Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k aktualizaci “Velká změna a spoustu zvířat”

17

Komentáře

  • lasvlkas (CZ1)lasvlkas (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    pexi (CZ1) napsal(a):
    lasvlkas (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    včera mi napsal je den člen "bibinka13", že když využila režim návrhu tak jí zmizely všechny dekorace a to nenávratně. Ptala se mi čím to může být. Já nevím, tak prosím o radu abych ji mohla informovat.
    Moc děkuji
    lasvlkas

    Ahoj. Tak to by bylo zlé. Tahle chyba byla i v minulém režimu návrhu, proto ho odstranili ze hry.
    Počkejte na Zoe co vám k tomu řekne. Jestli bude třeba psát na podporu nebo ne. Počkejte.
    Děkuji za odpověď. Počkám :-)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    To by bylo tragikomické, jelikož tehdy byl režim návrhu volitelný a dalo se přerovnávat i bez něj. Teď ale staré nástroje pro přemisťování zmizely a nahradil je jen tenhle režim a na farmě se nic kloudně bez něj přesunout nedá (pokud si člověk nenakliká přesun u každé věci zvlášť, což je úmorné při přesouvání více věcí) o.o
  • Nový Farmář (CZ1)Nový Farmář (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    bedru (CZ1) napsal(a):
    dá se říct že funguje  uplně všechno až na spřeházené semena ve skleníku, ale to už je drobnost
    Tady fakticky nejde o chybu. Semena ve skleníku se řadí dle aktivního obchodníka k dočasce. A nad farmou žádný není, čili se to chová tak, že se seřadila osiva v základním pořadí. Čili semena pro sladkou jsou až na konci. Osobně doufám, že to časem upraví v návaznosti na aktivně běžící farmu, ale opravdu jde o drobnost.

    Jinak co se výkonu týká, pokud je máte aktivní, radím vypnout animace, a snížit kvalitu. Já mám rok starý notebook se slušným výkonem, ale i přesto snižuju detaily na medium a vypínám animace, aby mi hra běžela plynule. Nevím, na jakou sestavu je hra optimalizovaná, ale běžný PC to nebude.
    Od podzimu mám výkonnou herní sestavu. I ta nejnáročnější hra ze Steamu mi běží plynule, A nikdy nebyl problém, mít spuštěnou farmu a na pozadí hru ze Steamu, přepínat se mezi hrami a vše běželo plynule. Nyní mám spuštěnou jen farmu, kouše se veškerá produkce při sběru, zadání, nebo přesunu dekorek a je problém se trefit kam chci. Rozlišení mám minimum, animace sice spuštěny, zkusím je vypnout a hraji na Edge Běhalo to dobře i na IE 11, takže nyní je hra asi opravdu pro PC z NASA, jak tu někdo psal :)
  • lasvlkas (CZ1)lasvlkas (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    bedru (CZ1) napsal(a):
    dá se říct že funguje  uplně všechno až na spřeházené semena ve skleníku, ale to už je drobnost
    Tady fakticky nejde o chybu. Semena ve skleníku se řadí dle aktivního obchodníka k dočasce. A nad farmou žádný není, čili se to chová tak, že se seřadila osiva v základním pořadí. Čili semena pro sladkou jsou až na konci. Osobně doufám, že to časem upraví v návaznosti na aktivně běžící farmu, ale opravdu jde o drobnost.

