Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

166112

Komentáře

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    A pro dnešek jedno malé matematické naštvání.

    Uvedení do situace: Aktivní hráč, level cca 350, chodí do práce (kde ale má celkem pravidelně čas něco kliknout), chodí spát. Funkční květinová farma (8x sad, 6x louka, 6x včelín). Zatím nikdy nedokončená akce "Tři svatby a jeden obřad".

    Aktuální matematická: Včera ve večerních hodinách se hráč dostal k poslednímu úkolu. Holubice. Do konce akce chybělo téměř přesně 4 celé dny. 96 hodin. V době psaní příspěvku, po cca 18 hodinách sbírání holubic, jich hráč má cca 800. Necelých 50 holubic za hodinu. Požaadavek hry - 5000 ks. Vezmeme-li aktuální průměr, pak více než 100 hodin. Na poslední úkol ze šesti v akci na základní úrovni obtížnosti je pro aktivního hráče na 350. úrovni potřeba více než čtyři dny? I po "revizi" náročnosti?

    Na čem v Hamburku jedou?
    O tom, že některé násilně vnořené apendixy do této hry, aby se něco pořád dělo, jsou nesplnitelné a když, tak se zlacením a být bez práce. Čili demotivující. Tady platí "jednou a dost". Svatby jsem zavrhl po prvním, pokusu, stejně jako občerstvení na GF, natož nástavby na již známé akce. Na co je mi vypěstování několika 10tek tisíců kukuřice(nebo čehokoliv v masivním množství), když ji nestačím zpracovat, do toho SS, Slavnost nebo TP, o remíkách pomlčím. Sběr padátek je záludný a kolikrát je to o nervy. kdy si nějaký algoritmust spočítá, že za hodinu produkce ti padne tolik a tolik kousků. A už tam jsou rozdíly, podle toho, co produkuješ, jelikož se tam motá k tomu ještě počet kusů.(jak jsem postřehl).A můžu říct, že sedět u PC celej den a noc, produkovat jen rychloprodukci(pomyje, siláž, vojtěžku, kukuřici, tuřín,slepice), tak mám úkol zvládnut dříve, než s produkcí normální, s dlouhým časem.
    Abych nezapomněl, koupím fretku schopnou ovládat myš a mačkat klávecnici, která se hodí pro hraní v nočních i ranních hodinách(dle aktivity fretek), aby mi za kousek žrádla dopomohla dotáhnou alespoň jednu "boží akci".
    PS: Omlouvám se, že opět píšu o něčem, co už jsem psal, ale je vidět že tento nešvar patří k těm, který přetrvává a přetrvávat bude. Než se zase k tomu vrátí nějaký otrávený hráč Bude mít moji podporu pochopitelně.
    PSS: V Hamburku nemají kalkulačky.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Mám další potěšující postřeh. Zřejmě jsem na trhu s rybama překročil nějakou neviditelnou hranici a začal jsem dostávat o poznání vypečenější kontrakty.

    Doposud se v kontraktech, které jsem dostával, objevovaly známé nedostatkové suroviny (ústřice, mušle a garnáti) v alespoň relativně snesitelných počtech na kontrakt. Mušle a ústřice v řádu stovek na kontrakt (cca 500-800), garnáti cca dvojnásobek, zhruba kolem 1000-2000 na kontrakt. Jednou za pár dní tak byl člověk schopen splnit alespoň jeden kontrakt.

    Posledních pár dní jsem ovšem (zřejmě jako zasloužilý rybář) začal být zničehonic "obdarováván" kontrakty s čísly násobně většími. Ústřice a mušle přes 2000 kusů na kontrakt (nejčastěji obojího v jednom kontraktu, pro větší zábavu), garnáti přes 4000 kusů na kontrakt (samozřejmě také v kombinaci s předchozími). :lol: Paráda. S tím, jak "četný" je výskyt lovišť ústřice/mušle/garnát a jaké úžasné množství ústřic/mušlí/garnátů v lovištích je, stává se z rybího trhu další funkce využitelná jednou za dva týdny.

