Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

173112

Komentáře

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj. Já si ale pořád myslím, že tu hru vnímáme nějak špatně :-). Vždyť jí můžu hrát pro zábavu a potěšení. Vyberu si akce podle svého gusta a zahraji si tehdy, když mám čas a náladu. Já myslím, že je dobře, že jedna akce střídá druhou nebo běží i současně. Vždyť je to jen nabídka, nemusím hrát všechno. Tím spíš, že je to stále dokola. To co dnes vynechám, zahraji si v pohodě třeba za 14 dnů :-). Průběžné i cílové odměny jsou také stále stejné, takže když si občas dám "oddych", tak o nic nepřijdu :-). I nějaké klesání nebo stoupání v žebříčcích spolkových akcí je myslím také jedno. Na cílové odměny stejně dosahují  stále stejné spolky, protože jsou prostě silné a dokáží to v podstatě snadno. Takové soutěžení nemá v podstatě žádný smysl. Musely by soutěžit stejné kategorie, pak ano, ale měřit síly spolek o např.10 členech se spolkem o 70 členech je úsměvné a výsledek je předem jistý :-). To se snad ani soutěží nazvat nedá :-). Pokud jde o soutěže jednotlivců, je to stejné. Když se dokážu vyrovnat s tím, že se dostanu všude jen tak daleko , na co mi síly stačí, nemůže mě to prudit :-). Ale dokážu to :-) ? Tedy  i volbu, jestli zlatit nebo ne, mám. A jestli už mě v této hře nebaví vůbec nic, budu si to muset také pořešit sama :-). Nikdo jiný to za mě neudělá :-). Kdysi jsem hrála jinou hru, která mě postupně začala nudit a tak jsem jí opustila. Dnes se k ní vracím zpět a znovu mě baví :-) Třeba to opravdu chce jen oddych :-).
  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Co myslite ,,,,))))))))
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Ahoj. Já si ale pořád myslím, že tu hru vnímáme nějak špatně :-). Vždyť jí můžu hrát pro zábavu a potěšení. Vyberu si akce podle svého gusta a zahraji si tehdy, když mám čas a náladu. Já myslím, že je dobře, že jedna akce střídá druhou nebo běží i současně. Vždyť je to jen nabídka, nemusím hrát všechno. Tím spíš, že je to stále dokola. To co dnes vynechám, zahraji si v pohodě třeba za 14 dnů :-). Průběžné i cílové odměny jsou také stále stejné, takže když si občas dám "oddych", tak o nic nepřijdu :-). I nějaké klesání nebo stoupání v žebříčcích spolkových akcí je myslím také jedno. Na cílové odměny stejně dosahují  stále stejné spolky, protože jsou prostě silné a dokáží to v podstatě snadno. Takové soutěžení nemá v podstatě žádný smysl. Musely by soutěžit stejné kategorie, pak ano, ale měřit síly spolek o např.10 členech se spolkem o 70 členech je úsměvné a výsledek je předem jistý :-). To se snad ani soutěží nazvat nedá :-). Pokud jde o soutěže jednotlivců, je to stejné. Když se dokážu vyrovnat s tím, že se dostanu všude jen tak daleko , na co mi síly stačí, nemůže mě to prudit :-). Ale dokážu to :-) ? Tedy  i volbu, jestli zlatit nebo ne, mám. A jestli už mě v této hře nebaví vůbec nic, budu si to muset také pořešit sama :-). Nikdo jiný to za mě neudělá :-). Kdysi jsem hrála jinou hru, která mě postupně začala nudit a tak jsem jí opustila. Dnes se k ní vracím zpět a znovu mě baví :-) Třeba to opravdu chce jen oddych :-).
    Tohle neplatí u soutěží, u kterých se jejich nehraním mění zařazení spolku a dosažitelné odměny. Při rozřazování před akcí dle posledního výsledku jsme nuceni hrát ať chceme nebo ne, nechceme-li spolku uškodit, a pokud jsou hodně často, tak kazí zážitek ze hry už jen tím, že jsou. Jinak GGS nikdy nemůže tvrdit, že nemá dostatek zpětné vazby od hráčů. Té je na fórech víc než dost. Jenže GGS je už léta proslulá tím, že na zpětnou vazbu hráčů kašle.