Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k aktualizaci “Cirkusová dobrodružství a balíčky předplatného”

2»

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 04.05.2019
    luteca (SK1) napsal(a):
    nevie niekto, kedy zacne ta udalost na farme dekoacii? vraj uz vcera mala zacat 
    Ahoj
    Měla, ale zrušili to, protože v tom našli chybu. Nový termín oznámí.
  • luteca (SK1)luteca (SK1) SK1 Komentářů: 37
    pexi (CZ1) napsal(a):
    luteca (SK1) napsal(a):
    nevie niekto, kedy zacne ta udalost na farme dekoacii? vraj uz vcera mala zacat 
    Ahoj
    Měla, ale zrušili to, protože v tom našli chybu. Nový termín oznámí.
    dakujem :smiley:
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    nezačne,  bylo to odložené

  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    ...vždyt je tam datum 3.5. jen nedodali kterého roku.Od lonského února je přeci nová farma zvířat jak slibovali,jen neviditelná
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    upraveno 08.05.2019
    Tak ke zhodnocení události:
    Myslím, že samotný princip fungování je docela originální a zajímavý, ale ne úplně přehledný. Proč se třeba uvádí počet bodů za návštěvníka za sekundu a ne rovnou body za sekundu? Proč si to má hráč násobit sám? Server to stejně počítat musí.

    Top odměny a odměny za dokončení jsou rozhodně fajn. Ten dvojitý dům vychází v přepočtu na rozměry stejně jako trojitý z mistrovství, což rozhodně neni k zahození. Jenže 380 miliard bodů (na vyšších levelech hádám ještě víc) je fakt dost, vychází mi to aktuálně na 15 dnů, i kdybych svou současnou výrobu udržel celou dobu akce, jinými slovy naprosto nereálné a to jsem první ve své kategorii. Ale jo, dokážu si představit kdyby měl někdo hromady malých dekorací od každé úrovně a samozřejmě dostatek zlata, tak by to snad i reálné bylo, no kde to brát?

    Některé požadavky na bonusové body jsou docela extrém. Třeba 24 dekorací úrovně 3. Krom toho, že jich tolik fakt nemám, dekorace úrovně 3 jsou logicky slabé. Proč bych si tím proboha snižoval celkovou spokojenost a tím i počet zákazníků kvůli jednomu stánku?

    Vzhledem k tomu, že v téhle události je neustále potřeba něco někam umisťovat, by fakt stálo za úvahu, jestli je nutné proces umisťování budov přerušit každým vyskakovacím oknem.

    Jinak požadavky na postavení stánku jsou poměrně vysoké. Vyčištění skladů je jedna věc, ale tady se bude muset už druhý den dost surovin dokupovat nebo zlatit výrobu. Na postavení jediného stánku na 4 hodiny potřebujete například 2800 vanilky, to je 2 100 000 dolarů nebo 6 fialových humusů. Na jediný stánek z minimálně 10, které se navíc po 4 hodinách musí stavět znova. Docela šílený jako :-)

    Jinak docela oceňuji nezávislost události na staveních slotech, to je rozhodně super oproti třeba Oktoberfestu :-)


    Post edited by Ferzi (INT1) on
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    za mě teda, je to nehorší ptákovina co mohli vymyslet!!!!
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Princip jsem pochopil, faktem je, že náklady na udržení stánku na 4h jsou dosti přehnané. Do rána máte stejně všechno bez zlatek vyčištěno, a jak se vrátíte z práce,nápodobně. Průběžné odměny jsou ostudné. Na začátku jsem to trochu rozjel, ale počítám s tím že prvních 5 odměn budou opět pro zlatiče.
    A jeden  dotaz,  překladatelský češtin je poněkud zmatečný.  . V prvním  případě máme umístit 22 dekorací 3. úrovně?, ve druhém si mám vzít kalkulačku a sečitat spokojenost 4úrovňových dekorek aby měly 415 spkojenosti?
    Přestavování, balení a vybalovaní dekorek, tak na to fakt není čas, navíc do toho SS.
    Principielně se hra podobá TP, když se vám, vyčerpají suroviny, tak taky několik hodin stojíte. Nápad dobrý, ale myšlenkově nedotaženo, neposouzeny časové (4h jsou fakt o ničem)a nákladové nároky.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Nejvtipnější je, že kombinace toho, co splňuju (třeba mám hodně dekorací level 6 a 4) se mi skoro neobjevují, pořád to chce level 5, 7 nebo 8 a rozměry dekorek, které nelze stavět za dolary, a které odmítám stahovat z farem. Chtělo by to tak půl roku či rok na vytvoření zásoby vhodných dekorací ;-)
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Princip jsem pochopil, faktem je, že náklady na udržení stánku na 4h jsou dosti přehnané. Do rána máte stejně všechno bez zlatek vyčištěno, a jak se vrátíte z práce,nápodobně. Průběžné odměny jsou ostudné. Na začátku jsem to trochu rozjel, ale počítám s tím že prvních 5 odměn budou opět pro zlatiče.
    A jeden  dotaz,  překladatelský češtin je poněkud zmatečný.  . V prvním  případě máme umístit 22 dekorací 3. úrovně?, ve druhém si mám vzít kalkulačku a sečitat spokojenost 4úrovňových dekorek aby měly 415 spkojenosti?
    Přestavování, balení a vybalovaní dekorek, tak na to fakt není čas, navíc do toho SS.
    Principielně se hra podobá TP, když se vám, vyčerpají suroviny, tak taky několik hodin stojíte. Nápad dobrý, ale myšlenkově nedotaženo, neposouzeny časové (4h jsou fakt o ničem)a nákladové nároky.
    Ano, to první chce umístit 22 dekorací úrovně 3, to je evidentně chyba překladu :D   
    Kalkulačku určitě nepotřebuješ, kolik máš dekorací jaké úrovně a kolik ti celkem dávají spokojenosti je vidět u výběru stánků.

