Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k aktualizaci: Oslavy Světového poháru a dobrodružství v Říši divů

Vážení hráči,
zde můžete diskutovat k plánované aktualizaci :)

Komentáře

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Zrychlení je možné, ale nevydrží stále, pořád mi největší zrychlení přináší vyčištění PC.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Aktualizace 5.6. se tedy nekonala, místo toho bude asi 6.6.  kdy se rozeběhne akce těžké práce - posunuta z 5.6., běží radostný parčík, rozeběhne se mistrovství ve fotbale, a ještě se bude testovat nová liga pro spolkovku - Chceme vás informovat, že zítra po aktualizaci bude spuštěna soutěž spolku farmářů. Jedná se pouze o test z důvodu přidání nové ligy v této aktualizaci.

    Berte prosím na vědomí, že:
    • Soutěž poběží maximálně 2 hodiny
    • Přestože jde o testovací běh, stále po něm dojde k běžným postupům/sestupům mezi ligami, nebude to však zahrnovat nově přidanou ligu.
    • Odměny na konci události budou rozdány jako obvykle
    Nic proti, jen jestli to nesejme hru jako celek.

    A čas aktualizace by nešlo zjistit? A akce TP se rozeběhne jak zvykle, nebo po aktualizaci?

  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
      Z NJ fora:

     
    Ahoj všichni!

    Aktualizace je naplánována na 10:00.

  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    upraveno 06.06.2019


  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    na jak dlouho nepíšou?
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    pokud test spolkovky je do 13.25. tak otročina bude tak okolo 14.00 - počítám
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    U mě právě začala.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    strašně se to seká a jede to jak šnek , 3x sem se už odhlásila a restartla tohle opravdu ne
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Má někdo program toho mistrovství ženského fotbalu? - nebo alespoň link?
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    jj, je to tam - do zítra je klid - ale proč ne, tak se podívám na zajímavý fotbal, že.

    Děkuji Bedru. Jsem docela překvapen, že na normálních webwch - je ve sportovní sekci ticho po pěšině.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Nevím jak u Vás, ale mě ty jednotlivá vyskakovací okna co mi ukazujou dárky z mistroství slušně řečeno lezou na nervy..., každou chvíli musím něco odklikávat...  :neutral:
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    japefi (CZ1) napsal(a):
    jj, je to tam - do zítra je klid - ale proč ne, tak se podívám na zajímavý fotbal, že.

    Děkuji Bedru. Jsem docela překvapen, že na normálních webwch - je ve sportovní sekci ticho po pěšině.
    no nejsou to chlapi mužský fotbal- o tom bylo všude ted jsou to ženy a to abys hledal skoro lupou
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Ty nové mince pro vylepšování dekorace dekorace mají všichni hráči, ale využije podle novinky pouze 1 spolek z celého serveru. Proč jsou tedy v inventáři úplně v předu, když se k nim dostane méně než 1% všech hráčů? To je záměrem GGS otravovat většinu kvůli symbolické menšině? To nemluvím o tom, že vývojářský tým věnuje týdny času a optimalizace vývoji herních mechanik, ke kterým se drtivá většina hráčů nesmí nikdy dostat. Tohle je teda opravdu hezká práce. Jo. Jeden spolek bude mít radost. Ostatní tu jsou vlastně do počtu, proč by taky něco z novinky měli mít i oni, žejo? Soupeřit o to bude 5 spolků na špici a zbytek hrát vůbec nemusí. Ať žije spolková turistika.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj. Tuhle novinku já vnímám spíš jako snahu o udržení zájmu o hru pro nejsilnější spolky, protože špice zlaté ligy stále dokola, může být za nějaký čas nuda a co pak :-) Myslím, že spolky, které se do zlaté ještě ani nedostaly, natož aby se v ní začaly nudit, to trápit nemusí :-) Stále mají spoustu práce před sebou, jako když Liga mistrů ještě ani nebyla :-). I když je těch "TOP" málo, jsou součástí herní komunity a i pro ně je třeba " najít zábavu " :-) a tou myslím Liga mistrů může být. 
    Do inventáře lezu velmi zřídka, takže kde jsou mince umístěné je mi fuk :-) natož aby mě to nějak otravovalo :-).
    Celkově si myslím, že novinky mají hru rozvíjet a i zvyšovat laťku, aby hra byla stále zajímavá a to pro všechny.
    Silné spolky to myslím uvítají a ty slabší mají před sebou stále stejné mety, kterých ještě ani nedosáhly. Až dosáhnou, bude tahle nová pro ně třeba také příjemným zpestřením :-).
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Tak jelikož jsme už párkrát byli ve spolkovce druzí, odšoupnutí Slamáků o ligu výše vnímám jako docela dobrou příležitost :D 
    Celkově je to docela logický krok, nejlepší spolky na serveru mají většinou tendenci dále posilovat na úkor všech pod nimi (to není nic proti nikomu, je to bohužel logický vývoj), což časem vede k tomu, že motivaci hrát nemá nikdo. Top spolek už je na takové úrovni, že se skoro ani snažit nemusí a ostatní nemají o co hrát. No a nižší motivace samozřejmě znamená nižší zisky, což je asi ten hlavní důvod, proč se tohle dělá.