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Já si ale pořád myslím, že tu hru vnímáme nějak špatně :-). Vždyť jí můžu hrát pro zábavu a potěšení. Vyberu si akce podle svého gusta a zahraji si tehdy, když mám čas a náladu. Já myslím, že je dobře, že jedna akce střídá druhou nebo běží i současně. Vždyť je to jen nabídka, nemusím hrát všechno. Tím spíš, že je to stále dokola. To co dnes vynechám, zahraji si v pohodě třeba za 14 dnů :-). Průběžné i cílové odměny jsou také stále stejné, takže když si občas dám "oddych", tak o nic nepřijdu :-). I nějaké klesání nebo stoupání v žebříčcích spolkových akcí je myslím také jedno. Na cílové odměny stejně dosahují  stále stejné spolky, protože jsou prostě silné a dokáží to v podstatě snadno. Takové soutěžení nemá v podstatě žádný smysl. Musely by soutěžit stejné kategorie, pak ano, ale měřit síly spolek o např.10 členech se spolkem o 70 členech je úsměvné a výsledek je předem jistý :-). To se snad ani soutěží nazvat nedá :-). Pokud jde o soutěže jednotlivců, je to stejné. Když se dokážu vyrovnat s tím, že se dostanu všude jen tak daleko , na co mi síly stačí, nemůže mě to prudit :-). Ale dokážu to :-) ? Tedy  i volbu, jestli zlatit nebo ne, mám. A jestli už mě v této hře nebaví vůbec nic, budu si to muset také pořešit sama :-). Nikdo jiný to za mě neudělá :-). Kdysi jsem hrála jinou hru, která mě postupně začala nudit a tak jsem jí opustila. Dnes se k ní vracím zpět a znovu mě baví :-) Třeba to opravdu chce jen oddych :-).
    Tohle neplatí u soutěží, u kterých se jejich nehraním mění zařazení spolku a dosažitelné odměny. Při rozřazování před akcí dle posledního výsledku jsme nuceni hrát ať chceme nebo ne, nechceme-li spolku uškodit, a pokud jsou hodně často, tak kazí zážitek ze hry už jen tím, že jsou. Jinak GGS nikdy nemůže tvrdit, že nemá dostatek zpětné vazby od hráčů. Té je na fórech víc než dost. Jenže GGS je už léta proslulá tím, že na zpětnou vazbu hráčů kašle.
    Promiň, ale myslím že to tak není. Svobodnou volbu má každý hráč. Nevím koho máš na mysli cituji " jsme nuceni hrát ať chceme nebo ne ". Pokud několik silných hráčů, kteří se svou hrou snaží pomoci slabším, pak je to ale jen vaše volba a rozhodnutí. Pokud myslíš celý spolek, pak sice nehraním nezíská žádné odměny a ztratí svou pozici, ale zase se nic neděje. Až bude chtít hrát, svou pozici v pohodě zase získá zpět prostě proto, že na to síly má.
    Hra je přesně na tomhle postavená. Podvědomě nutit hráče hrát, aby snad náhodou o něco nepřišli.
    Pokud se této filozofii dokážeš vzepřít, staneš se opět " pánem svého času" a budeš mít klid :-). Hrávali jsme jako spolek ve zlaté, teď jsme ve stříbrné a možná budem i v bronzové a věř mi, žádná tragédie to není. Jen se nám prostě nechce se pořád dokola honit pro nic :-). Hrajeme, ale mnohem méně, prostě jen pro zábavu. Hra není povinnost:-).
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Že mne ale nutí, abych si snad pořídil silné brýle, tak to fakt je. Proto koně skoro nehraju. Štve mne, že vím prdlajs, co píšou.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Já si ale pořád myslím, že tu hru vnímáme nějak špatně :-). Vždyť jí můžu hrát pro zábavu a potěšení. Vyberu si akce podle svého gusta a zahraji si tehdy, když mám čas a náladu. Já myslím, že je dobře, že jedna akce střídá druhou nebo běží i současně. Vždyť je to jen nabídka, nemusím hrát všechno. Tím spíš, že je to stále dokola. To co dnes vynechám, zahraji si v pohodě třeba za 14 dnů :-). Průběžné i cílové odměny jsou také stále stejné, takže když si občas dám "oddych", tak o nic nepřijdu :-). I nějaké klesání nebo stoupání v žebříčcích spolkových akcí je myslím také jedno. Na cílové odměny stejně dosahují  stále stejné spolky, protože jsou prostě silné a dokáží to v podstatě snadno. Takové soutěžení nemá v podstatě žádný smysl. Musely by soutěžit stejné kategorie, pak ano, ale měřit síly spolek o např.10 členech se spolkem o 70 členech je úsměvné a výsledek je předem jistý :-). To se snad ani soutěží nazvat nedá :-). Pokud jde o soutěže jednotlivců, je to stejné. Když se dokážu vyrovnat s tím, že se dostanu všude jen tak daleko , na co mi síly stačí, nemůže mě to prudit :-). Ale dokážu to :-) ? Tedy  i volbu, jestli zlatit nebo ne, mám. A jestli už mě v této hře nebaví vůbec nic, budu si to muset také pořešit sama :-). Nikdo jiný to za mě neudělá :-). Kdysi jsem hrála jinou hru, která mě postupně začala nudit a tak jsem jí opustila. Dnes se k ní vracím zpět a znovu mě baví :-) Třeba to opravdu chce jen oddych :-).
