Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

171112

Komentáře

  • Taky skoro pořád seberu tanukiho roštárnu,je špatně vidět a když člověk pospíchá, tak si ani nevšimne.dříve byl vídět lépe,ale asi to je záměraby jsme sklidili méně. Jak se sebere, tak zmizí to už ho nemáí cenu hledat.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Tak prd. Najednou konec . Asi údržba, co? Zase jednou udržujou chátrání, nebo co. Ach jo.
  • Taky mi to nejde přihlásit a dneska to blbne celý den.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    jj taky mi to blbne celý den ,  jako neděle a mají v tom dobrý čurbes
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    vera11 (CZ1) napsal(a):
    Taky mi to nejde přihlásit a dneska to blbne celý den.
    Pracují na tom...
  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    opravdu???Kdy to  tedy půjde normálně?Již pěkně dlouho (min měsíc) se nejde normálně přihlásiit.Místo přihlášení vy lítne plachta že se hledá moderátor,pak ,,výhodné,, nabídky,ale nepřihlásí to
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 28.04.2019
    Vesnická slavnost je zase perla perel. Sklízení jak u šneků, razantní zpomalení a navíc, když vše máme sklizeno a tím pádem přesáhnuto požadované množství, tak se to seklo na 99%. Potlééésk ! Už ani jednen čuník navíc !
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    minulá vesnická jela super tohle nejede ani  jako šnek, naprosto  hrůza 
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Tak hledání ve VS zůstalo, počty jsou taky dobře, jen musím čistit vícex za den, což minule nebylo tak nutné.
    Je to sice k naštvání, ale zase jde lovit ryby v HTML 5, což byla min. rok dost hrůza. Pořád mi nejde do hlavy, proč nepoužívají stejný režim jako u zrychlené verse - tam běhá vše naprosto luxusně, ale jakmile urychlení končí , hned je to znát - rychlost, odezvy - vše výrazně pomalejší.
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Štve mě co se zase děje.Dostanu se jen na hlavní farmu,jinak nikam,nejde set a sklízet. A jako normálně to nikomu nevadí,ale zlatky by chtěli pořád.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 02.05.2019
    štve mne, že není vidět škodík toho skřeta.
     A taky to, že se z lidí dělají blázni. Měla jsem stavební žetony -ty jsem použila, jakmile mi to nabídlo extra stavební sllot. Ale ejhle! Žetony zmizely, ale použil se normální stavební slot :(
    Post edited by chytrák (CZ1) on
  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    Naštvalo mě to již včera-vyhraný vzhled za platinovou ligu jsem dostala a odklikla že jsem jí vyhrála,ovšem nemám jí...a nejsem jediná...
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Essene (CZ1) napsal(a):
    Naštvalo mě to již včera-vyhraný vzhled za platinovou ligu jsem dostala a odklikla že jsem jí vyhrála,ovšem nemám jí...a nejsem jediná...
    Ahoj
    Zkus vyčistit, restart, jiný prohlížeč,anonymní okno....
    Pokud nic nezabere zbývá jen podpora.
  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    to vše jsem zkoušela, i jsem si říkala,že se třeba dnes objeví avšak nic.Podpora ani náhodou-česká není a nikdy nevrátili nic co měli.Kašlou na nás...a sáhodlouze žádat stále o něco,co se mělo dostat nebo záhadně zmizelo je již přespříliš(
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Hm, tak už se nelze připojit vůbec. Tak uvidíme zítra.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Když se jim nepodělá silo, tak rovnou celá hra a tak to vyjde nastejno. Zas budu moct plodiny do sila "vyhodit", bo už tam dávno bude něco jiného
    To GGS už je pomalu jak nadávka.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Essene (CZ1) napsal(a):
    Naštvalo mě to již včera-vyhraný vzhled za platinovou ligu jsem dostala a odklikla že jsem jí vyhrála,ovšem nemám jí...a nejsem jediná...
    Ahoj
    Zkus vyčistit, restart, jiný prohlížeč,anonymní okno....
    Pokud nic nezabere zbývá jen podpora.
    to se mi stalo taky , vzhled přišel ale se zpožděním tady bude někde chyba, on nepřišel najednou, cca 2hodiny
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664

    Tento web není dostupný

    Odpověď webu bigfarm-html5.goodgamestudios.comtrvala příliš dlouho.

    Fakt by ti jejich slavní programátoři mohli něco dělat.

  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    bedru (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Essene (CZ1) napsal(a):
    Naštvalo mě to již včera-vyhraný vzhled za platinovou ligu jsem dostala a odklikla že jsem jí vyhrála,ovšem nemám jí...a nejsem jediná...
    Ahoj
    Zkus vyčistit, restart, jiný prohlížeč,anonymní okno....
    Pokud nic nezabere zbývá jen podpora.
    to se mi stalo taky , vzhled přišel ale se zpožděním tady bude někde chyba, on nepřišel najednou, cca 2hodiny
    Díky,nepřišel mi ani po dvou dnech a nejsem sama,dalším 2 totéž
  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):

    Tento web není dostupný

    Odpověď webu bigfarm-html5.goodgamestudios.comtrvala příliš dlouho.

