Domů Czech Otázky ke hře

Spolková vesnice

124»

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak nejen zmršené počty. Teď zůstanu ve vesnici, že budou hřebíky rychle vyrobeny a když se objeví, tak na ně kliknu - objeví se error.
    Musím přeskočit mezi farmami a když se vrátím do vesnice, tak zase běží čas na výrobu. Pak už konečně "sklidit" jdou.
    Fakt vydařená taškařice vývojářů.
  • dodko44 (CZ1)dodko44 (CZ1) CZ1 Komentářů: 386
    jo jo blbne to od rana -- asi vdaka bonusu štastnej hodinky.. ikikik.

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Fakt mi to už připadá, že "slavní vývojáři" tam jsou na vyvíjení nových chyb a na nic jiného.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    cicamica71 (SK1) napsal(a):
    Ja by som mala otázku, či by sa nedalo nejak, v nejakej tabuľke ukazovať meno každého člena v spolku,a vedľa,že koľko produktov prispieva do spolkovej dediny? Aspoň  niečo podobné, ako u projektov...takto vidíme len tých najlepších, a nemám dohľad na to, kto sa stým vôbec nezaoberá..
    Já bych přijala, kdyby se zobrazovali vklady vesnických dolarů. Máme tam průměr aktivity při projektech, vklady v dolarech a zlatých, tak by mohli přidat i ty vesnické.
    Tento návrh byl předán již dávno.
  • 0020mnj (CZ1)0020mnj (CZ1) Komentářů: 0
    ahoj, prosím o radu, jak zvýšit spokojenost na společné farmě? předem díky
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    0020mnj (CZ1) napsal(a):
    ahoj, prosím o radu, jak zvýšit spokojenost na společné farmě? předem díky
    Ahoj, vesnickou spokojenost zvýšíš výstavbou dekorací s vesnickou spokojeností, ty lze získat v různých událostech, např. týdenní tematické události, dočasné farmy, soutěž pro spolky, nebo ve vesnické lize za medaile. Dekorace stavíš na hlavních farmách, ne ve vesnici. Podle toho, kolik ty máš vesnické spokojenosti, se odvíjí tvé výrobní náklady atd., tj. každý ve spolku budete mít vesnickou spokojenost jinou, podle dekorací na svých farmách.
  • jzd-cap (CZ1)jzd-cap (CZ1) Komentářů: 0
    Ahoj, mám dotaz.
    S manželkou jsme ve stejném spolku, ale každý z nás má rozdílnou úroveň spokojenosti ve spolku. Já ji mám stále na nule a nechce se nijak zvednout. A přitom na hlavní farmě mám dekorace, které by měly zvyšovat spokojenost ve spolku. Je to normální? Pokud ano, jak mám navýšit spokojenost ve spolku, abych měl vše levné tak jako manželka.
    Předem děkuji za odpověď.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    jzd-cap (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, mám dotaz.
    S manželkou jsme ve stejném spolku, ale každý z nás má rozdílnou úroveň spokojenosti ve spolku. Já ji mám stále na nule a nechce se nijak zvednout. A přitom na hlavní farmě mám dekorace, které by měly zvyšovat spokojenost ve spolku. Je to normální? Pokud ano, jak mám navýšit spokojenost ve spolku, abych měl vše levné tak jako manželka.
    Předem děkuji za odpověď.
    Ahoj,
    pro zvýšení úrovně vesnické spokojenosti je třeba na farmách stavět dekorace s vesnickou spokojeností, ty získáš jako odměny takřka ve všech událostech a za medaile ve vesnické lize.
    Zároveň podotýkám, že další vylepšování budov ve vesnici spokojenost snižuje, proto pokud vás má více nízkou spokojenost, domluvte se třeba na pozastavení budování vesnice, než se vám podaří získat více kvalitnějších dekorací s vesnickou spokojeností.
  • farmarka116 (CZ1)farmarka116 (CZ1) Komentářů: 74
    Zdravím,
    ve vesnici u skladiště nám svítí "ztráta z přerušení 3% za den" (viz obrázek) a to i přesto, že dodáváme pravidelně několikrát denně. Ještě včera svítilo 2%.
    Pokud si ale správně pamatuju požadované množství hřebíků a šindelů. je stále stejné bez ohledu na zobrazovaná procenta.
    Nenašel jsem, že by se to tu někde řešilo.