    Tohle neplatí u soutěží, u kterých se jejich nehraním mění zařazení spolku a dosažitelné odměny. Při rozřazování před akcí dle posledního výsledku jsme nuceni hrát ať chceme nebo ne, nechceme-li spolku uškodit, a pokud jsou hodně často, tak kazí zážitek ze hry už jen tím, že jsou. Jinak GGS nikdy nemůže tvrdit, že nemá dostatek zpětné vazby od hráčů. Té je na fórech víc než dost. Jenže GGS je už léta proslulá tím, že na zpětnou vazbu hráčů kašle.
    Promiň, ale myslím že to tak není. Svobodnou volbu má každý hráč. Nevím koho máš na mysli cituji " jsme nuceni hrát ať chceme nebo ne ". Pokud několik silných hráčů, kteří se svou hrou snaží pomoci slabším, pak je to ale jen vaše volba a rozhodnutí. Pokud myslíš celý spolek, pak sice nehraním nezíská žádné odměny a ztratí svou pozici, ale zase se nic neděje. Až bude chtít hrát, svou pozici v pohodě zase získá zpět prostě proto, že na to síly má.
    Hra je přesně na tomhle postavená. Podvědomě nutit hráče hrát, aby snad náhodou o něco nepřišli.
    Pokud se této filozofii dokážeš vzepřít, staneš se opět " pánem svého času" a budeš mít klid :-). Hrávali jsme jako spolek ve zlaté, teď jsme ve stříbrné a možná budem i v bronzové a věř mi, žádná tragédie to není. Jen se nám prostě nechce se pořád dokola honit pro nic :-). Hrajeme, ale mnohem méně, prostě jen pro zábavu. Hra není povinnost:-).
    Myslet si to můžeš, to ti neberu, ale prostým faktem je, že když se na to nejsilnější hráč spolku vykašle, odnesou to všichni, a zvláště hráči nižších levelů. Půjde o ztracenou příležitost, protože jsem pro ně mohl něco udělat a člověk pak z toho má blbý pocit. Sama o tom nucení píšeš, v tomto směru má GGS marketing vůči hráčům zvládnutý dobře. Pokud nechci mít blbý pocit, že jsem se na ostatní vykašlal, pak ignorovat spolkovku není řešení, jediné řešení je přestat hrát zcela. Pro hráče na mém levelu je totiž pomoc spolku a ostatním hráčům to jediné, co mě u hry drží. Sám už nic nového získat nemohu - vše, co jsem mohl mít a chtěl už jsem získal a dosáhl. Veškerá má motivace už vychází jen ze spolku. Až se rozhodnu, že už nemám chuť / čas / energii / možnost spolku pomáhat, prostě hrát přestanu. Nebudu mít důvod ve hře pokračovat. Cca od nějaké 150. úrovně už hráči hra prostě nemá mimo pomoci spolku co nabídnout.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Já si ale pořád myslím, že tu hru vnímáme nějak špatně :-). Vždyť jí můžu hrát pro zábavu a potěšení. Vyberu si akce podle svého gusta a zahraji si tehdy, když mám čas a náladu. Já myslím, že je dobře, že jedna akce střídá druhou nebo běží i současně. Vždyť je to jen nabídka, nemusím hrát všechno. Tím spíš, že je to stále dokola. To co dnes vynechám, zahraji si v pohodě třeba za 14 dnů :-). Průběžné i cílové odměny jsou také stále stejné, takže když si občas dám "oddych", tak o nic nepřijdu :-). I nějaké klesání nebo stoupání v žebříčcích spolkových akcí je myslím také jedno. Na cílové odměny stejně dosahují  stále stejné spolky, protože jsou prostě silné a dokáží to v podstatě snadno. Takové soutěžení nemá v podstatě žádný smysl. Musely by soutěžit stejné kategorie, pak ano, ale měřit síly spolek o např.10 členech se spolkem o 70 členech je úsměvné a výsledek je předem jistý :-). To se snad ani soutěží nazvat nedá :-). Pokud jde o soutěže jednotlivců, je to stejné. Když se dokážu vyrovnat s tím, že se dostanu všude jen tak daleko , na co mi síly stačí, nemůže mě to prudit :-). Ale dokážu to :-) ? Tedy  i volbu, jestli zlatit nebo ne, mám. A jestli už mě v této hře nebaví vůbec nic, budu si to muset také pořešit sama :-). Nikdo jiný to za mě neudělá :-). Kdysi jsem hrála jinou hru, která mě postupně začala nudit a tak jsem jí opustila. Dnes se k ní vracím zpět a znovu mě baví :-) Třeba to opravdu chce jen oddych :-).