    Jediné, co mě štve, že se kvůli tomuhle testu musela odkládat už tak opožděná fotbalová horečka. Jakoby to nešlo holt přidat za měsíc, když se teď nestíhá.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 09.06.2019
    Ahoj. Tuhle novinku já vnímám spíš jako snahu o udržení zájmu o hru pro nejsilnější spolky, protože špice zlaté ligy stále dokola, může být za nějaký čas nuda a co pak :-) Myslím, že spolky, které se do zlaté ještě ani nedostaly, natož aby se v ní začaly nudit, to trápit nemusí :-) Stále mají spoustu práce před sebou, jako když Liga mistrů ještě ani nebyla :-). I když je těch "TOP" málo, jsou součástí herní komunity a i pro ně je třeba " najít zábavu " :-) a tou myslím Liga mistrů může být. 
    Do inventáře lezu velmi zřídka, takže kde jsou mince umístěné je mi fuk :-) natož aby mě to nějak otravovalo :-).
    Celkově si myslím, že novinky mají hru rozvíjet a i zvyšovat laťku, aby hra byla stále zajímavá a to pro všechny.
    Silné spolky to myslím uvítají a ty slabší mají před sebou stále stejné mety, kterých ještě ani nedosáhly. Až dosáhnou, bude tahle nová pro ně třeba také příjemným zpestřením :-).
    Ale ano, pro pár TOP spolků jde asi o zajímavou novinku. Ale jak řekl Mineas:

    Proč ty mince prudí v inventáři vepředu, když 98% lidí se v životě nebudou týkat, tzn. 98% lidí musí kvůli tomu při vstupu do inventáře listovat na další stránky, tzn. zase více zbytečně klikat.