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Zdravím,
    ve vesnici u skladiště nám svítí "ztráta z přerušení 3% za den" (viz obrázek) a to i přesto, že dodáváme pravidelně několikrát denně. Ještě včera svítilo 2%.
    Pokud si ale správně pamatuju požadované množství hřebíků a šindelů. je stále stejné bez ohledu na zobrazovaná procenta.
    Nenašel jsem, že by se to tu někde řešilo.
    Ahoj, ta procenta se zvyšují podle úrovně budovy. Odečtou se ale až v případě, že jeden den nic nedodáte, dokud dodáváte, nic se vám neodečítá.
  • farmarka116 (CZ1)farmarka116 (CZ1) Komentářů: 74
    black-.-angel napsal(a):
    Zdravím,
    ve vesnici u skladiště nám svítí "ztráta z přerušení 3% za den" (viz obrázek) a to i přesto, že dodáváme pravidelně několikrát denně. Ještě včera svítilo 2%.
    Pokud si ale správně pamatuju požadované množství hřebíků a šindelů. je stále stejné bez ohledu na zobrazovaná procenta.
    Nenašel jsem, že by se to tu někde řešilo.
    Ahoj, ta procenta se zvyšují podle úrovně budovy. Odečtou se ale až v případě, že jeden den nic nedodáte, dokud dodáváte, nic se vám neodečítá.
    Dobře, Tvé vysvětlení bych bral jako OK, ale jak je tedy možné, že včera tam bylo 2% a dnes 3% ...  ?? Skladiště jsme stavěli asi před 14-ti dny, tzn změna jeho LV nastala docela dávno, určitě ne ze včerejška na dnešek
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    black-.-angel napsal(a):
    Zdravím,
    ve vesnici u skladiště nám svítí "ztráta z přerušení 3% za den" (viz obrázek) a to i přesto, že dodáváme pravidelně několikrát denně. Ještě včera svítilo 2%.
    Pokud si ale správně pamatuju požadované množství hřebíků a šindelů. je stále stejné bez ohledu na zobrazovaná procenta.
    Nenašel jsem, že by se to tu někde řešilo.
    Ahoj, ta procenta se zvyšují podle úrovně budovy. Odečtou se ale až v případě, že jeden den nic nedodáte, dokud dodáváte, nic se vám neodečítá.
    Dobře, Tvé vysvětlení bych bral jako OK, ale jak je tedy možné, že včera tam bylo 2% a dnes 3% ...  ?? Skladiště jsme stavěli asi před 14-ti dny, tzn změna jeho LV nastala docela dávno, určitě ne ze včerejška na dnešek
    Správně mají být na úrovni vašeho skladiště 3 %. Pokud jsi tam tedy viděl 2, tak je to ještě pozůstatek předchozí úrovně. Teď jsme to v týmu zkoušeli a procenta se změnila po změně farmy a následném relogu.

    Čili se může i stát, že každý člen uvidí něco jiného, v případě nedodání předmětů to ale odečte správně.
  • Bax Banny (CZ1)Bax Banny (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Ahoj všem...mám problém a nevím si sním rady a ani nevím kam to mám pořádně napsat.

    Váš spolek farmářů potřebuje vyšší úroveň vesnice. Rád bych věděl kde a jak se zvedá úroveň této vesnice...lámu si s tím hlavu už tři dny a už mi dochází fantazie jak na to.Děkuji za odpověď.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    upraveno 31.07.2018
    úroveň dediny zvýšite výrobou vecí v dedinských továrňach, a (tuším) aj pestovaním remízkov. výroba vecí je na 100%, sú za ňu skúsenosti(červené domčeky).
  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    Nikde jsem nenašel žádný návod na spolkouvou farmu.
    mám několik otázek:
    1. k čemu je jezírko?
    2. dá s na moře dostat jiním spůsobem než přes opravu?
    pokud si dobře pamatuji pak se dalo jet na moře, vylepšovat si lod, chytat vzácné ryby a dělat z nich pochoutky.

    ale po kliknutí na tu budovu (kde s dělají výrobky z ryb) se nic nestane.