    A ten požadavek spokojenosti je minimum, bude to splněné i při jakémkoliv vyšším čísle ;) 
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    tak to shrnu  bez zlatek sem došla tady mam 30pencí cca 1549 lidí  a čekám na odměnu opouncií, a tím končím za chvíli zmizí stánky a  vrážet do toho nebudu tak možná zase uvidím zítra ale už tem mám vyluxováno.to aspon u vesnické dojdu do půlky a a odměny jsou pořádné od mořského , povolenek, tady je to katastrofa
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    Akce sice zajímavá ale nedotažená. Do stánků jsem prakticky vyprázdnila stodoly, I když jsem dávala hlavně to, kde mám přebytky, už toho moc nezbývá. Trh se také změnil a chce i suroviny z květinové farmy, které jsem dříve prodávala.
    Silně pociťuji potřebu větších skladovacích prostorů.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Pochopil jsem, vyzkoušel jsem a došel ke dvouslovnému závěru: Černá díra.

    Na všechno. Vysaje sklady a máš za to prd. Dojedu po semínka za miliardu a půl a dál na to kašlu. Ceny za umístění jsou zajímavé tak do desítky, ceny za práci v desítkách bilionů. Rád přenechám jiným. :smiley:
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 09.05.2019
    Snad dotáhnu orchideje a taky balím.
    PS 98 lopatiček opravdu, na mou duši, na Šarikovi uši, nepotřebuji. Pavouci si můžou udělat ve stodolách mejdan nebo nějakej hiphopovej fesťák :-)

    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    marně si lámu hlavu, jak myslí ty úrovně a počty dekorací. 
    "Umísti 6 dekorací 18 úrovně" - nic to nebere. Už jsem zkoušela různé dekorace, a nic.... Asi jsem natvrdlá
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    marně si lámu hlavu, jak myslí ty úrovně a počty dekorací. 
    "Umísti 6 dekorací 18 úrovně" - nic to nebere. Už jsem zkoušela různé dekorace, a nic.... Asi jsem natvrdlá
    Ahoj , nejsi natvrdlá :-) Je to šum :-). Jde o 18 dekorací 6 úrovně :-).
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    marně si lámu hlavu, jak myslí ty úrovně a počty dekorací. 
    "Umísti 6 dekorací 18 úrovně" - nic to nebere. Už jsem zkoušela různé dekorace, a nic.... Asi jsem natvrdlá
    Ahoj , nejsi natvrdlá :-) Je to šum :-). Jde o 18 dekorací 6 úrovně :-).

    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Princip jsem pochopil, faktem je, že náklady na udržení stánku na 4h jsou dosti přehnané. Do rána máte stejně všechno bez zlatek vyčištěno, a jak se vrátíte z práce,nápodobně. Průběžné odměny jsou ostudné. Na začátku jsem to trochu rozjel, ale počítám s tím že prvních 5 odměn budou opět pro zlatiče.
    A jeden  dotaz,  překladatelský češtin je poněkud zmatečný.  . V prvním  případě máme umístit 22 dekorací 3. úrovně?, ve druhém si mám vzít kalkulačku a sečitat spokojenost 4úrovňových dekorek aby měly 415 spkojenosti?
    Přestavování, balení a vybalovaní dekorek, tak na to fakt není čas, navíc do toho SS.
    Principielně se hra podobá TP, když se vám, vyčerpají suroviny, tak taky několik hodin stojíte. Nápad dobrý, ale myšlenkově nedotaženo, neposouzeny časové (4h jsou fakt o ničem)a nákladové nároky.
    Ano, to první chce umístit 22 dekorací úrovně 3, to je evidentně chyba překladu D   
    Kalkulačku určitě nepotřebuješ, kolik máš dekorací jaké úrovně a kolik ti celkem dávají spokojenosti je vidět u výběru stánků.