    Tohle neplatí u soutěží, u kterých se jejich nehraním mění zařazení spolku a dosažitelné odměny. Při rozřazování před akcí dle posledního výsledku jsme nuceni hrát ať chceme nebo ne, nechceme-li spolku uškodit, a pokud jsou hodně často, tak kazí zážitek ze hry už jen tím, že jsou. Jinak GGS nikdy nemůže tvrdit, že nemá dostatek zpětné vazby od hráčů. Té je na fórech víc než dost. Jenže GGS je už léta proslulá tím, že na zpětnou vazbu hráčů kašle.
    Promiň, ale myslím že to tak není. Svobodnou volbu má každý hráč. Nevím koho máš na mysli cituji " jsme nuceni hrát ať chceme nebo ne ". Pokud několik silných hráčů, kteří se svou hrou snaží pomoci slabším, pak je to ale jen vaše volba a rozhodnutí. Pokud myslíš celý spolek, pak sice nehraním nezíská žádné odměny a ztratí svou pozici, ale zase se nic neděje. Až bude chtít hrát, svou pozici v pohodě zase získá zpět prostě proto, že na to síly má.
    Hra je přesně na tomhle postavená. Podvědomě nutit hráče hrát, aby snad náhodou o něco nepřišli.
    Pokud se této filozofii dokážeš vzepřít, staneš se opět " pánem svého času" a budeš mít klid :-). Hrávali jsme jako spolek ve zlaté, teď jsme ve stříbrné a možná budem i v bronzové a věř mi, žádná tragédie to není. Jen se nám prostě nechce se pořád dokola honit pro nic :-). Hrajeme, ale mnohem méně, prostě jen pro zábavu. Hra není povinnost:-).
    Myslet si to můžeš, to ti neberu, ale prostým faktem je, že když se na to nejsilnější hráč spolku vykašle, odnesou to všichni, a zvláště hráči nižších levelů. Půjde o ztracenou příležitost, protože jsem pro ně mohl něco udělat a člověk pak z toho má blbý pocit. Sama o tom nucení píšeš, v tomto směru má GGS marketing vůči hráčům zvládnutý dobře. Pokud nechci mít blbý pocit, že jsem se na ostatní vykašlal, pak ignorovat spolkovku není řešení, jediné řešení je přestat hrát zcela. Pro hráče na mém levelu je totiž pomoc spolku a ostatním hráčům to jediné, co mě u hry drží. Sám už nic nového získat nemohu - vše, co jsem mohl mít a chtěl už jsem získal a dosáhl. Veškerá má motivace už vychází jen ze spolku. Až se rozhodnu, že už nemám chuť / čas / energii / možnost spolku pomáhat, prostě hrát přestanu. Nebudu mít důvod ve hře pokračovat. Cca od nějaké 150. úrovně už hráči hra prostě nemá mimo pomoci spolku co nabídnout.
    Ahoj. Asi jsi úplně nepochopil, co jsem měla na mysli a podotýkám jen v dobrém. Popisuješ storry, kterou já přece velmi dobře znám. Také jsem v pozici "tahouna" :-). Můžeš se pro hru třeba rozkrájet, pokud Tě to těší. Pak je vše v pořádku, to je jejím smyslem. Pokud ale máš výhrady, tak je to zcela jiné. Pasoval ses do role "oběti" a o tom já říkám, že to není vina tvůrců hry, ale jen Tvoje. Jestli je Tvůj důvod k tomu dobrý nebo ne, já nehodnotím. Říkám jen, že za to nemohou tvůrci této hry. Oni si jdou za svým cílem a hráč s nimi jejich hru buď hraje nebo ne, ale dobrovolně :-). 
    A pokud jde o spolek jako takový, lze se přece na určitém zvolnění dohodnout. U nás to alespoň funguje :-).
    Proto si myslím, že hra nemusí být pro nikoho trápením :-). Nevěřím, že má někdo chuť prožívat svůj život hrou. Kdyby chtěl všechno stíhat a vždycky naplno, tak by tomu asi nejspíš tak bylo a to je asi otrava, to chápu :-).

