, hraju aktuálně v opeře, jelikož ve firefox je hra zcela nehratelná. Vše aktuální. Hra se napoprvé zpravidla vůbec nenačte, někdy ji pouštím na několikrát, když už se načte, po pár desítkách vteřin zamrzá, ochromí prohlížeč, celá herní plocha zezelená, po několika desítkách sekund či minutách se načte část - zpravidla budovy bez pozadí, dekorací atd. Přechody mezi farmami katastrofa, hra občas laguje, někdy sestřelí prohlížeč a pohlcuje výkon procesoru i diskovou paměť jak nezavřená, někdy dokonce způsobí pád zobrazovacího procesu windows, kdy se mi znovu načítá celé zobrazení systému. Příšerná optimalizace, špatná stabilita hry. Hraju aktuálně bez animací a na nejnižší detaily, na střední už se hrát nedá. A vzhledem k tomu, jak na mě řve větráček procesoru a senzory zátěže pc, tak si touhle hrou pěkně ničím počítač. Stav se silně zhoršil poslední dva týdny, poslední tři dny je to skutečně katastrofa.
  • hana92 (CZ1)hana92 (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    Ahoj Pexi
    že by ˇˇOdpověď webu bigfarm-html5.goodgamestudios.com trvala příliš dlouho.ˇ´.Nevím,co tu mám ještě rozepisovat.Je to stejné u mě i u ostatních.Nejde se ani přihlásit na stránku.Zkoušela jsem taky všechny rady a je to marný,je to marný.
    A svitla naděje,už se mi povedlo přihlásit,jsem zvědavá,na jak dlouho.Páček

  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Dobré ránko,,,tak už je to lepší ,,,,,,,,
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Zřejmě jste si někteří již všimli, každopádně podle anglického fóra došlo k blíže nespecifikovaným změnám na síti, které podle dosavadních reakcí hráčů vypadají, že konečně pomohli :-) 
    Každopádně se ozvěte, pokud hra někomu stále nefunguje. 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Koment na polském foru od CM Katsuo, týká se potíží s přihlášením:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4091259/#Comment_4091259

    Dobrý den, zemědělci,

    Rádi bychom vám poskytli informace o problémech s přihlášením.

    Někteří z vás se do hry nemohou přihlásit. Zdá se, že se jedná o problém s poskytovatelem serveru, který se týká různých oblastí. Protože problém není přímo na naší straně, je velmi těžké to vyřešit. Naši vývojáři se to snaží opravit co nejdříve. Kdy se tak stane, není známo.

    V této situaci vám může pomoct restartovat modem (změna adresy IP nebo použití sítě VPN). Uvědomujeme si, že se jedná o nepříjemnost, ale v této chvíli může pomoci při přihlášení do hry pouze tohle.

    S pozdravem
    CM Katsuo
  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Pěkny den......Tak zatím to funguje,,,,,tak snad už to bude ok ,,,,))))))
  • hana92 (CZ1)hana92 (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    U nás je už vše ok,bez obtíží se přihlásíme a hra nemá chyby ani nepadá.Hurá
    hezký a klidný den všem
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak momentálně v Opeře zahrabávám krtky a v Chromu se dostanu na přihlášení a tam to zamrzne. Firefox jsem ani nezkoušel.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Přijatá odpověď ✓
    TOMIK (CZ1) napsal(a):
    Proč mi nejde dat mail do políčka kde má být mail nebo jméno
    Mě se tam zobrazí toto jméno je nedostupné
    Ahoj
    Prosím, tě, o čem píšeš? O přihlášení do hry?

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    hahaha začaly bedny a rázem skončily a to proč tady je dneska nějaký zmatek soudruzi
  • TOMIK (CZ1)TOMIK (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    Přijatá odpověď ✓
    pexi (CZ1) napsal(a):
    TOMIK (CZ1) napsal(a):
    Proč mi nejde dat mail do políčka kde má být mail nebo jméno
    Mě se tam zobrazí toto jméno je nedostupné
    Ahoj
    Prosím, tě, o čem píšeš? O přihlášení do hry?

    Ano.
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Co jsem zkoušel, tak se nabízí 2 možnosti. Buď email zadáváš špatně nebo ho místo přihlášení zadáváš do registrace.
    Pak by ještě mohlo dávat smysl, pokud by email nebyl ověřený, ale pak by ses nedostal ani na fórum, takže to asi nebude ono. 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    milka5 (CZ1) napsal(a):
    Dobry den pokazde když udelate něco noveho tak ja se nemohu prihlasit porad me to vyhazje hraji přes gugl ale tet mi dcera stahla expoler ale tam me to strasne spomaluje dekuji byla bych rada abyste mi dali vedet co nejdriv můžete aji odpovědět přes Facobook
    Ahoj
    Vyber si prohlížeč, kde ti hra jde dobře. Zkus Google chrome, Operu, Mozilla Firefox. Pokud jsou potíže s přihlášením vyčisti historii prohlížení + cookies, zkus anonymní okno, změnit prohlížeč.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Pexi, nepřidáš do Důležitého oznámení i link na podporu? JPF
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Pexi, nepřidáš do Důležitého oznámení i link na podporu? JPF
    Ahoj
    Děkujeme za upozornění, zařídím. 
  • TOMIK (CZ1)TOMIK (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    Přijatá odpověď ✓
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Co jsem zkoušel, tak se nabízí 2 možnosti. Buď email zadáváš špatně nebo ho místo přihlášení zadáváš do registrace.
    Pak by ještě mohlo dávat smysl, pokud by email nebyl ověřený, ale pak by ses nedostal ani na fórum, takže to asi nebude ono. 
    Ne!
    E-mail jsem tam dal správně a nezadával jsem to registrace
  • TOMIK (CZ1)TOMIK (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    pexi (CZ1) napsal(a):
    milka5 (CZ1) napsal(a):
    Dobry den pokazde když udelate něco noveho tak ja se nemohu prihlasit porad me to vyhazje hraji přes gugl ale tet mi dcera stahla expoler ale tam me to strasne spomaluje dekuji byla bych rada abyste mi dali vedet co nejdriv můžete aji odpovědět přes Facobook
    Ahoj
    Vyber si prohlížeč, kde ti hra jde dobře. Zkus Google chrome, Operu, Mozilla Firefox. Pokud jsou potíže s přihlášením vyčisti historii prohlížení + cookies, zkus anonymní okno, změnit prohlížeč.

    No to je pravda! Tak to funguje.
Sign In to comment.