  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    No...snížení bodových požadavků na odměny se tedy vskutku povedlo, teď to možná nejlepší hráč ve skupině dotáhne až na stříbrnou bednu :D 
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Že se vůbec unavujete. To je přece jasná díra. U první Parku běžela vesnická, mistrák a já nevímcoještě, a jen by vám to odčerpávalo produkty a prostředky z farem, hihiiii. Rozhodně doporučuji jejich pitomé stánky neřešit a svoji píli i zisky raději upřít jinam :-)
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    ahojte. kdesi som čítala že ten citrusový sad vyhratý v parku má nejaký problém. rieši sa jeho oprava ? lebo som ho začala stavať a ukazuje stále že je na jednotke. dík za odpoveď.
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    ahojte. kdesi som čítala že ten citrusový sad vyhratý v parku má nejaký problém. rieši sa jeho oprava ? lebo som ho začala stavať a ukazuje stále že je na jednotke. dík za odpoveď.
    Ahoj,četla jsem,že se to řeší.Ale je to jen chyba zobrazení.Ve skutečnosti je na té úrovni,na kterou jsi ho vylepšila :-)
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    oki. ďakujem :)
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    Hrozně dlouho jsem tady na počítačové farmě nebyla...hraji na mobilu...a proto jsem tuto akci zažila poprvé...
    Farmu dekorací jsem moc nevyužívala a ani teď na ni žádnou dekoraci nemám...přesto se mi líbí, zapojit ji více do hry, propojit ji...stánky jsou také hezké na pohled...takže proč ne.
    Jenže, tak jako vše, se samozřejmě i tato událost točí kolem zlata...tedy na ty lepší odměny mohou dosáhnout podle mě jen zlatící farmáři...což je pochopitelné, protože tato hra musí uživit hodně lidí...
    Jenže aby se zvětšovalo množství zlatících farmářů, musí farmaření bavit. Akce a události musí zaujmout. Jsou dvě možnosti, jak zlatícího farmáře získat. Buď přijde nováček, kterému se hra zalíbí a začne hned zlatit, nebo si začne kupovat zlato již stálý farmář.
    Pokud ale farmaříte již delší dobu, tak si pořádně rozmyslíte, kam zlato cpát a kam ne. Takže události i akce by měli být více zajímavé i pro farmáře, kteří si zlato nekupují.
    Do "receptů" bylo potřeba velké množství produktů...takže už to dokáže odradit.
    A kombinace. Stalo se mi, že jsem měla ve čtyřech stáncích ten samý produkt. Samozřejmě jsem zvolila stánek s největším množstvím návštěvníků. Pak se kombinace změnila. Já postavila další stejný stánek. A v další kombinaci byl opět produkt, který byl u prvního stánku a já ho samozřejmě již neměla...
    A průběžné odměny....docela malé za tak velké množství produktů...nemluvě o tom šíleném množství bodů...já dosáhla na první dvě...nezlatila jsem ale utrácela dolary za nejlevnější produkty ze stánků...
    Takže farmář si pořádně rozmyslí, jestli mu ty odměny stojí za zrujnování zásob a konta...
    Na druhou stranu můžete namítnout, že tato událost se může brát jako zpestření pro vysoké lvl. A nízké lvl. se zapojovat nemusí, pokud na to nemají. Jenže to je zase chyba a je to smutné...protože tím se ze hry dostává dle mého názoru velké množství farmářů, mezi kterými by mohli být i budoucí zlatící farmáři...
    Určitě by stačilo snížit množství produktů a bodů pro získání průběžných odměn. 

    Rok 2017 byl legendární rok plný změn a nových akcí a událostí...a chyb a chyb a chyb :-) Objevila se tu naštvaná rekce: Jak může farmář stíhat tolik akcí? Odpověď byla jednoduchá. Nejde o to, aby se farmáři zapojovali do všech akcí a událostí. Ale aby měli na vybranou. Občas zkusili něco nového. A farmařili pro radost...Ale i tak by stálo na zvážení učinit v této události pár změn...protože je opravdu zajímavá a hezká a byla by škoda, kdyby ji farmáři ignorovali...
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Mne sa park potešenia celkom pozdáva. Páči sa mi, že je odstupňovaný levelmi. Zase by to chcelo prepracovať odmeny za námahu asi ako v každej súťaži, kde sú tieto odmeny. Živý citrusový háj za 1.miesto je super, ale uvítala by som tu maličkú zmenu. Tých hájov nie je zapotreby veľa. Mnohí z nás majú tak 2-3 háje. Uvítala by som, keby tu bola možnosť voľby výberu medzi živým citrusovým hájom a efektívnym olivovým hájom (oba 10x6). No a týmto by efektívny ol. háj z obchodného centra za mince z majstrovstiev zmizol. Ruku na srdce. Kto si kúpi háj za mince, keď ďalšie vylepšenie stojí ďalšie mince z majstrovstiev? Týmto by sa mohol zvýšiť záujem o park.

    Pre mňa ako hráča bez spolku sa park hrá dobre. Vyprázdnenie skladov mi nevadí. Všetko, čo vyprodukujem, dopestujem, dochovám môžem použiť v parku a nemusím použiť zlato. Ale pre hráča v spolku to môže byť fakt stratová hra. Buď hrám park alebo spolok. Oboje pôjde ťažko. A keď sa pritrafia ďalšie súťaže v tom istom čase, tak sa môže stať park nedostupnou hrou.
Sign In to comment.