Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k aktualizaci “Cirkusová dobrodružství a balíčky předplatného”

Vážení hráči,
zde můžete diskutovat k plánované aktualizaci :)
«1

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Hrozní tupci - zase mi skončí silo dřív, než skončí aktualizace. Nenaučí se, že mají prvně udělat jedno a až pak spustit soutěž. Jenže myšlení bolí a nikoho by tím neomezili a doufají, že to dožene zlatkama - narůžit.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    mě spíše zajímá ta akce to je jako za zlatky,ten stánek budu stavět za zlatky na nějakou dobu , moc ten postup nechápu v tom udolí dekorací?
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Uvidíme, až to bude. Teď by mne zajímalo, proč mám v kontraktech jedno číslo červené a u druhé komodity zelené. Obě jsou splněné na 100%.
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    bedru (CZ1) napsal(a):
    mě spíše zajímá ta akce to je jako za zlatky,ten stánek budu stavět za zlatky na nějakou dobu , moc ten postup nechápu v tom udolí dekorací?
    Stánek postavíš za normální produkty (prasata, mléko, zelí, atd). Každopádně stánek má omezenou dobu trvání - a pokud chceš, aby ti zůstal déle, můžeš tu dobu trvání prodloužit za zlatky :) 

    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Uvidíme, až to bude. Teď by mne zajímalo, proč mám v kontraktech jedno číslo červené a u druhé komodity zelené. Obě jsou splněné na 100%.
    Zkus klasicky obnovit hru - pokud nepomůže, udělej mi prosím screenshot.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Hru jsem obnovoval po aktualizaci, čísla to kreslí divně v celém spolku. 
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Uvidíme, až to bude. Teď by mne zajímalo, proč mám v kontraktech jedno číslo červené a u druhé komodity zelené. Obě jsou splněné na 100%.
    je to nahlášené (info od němců)
  • luteca (SK1)luteca (SK1) SK1 Komentářů: 37
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Hru jsem obnovoval po aktualizaci, čísla to kreslí divně v celém spolku. 
    aj my mame cisla cervene, asi je to dalsia z mnozstva chyb, ktore nik neopravuje
  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    upraveno 25.04.2019
    jak a kam mám ty produkty dodat? nikde tam není žádná nabídka na postavení stánku
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    To teprve bude
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    vladka49 (CZ1) napsal(a):
    jak a kam mám ty produkty dodat? 
    Zatím nikam, dnes byla aktualizace jen vesnického kola štěstí.Park potěšení a ostatní věci budou v další aktualizaci, která je plánovaná prý na začátek příštího týdne.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    To tlačítko max. množství, je pěkně na prd. Zůstanu u starého, dokud  to nedodělají. 
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Aneb jak zmást nepřítele ještě před útokem infomacemi a složitostí postupu ještě před útokem. Vůbec jsem nepochopil co s tím  má dočinění TP.  Připomíná mi to adaptaci na Octoberfest, s tím rozdílem, že tam cpeš normální produkci, navíc zase dočasné stánky a další 2 tabulky na place. Fakt by to složitěji udělat nešlo?
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Určitě se o to složitější pokusí. Sice už teď skoro nevidím na farmu přes ty "výhodné" nabídky, ale oni tam ještě něco vecpou a pak budeme rok nadávat, co je tam chyb.

  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    opravy chyb - "Volitelné odměny - Při odemčení jednorázového slotu se dialogové okno zobrazilo dvakrát"...
    Ani omylem! Právě jsem si musel aktualizovat stránku, abych si vybral žetony. Sliby - chyby...  :neutral:
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    upraveno 26.04.2019
    opravy chyb - "Volitelné odměny - Při odemčení jednorázového slotu se dialogové okno zobrazilo dvakrát"...
    Ani omylem! Právě jsem si musel aktualizovat stránku, abych si vybral žetony. Sliby - chyby...  :neutral:
    to prý bude opravené až tou druhou aktualizací, co je plánovaná na začátek příštího týdne
    píšou tady:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/de/discussion/191832/baumuenzen-popup-️-️#latest
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    a zase budu točit aby ziskali body do jarmoku, zase to urobili, po svojom. 
    takže to strati zmysel ale ggs sa chce nabalit ako vždy
  • BACARAT (CZ1)BACARAT (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Změnit vedení,a to hned,vemte zpět to původní,neb níčíte hru co bavila celý národ.Kdo to teď vede je jen banda vyžírků a pitomců a ted co?......Dokážete se vyjádřit,nebo jen zas škodit?
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    No....Začínám být tedy klidný, že kolo štěstí asi pořadí zásadně neovlivní :D 


  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 30.04.2019
    Jo, řekl bych, že GGS se nám rozhodlo předělávkou kola štěstí dokázat, že naše tvrzení, že výhra několika kusů krmiva pro kuřata nebo dolarů je bezcenná je absolutní nepochopení pojmu bezcenný. Teď teda za vácné žetony točíme hvězdičky, které bychom jinak získali tím, že na farmě něco sklidíme, a které se na nic použít nedají a na konci akce zmizí. Bravo. Jsem zvědav, co bude další krok. Odměna, která problikne a zmizí hned po vyhrání?
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Jo, řekl bych, že GGS se nám rozhodlo předělávkou kola štěstí dokázat, že naše tvrzení, že výhra několika kusů krmiva pro kuřata nebo dolarů je bezcenná je absolutní nepochopení pojmu bezcenný. Teď teda za vácné žetony točíme hvězdičky, které bychom jinak získali tím, že na farmě něco sklidíme, a které se na nic použít nedají a na konci akce zmizí. Bravo. Jsem zvědav, co bude další krok. Odměna, která problikne a zmizí hned po vyhrání?
    O ty body jako takové by ani nešlo, ty odměny za ně jsou teoreticky dost slušné a koho nezajímají, může si točit jiným kolem. Ovšem ty počty, bože, 45 bodů mi při současných bonusech hodí 12 kytek. A nemyslím semen, myslím kusů :D 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 01.05.2019
    Nějak mi uniká, jak bys za desítky hvězdiček kola mohl získat jakoukoliv odměnu. To snad jedině, že ve spolku vesnickou slavnost nehrajete vůbec? o.o Jinak totiž odměny v akci nejsou vůbec podstatné, když na ně to kolo a výhry z něj nemají žádný vliv.