    Jinak co se výkonu týká, pokud je máte aktivní, radím vypnout animace, a snížit kvalitu. Já mám rok starý notebook se slušným výkonem, ale i přesto snižuju detaily na medium a vypínám animace, aby mi hra běžela plynule. Nevím, na jakou sestavu je hra optimalizovaná, ale běžný PC to nebude.
    Od podzimu mám výkonnou herní sestavu. I ta nejnáročnější hra ze Steamu mi běží plynule, A nikdy nebyl problém, mít spuštěnou farmu a na pozadí hru ze Steamu, přepínat se mezi hrami a vše běželo plynule. Nyní mám spuštěnou jen farmu, kouše se veškerá produkce při sběru, zadání, nebo přesunu dekorek a je problém se trefit kam chci. Rozlišení mám minimum, animace sice spuštěny, zkusím je vypnout a hraji na Edge Běhalo to dobře i na IE 11, takže nyní je hra asi opravdu pro PC z NASA, jak tu někdo psal :)
    Také mám rozšíření na minimum a vypnutou animaci a vůbec to nepomohlo. Vyzkoušela jsem 2 počítače a 3 prohlížeče a všude je to stejné. Doufám že se to zlepší. Docela mě to už otravuje. Hra mě bavila, ale tohle je unavující.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    To by bylo tragikomické, jelikož tehdy byl režim návrhu volitelný a dalo se přerovnávat i bez něj. Teď ale staré nástroje pro přemisťování zmizely a nahradil je jen tenhle režim a na farmě se nic kloudně bez něj přesunout nedá (pokud si člověk nenakliká přesun u každé věci zvlášť, což je úmorné při přesouvání více věcí) o.o
    Přemisťování naštěstí stále funguje na kruhovce s kyblíčkem. Režim návrhu je oravdu jen pro větší pšesuny, jinak viz Návrh-upravení režimu návrhu.
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ruffus (CZ1) napsal(a):
    No já teda nevím jestli proběhl nějaký ten hotentot,ale  jsem na nejlepší cestě se na hraní vybodnout.Je to neskutečně pomalé,přechod z hlavní na gurmána mi trvá skoro minutu,počítač mám kvalitní,hraju to dle doporučení na Edge a stojí to za starou belu.Všechno má neskutečné zpoždění,po kliknutí na cokoliv to má prodlevu než se to k něčemu rozhoupá.Osobní bonus jsem dával 5minut,celé to zamrzne a čekám a čekám,po rozkliknutí čehokoliv to trvá věčnost než můžu pokračovat,proti včerejšku je jediná změna,že už mám šipku a nezmizne po chatování,ale to je fakt málo.Jsem vytočený do vývrtky,jestli tohle je pokrok,tak ať jde celé GGS do (_,_).Závidím těm,co jim to funguje,asi mají počítače z NASA.Dávám skopčákům týden a pak to asi zabalím,do tohoto hnusu prachy vrážet nemíním,za ty roky co to hraju je to největší humus,co jsem tady zažil.
    Ahoj
    Funguje mi to celkem dobře a počítač z NASA nemám :smiley:. Používám Chrome ale vyzkoušej, někomu to funguje dobře v Mozile, prostě to musíš vyzkoušet.
    Díky za radu božská pexi,v chromu to jede,ale pořád to není bůhví co,ale aspoň je to rychlejší a mám zas pocit,že u toho neumřu věkem.Ale každopádně je něco hodně špatně,skoro mám pocit,že hra spěje k zániku.
  • Rachand (SK1)Rachand (SK1) SK1 Komentářů: 45
    lasvlkas (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    včera mi napsal je den člen "bibinka13", že když využila režim návrhu tak jí zmizely všechny dekorace a to nenávratně. Ptala se mi čím to může být. Já nevím, tak prosím o radu abych ji mohla informovat.
    Moc děkuji
    lasvlkas
    Po prečítaní tohto príspevku sa aj bojím nejakú prestavbu na farme urobiť, aby mi náhodou nepomizli všetky kravíny :D
  • klapalka (CZ1)klapalka (CZ1) CZ1 Komentářů: 19

    Kdy se tato hra zlepší? V chromu i modzzile se to hraje u mě ještě hůř.Přechod z jedné farmy se blokuje skriptem a při plnění 30 minutového úkolu se mi hra 2x načítala-to je hra nebo přechod do blázince?

    Nikde nenacházím odpovědi na otázky.

  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    Fis (CZ1) napsal(a):
    pro zoe.cituji tě:Předchod je bohužel nutný, protože flashplayer bude končit ....
    proč tedy dávali při přihlašování anketu co hráčům vyhovuje více s dotazem co mají dát-zda HTML nebo FLASHPLAYER když se tím stejně potom neřídí a navíc jak říkáš se počítá s tím že flashplayer je dříve nebo později ke zrušení?nemotejte nám tady hlavy.už jsem si našla jinou hru která funguje bez problémů.tady pouze dočerpám zlatky co jsem si zakoupila před tím než to totálně "zbodali".je to škoda.docela mě to tady bavilo.
    Těžko říct, proč tohle posílali... já sama jsem na tenhle dotazník nikdy nenarazila, takže ani nevím, na co se v něm ptali - teoreticky by to mohlo být kvůli "porovnání".
    Pokud by od všech hráčů dostali hodnocení, že používají radši Flash, možná by s přechodem na HTML5 ještě počkali... pokud jim určitá část hráčů řekla, že na HTML je to hratelné, mohli to vzít tak, že už je HTML dostatečně funkční, aby byl možný globální přechod... ale to je čistě osobní odhad...

    lasvlkas (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    včera mi napsal je den člen "bibinka13", že když využila režim návrhu tak jí zmizely všechny dekorace a to nenávratně. Ptala se mi čím to může být. Já nevím, tak prosím o radu abych ji mohla informovat.
    Moc děkuji
    lasvlkas
    Ahoj,
    v pondělí se zeptám, každopádně pravděpodobně bude potřeba napsat na podporu...