    Štve mě, že ačkoliv jsem Ti chtěla svým názorem pomoct, tak se mi to zjevně nepodařilo :-).

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Nejsem si jist, zda opravdu není chyba tvůrců hry, že od určitého levelu není nic zajímavého nového, co by se dalo dělat a o co by mělo smysl se snažit. Já myslím, že by nebyl takový problém nějaký obsah pro vysoké levely přidat. Kdyby chtěli, určitě něco vymyslí. Ale na druhou stranu pokud jsou s tím silní hráči spokojení tak, jak to je, chápu, že GGS nemá potřebu. Ale za mě je to nuda od určité úrovně a nebýt spolku, o který se starám, hra by pro mě ztratila smysl už před dvěma roky.
  • PomnenkaPája (CZ1)PomnenkaPája (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    ahoj kolegové a kolegyně,

    jedna rada pro ty,kteří máte otevřený spolek,doporučil bych změnit na spolek,který si své nové členy vybírá aby nedocházelo k tomu ,že hráč sarka.50 k Vám vstoupí,bude se tvářit jako velký pomocník ,že Vám pomůže a může se stát,že vyloudí hesla na farmy,a ty potom vybere(vykrade).

    Jinak všem příjemnou hru

    Zdenál
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    ahoj kolegové a kolegyně,

    jedna rada pro ty,kteří máte otevřený spolek,doporučil bych změnit na spolek,který si své nové členy vybírá aby nedocházelo k tomu ,že hráč sarka.50 k Vám vstoupí,bude se tvářit jako velký pomocník ,že Vám pomůže a může se stát,že vyloudí hesla na farmy,a ty potom vybere(vykrade).

