Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

MÁTE S HROU PROBLÉM?

146

Komentáře

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):

    a jak se na to tváří smaotný omar: 

    to samé
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    filip00009999....teď jsem se vážně nasmála.... :joy: 
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Mám problém. Nenačte se mi vesnice. Už třetí den. Jenom zelená plocha se kterou mohu pohybovat, ale jinak nic.

    A mám dotaz. Jak možné hrát.po ukončení přepínače modu, hrát hru ve flash modu?
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    farma vikingů-nelze úspěšně přemisťovat budovy na pozemku.načítají si rozměr.
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Mám problém. Nenačte se mi vesnice. Už třetí den. Jenom zelená plocha se kterou mohu pohybovat, ale jinak nic.

    A mám dotaz. Jak možné hrát.po ukončení přepínače modu, hrát hru ve flash modu?
    nenačte se ti vesnice?...hmm...pokus se napsat na podporu...ale nejspíš ti odpoví ať tam tedy nechodíš
    ...  joy ...oni nějak nic moc neřeší 
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    tak nás opět navštívila frida flower-objev nové horizonty...což o to ...já by jsem objevovala...a frida by měla také...nabídky jsou probrané a většinou skoupené a nic nového...
    také je ostuda vývojářů že na květinové farmě je pouze jedna nabídka...ber-neber
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Fis (CZ1) napsal(a):
    tak nás opět navštívila frida flower-objev nové horizonty...což o to ...já by jsem objevovala...a frida by měla také...nabídky jsou probrané a většinou skoupené a nic nového...
    také je ostuda vývojářů že na květinové farmě je pouze jedna nabídka...ber-neber
    Ahoj. No ono to sem asi moc nepatří, ale musím s Tebou souhlasit. Chtějí z toho udělat monstrhru, ale nějak nám hráčům nestačí :-).  A tak melou pořád dokola to samé. Hlavně spolkovky se jim daří :-). Divím se, že to někoho ještě baví :-) a před všemi takovými smekám. To je na medaili za výdrž :-).  Já tu hru hraji asi tři roky a už se tu nudím :-). Horizonty stále stejné, odměny v soutěžích nic moc, ale také stále stejné, takže pokud se nehraje o cílovou odměnu, tak nuda. Ti silní mají odměn za přední místa plné sklady a ti slabší na ně stejně nedosáhnou, takže nechápu smysl :-). Chtějí zlaťáky, ale za co ? Do toho přibývají chyby, které se nedaří opravit nebo to trvá. No nevím, jsem z toho poněkud na rozpacích :-). Pro mě to nemá šťávu :-). Dokud jsem měla o co hrát, tak mě to bavilo, ale co teď ? Stále čekám na zázrak, ale on nepřichází a nepřichází :-).
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 27.02.2019
    Tak oprava pracovníků z centra se asi moc nepovedla, už zas při pokusu vyslat je na podmáčené zahrady vidím jen nefunkční kladívka. Je to celé nějaké nahouby.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 27.02.2019
    Ne, aktualizace se opravdu nepovedla. Nejde časomíra u koní, hází mne to stále na důl, který bude hotov třeba až za den a koně jsou už vytrénovaní a není to jediné.
    Fakt už si začínám myslet, že aktualizace jsou k tomu, aby bylo více chyb.
    Jsou to neschopní amatéři.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    já nemám v přístavu na květince lod a když kliknu na břeh tak jí mužu naložit dřív byla zaparkovaná aspon v baráku a ted už ani to ne
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    já nemám v přístavu na květince lod a když kliknu na břeh tak jí mužu naložit dřív byla zaparkovaná aspon v baráku a ted už ani to ne
    vývojári prišli na novú metódu ako odmrznú staré počítače niektorých užívateľov, pravdepodobne onedlho zrušia  aj štandardnú grafiku BF a ponechajú iba zobrazenie siluliet pre rýchlejšie klikanie. Na to dostane marketingové oddelenie nápad, že spravia nekonečnú spolkovku, kde sa na konci mesiaca zrátajú body, rozdajú sa odmeny v štýle 2x štandardný humus + rýchle krmivo pre kravky ale len po 100 kusoch aby zostal balans a my náhodou nezbohatli ako šejkovia. Každý nový mesiac sa začne odznova a kto nebude schopný po dobu celého mesiaca aspoň raz za deň pustiť súťaž dostane penalizáciu 50% všetkých bodov dole na konci aby sa nikto neflákal! tak zberba do práce!!klikať,klikať,klikať! detto
  • Rozárka2 (CZ1)Rozárka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    V našem spolku nejede hladce farma a to od nového připojení k HTLM5, 
    -farma je děsně pomalá
    -ztrácí se ukazatel  šipečka
    -občas nejde sklízet, hlásí se eror
    -neustále farma padá a hlásí nedostatek místa
    Snad je tu někdo, kdo by mohl chyby odstranit a taky dal do pořádku nedokončenou ves.slanost
    STÁLE ČEKÁME NA ODMĚNY Z POSLEDNÍ VESNICKÉ SLAVNOSTI
    Udělejte prosím nápravu pro všechny hrající farmáře a to nejen v našem spolku
    Potom budou všichni spokojeni.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 01.03.2019
    No tak tady určitě nikdo, kdo by chyby mohl odstranit, není, hra není česká :) Je určitá šance, že naše současná spojka na GGS (nejde o moderátorku) problém předá, i když házet informace o herním problému spolku do vlákna v sekci pochvala a zpětná vazba je rafinované - tady by mě na jejím místě potíže hráčů fakt hledat nenapadlo :D Já bych je dával spíš do sekce technické problémy.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 02.03.2019
    Já jen dodám, že v updatované Firafoxce stále nejde režim celé obrazovy, že loď není v přístavu, ale je neviditelná(Filadelfský experiment), některá sklizená pole atd. se tváří, že na nich probíhá nějaká produkce a neukazuje se nebo zmizí Zz, že volná jsou.
    Přehazování osiva z normálního na osivo z akcí v rámci volení před setbou, nepravidelné, normální osivo není zafixováno jako prioritní(tento problém není nový, upozorňoval jsem ještě před oficálním spuštěním HTML5)
    Kdy bude možno ugradovat kočku?
    Díky za vykopnutého architekta, a dořešení se stavebnímy žetony, i když volené odměny jsou k smíchu.



