Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

NÁVRH - OŠETŘENÍ "REŽIMU NÁVRHU"

Na režim návrhu jsem se těšil. Fungoval, byl zrušen a pak došlo k rozšíření pozemků. Při novém zavedení se evidentně vycházelo z původního konceptu, ale už se nikdo nezamyslel nad tím, že rozšířením pozemků došlo k slepým místům pro přestavbu v tomto režimu Týká se to HF a GF, u KF snad seděl někdo jiný, který s tím asi počítal, a podle toho pozemky rozšířil.
Na GF nemám koupeny všechny pozemky, ale je jasné, že tam si ani neškrtnu, na HF také ne. Funce uskladnit všechy budoby nebo dekorky nic neřeší, navíc bych přesouval jen některé. Chybí tlačítko Pozastavit, které by umožnilo z tohoto režimu odejít a při tom si pamatovalo odložené budovy při opětovém spuštění.
Dalšími možnostmi je tento režim udělat jako roletu nebo celé okno přesunout do leva, mimo pozemky.
Pro někté jen hnida na kráse, pro mne jen další čárka za nedotažené uvedení do hry.

Komentáře

  • jarozde (CZ1)jarozde (CZ1) CZ1 Komentářů: 42
    dnes v noci jsem to zkusil a stavělo se nádherně,aj jsem použil režim návrhu
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 27.01.2019
    Jasně že jinak pohoda, akorát nemáš ještě koupen a zastavěn jižní roh(na GF máš velkokapacitní kačák a ten si přesouvat  nebudeš :-))Tento problém slepých rohů je vidět i na kruhové nabídce.

    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • Dagmar111 (CZ1)Dagmar111 (CZ1) CZ1 Komentářů: 52
    Souhlas s hluchými místy - viz výše - nešikovné.
    Stejně jako:
    - výměna tlačítka (přesun, otočení) dole na liště za tento nový režim návrhu. Ztratili jsme možnost přesunout objekt, aniž bychom ho  museli sklidit. Bylo dobré hlavně u spolkovek nebo i teď při čekání na náhodné ohňostroje
    - farmu nelze přestavět jen částečně
    - zahájenou přestavbu nelze přerušit a uložit hotové - nemůžeme u ní už sklízet atd.
    - při novém rozmísťování budov jsem nenašla možnost ji otočit (jsou v režimu návrhu uskladněny tak, jak byly na farmě před přestavbou)
    .
    Nikdo přestavbu kompletně nedokončil, tak.padl dotaz, jestli budovy v režimu návrhu zůstanou nesklizené?
    Osobně doufám, že IT návrh ještě trochu doladí.
    .
Sign In to comment.