    Borgia (SK1) napsal(a):
    mne najviac vadí, že musím hru ovládať úplne inak, ako som bola dlhé roky zvyknutá. hrávala som v samostatnom flashi. mám notebook s dotykovou obrazovkou, a nemám možnosť používať myš. takže napríklad na posun farmy(napr. keď je priblížená) som len potiahla prst po obrazovke- v html musím chytiť farmu klikom na touchpade, aby som ju posunula. taktiež nefunguje pozbieranie všetkých padátok rozkliknutím toho menu, kde je priblíženie,nastavenia, atď. a to nehovorím o tom, že vo flashi mi stačilo dvomo prstami urobiť na touchpade ten pohym ako na oddlialenie-zmenšenie obrazovky(ako skrolovanie na myši). taktiež samotné priblíženie/oddialenie mi zväčší percentuálne zobrazenie stránky, namiesto zmeny len v hre. a rovnako aj farmy- kvetinová- idú až po samý samučičký okraj, takže aby som sa dostala ku veciam, čo mám v celkom spodnom rohu kvetinovej farmy, musím nať stránku zmenšenú na 70%, aby som tam mala zelený okraj(to, kde už grafika hry nie je), aby som sa dostala k veciam v tom rohu(píšem ako hotentot, ale neskôr sa sem nedostanem, a káva mi ešte neprešla do obehovej sústavy)
    Předám :)

    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Moje poslední chyba, na kterou jsem přišel, je nemožnost darovat sladkosti do paláce sladkostí. Zkoušel jsem to od aktualizace poprvé a vždy, když to zkusím, hodí mi hra chybu:
    Je jedno, jaké sladkosti dávám, nebo v jakém množství, darování hodí stále stejnou chybu. Jen přímý prodej funguje. Ale sladká farma za takových okolností ztratila pro mě smysl. Nepomohl restart ani vyčištění dočasných souborů.
    Předám :)

    selkaH (CZ1) napsal(a):
    Také mně,jak píše Mineas , nejde dodávat sladkosti do paláce na dočasné farmě. Stěžují si na to od nás i další 2 hráči. Tohle mi nefunguje v html od začátku, vždy jsem přepla do flashe, dodala a vrátila se do html, protože neovládám jazyky, tak jsem neměla odvahu to řešit s podporou
    Budu ráda, když se ostatní připojí se svou zkušeností, aby si toho všimla Zoe a předala dále.
    Ahoj,
    bohatě stačí, když problém nahlásí jeden/dva lidi - všimnu si toho i tak :)

    Mineas (CZ1) napsal(a):
    bedru (CZ1) napsal(a):
    dá se říct že funguje  uplně všechno až na spřeházené semena ve skleníku, ale to už je drobnost
    Tady fakticky nejde o chybu. Semena ve skleníku se řadí dle aktivního obchodníka k dočasce. A nad farmou žádný není, čili se to chová tak, že se seřadila osiva v základním pořadí. Čili semena pro sladkou jsou až na konci. Osobně doufám, že to časem upraví v návaznosti na aktivně běžící farmu, ale opravdu jde o drobnost.