    Jinak všem příjemnou hru

    Zdenál
    je to jeden z nicků který používá zde již známý generál a šéf policie.má spolek axwell.je zde vlákno pod názvem -zloděj
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    stanley485 (CZ1) napsal(a):
    ahoj kolegové a kolegyně,

    jedna rada pro ty,kteří máte otevřený spolek,doporučil bych změnit na spolek,který si své nové členy vybírá aby nedocházelo k tomu ,že hráč sarka.50 k Vám vstoupí,bude se tvářit jako velký pomocník ,že Vám pomůže a může se stát,že vyloudí hesla na farmy,a ty potom vybere(vykrade).

    Jinak všem příjemnou hru

    Zdenál
    je to jeden z nicků který používá zde již známý generál a šéf policie.má spolek axwell.je zde vlákno pod názvem -zloděj
    a otravuje už i na forum to naštve
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    upraveno 17.05.2019
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    stanley485 (CZ1) napsal(a):
    ahoj kolegové a kolegyně,

    jedna rada pro ty,kteří máte otevřený spolek,doporučil bych změnit na spolek,který si své nové členy vybírá aby nedocházelo k tomu ,že hráč sarka.50 k Vám vstoupí,bude se tvářit jako velký pomocník ,že Vám pomůže a může se stát,že vyloudí hesla na farmy,a ty potom vybere(vykrade).

    Jinak všem příjemnou hru

    Zdenál
    je to jeden z nicků který používá zde již známý generál a šéf policie.má spolek axwell.je zde vlákno pod názvem -zloděj
    a otravuje už i na forum to naštve
    už si založil i vlákno--dala bych si.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Z5 ke hře. Tak z MS se stalo perpetum mobile(tam nic nenamítám, běží samo), k SS nalepen park radostim, na kterém se nic nezměnllo(max udržitelnost stánku 4h, stejné odměny pro chudáky a drahé náklady a požadavky na vybudovaný stánku).Přemistování dekorek z jiných farem je nesmysl, aby byli dodrženy požadavky (obzláště v double požadavku - počet dekorek určitých rozměrů+požadovaná spokojenost). Cvičně jsem včera postavil jeden stánek a padla. Napřklad umístění 6 dekorací o rozměrech 2x3 je vysloveně určeno pro zlatkaře , mám jen jednu na GF, a to po letech hraní - trpaslíka s větrníky. Děkuji , nehru, nehru.
  • gba1 (CZ1)gba1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    co to je za pikačovinu???..vyhrávám miliony polí a pak si je mám v obch. centru koupit za zlatky a výnosy jen na omezenou dobu?,
    tak nevím kdo je tady omezený..nasr..na celou hru..
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Naštvalo mne, že jsem si ve spolkovce nedal osobní bonus a teď nemám na co nadávat, když zase běží neodklaná údržba v době spolkovky. Ani nevím, co obsahuje, tak budu podle chyb hádat :-)))
  • GamerIvetaM3 (CZ1)GamerIvetaM3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 722
    Někdo si udělal stejný nick jako mám já a stejný spolek a z toho nicku posílá hráčům škodíky,aby si mysleli,že to jsem já.To už není normální tady toto..V nicku je místo velkého měkkého I,malé elko a v názvu spolku místo elka měkké i.Nejde to ale vůbec poznat...
  • skalio (CZ1)skalio (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    jojo přesně tak , nějaký dementík s nízkým " ikvé "  tykve :)  IQ správně :) pro prudily :)
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Tak je to tu zas - začne akce TP, naložím kukuřici a akce skončí. Děkuji, ale to mne nebaví. Co dál, kdo nahradí zbytečně vypěstovanou produkci? Asi nikdo. 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Mně silo pro jistotu vůbec nenaskočilo :-)))
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    já si zbytečně dala zelí na pole pro změnu po kuku, jak u dementů