    Podotýkám, že kontrakty bez této božské trojky prakticky neexistují. Tak si říkám, jestli by nebylo lepší rybí trh rovnou zrušit úplně... :lol:
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Já bych dnes přidal postřeh s "Režimem návrhu". Umělal jsem si místo na další zahradu a začal stravět. Pak jsem si řekl, že ji přesunu na konec řady a prohodím ji s následující. Režim návrhu, 7pole odsunuto.Normálně jsem to rozestavěné posunu na konec.Hm, 7 zahrada měla málo místa, nu což, posunul jsem rozestavěnou je o jedno políčko dál, směrem k dekorce.A vrátil 7zahradu na určené místo z návrhu,(bylo tam) a dal hotovo..
    Něco venku asi je, zahrada i s 24pracovníky v čudu.Klídek Arnošte, dáme obnovení hry. Nic.Tak zkusíme restartnout celou hru. Nic.Panika, 24 pracovníků v háji, kam asi budu stavět další baráky? Tak přesunu tu rezestavěnou jak byla původně. Bez návrhu.A pink, ještě jsem se nedotkl výkopem a pod rozestavěnou byla najednou původní 7zahrada. Tak o patrových postelích vím, o podzemních parkovištích taky, ale o podzemních zahradách nic. Takže se nedivím, že si tu už někdo stěžoval, jak mu zmizly dekorky. Nezmizly, zakopaly se, jelikož měly čas s takovouhle děsnou prodlevou aktualizace dat v rámci použití návrhu.

  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    dnes jsem z mistroství nedostal mích 6 truhel.
    to je teda pěkný dárek ke konci.
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    dnes jsem z mistroství nedostal mích 6 truhel.
    to je teda pěkný dárek ke konci.
    to je divné, u nás končia MS až dnes  :D 
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    naštvalo mne, že MS skončilo dříve, než balička. To nemohlo být naprogramováno naopak? Takto člověk přichází o zasloužené body!
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    Nelze se vůbec žádným způsobem přihlásit do hry.Vyzkoušela jsem všechno a nejde to.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    marynela (CZ1) napsal(a):
    Nelze se vůbec žádným způsobem přihlásit do hry.Vyzkoušela jsem všechno a nejde to.
    Ahoj
    Prý tady někomu pomohlo na chvíli vypnout antivir ale nevím.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ano, někdy se to stává. Musíš to jedině zkusit, jinak se to nedozvíš.
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    marynela (CZ1) napsal(a):
    Nelze se vůbec žádným způsobem přihlásit do hry.Vyzkoušela jsem všechno a nejde to.
    Po hodině a půl všemožnéhio snažení jsem se do hry dostala ale načítání jednotlivých farem trvá i několik minut a nenačte se místama všechna grafika.To je teda děs.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    marynela (CZ1) napsal(a):
    marynela (CZ1) napsal(a):
    Nelze se vůbec žádným způsobem přihlásit do hry.Vyzkoušela jsem všechno a nejde to.
    Po hodině a půl všemožnéhio snažení jsem se do hry dostala ale načítání jednotlivých farem trvá i několik minut a nenačte se místama všechna grafika.To je teda děs.
    A není to lepší třeba v jiném prohlížeči a nebo vypnout animace a zobrazení na nejnižší?
    Taky tu hru teď myslím trochu brzdí vesnický jarmark, vždycky s ním zpomalila
  • emil13 (CZ1)emil13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Kdykoli se dotknu lišty pro vesnickou slavnnost, hra se přeruší a chce znovu načíst... totéž když kliknu
    na ikonu slavnosti za plotem... a nejsem sama...slavnost se prostě nedá hrát