    I když teda moje další odměna je tak vzácná, že když ji nezískám, asi z toho nebudu spát... Tady zas dělal odměny někdo, kdo hru v životě nehrál, a tak nechápe, jak užitečná to je věc pro hráče s farmou, na které se dá tolik bodů nahrát...


    Post edited by Mineas (CZ1) on
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Nějak mi uniká, jak bys za desítky hvězdiček kola mohl získat jakoukoliv odměnu. To snad jedině, že ve spolku vesnickou slavnost nehrajete vůbec? o.o Jinak totiž odměny v akci nejsou vůbec podstatné, když na ně to kolo a výhry z něj nemají žádný vliv.

    Však říkám, v těchhle počtech to smysl nemá. Kdyby šlo řádově o desítky tisíc, tak by to dejme tomu mohlo pohnout s pořadím a pak by ta odměna smysl měla. Chci říct, že problém v zásadě není v tom, co dostáváš, ale kolik toho dostáváš, podobně jako by tě asi nevytrhlo 100k dolarů, ale 100M by už stálo za zvážení nějaké snahy :-)
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 02.05.2019
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Nějak mi uniká, jak bys za desítky hvězdiček kola mohl získat jakoukoliv odměnu. To snad jedině, že ve spolku vesnickou slavnost nehrajete vůbec? o.o Jinak totiž odměny v akci nejsou vůbec podstatné, když na ně to kolo a výhry z něj nemají žádný vliv.

    I když teda moje další odměna je tak vzácná, že když ji nezískám, asi z toho nebudu spát... Tady zas dělal odměny někdo, kdo hru v životě nehrál, a tak nechápe, jak užitečná to je věc pro hráče s farmou, na které se dá tolik bodů nahrát...


    Některé ceny do soutěží bych s radostí věnoval XD. Zdraví Pán much a Bratrstvo kožených rukavic s Lopatičkou(něco jako Zednáři)

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Nepočítal jsem kolikrát za 8 zatočení dostanu hvězdičky, ale asi to není více než 2x. To mi přijde jako dostačující, aby to člověk obětoval a vzhledem k faktu, že zas tak moc hráčů tohle kolo netočí, tak to má i jiné výhody a jackpot už není úplně nudný.

    Možná by stálo za pokus založit nové vlákno, kde by se umísťovaly perly v odměňování  - TP je teda v horních patrech úplně mimo mísu - u vesnické slavnosti jsem spokojen - s malým spolkem moc bodů nezískám, tak se 3 poukazy na zlatky hodí. Práce stejně jako na akci TP , ale výsledek je možno lépe předpokládat - asi to teda změní, bo co koukám, tak po dosažení povolení, hra uvadá.

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Nějak mi uniká, jak bys za desítky hvězdiček kola mohl získat jakoukoliv odměnu. To snad jedině, že ve spolku vesnickou slavnost nehrajete vůbec? o.o Jinak totiž odměny v akci nejsou vůbec podstatné, když na ně to kolo a výhry z něj nemají žádný vliv.

    I když teda moje další odměna je tak vzácná, že když ji nezískám, asi z toho nebudu spát... Tady zas dělal odměny někdo, kdo hru v životě nehrál, a tak nechápe, jak užitečná to je věc pro hráče s farmou, na které se dá tolik bodů nahrát...


    no bohužel tady to přestřelili, ale jinak spokojenost , k povolenkám dojdu to jsou 3, otevřela jsem zlaté truhly byla další a další truhla obsahovala 3semena zlatých květin, pro mě úroda.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    "no bohužel tady to přestřelili, ale jinak spokojenost , k povolenkám dojdu to jsou 3, otevřela jsem zlaté truhly byla další a další truhla obsahovala 3semena zlatých květin, pro mě úroda. "

    Tak tolik štěstí nemám, musí stačit 3 ze hry, ale hnojiva taky dobrá a není takový tlak na ostrovní farmu - zatím vcelku klidný týden
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Možná by stálo za pokus založit nové vlákno, kde by se umísťovaly perly v odměňování  
    Nestačilo by tohle? https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/177104/nejhorsi-z-nejhorsich#latest
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 02.05.2019
    Ono je to zvláštní, v drtivé většině akcí na farmě je nejlepší odměna někde na začátku, člověk ji získá v polovině akce a pak už tam je smetí. Tohle trvá už asi dva roky a nemění se to. Vesnická slavnost začala dobře, ale teď už je na tom po změně odměn stejně. Nemá to logiku, odrazují si hráče.
  • luteca (SK1)luteca (SK1) SK1 Komentářů: 37
    nevie niekto, kedy zacne ta udalost na farme dekoacii? vraj uz vcera mala zacat 
Sign In to comment.