    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/108277/super-napad-zamitnuto/p1

    taky mám v planu udělat znovu ten můj "super nápad"
    napíšu ho celým v jednom příspěvku a pokusím se ho dobře przentovat abyste pochopily o čem je řeč.
    jinak až na pár změn to bude starý nápad.
    máte zájem?
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Já jsem netušil, že už máme "1. dubna"...  :lol:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Nikde jsem nenašel žádný návod na spolkouvou farmu.
    mám několik otázek:
    1. k čemu je jezírko?
    2. dá s na moře dostat jiním spůsobem než přes opravu?
    pokud si dobře pamatuji pak se dalo jet na moře, vylepšovat si lod, chytat vzácné ryby a dělat z nich pochoutky.

    ale po kliknutí na tu budovu (kde s dělají výrobky z ryb) se nic nestane.


    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/108277/super-napad-zamitnuto/p1

    taky mám v planu udělat znovu ten můj "super nápad"
    napíšu ho celým v jednom příspěvku a pokusím se ho dobře przentovat abyste pochopily o čem je řeč.
    jinak až na pár změn to bude starý nápad.
    máte zájem?
    1. Jezírko zvyšuje vesnickou spokojenost, abyste ho jako spolek mohli využívat, je třeba účastnit se události záchrana zlatých rybek (návod najdeš zde.)

    2. Moře (tj. mořský rybolov) nemá s molem ve spolkové vesnici nic společného. Ano, tam opravuješ dobrodruhovu kocábku, za což pak dostáváš odměny. Na moře se ale dostaneš skrze mapu světa nebo přes pravou lištu příští sklizně, tam můžeš chytat mořské ryby a z nich v zálivu sirén na květinové farmě vyrábět různé rybí pochoutky.

    PS: Sem žádné návrhy nepatří. Tvůj návrh byl zamítnut, tak to prosím respektuj.