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Já tušit, že akce poběží jen 30 minut, rozjel bych ji naplno. Mohly z toho být alespoň odměny za umístění ;-) Takhle jsem skončil 230 (hodil jsem tam jen jednu malou kukuřici a pustil to z hlavy)
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    počkej -  30 minut - to jim hodně fandíš - cca 10 minut - spíše ani to ne. 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Hele, daleko víc mi vadí, že tu není zahradní architektka. Přijde si v době, kdy akce s dekorkama neběží, a před jejím začátkem zmizí. Logiku u GGS nemá smysl hledat.
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Tak začala dnes akce Těžké práce, nasadila jsem kukuřici a po návratu do hry zjistím, že akce zmizela a místo ní tam je ten pitomý Park, který hrát nehodlám... Už mě štvete, kdo mi vynahradí zbytečně vynaložené náklady? Asi nikdo, jak píše japefi. To jste opravdu v BigFarm už tak neschopní? A kdo tu vykřikoval, jak to všechno v HTML poběží lépe? Vy slibotechny!!!
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    viz Mineas - zprávy ze zahraničí - "Pokud jsem to přeložil správně, tak dřina je dnes zrušena z důvodu zítřejší plánované aktualizace. Nový termín spuštění zatím není znám. Čili dnes s ní asi už nepočítejte."

    No, jak to říci relativně slušně - chce se říci - GGS jděte do riti 

    podle mne to vypadne z kalendáře
  • Rybízka (CZ1)Rybízka (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    Prosím vás co se to děje??? Ve spolkové vesnici byl u nás vylepšený dobrodruhův člun a dnes vylepšení zmizelo, máme zase starý člun na úrovni 1. Chceme  zpátky vylepšený člun, tvrdě pracujeme na dalším vylepšení a nyní jsme bezradní, smutní, naštvaní...... 
    Pomozte prosím, Rybízka spolek Prskavky, děkujeme
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Rybízka (CZ1) napsal(a):
    Prosím vás co se to děje??? Ve spolkové vesnici byl u nás vylepšený dobrodruhův člun a dnes vylepšení zmizelo, máme zase starý člun na úrovni 1. Chceme  zpátky vylepšený člun, tvrdě pracujeme na dalším vylepšení a nyní jsme bezradní, smutní, naštvaní...... 
    Pomozte prosím, Rybízka spolek Prskavky, děkujeme
    Úroveň dobrodruha se může snížit, pokud člun odpluje se 100% poškozením. Pokud jste člun měli určitě opravený a přesto se snížila úroveň, bude to potřeba řešit s podporou. 
  • Rybízka (CZ1)Rybízka (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    Děkuji za odpověď, loď má vždy nějaký náklad,sama se snažím plnit na odměnu,
    ač jsem nyní byla překvapená , že odměna nebyla. 
  • helena-kr (CZ1)helena-kr (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    co mě naštvalo?podraz ve formě zkušební spolkovky.nevšimnout si tak máme spolek zpět v bronzové a nevíme proč.a to jsme zrovna postoupili

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Nejsem žádnej čutálista, ale jsem zmaten. Mají hrát ženský, to ale není MS jak inzerováno, ale v rámci ME. A  aby toho nebylo dost, nenašel jsem na netu ani tabulku pro ženy, pořád na mne vyskatujou jen družstva a zápasy chlapů Ligy mistrů Mohl by prosím někdo fotbalovému neznabohovi poskytnou nějaké obšírnější info(od kdy se hraje, tabulku s pořadím zápasů atd., aby se mohlo nějak rozumně sázet).
    Jinak shrnuto, doprostřed TP pěstovat trávu, lítat kolem cukrářů a havaje, ignorovat Kulinářskou kampaň, nedej bože přerovnávat dekorky...příliš mnoho psů-zajícova smrt. Dá se z toho udělat opravdu něco pořádně?
    Velký výběr, co vynechat, jdu si hodit korunou a posbírat oblíbené oprasečí pomyje.
Sign In to comment.