Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Co mě dnes potěšilo

12325

Komentáře

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Krásný den všem. Opráším zapadlé téma :-). Dnes mě potěšila zpráva o úmyslu zavedení potvrzovacího tlačítka na útratu zlatých. Hráčům se uleví a podpora bude mít méně práce :-).
  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    a kde se to dá nastvit.
  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    jedniný co mě potěšilo, je možná tak dobrá akce trojnásobek zlatek + žetony a dollary.
    jinak zase hra opět rozbitá a forum také.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 30.03.2019
    Tak vesnická slavnost dostala konečně něco smysluplnosti, že už víme v čem se soutěží a že při průběhu lze už předem v tom  kvantu spolku vyhledávat dalšího oponenta(ano, i jedna záložka navíc potěší) včetně zkrácení doby akce na rozumné 3 dny z původního, jak sopel táhnoucího tejne Ještě dotáhnout, aby při 100% splnění šlo soutěžení ukončit.
    I když někteří budou prskat, založení sopečné farmy do šuplete s ponožkama mne také potěšilo. Fakt stačí, že lítáme kolem extereních farem a budovat nějakou další stálou, se speciš dekorkama (jak bylo kdysi nastíněno)je už fakt na Bohnice.
    Velký otazník zůstává nad novými výrobními budovami, spíše kam s nimi, zvláště když máte HF full , slepé rohy se neřeší a s nějakou velkokapacitní asanací nepočítám, územní plál byl promyšlen už před lety a na budovy,sady a pole s lv9 nemíním ani šáhnout. (jinak ten řezník a slušná hospoda by se hodila).
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    chvíli jsem rybařil, ale žádné změny jsem si nevšiml, co jsi objevil?
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Potěšilo by mne, kdyby pomocníci vytvořili pravidla pro používání fóra a ta by zůstala vystavena na první straně diskuse.
    Je 7 farem. Dočasná má 3 podskupiny. Takže body 1-7, kdy 7 bude mít podskupiny a,b,c.
    A pak jsou klasické již rozdělované příspěvky - chyba je chybou, problém je problémem a nic na tom nezmění, že to hráč dá jako nové vlákno se speciálním názvem - týká se to některé farmy, nebo hry jako celku. Právo na založení speciálního vlákna mimo vybrané farmy a hru by měli mít jenom pomocníci(dokud nebude moderátor).
    Základem je vytvořit tlak na hráče, aby před založením vlákna, preferovali vyhledání problému ve stávající diskusi.
    Možná je to utopie, ale v současné podobě je fórum nepřehledné a ne moc funkční. Ať vám to všem roste.


  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj. Je to jen drobnost, ale přece ... Nějaký ten pátek už hru hraji a dnes poprvé jsem našla v kontraktu tuřín. Koukala jsem na to jako puk :-). 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Ahoj. Je to jen drobnost, ale přece ... Nějaký ten pátek už hru hraji a dnes poprvé jsem našla v kontraktu tuřín. Koukala jsem na to jako puk :-). 

    :-)
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Ahoj. Je to jen drobnost, ale přece ... Nějaký ten pátek už hru hraji a dnes poprvé jsem našla v kontraktu tuřín. Koukala jsem na to jako puk :-). 
    Nejsem si jistý, že je to úplně výhra. Obecně produkty polí zvyšují cenu kontraktu jen málo, zato dost zdržují, zvlášť když potřebuješ pěstovat něco jiného. Asi se zdá fajn, že to konečně má nějaké využití, ale obávám se, že výdělky z trhu tím spíš klesnou. 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Je to jen drobnost, ale přece ... Nějaký ten pátek už hru hraji a dnes poprvé jsem našla v kontraktu tuřín. Koukala jsem na to jako puk :-). 
    Nejsem si jistý, že je to úplně výhra. Obecně produkty polí zvyšují cenu kontraktu jen málo, zato dost zdržují, zvlášť když potřebuješ pěstovat něco jiného. Asi se zdá fajn, že to konečně má nějaké využití, ale obávám se, že výdělky z trhu tím spíš klesnou. 
    Pro mě to je rozhodně lepší než kombinace s polníčkem nebo zelím. Vojtěšku nebo tuřín klidně na rychlejší dokončení kontraktu dokoupím, což bych u zelí dělal jen dost nerad s ohledem na jeho cenu. U kvítí to také dělám naprosto běžně.
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Je to jen drobnost, ale přece ... Nějaký ten pátek už hru hraji a dnes poprvé jsem našla v kontraktu tuřín. Koukala jsem na to jako puk :-). 
    Nejsem si jistý, že je to úplně výhra. Obecně produkty polí zvyšují cenu kontraktu jen málo, zato dost zdržují, zvlášť když potřebuješ pěstovat něco jiného. Asi se zdá fajn, že to konečně má nějaké využití, ale obávám se, že výdělky z trhu tím spíš klesnou. 
    Pro mě to je rozhodně lepší než kombinace s polníčkem nebo zelím. Vojtěšku nebo tuřín klidně na rychlejší dokončení kontraktu dokoupím, což bych u zelí dělal jen dost nerad s ohledem na jeho cenu. U kvítí to také dělám naprosto běžně.
    Tuřín stojí stejně jako zelí :D A bavíme se tu o počtech v desítkách tisíc, představa, že při svých cenách kontraktů v průměru asi 2M dám půlku z toho za dokoupení tuřínu, mi moc lákavá nepřijde. 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Je to jen drobnost, ale přece ... Nějaký ten pátek už hru hraji a dnes poprvé jsem našla v kontraktu tuřín. Koukala jsem na to jako puk :-). 
    Nejsem si jistý, že je to úplně výhra. Obecně produkty polí zvyšují cenu kontraktu jen málo, zato dost zdržují, zvlášť když potřebuješ pěstovat něco jiného. Asi se zdá fajn, že to konečně má nějaké využití, ale obávám se, že výdělky z trhu tím spíš klesnou. 
    Pro mě to je rozhodně lepší než kombinace s polníčkem nebo zelím. Vojtěšku nebo tuřín klidně na rychlejší dokončení kontraktu dokoupím, což bych u zelí dělal jen dost nerad s ohledem na jeho cenu. U kvítí to také dělám naprosto běžně.
    Tuřín stojí stejně jako zelí :D A bavíme se tu o počtech v desítkách tisíc, představa, že při svých cenách kontraktů v průměru asi 2M dám půlku z toho za dokoupení tuřínu, mi moc lákavá nepřijde. 
    V absolutní ceně ano, relativně je ale dražší, jelikož se pěstuje po delší dobu a navíc ho víc spotřebovávám, takže zatímco zelí mívám nedostatek, tuřínu mívám plný sklad :) Proto pro mě zelí nákladově představuje o dost větší položku.
  • manao (CZ1)manao (CZ1) CZ1 Komentářů: 50
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Je to jen drobnost, ale přece ... Nějaký ten pátek už hru hraji a dnes poprvé jsem našla v kontraktu tuřín. Koukala jsem na to jako puk :-). 