    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    Fis (CZ1) napsal(a):
    tak nás opět navštívila frida flower-objev nové horizonty...což o to ...já by jsem objevovala...a frida by měla také...nabídky jsou probrané a většinou skoupené a nic nového...
    také je ostuda vývojářů že na květinové farmě je pouze jedna nabídka...ber-neber
    Ahoj. No ono to sem asi moc nepatří, ale musím s Tebou souhlasit. Chtějí z toho udělat monstrhru, ale nějak nám hráčům nestačí :-).  A tak melou pořád dokola to samé. Hlavně spolkovky se jim daří :-). Divím se, že to někoho ještě baví :-) a před všemi takovými smekám. To je na medaili za výdrž :-).  Já tu hru hraji asi tři roky a už se tu nudím :-). Horizonty stále stejné, odměny v soutěžích nic moc, ale také stále stejné, takže pokud se nehraje o cílovou odměnu, tak nuda. Ti silní mají odměn za přední místa plné sklady a ti slabší na ně stejně nedosáhnou, takže nechápu smysl :-). Chtějí zlaťáky, ale za co ? Do toho přibývají chyby, které se nedaří opravit nebo to trvá. No nevím, jsem z toho poněkud na rozpacích :-). Pro mě to nemá šťávu :-). Dokud jsem měla o co hrát, tak mě to bavilo, ale co teď ? Stále čekám na zázrak, ale on nepřichází a nepřichází :-).
    ahoj.přesně.a ještě jedna maličkost.zpočátku se daly koupit zlatky za 20...teď za 100...ne každému se chce dát stovku za trochu virtuální měny ale dvacet by šlo.kdo chce hodně nemá nic.přestala jsem to kupovat.
  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256

