Domů Czech Technické problémy & bugy

HTML5 - problémy s přihlášením a chyby

168»

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nebuj - moc lidí ve hře není - 4  - asi každý zuřivě kliká, aby se do hry dostal. Třeba dřinu prodlouží - no blbost :-)))
    Ještě ani nenaskočilo silo.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Jj, přestalo to běžet úplně. Nejde se přihlásit. Loki, nesmutni - dřina ještě nezačala snad. 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 13.03.2019
    Tohle je vtipný. Na mezinárodním serveru jsem se bez potíží přihlásil a rybí dřina už běží na plné pecky. Na českém není šance se přihlásit. Dochází někomu, že běží mistrovství a pokud část serverů běží a část ne, mistrovství nemá smysl?
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 16.03.2019
    ještě, že dali tu aktualizaci před začátkem baličky!
    A zastavená hra na tak dlouho, to je podpásovka.
    Post edited by chytrák (CZ1) on
  • Loki Laufeyson (CZ1)Loki Laufeyson (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Tohle je vtipný. Na mezinárodním serveru jsem se bez potíží přihlásil a rybí dřina už běží na plné pecky. Na českém není šance se přihlásit. Dochází někomu, že běží mistrovství a pokud část serverů běží a část ne, mistrovství nemá smysl?
    Já myslím, že to dochází všem, ale co mají dělat? :D  
    Nicméně jsem ráda, že ve hře moc lidí není. Mám naději že ta, co je přede mnou v mistrovství, taky není online a nenavyšuje náskok :D  
    Ale jako správnou konspirátorku mě napadá výborná věc, ani nevím, jestli to vůbec mám psát, protože já to myslím ze srandy a tady se určitě najde někdo, kdo to vezme vážně :D  Ale co, nemám do čeho píchnout, kromě té hromady práce, tak vám to povím :D  chichi
    Český server byl v posledním mistrovství třetí. A myslím si, že hodně hráčů právě tím třetím místem argumentovalo při svém požadavku, aby nám vrátili českou podporu. I já jsem jim to napsala do dotazníku spokojenosti :D  Ať se laskavě zamyslí nad tím, jestli si takhle aktivní hráči skutečně zaslouží to jejich zacházení.
    No tak teď nám to třetí místo neumožní získat, aby nám zacpali pusu :D  Protože čtvrtý server už není třetí, tak si podporu ve svém jazyce nezaslouží :)  
    Ale fakt to myslím jako srandu, abyste se pobavili, když hra nejede :)  Abyste si početli, zasmáli se, jak jsem hloupá, nebo vynalézavá, to si vyberte :D  A ukrátili si čekání na fungující hru.
    Tak pac a pusu, jdu radši obědvat, třeba to odpoledne už spustí ;)

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    už to jede
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Loki nejsi sama koho to napadlo , taky mě zlobilo přihlášení a to mě hned napadlo jako by nám to dělali naschvál. Hra má pořád nějaké chybi už to přestávám řešit je to únavné. Za vše by chtěli zlatky ale chybi odstranit neumí. Ty jejich nabídky co na nás stále vyskakujií by jsi taky mohli odpustit. Co naděláme nic .
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Loki nejsi sama koho to napadlo 
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 16.03.2019
    výrazně se zpomalil počítač, nešlo sklízet a sázet a tak jsem se rozhodla vyčistit prohlížeč.
    Leč po opětném nastartování vyskočilo okénko s přihlášením a přihlásit se nelze.
    Zprvu jsem si toho nevšimla, ale ztratilo se z e-mailu  na konci cz a dopsat to nelze a tudíž ani přihlásit

    Po několika manévrech se to podařilo

    Post edited by helaras (CZ1) on
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Tohle je vtipný. Na mezinárodním serveru jsem se bez potíží přihlásil a rybí dřina už běží na plné pecky. Na českém není šance se přihlásit. Dochází někomu, že běží mistrovství a pokud část serverů běží a část ne, mistrovství nemá smysl?
    Ahoj. Jak se hlásíš na mezinárodní server.? Jinak mne rybí dřina naštvala, bo body za dobu co se nešlo přihlásit mi nakonec chyběly. No nic, co by vlastně člověk s tím zlatem dělal, že.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Zkus to podle návodu, pokud bude s volbou serveru problém, napiš: Přihlášení do hry (návod)
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    jsou nějaké chyby s přihlášením ? už po 3x mi vypadla farma a nemůžu se tam dostat
  • ruzicka (CZ1)ruzicka (CZ1) CZ1 Komentářů: 59
    ja taky ne načetlo se mi to pak to vypadlo a už se nemužu přihlasit
  • Oleandra (CZ1)Oleandra (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    bedru (CZ1) napsal(a):
    jsou nějaké chyby s přihlášením ? už po 3x mi vypadla farma a nemůžu se tam dostat
    Možná pustili ohlášenou aktualizaci dřív, měla být v 11 hodin a na cca 45 minut
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    neustále vypadávám ze hry, přihlásím se, pět minut hraji a vypadne to a tak pořád dokola
  • beba1 (SK1)beba1 (SK1) SK1 Komentářů: 58
    aj mne to robí
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    takže hádám že když naskočilo okenko s aktualizací že ryby budou po ní
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    bedru (CZ1) napsal(a):
    takže hádám že když naskočilo okenko s aktualizací že ryby budou po ní
    Ahoj
    31.3.-4.4. rybí akce těžké práce
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    Vypadávám stále ze hry ... je to únavné pořád restartovat hru
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Jak jsi to vyřešil? 
  • KrtečekRadeček (CZ1)KrtečekRadeček (CZ1) CZ1 Komentářů: 39
    Mám dotaz z jiného soudku.Známá má obrovský problém.Hraje již delší dobu a nikdy nepoužívala svoji meilovou adresu.Jen tenkrát při registraci.Meilová adresa je již ale za tu dobu blokovaná (prostě se na ni nedá přihlásit) a ona si změnila ve hře heslo.Ale špatně a teď se nemůže přihlásit ani do hry.Co teď?Je nějaká rada?
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Mám obavu, že pouze podpora.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Hledáme vajca. Stále nejde nastavení celé obrazovky. Nefumguje ani v Chrome ani v Edge(dnes odzkoušeno), normálně hraji na aktualizované Firefoxce. Mám snad prokletou IP adresu? Je zajímavé, že některým to také nefungujme, jiným ano,. Jasně že se to dá řešit změnou velikosti stránky(prohlížečová lupa), ale v tomto případě dojde k odříznutí části obrazovky a pak něco hledejte tam, co se vám nezobrazuje. Mohl by mi to někdo objasnit, nebo poradit co s tím mám dělat?
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Hledáme vajca. Stále nejde nastavení celé obrazovky. Nefumguje ani v Chrome ani v Edge(dnes odzkoušeno), normálně hraji na aktualizované Firefoxce. Mám snad prokletou IP adresu? Je zajímavé, že některým to také nefungujme, jiným ano,. Jasně že se to dá řešit změnou velikosti stránky(prohlížečová lupa), ale v tomto případě dojde k odříznutí části obrazovky a pak něco hledejte tam, co se vám nezobrazuje. Mohl by mi to někdo objasnit, nebo poradit co s tím mám dělat?
    Nehraješ třeba přes cizí stránky? Tím to bývá často způsobené. Fakt lezeš přes  https://bigfarm.goodgamestudios.com ?
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Moc díky, jelikož to hraji už nějaký rok, jel jsem přes Bigfarm.cz(a těch oficiálně neoficiálních linků funguje víc). Hurá, funguju :-)Tolhle byla pěkná Okamova břitva.
Sign In to comment.