    A druhá věc, kterou zmínil také - investice času vývojářů do fukcí pro TOP 2% hráčů, místo aby řešili bugy a chyby, které kazí hru a vytáčejí všechny hráče...
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    No jo, no, pokud tam lezeš často, tak tě to asi prudí. Já tam nelezu téměř vůbec a tak je mi to fuk. A pokud jde o problémy s hrou, já věřím, že na tom pracují současně s vývojem, protože sami určitě nemají zájem, aby se jim to rozsypalo, ale ani aby se hráči nudili. Jestli mohou nebo nemohou být rychlejší, to já neumím posoudit. Fakt je , že "není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem" a už vůbec ne vždy teď hned.
    Jedni volají " máme málo", druzí zase " je toho moc , nestíháme ". Je to na hlavu :-)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    No - kdyby to byla zodpovědná a férová firma, tak se k odstraňování chyb postaví zodpovědněji.
    Dělat něco nového je sice hezké, ale mít ve hře tolik chyb, už tak hezké není. A s každou novinkou chyb přibývá.
    Ale - dokud bude dost "šílenců", kteří ve hře nechají kapesné či výplatu, tak nemají důvod. A jsme zase u toho, že to není férová firma.
    Ta by, už jen pro své jméno, chyby opravovala a nejen se vymlouvala. Jsou to prostě žabaři.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 10.06.2019
    No jo, no, pokud tam lezeš často, tak tě to asi prudí. Já tam nelezu téměř vůbec a tak je mi to fuk. A pokud jde o problémy s hrou, já věřím, že na tom pracují současně s vývojem, protože sami určitě nemají zájem, aby se jim to rozsypalo, ale ani aby se hráči nudili. Jestli mohou nebo nemohou být rychlejší, to já neumím posoudit. Fakt je , že "není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem" a už vůbec ne vždy teď hned.
    Jedni volají " máme málo", druzí zase " je toho moc , nestíháme ". Je to na hlavu :-)
    Mně to fuk není. GGS tady krásně demonstruje, co je pro ně nejdůležitější - pro většinu hráčů bezcenné věci jsou vždy priorita, vždy vepředu a na nejlepších a nejcennějších místech, a ty zajímavé vždy přijdou až pak. Možná. Nejsou důležité. Vždyť hráčům je to stejně fuk a zběsile hrajou a utrácejí dál, tak co?
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Víš, možná jim takové věci, jako co je kde umístěné prostě nevadí. Když je potřebují, tak si je prostě vyhledají. Těší je hrát, budovat nebo soupeřit, co já vím a když jim hra běží a hrát mohou, tak se v tom nevrtají :-).
    Něco jiného je, když hra nejde, to je  ale jiná povídka.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 10.06.2019
    Jo, právě. Jak je hra pohodlná, vstřícná k hráčům, jak je optimalizovaná a opečovávaná, to není podstatné. Však oni vydrží, najdou si to, zvládnou to, proklikají se. Proč se snažit víc, než aby to nějak fungovalo? Je to jen hra, a navíc, snáší zlatá vejce, i když je odfláklá, zanedbaná a místy ne úplně funkční. Hlavně honem přidat něco dalšího, za co budou hráči utrácet zlato, a především reálné peníze. Vždyť jde o to, aby vydělávala. Jsme tu pro byznys, ne pro hráče. Je fakt, člověk by si mohl už zvyknout. Však už to trvá přes dva roky a stav se zhoršuje a zhoršuje. Ale co naplat, není lehké zahodit 5 let hraní, i když na druhou stranu jsem už po 2. roce přestal kupovat zlato za reálné peníze, když jsem viděl, jak se GGS k hráčům i hře samotné chová. Faktem je, GGS se fakt snaží, aby nám to ulehčili. Rozsypává se jim to čím dál víc a čím dál tím častěji. Namísto péče o to, co tu je, se stále přidává něco nového a nového, i když tím to staré trpí o to víc. Samotné HTML5 je dokonalou demonstrací toho, že není třeba, aby nějaký byť klíčový aspekt hry fungoval perfektně. Postačí, když funguje alespoň trochu slušně většině platících hráčů.
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    Vidím, že mnohí ani nevedia čo to tá "super" liga je tak by som to ozrejmil z infa ktoré som tu nenašiel nikde.
    Takže: iba spolok z prvého miesta v zlatej lige sa dostane do Master league ako reprezentant svojho servera. Po povýšení do novej ligy si pri ďalšej spolkovej súťaži top spolky všetkých serverov stretnú v spoločnom derby o No.1 spolok v BF!
    Ponúkame množstvo nových odmien za poradie a aktivitu. Najzaújmavejšou odmenou bude dekorácia "Monument", ktorá sa bude dať vylepšovať vďaka majstrovským minciam získaných v týchto SS. Každý zúčastnený získa Monument, na ktorý neskôr ponúkame 4 varianty podľa ročných období.
    V prvej verzii ligy sa teda voči sebe postaví 27 spolkov z 27 serverov. Po tomto prvom kole iba prvých 5 spolkov zostane v Master lige, ostatné klesnú späť do zlatej ligy svojho domovského serveru.
    Monument bude vyzerať takto.

    Navyše monument nebude len dekorácia, bude mať aj špeciálnu funkciu.

    z tohto obrázka je jasné, že vďaka nejakej mene bude môcť budova zvyšovať produkciu alebo dokonca produkovať sama napr. chaluhové hnojivo.
    Majte na pamäti že monument sa dá vylepšovať iba v určitú sezónu (napr. zima) iba na to určenými mincami (zimnými). Každá sezóna trvá 3 mesiace a po skončení sezóny už monument vylepšovať nejde.
    toľko voľným prekladom, dúfam že niektorým pomôžem s predstavou tejto novinky. Helou B)
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Poslední odměna v lize mistrů.Chtějí za ní  jen 550 000 000 bodů reputace :smiley:

  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Poslední odměna v lize mistrů.Chtějí za ní  jen 550 000 000 bodů reputace :smiley:

    Ale tak na druhou stranu, když to srovnáme s parkem potěšení, tak se ve vyhodnocování dosažitelnosti odměn trochu zlepšili :smiley:

  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    upraveno 23.06.2019
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Poslední odměna v lize mistrů.Chtějí za ní  jen 550 000 000 bodů reputace :smiley:

    Ale tak na druhou stranu, když to srovnáme s parkem potěšení, tak se ve vyhodnocování dosažitelnosti odměn trochu zlepšili :smiley:

    No ten park je taky celkem masakr,ale dají se ty odměny udělat.Minule se nám to ve spolku čtyřem lidem podařilo a i bez zlatek.Ta miliarda bodů reputace na všechny odměny,to asi jen Němci.
Sign In to comment.