    Fakt by ti jejich slavní programátoři mohli něco dělat.

    toto bylo celou noc....myslím, že né že nezbývá podpora,ale nezbývá než se podívat po hře,ve které se s hráči nejední jako s blbci
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 03.05.2019
    To by naštvalo každýho

    Do hry se prostě nedá dostat, stále stejná hláška a pochybuju, že nějaká oprava proběhla

    Tento web není dostupný

    Odpověď webu bigfarm-html5.goodgamestudios.comtrvala příliš dlouho.

    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Okolo 11:00 byla ve hře zobrazená plánovaná odstávka cca za 30 minut, takže asi nejde o chybu.
    Na anglickém fóru je zmínka, že jde o hotfix problému s přihlášením.

    Zdroj 1
    Zdroj 2
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Okolo 11:00 byla ve hře zobrazená plánovaná odstávka cca za 30 minut, takže asi nejde o chybu.

    Probíhá oprava, která by měla pomoct s pomalostí hry a s problémy s přihlášením.

  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    od Němců: tam se taky část hráčů nemůže do hry dostat,  radili jim, aby restartovali router, ale to nikomu z nich nepomohlo, řeší se to dál
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 03.05.2019
    Měli by řešit, zda se střelit do hlavy nebo do zadele. Zase se nemohu dostat.
    Jsou to nezodpovědní lemplové, kteří vymyslí novinku a rozhasí celou hru.
    Kdyby se alespoň trochu zajímali, tak opraví chyby, kterých už je nepočítaně, a pak si bezchybnou hru zálohují a můžou vymýšlet blbiny.
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 03.05.2019
    Tak jsem (na chvilku) ve hře ale bojím se ji zavřít, že se tam zas nedostanu :(
    A jsou tam stejně chyby - nejdou otevřít stánky nad farmou jako kolo štěstí, hurá do přírody, Olega nemůžu poslat pro ryby ....
    ... načítá se jen cca. polovina z budov apod.

    takže paskvil :(
    Post edited by Huhouš (CZ1) on
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    tak další německé rady: vymazat historii, cookies (což už jste určitě udělali), hlásit se přímo na stránku https://bigfarm.goodgamestudios.com/ a ne přes hotlinky, záložky a nedávno navštívené stránky a zkusit nejdřív vybrat jiný server a potom teprve náš.  
    ….ale taky z toho nikdo nejásá .-(

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Zkouším a nic. Blbec jsem restartoval, bo se mi ztratil jeden chlívek a už se zase musím obrnit trpělivostí (které už moc nemám) a zkoušet.
    Fakt nebýt dobrého spolku, tak už jsem se na tuto hru vybodl a vrátil se z5 k minulé.
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 03.05.2019
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Zkouším a nic. Blbec jsem restartoval, bo se mi ztratil jeden chlívek a už se zase musím obrnit trpělivostí (které už moc nemám) a zkoušet.
    Fakt nebýt dobrého spolku, tak už jsem se na tuto hru vybodl a vrátil se z5 k minulé.
    To jsem udělala ráno po hodině trpělivosti, než jsem se hry vůbec dostala a pak čekala až do odpoledne
    a to fakt naštve, proto se už ani neodhlašuju a už ignoruju to hafo chyb - viz:

    Chyby:
    nejde otevřít loď dobrodruha
    nejdou otevřít stánky nad farmou jako kolo štěstí, hurá do přírody,
    Olega nemůžu poslat pro ryby (Oleg nereaguje na nic)

    načítá se jen cca. polovina z budov
    nejde číst zprávy ani je napsat (funguje pouze chat)
    nenačítá se co se má dodat do kontraktů - nebo do soutěží

    Post edited by Huhouš (CZ1) on
  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    už je to opravdu trapné-nejde otevřít dobrodruh ani pastvina-lod připlula,ale není vidět...máloco reaguje a když,tak špatně.Aktualizuji hru a web není dostupný...

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    A máme další den, plný zábavy. Opět SS za humny, předpokládám, že se přidá většina do společnosti Protáhlých ksichtů jako já. Zábava začala asi po hodině hraní, kdy prasata opět poslušně naskákala z5 do chlívků a na OF nešel z baru vyrazit šumák a když konečně, tak nešel zadat další. Následovalo obnovení hry a odkřížkování otravnýných nabídek. Prostě den jako normálně. Jdu si přepočítat šedý vlasy, kolik jich zase přibylo.
  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    A máme další den, plný zábavy. Opět SS za humny, předpokládám, že se přidá většina do společnosti Protáhlých ksichtů jako já. Zábava začala asi po hodině hraní, kdy prasata opět poslušně naskákala z5 do chlívků a na OF nešel z baru vyrazit šumák a když konečně, tak nešel zadat další. Následovalo obnovení hry a odkřížkování otravnýných nabídek. Prostě den jako normálně. Jdu si přepočítat šedý vlasy, kolik jich zase přibylo.
    ....vždyt to jsou přece ta cirkusová prasata a ani karavan jezdit nemusí.Cirkus už je tu dlouho....No a ten šumák-jednoduché-vrazil jsi tam málo zlatek)
Sign In to comment.