    :-)
    Tento tuřín tak drahý nebude, protože je to vojtěška
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 05.05.2019
    :-) asi jsem pro vás divná, ale mě už ty metráky  kukuř.a lučního přijdou jako nedostatek fantazie :-) Jasně, mám hodně polí. Ti co mají hodně kravínů a sadů zase sbírají hektolitry mléka a tuny jablek :-). Ceny zase nějak dramaticky neřeším  :-).  Snažím se hrát pro zábavu a nerada bych měla místo mozku kalkulačku :-). Tuřín ani vojtu já třeba vůbec nepotřebuji neb krmivo z nich nepoužívám a obojí tedy vlastně vyhazuji, když je mám v soutěži a tak mě docela potěšilo, že se objevil v kontraktu :-) Je to alespoň změna :-)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Také to tak vidím, krmiva z vojtěšky a tuřínu jsem vždy vyráběl a hned prodával, jelikož mi bylo líto prodávat to rovnou, ale ani to už nedělám. Tak je fajn mít to kam udat.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    Teším sa že potvrdenie zlata fakči.. dakujem.

    P.S. po tolika letech .. a všechni hry to maj jako samozrejmost.. tu sa to muselo bojovat. hmmm.
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    ahojte, udalosť v Údolí dekorácií nebude?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    BebaPlayer (SK1) napsal(a):
    ahojte, udalosť v Údolí dekorácií nebude?
    Až oznámí začátek, pak teprve to spustí. Zatím mají problémy už jen s aktualizací.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Potěšilo mne, že zas můžu v klidu koukat na televizi, protože zdejší aktualizace jsou pomalu častěji, než reklamy v televizi.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    No a pak že néééé - dnes a denně mi budou dělat radost :-))))
    Zítra bude zas (možná ještě dnes), aby opravili chyby po dnešním doprfixu :-))
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Vypadá to, že Pexi dostal/a oprávnění uzavírat nesmyslně otevřená vlákna - tak to mne potěšilo a děkuji za to.
    JPF
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167


    Též oceňuji, že se GGS podle všeho povedlo spustit další mistrovství ještě před koncem sila, takže mám půlku odměn farmy hotovou :smiley:

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Potěšilo mne, že GGS nezklamala a plánuje bordel údržbu, když běží silo. Sice jim nějak nevychází čas a nevím, jaké chyby chtějí "napravit", ale zahřeje to. :-)))))
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    Tak to máš Pexi pravdu...:-) To byl i první důvod, proč jsem přerušila hraní. První dva či tři roky se změny rozjížděli pomalu...teď se člověk nestačí divit :-)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jejda - na které datum odpovídáš???
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Potěšilo mě, že změnili odměny ve spolkovce. Myslím ve stříbrné lize. Pěkné. Bude o co hrát.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    dostal jsem dekoraci houseňáka - 4x4 , ale nevím za co - nevíte někdo za co to je?
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    ze skončené koňské sezony
  • Tak1Player (CZ1)Tak1Player (CZ1) CZ1 Komentářů: 393
    Ahoj, taky jsem ho dostala, ale byly tam 2 dekorky. Možná se pletu. Potěšilo mne, že sezona skončila.
Sign In to comment.