  • radoslav (CZ1)radoslav (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    ahoj mam dotaz nejde nam vylepsit ani tovarna na mineraly a kovy ani na drevo a textil .Dodame vse ukaze se nam cas za jak dlouho budou hotove a kdyz jsou hotove tak nejsou vylepsene porad jsou uroven 5. Uz dvakrat jsme je jsme je zvedali kazdou zvlast ,ale uroven 6 se nechce otevrit.Uroven vesnice mame 14 nevime kde delame chybu mohly by jste nam poradi? 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    radoslav (CZ1) napsal(a):
    ahoj mam dotaz nejde nam vylepsit ani tovarna na mineraly a kovy ani na drevo a textil .Dodame vse ukaze se nam cas za jak dlouho budou hotove a kdyz jsou hotove tak nejsou vylepsene porad jsou uroven 5. Uz dvakrat jsme je jsme je zvedali kazdou zvlast ,ale uroven 6 se nechce otevrit.Uroven vesnice mame 14 nevime kde delame chybu mohly by jste nam poradi? 
    Ahoj.
    Pokud máte vše doplněné, dáte továrnu vylepšit a po skončení stavby se nic nezmění budete muset napsat na podporu.
  • radoslav (CZ1)radoslav (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Dekuju 
  • Mozeczek (CZ1)Mozeczek (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 30.03.2019
    Ahoj. PROČ se neukazuje kdo pustil vylepšení továrny?
    Máme domluvu, že vylepšení továrny se pustí vždy až po domluvě s celým spolkem v určitou dobu...
    Ale máme pocit, že někdo schválně spustí vylepšení bez domluvy.
    Jasně, je možné odebrat zástupce ale to zase budou naštvaní ti, komu se zástupce odebere když za nic nemůže a bude ve spolku dusno...
    Nešlo by zařídit, aby se na chatu zobrazovala aktivita kdo vylepšení tovármy spustil?
    Anebo aby šlo vylepšení pustit opravdu jen až po odhlasování celého spolku?
    Post edited by Mozeczek (CZ1) on
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Hlavně proboha neodebírejte právo spustit stavbu vedení spolku. Že to nefunguje v pár spolcích, kde je hodně široké vedení není důvod trestat spolky, v kterých vedení funguje dobře.
  • Mozeczek (CZ1)Mozeczek (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 30.03.2019
    Přečti si co je napsáno. Psal tady snad někdo o vedoucím? Ale vedoucí není na farmě nonstop...
    Není divu že GGS návrhům nevyhoví když si přečtou takové přiblblé komentáře.
    Tady vůbec nejde o nějaké trestání ale o to aby byl přehled kdo vylepšení továrny pustí.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 30.03.2019
    Jakýkoliv zástupce je součástí vedení spolku. Od toho ten post má. Právě u nich je klíčové, aby právo to spouštět měli, jinak se vše ochromí. Pokud spolky dávají post zástupců nespolehlivým lidem, dělají to na vlastní zodpovědnost a vlastní riziko.
  • Mozeczek (CZ1)Mozeczek (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 30.03.2019
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Jakýkoliv zástupce je součástí vedení spolku. Od toho ten post má. Právě u nich je klíčové, aby právo to spouštět měli, jinak se vše ochromí. Pokud spolky dávají post zástupců nespolehlivým lidem, dělají to na vlastní zodpovědnost a vlastní riziko.
    No ty seš chytrolín. Nikdy nemůžeš vědět kdo je doopravdy spolehlivý, obzvlášť když ty lidi neznáš osobně. Když někdo bude chtít dělat naschvály, tak může ze sebe dělat toho nejlepšího kamaráda a můžeš si myslet že zrovna on je ten spolehlivý. Lidi jsou různí...
    Proč by se nemohla zobrazovat aktivita u spuštění továrny, jako u spuštění projektu?
    Co je na tom tak složitého? Mělo by to být samozřejmostí. Stačí to jen zaktivovat.
    Takové chytrolíny jako ty opravdu miluju

    PS - nějak nechápu k čemu je u spuštění továrny hlasování, když to stejně může kterýkoli zástupce pustit...
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Proč bych nemohl? V našem spolku post zástupce dostávali hráči, co u nás byli alespoň půl roku, aktivně komunikovali, radili a pomáhali ostatním - zkrátka si to zasloužili. Byl na ně spoleh a post zástupce byl pro ně odměnou. Fungovalo to dobře a nikdo z nich nás nezklamal, a to ani v době, kdy jsme měli přes 30 hráčů a vedení spolku čítalo okolo 10 lidí. Poslední půlrok spolek hodně hráčů opustilo, část hra nebavila a část se s útlumem přesunula do aktivnějších spolků, ale na mém názoru na přidělování postu zástupců to nic nemění. Měli by ho mít pouze prověření a spolehliví lidé, co si ho zasloužili. A takovým celkem věřím, že nás nepotopí. Takový člověk nedělá naschvály.

    Jinak k čemu je hlasování - samozřejmě k tomu, aby vedoucí, co nechce předávat pravomoce a má minimum zástupců nebo žádné nebrzdil spolek, pokud jsou hráči aktivní a on zrovna někde pryč. Ať mohou spustit vylepšování i bez něj.

    Jinak raději budu chytrolín, než abych se slepě dožadoval zrušení nějakého nástroje, který jiné spolky s úspěchem používají a jsou za něj rádi, ale že zrovna u vás nefunguje, mělo by se s ním něco dělat. Když to nefunguje nám, tak to nebude používat nikdo je opravdu velmi rozumný přístup. Takový typicky čecháčkovský. Já to nepoužívám, já to nepotřebuju, tak to nebude mít nikdo!
Sign In to comment.