    ahoj.přesně.a ještě jedna maličkost.zpočátku se daly koupit zlatky za 20...teď za 100...ne každému se chce dát stovku za trochu virtuální měny ale dvacet by šlo.kdo chce hodně nemá nic.přestala jsem to kupovat.
    mám jednoduchou stategii kupujte s bonusem 200% místo 6 500 za 88kč dosatnete 19 500 a to je fakt hodně, doporučuji kupovat s nabídkou na žetony,truhly, a licence a byste opravdu za mín vytřískaly nejvíc.
    za 88kč je to pak hodně výhodné, a těch 88kč maj i chudší rodiny. dá se za to obrovsky v knihovně vylepšit produkce,pes na level 6 (který pak bude dávat třeba 50 pšenice, nebo další skvělé věci každých 8h) přeskování v soutěži abyste měli certyfikáty a pár žetonu.
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    mě nabídka za 88 vůbec nechodí a bonus 200 procent navíc jsem neviděla měsíce a to jsem na big vážně často.asi jsme na tom každý jinak
  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    aha, asi mám hodně štěstí ale u mě je častá. a jak jako že ti nechodí, v obchodu jí má každá ne?
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    ahoj.mám nabídky za 99 a výše...což není až takový rozdíl ale bonus k tomu je max 100 procent navíc.akční nabídky jsou takové že i při tomto na to nedosahnu leda by jsem si koupila dvojnásobek/tedy zhruba za 200kč-u mě za 237kč/ aby jsem obdržela třeba truhličky nebo jiné.a na toto jim tedy opravdu kašlu.přitom by stačilo aby byla nabídka tedy za 99kč+20kč a měla by jsem alespoň co poskládat aby jsem nějaký bonus obdržela.nebudu si kupovat kredo aby jsem ho téměř celé vydala za big.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    V linku Co mne dneska naštvalo, jsem hovořil o zpomalení v návaznosti na přetížení HF ohledne padátek.
    Nv, proč Firefoxka je tak opomíjena s konverzí pro HTML5(viz nefunkčnost Celé obrazovky) , když je tento prohlížeč dobře zaveden  Nemám kvůli hře pocit, že bych měl zkoušet jiné prohlížeče jako boty. Dnes jsem náhodou přišel na další nepěknou věc, která se řešila a byla opravena u jiných produkcí. A to centrování. Při příležitosti jako obdarovaný dárky v rámci hafolu padátek, kdy už není ani vidět, co a kde sklízím je to akorát ke zlosti.
    (A teď čekám, že mi někdo odpoví, že si mám vyčistit historii a cookiny, přejít na Operu, kterou jsem před několika roky opustil a navíc přestavět pole někde k jihovýchodnímu plotu, že tam se to srovná :-DDD)
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    mám stejný problém...a spoustu dalších s hrou..nic moc se neřeší a asi čekají až se "vyvztekáme" ..uklidníme se a zvykneme si...tak už chodím na big méně často.nehodlám si postupně překopávat pc dle nich a jejich jedné hře.
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    nejde mi koupit zlaťákový bonus...už jsem to zkoušela snad 5x během několika dní a nic-mimochodem kredo na to mám :smile: .už ani peníze nedokáží od lidí hrabat...mají vážně s hrou problém.škoda že mi tím unikly i další akční výhody.čím dál víc mě ta problémová hra už nebaví
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    můžeš to nějak více popsat - kam tě to pustí, kde nastane problém?
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    dostanu se do fáze že odešlu ano a čekám že se doplní ta modrá"ampule" a odečte kredo a obojí nic a následná sms také nic.už jsem si v minulosti kupovala zlatky tak vím že to dělám správně.prostě chyba od nich.
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    nejde mi to prakticky od doby-zlaťákový bonus...když bylo jeden+jeden zdarma tak to šlo....štve mi že ten vyšší bonus prostě nejde
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    tak já jsem překonala to rozčarování z jejich chyb v rámci úprav a další potíže-nejde ani si koupit tu jejich šizunkměnu!jsem naštvaná opět a ještě více a už to nechci
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Fis (CZ1) napsal(a):
    dostanu se do fáze že odešlu ano a čekám že se doplní ta modrá"ampule" a odečte kredo a obojí nic a následná sms také nic.už jsem si v minulosti kupovala zlatky tak vím že to dělám správně.prostě chyba od nich.
    Ahoj, pokud kupuješ přes mobil může být potíž i na straně operátora. No, každopádně pokud nákup nejde obrať se s dotazem na podporu.
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    mam problem prihlasovat se z prace. jak v exploreru tak v chromu mi to hlasi "spojeni se serverem preruseno". jiny prohlizec mi zamestnavatel neumoznuje. cookies pravidelne mazany. anonymni okno zamestnavatel neumoznuje. napada nekoho neco, co bych mohla zkusit?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 04.05.2019
    Laiena (CZ1) napsal(a):
    mam problem prihlasovat se z prace. jak v exploreru tak v chromu mi to hlasi "spojeni se serverem preruseno". jiny prohlizec mi zamestnavatel neumoznuje. cookies pravidelne mazany. anonymni okno zamestnavatel neumoznuje. napada nekoho neco, co bych mohla zkusit?
    Ahoj
    No v práci netuším co můžeš. Momentálně prý dost lidem u Němců pomohl restart routeru, nechat ho vypnutý 60 s. Zatím se analyzuje a možná s těma  chybama s přihlášením něco udělají. 

    tohle jsou věci co momentálně radí angličani:
    Vymažte mezipaměť prohlížeče a všechny soubory GGS
    Restartujte router (nechte ho několik minut vypnutý)
    Zkuste použít soukromé / inkognito okno prohlížeče
    Vyzkoušejte různé prohlížeče
    Ujistěte se, že máte nejnovější verzi prohlížeče
    Vymazat mezipaměť DNS
    Restartujte počítač (nechte ho několik minut vypnutý)
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    tak to jsem v haji. vsechno jsem bud zkusila nebo mi to zamestnavatel neumoznuje. takze hrat budu jen z domova a v praci budu delat to, za co jsem placena ;)
    jen skoda poledni pauzy :\
Sign In to comment.