Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

Přihlášení do hry

Ahoj všem,nemohu se opakovaně už týden přihlásit do hry,pustí mě to jen jednou za den a jinak se mi hra vubec nenačte a když se načte seká se a grafika minimální.Myslím že nejsem sama kdo má takový problém.Asi bude problém že jsem založila nové vlákno,ale už si nevím rady.Hanka.

Komentáře

  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Ahoj nejsi sama,,,,,Ale to je tak vše co tu mužem se dověd..
  • hanka69 (CZ1)hanka69 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    A žádná rada jak na to?Přicházíme o spoustu odměn atd....
  • Gerrynek (CZ1)Gerrynek (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    hanka69 (CZ1) napsal(a):
    A žádná rada jak na to?Přicházíme o spoustu odměn atd....
    Nikoho to nezajímá, nejde mi to už 3 dny
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj. A už jste psali na podporu ? Je to asi jediná možnost. Moderátora, který by takové informace předával dál nemáme a jestli tak mohou činit pomocníci, to nevím, ale myslím, že také ne. Jedině to zkuste sami. To je asi tak vše, co se dá dělat :-(.
  • hanka69 (CZ1)hanka69 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahoj,díky za radu,ale dostanu se jen sem,tady jsem nenašla kam oficiálně napsat o pomoc:-(
  • hanka69 (CZ1)hanka69 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Už to mám,ale angličtina není moje silná stránka,kdyby se našel nějaký dobrovolník a napsal za nás všechn
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    To asi nepůjde, ale zkus použít překladač. I když to bude třeba kostrbaté, oni to pochopí.
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    Nevím, jestli podpora pomůže, je dost lidí, kterým to nefunguje i na ostatních serverech.
    Vypadá to na stejnou chybu jako asi před týdnem -některé náhodné IP adresy jsou diskriminované. 

    rady:
    Zkuste použít soukromé / inkognito okno prohlížeče (např pokud hraješ v Opeře - je tam integrované VPN - zapni si to) - to by mělo pomoci
    Vymažte mezipaměť prohlížeče a všechny soubory GGS
    Restartujte router (nechte ho několik minut vypnutý)
    Vyzkoušejte různé prohlížeče
    Ujistěte se, že máte nejnovější verzi prohlížeče
    Vymazat mezipaměť DNS
     
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ahoj. A už jste psali na podporu ? Je to asi jediná možnost. Moderátora, který by takové informace předával dál nemáme a jestli tak mohou činit pomocníci, to nevím, ale myslím, že také ne. Jedině to zkuste sami. To je asi tak vše, co se dá dělat :-(.
    Zkusil jsem na podporu napsat a ani nechtěj vědět, co mi odpověděli :-)))
    Tak prostě střídám prohlížeče, zapínám a vypínám VPN a tiše nadávám pod vousy, že už nejdu jinam. A nebýt spolku, tak už mastím něco jiného.
  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Všecko marny,,,,, hruza ,,,kašlem na to neeeee )))))))
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj lidi.
    Koment polského moderátora k potížím k přihlášení ( je to z víkendu, 12.5.):
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4089928/#Comment_4089928

    Dobrý den,
    Dostali jsme zprávu od týmu, že skutečně některé servery mají problémy s přihlášením a plánují tento problém řešit v pondělí.
    Také žádají, abychom shromáždili informace, jaké zprávy se u vás objeví při načítání hry.
    Doufáme, že problém bude vyřešen a přestane se v blízké budoucnosti vyskytovat.
    zdravím
Tato diskuze je zavřená.