Domů Czech Technické problémy & bugy

zlata liga

ahoj :-)   zaseklo se mi pocitadlo ve zlate lize.  uz tyden jsem se nehla z mista at vyhraju nebo prohraju :-(  

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, docela mi trvalo přijít na to, jakou zlatou ligu myslíš :D 

    Vůbec se ti nepočítají žádné body za žádné výhry ani prohry?
  • stehlikovaSta41 (CZ1)stehlikovaSta41 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    nene :-(   jak jsem psala ... uz tyden stojim na miste:-(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Pak mi bohužel nezbude než tě odkázat na podporu, pouze oni to mohou prověřit.
  • stehlikovaSta41 (CZ1)stehlikovaSta41 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    diky :-)  treba se to v dalsi sezone rozbehne.-)
  • stehlikovaSta41 (CZ1)stehlikovaSta41 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    upraveno 01.02.2019
    Ahoj :-) v obchodnim centru se objevilo nove osivo  opuncie, orchideje, lekninu atd :-)    je to k necemu dobre?  nebo jen zpestreni?   diky pekny den:-)

  • Dagmar111 (CZ1)Dagmar111 (CZ1) CZ1 Komentářů: 52
    Ahoj :-) v obchodnim centru se objevilo nove osivo  opuncie, orchideje, lekninu atd :-)    je to k necemu dobre?  nebo jen zpestreni?   diky pekny den:-)


    Vážně? 
    "Technické problémy a bugy" + lišta "Zlatá liga" neplatí???
    Prosím vás, čtěte, za chvíli na fóru nepůjde nic dohledat..
    Dotazy jsou v jiné sekci. 

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Copak teď se tu něco dohledat dá? o.o :D

    Ahoj :-) v obchodnim centru se objevilo nove osivo  opuncie, orchideje, lekninu atd :-)    je to k necemu dobre?  nebo jen zpestreni?   diky pekny den:-)

    Nejsou k ničemu, padá z nich méně padátek než z klasických plodin a jiný užitek nemají.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj :-) v obchodnim centru se objevilo nove osivo  opuncie, orchideje, lekninu atd :-)    je to k necemu dobre?  nebo jen zpestreni?   diky pekny den:-)

    Ahoj. Ty jsou pro ty, co pospíchají na špičku žebříčku :-) . Přidávají body zkušeností:-) Zejména ty drahé. Inu ani kuře zadarmo nehrabe :-).
  • stehlikovaSta41 (CZ1)stehlikovaSta41 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    Ahoj :-) v obchodnim centru se objevilo nove osivo  opuncie, orchideje, lekninu atd :-)    je to k necemu dobre?  nebo jen zpestreni?   diky pekny den:-)

    Ahoj. Ty jsou pro ty, co pospíchají na špičku žebříčku :-) . Přidávají body zkušeností:-) Zejména ty drahé. Inu ani kuře zadarmo nehrabe :-).
    dekuji:-)

Sign In to comment.