Domů Czech Technické problémy & bugy

Zmizení předmětů (vyřešeno)

theostravar (CZ1)theostravar (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
upraveno 05.06.2019 v Technické problémy & bugy
Zdravím.Rád bych věděl proč po dnešním přihlášení jsem přišel o všechno tzn krmivo,sběratelské předměty,veškeré certifikáty k těžbě,žetony atd.Co to má znamenat!!!Jan Čelovský(theostravar)
Post edited by Ferzi (INT1) on
«13

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Zdravím.Rád bych věděl proč po dnešním přihlášení jsem přišel o všechno tzn krmivo,sběratelské předměty,veškeré certifikáty k těžbě,žetony atd.Co to má znamenat!!!Jan Čelovský(theostravar)
    Ahoj
    To tady asi nikdo nebude vědět. Zkus se znovu přihlásit, vyčistit historii prohlížení, zkus jiný prohlížeč. Pokud se nic nezmění a věci se ti nevrátí tak ti zbývá jedině napsat na podporu, aby prověřili, co se u tebe stalo a dali to do pořádku. Připrav se ale na to, že to chvíli trvá a musíš psát v cizím jazyce.
  • megera (CZ1)megera (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    dobrý den, jedné naší hráčce se při sklízení zlatých květin nepřičetly zlatky, jelikož je to těžko prokazatelné, tak ty květiny jako odměny nedávejte, když jsou k ničemu
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    upraveno 25.03.2019
     
    Post edited by Ruffus (CZ1) on
  • libi5 (CZ1)libi5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    na hlavní farmě se mi nepřičita posilení produkce na kravím mleku a prasatech ,posilu mám obojí na 3 stupeň. 
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    jak to myslíš - posílení je aktivní pouze ve zvoleném čase a pouze při sklízení - jinak se ti sice ukáže, ale po uplynutí času zmizí - zbývající čas aktivity se ti ukazuje v pravé polovině nahoře
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    libi5 (CZ1) napsal(a):
    na hlavní farmě se mi nepřičita posilení produkce na kravím mleku a prasatech ,posilu mám obojí na 3 stupeň. 
    Ahoj
    Pokud myslíš příručky z knihovny tak u prasat je příručka lvl 3 +75 prasat, nevím na jakém lvl máš prasata, základní produkce u prasat je tady:
    tak se na to podívej.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    jako to zase byl hotflix!!!! 
    po hotfixu jsem se přihlásila do hry a mám vše v angličtině viz obr.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    bedru (CZ1) napsal(a):
    jako to zase byl hotflix!!!! 
    po hotfixu jsem se přihlásila do hry a mám vše v angličtině viz obr.
    Ahoj
    Zkus vymazat historii prohlížení v prohlížeči. A pak se při přihlašování podívej jakou máš vlajku (jazyk) pro jistotu. Něco podobného jsme měli ve spolku v minulosti a zabralo to.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    vše jsem udělala vlajka byla česká ,pak mi naběhla aktualizace celého počítače nečekaně po té jsem restartovala ,vše ok
  • Kubola Malkolm (CZ1)Kubola Malkolm (CZ1) CZ1 Komentářů: 95
    Prosím vás, omylem jsem si zbourala dílnu na hlavní farmě, nejde to vrátit mi ji ?
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Jako buldozer Ti ji zboural? - Pokud jo, tak asi ne, bo jsi dostala nějaký peníz za to. Ale měla by jít opět postavit. Jen za to budeš muset zaplatit znovu. Ale to je běžné, že se něco nepovede a musíš za to platit - většinou zlatkama. Nicméně farmaření je běh na dlouhou trať, tak to určitě zvládneš.
  • Kubola Malkolm (CZ1)Kubola Malkolm (CZ1) CZ1 Komentářů: 95
    Dík za odpověd, postavím si novou :-):-)
  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    Teda, jsem rozpálená doběla, nevím, jestli se to děje všem, ale než sklidím pole, musím na ně i desetkrát kliknout, aby jim došlo, že jsou sklizený. Blblo to od akrualizace, ale těď to nabralo grády :-(((((
  • Mařena (CZ1)Mařena (CZ1) CZ1 Komentářů: 44
    Po naskočení vesnické slavnosti nejde sklízet dokonce mi zmizeli některé zlaťáky :((
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    upraveno 28.04.2019
    áááá už nefachčí vůbec nic.že by oprava  oprav  i  v neděli?
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    jako opět chyby-těžká dřina , která ukazuje že mám sklidit mléko,ale když ji rozkliknu je tam pšenice naprosto úžas, dneska jsem si sklidila  pár mlék než jsem přišla na to že se mi neukazuje budík.
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Nemohu se dostat do hry:

    Při pokusu kontaktovat server bigfarm-html5.goodgamestudios.com vypršel časový limit.
        Server je dočasně nedostupný.

    jednou jsem se tam dnes na chvilku sice dostala, ale nešla otevřít zpráva, na polích se nezobrazovalo kvítí ke sklizení .... při pokusu o restart hry se tam už nedostanu - opakuje se hláška - viz výše

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nejsi sama, ale já už to "prorval" - co mne dnes naštvalo

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 03.05.2019
    Okolo 11:00 byla ve hře zobrazená plánovaná odstávka cca za 30 minut, takže asi nejde o chybu.
    Na anglickém fóru je zmínka, že jde o hotfix problému s přihlášením.

    Zdroj 1
    Zdroj 2
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Okolo 11:00 byla ve hře zobrazená plánovaná odstávka cca za 30 minut, takže asi nejde o chybu.
    Ahoj

    Probíhá oprava, která by měla pomoct s pomalostí hry a s problémy s přihlášením.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nj - musí to dělat, když běží ohňostroj - :-))
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Fakt tomu dávají korunu. Nemohu opravovat člun a ani otevřít bednu. 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Místo koní a ostrova jen zelené plochy. Co ještě objevím?
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    úžasné hotfix  hru ještě víc zpomalil ,půl farmy nevidím  ,lodě nakládám s vypětím sil ,pole sklízím na třikrát ....už mě ta hra zoufale nebaví !!!!

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    V čem hrajete? Mně nejvíc blbnul firefox, takže jsem přešel na operu a i když je v ní víc vizuálních chyb (přihnojené stromy se tváří jako zralé a podobně), tak co se rychlosti načítání týká a odezvy, je to o dost lepší.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Budeš se divit, ale také v Opeře. Do včerejška jsem neměl problémy (když nepočítám pomalou hru, nefungující časomíru a pod zoufalosti)
  • maminkap (CZ1)maminkap (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    Stejnej problém, půl farmy není vidět a už se nejde ani přihlásit.
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    upraveno 03.05.2019
    Tak poslušně hlásím, že se to teď nenačítá ani mně (taky opera). Na anglickém fóru taky hlásí problémy z různých serverů. Hádám, že hotfix spočíval v rozšíření chyby na všechny aby se nikdo necítil znevýhodněn :trollface:


    EDIT: Tak hra normálně běží, když v opeře zapnu VPN, zajímavé...
    Post edited by Ferzi (INT1) on
  • Essene (CZ1)Essene (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    ....super hra .... 

    Tento web není dostupný

    Odpověď webu bigfarm-html5.goodgamestudios.comtrvala příliš dlouho.


  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 04.05.2019
    Ahoj
    Potíže mají na hodně serverech. Na forech radí kromě čistění a spol., změnu prohlížeče, anonymní režim a restart routeru.
    Zkoušel to někdo z vás?
Tato diskuze je zavřená.