    Věra
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 29.01.2019
    Mám to samé. Musím vždycky požádat někoho ze spolku, aby výzvu spustil.
    Štve mě, že někteří hráči stále a stále zakládají nesmyslně nová vlákna, namísto aby se obtěžovali vyhledat ta co jsou k danému tématu již založena. K vesnické slavnosti jsem např. našla dvě jen pár stránek zpět a přece je založeno nové. Začíná tu být pěkný chaos.
    Post edited by Farmářka Alča (CZ1) on
  • hop2 (CZ1)hop2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 108
    Vesnická ligo sbohem - připojuji se k těm, které hra pořád z ligy vyhazuje. Vypnula jsem, co se dalo, přemazala atd., ale žádný úspěch se nedostavil. Doufám, že jsem ve správném vlákně  ;). Ale fakt mě to naštvalo  :'(
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 30.01.2019
    štve mne, že jsou málo ohňostroje, navíc s nejistým časem. Člověk aby měl jedno oko neustále otočené na pc :/. A také to, že nenaskočí všem ve stejnou dobu. A za tu trošku, co jsem jej teď měla nemám ani dvě odměny. A kde je do 20-té?. To si fakt pánové vývojáři děláte z lidí dobrý den?
    A taky mě zlobí, že je puštěných několik akcí, které se vzájemně kříží, najednou.... toto už dávno není pohodová hra, kde by člověk jasně věděl, co jej čeká, ale nejistá honička se spoustami překážek.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Naštvalo mne, že jak jsem starej, tak jsem blbej.
    Stáhnul jsem si tu jimi nabízenou verzi chrome a je to ještě horší. Zároveň mi zmizela hesla sem, která si předchozí verze pamatovala i přes snahy GGS, abychom vše znovu a znovu vypisovali.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Deptá mě, když koukám na ty tweety. Už by konečně mohl někdo GGS říct, ať přestane dělat z hráčů pitomce. Raději ať nepíše nic než by tam házela tyhle nesmysly, které nemají žádnou informační hodnotu a jen naštvou.
  • Tomáš Bělohlav (CZ1)Tomáš Bělohlav (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Naštvalo mne, že jak jsem starej, tak jsem blbej.
    Stáhnul jsem si tu jimi nabízenou verzi chrome a je to ještě horší. Zároveň mi zmizela hesla sem, která si předchozí verze pamatovala i přes snahy GGS, abychom vše znovu a znovu vypisovali.
    Hesla? Kolik máš ze založených farem?
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    Hesla? Kolik máš ze založených farem?
    možno je na viacerých serveroch. aj ja som aj na českom(tam už moc nechodím, tak raz za rok :P priveľká konkurencia ), a na slovenskom. mala som možno aj na testserveri, ale s tým neviem čo je.
  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    mě štve že máme na vikingskou jen 26 dní
    nemá být náhodou 30???
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    tento mesiac má len 28 dní. A skončí už 28 začala prvého, zostáva teda nejakých 27 dní, ak čas skočí pod 24 hodín tak to ukáže dokonca len 26~ takže to majú správne. Bohužiaľ je február a mňa štve, že má pršať cez víkend a zmizne nás sneh  :s
  • tanu (CZ1)tanu (CZ1) CZ1 Komentářů: 36
    Tak mě dnes naštvala odměna "architekt" která slibovala vylepšení ještě o jednu úroven... a ono houby houby, zase nic  .... vždy naletím
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    dnes mě naštvalo asi všechno , hra jede jenom v případě ,kdy sypeme zlatky ...skončila ves.slavnost a tabulka 
    neni  ,odměna neni  ,obchod  se smrskul na 4 věci ,body za MS tam nejsou vůbec natož aby je připsali ,
    nechť tu hru zavřou docela ,nechci se vytrvale rozčilovat 
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    mě naštvalo že po pěti aktualizacích mě naskočil ohnostroj na 7 minut
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    mě naštvalo že po pěti aktualizacích mě naskočil ohnostroj na 7 minut
    na 7 ?? tak hodně ? mě dali usmrkaný 3 minuty  :D
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    nevím jak to pouští ale je v tom velký binec, na mezinárodním byl na 17 minut, tady mi naskočil až později na 9 minut
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    pexi (CZ1) napsal(a):
    nevím jak to pouští ale je v tom velký binec, na mezinárodním byl na 17 minut, tady mi naskočil až později na 9 minut
    je to divný ve spolku to má každý jinak jsem ráda že to mám hotové řekla bych že je špatná odezva ve spojení zkouším chrom i firefox a dělá to všude každé ráno čistím notas a není to nic platné
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    jako opravdu hnus  s tím ohnostrojem , člověk aby seděl celý den a čekal na něj jak blb a když už přijde tak  zkrácený , hodně nefér stále nemám hada a draka. Zdrbali nejlepši událost co tu byla.
  • JOSEFINA2 (CZ1)JOSEFINA2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahojky co mě dnes naštvalo že u spolkovky nejde aktivovat osobní bonus.Mám na políčku zámek a píše mi to že v době aktivace nejsem ve spolku i když už jsem ve spolku dlouho .Pomohlo že jsem se odhlásila a znovu přihlásila ale tedˇuž nepomůže ani to a vím že nejsem jediná.
  • jarozde (CZ1)jarozde (CZ1) CZ1 Komentářů: 42
    JOSEFINA2 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky co mě dnes naštvalo že u spolkovky nejde aktivovat osobní bonus.Mám na políčku zámek a píše mi to že v době aktivace nejsem ve spolku i když už jsem ve spolku dlouho .Pomohlo že jsem se odhlásila a znovu přihlásila ale tedˇuž nepomůže ani to a vím že nejsem jediná.
    ahoj to musíš nastavit na 2 hodiny před zahájením spolkových soutěží ,to by tě mělo pustit
Sign In to comment.