Domů Czech Technické problémy & bugy

Kvetinova farma

Stale mi nejde kvetinova farma, nejdu mi stavat budovy , ani nic pestovat.


Komentáře

  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    pozeral som, že level máš už vysoký takže otázka späť na teba nezapínal si náhodou na kvetinovej f. režim návrhu? mohol by to byť koreň tvojho problému, len si myslím, že s tým ti pomôže podpora. Keď prejdeš na KF máš dolnú lištu s menu? Nedá sa ti pustiť režim rozloženia znova?
  • franu892 (CZ1)franu892 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Ahoj ,nejde mi květinová farma.Prosím o opravu.Děkuji.
  • Rezkova_janaGam (CZ1)Rezkova_janaGam (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Ahoj mám problém s květinovou farmou. Některé budovy mi rozdělil plot a nejdou mi vůbec sebrat produkty. Ubyla mi tím farma o celý pruh koupené půdy. Prosím o opravu
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj mám problém s květinovou farmou. Některé budovy mi rozdělil plot a nejdou mi vůbec sebrat produkty. Ubyla mi tím farma o celý pruh koupené půdy. Prosím o opravu
    Ahoj
    Zkoušela jsi vyčistit historii prohlížeče nebo anonymní režim nebo jiný prohlížeč? Pokud ano a nefunguje to tak asi budeš muset psát na podporu.
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    Poradi mi nekdo, jak si otevrit anonymni okno v Chromu?
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    upraveno 06.04.2019
    Laiena (CZ1) napsal(a):
    Poradi mi nekdo, jak si otevrit anonymni okno v Chromu?
    Vpravo nahoře (hned pod křížkem) by měli být takové 3 tečky nad sebou. Na ty klikni a třetí řádek je "Nové anonymní okno".
    Popřípadě klávesová zkratka ctrl+shift+N
  • Laiena (CZ1)Laiena (CZ1) CZ1 Komentářů: 399
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Laiena (CZ1) napsal(a):
    Poradi mi nekdo, jak si otevrit anonymni okno v Chromu?
    Vpravo nahoře (hned pod křížkem) by měli být takové 3 tečky nad sebou. Na ty klikni a třetí řádek je "Nové anonymní okno".
    Popřípadě klávesová zkratka ctrl+shift+N
    Super. Moc diky :smile:
Sign In to comment.