    Jinak co se výkonu týká, pokud je máte aktivní, radím vypnout animace, a snížit kvalitu. Já mám rok starý notebook se slušným výkonem, ale i přesto snižuju detaily na medium a vypínám animace, aby mi hra běžela plynule. Nevím, na jakou sestavu je hra optimalizovaná, ale běžný PC to nebude.
    Od podzimu mám výkonnou herní sestavu. I ta nejnáročnější hra ze Steamu mi běží plynule, A nikdy nebyl problém, mít spuštěnou farmu a na pozadí hru ze Steamu, přepínat se mezi hrami a vše běželo plynule. Nyní mám spuštěnou jen farmu, kouše se veškerá produkce při sběru, zadání, nebo přesunu dekorek a je problém se trefit kam chci. Rozlišení mám minimum, animace sice spuštěny, zkusím je vypnout a hraji na Edge Běhalo to dobře i na IE 11, takže nyní je hra asi opravdu pro PC z NASA, jak tu někdo psal :)
    Díky moc, vyřídím :)
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    Možná záleží taky na kompu. Máme doma dva notebooky. Malý a velký. Když farmařím na malém, mám co dělat, abych ho nevyhodila z okna...a to na obou jedu na chromu.
    Jinak se mi aktualizace moc líbí. Jak jsem psala, líbí se mi, že zmizela spousta stánku s nabídkami nákupů a místo nich se objevil jen jeden se všemi dohromady. Od aktualizace nedělám nic jiného, než si přestavuji farmy :-) Tato verze je úžasná :-)
    Taky se mi líbí...a to je už mimo aktualizaci...že dali dvě rybí dřiny poměrně dost krátce po sobě. 
    A že jsou chyby? No...s tím se musí počítat. Zatím žádná aktualizace nebyla bez chyb. A Ti, co tu jsou už ňáký ten rok, si mohou vzpomenout na konec roku 2017...to se aktualizovalo a opravovalo a zase aktualizovalo a zase opravovalo...podle mě druhé nejhorší období...to první bylo předělání Gurmánky :-)


  • lasvlkas (CZ1)lasvlkas (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    Rachand (SK1) napsal(a):
    lasvlkas (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    včera mi napsal je den člen "bibinka13", že když využila režim návrhu tak jí zmizely všechny dekorace a to nenávratně. Ptala se mi čím to může být. Já nevím, tak prosím o radu abych ji mohla informovat.
    Moc děkuji
    lasvlkas
    Po prečítaní tohto príspevku sa aj bojím nejakú prestavbu na farme urobiť, aby mi náhodou nepomizli všetky kravíny :D
    Kravíny ti asi nezmizí. U nás zmizely dekorace :-(
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    upraveno 28.01.2019
    @lasvlkas (CZ1)spoluhráčce prosím vyřiď, aby se podívala do skladu dekorací všech farem a mezisklad, pokud je nenajde, pak bude potřeba kontaktovat podporu.

    @pexi (CZ1) ten problém se "zmizením" kurzoru po psaní zprávy máš pořád? Pokud ano, jaký prohlížeč a verzi prosím používáš?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Myslím už se to tady objevilo u jabloní ale je to i u jiných sadů. Jabloně zralé a kvetou, mandle zralé a kvetou, broskve mají u mě do sklizení ještě 8 hodin a vypadají jako zralé.
    Kurzor mi "zmizel" zatím jen jednou. Pak už se to nestalo
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Myslím už se to tady objevilo u jabloní ale je to i u jiných sadů. Jabloně zralé a kvetou, mandle zralé a kvetou, broskve mají u mě do sklizení ještě 8 hodin a vypadají jako zralé.
    Kurzor mi "zmizel" zatím jen jednou. Pak už se to nestalo
    Děkuju :)
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    upraveno 28.01.2019
    ahojte. mne by ani nevadilo, že vyskočia nejaké chyby, tie snáď časom opravia, ale tá rýchlosť ma zabíja. dúfam že s tým niečo urobia. a to myslím že môj ntb nie je zlý. tu sú údaje: je to málo? :)


  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    -rika1974- (SK1) napsal(a):
    ahojte. mne by ani nevadilo, že vyskočia nejaké chyby, tie snáď časom opravia, ale tá rýchlosť ma zabíja. dúfam že s tým niečo urobia. a to myslím že môj ntb nie je zlý. tu sú údaje: je to málo? :)


    Tohle se zdá být v klidu, hraju na horším materiálu a v pohodě. :-/
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    upraveno 29.01.2019
    tak potom nechápem prečo sa to vleče jak sopeľ :) skúsila som všetky prehliadače, všade rovnako. snáď s tým niečo urobia, lebo je to dosť nehrateľné. 
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    UPDATE: po x rokoch som vytiahla z ruksaku myš(bluééééh, je to divné, po toľkých rokoch sa vrátiť k myši) a hrám s ňou, namiesto dotykového displeja. približovanie funguje normálne s kolečkom(touchpad mi namiesto priblíženia herného okna, zväčšil celé stránku), aj hromadný zber vypadávatok funguje s kolečkom myši. hra mi ide relatívne stabilne(hovorím hop po piatich minútach, keď som ešte nepreskočila, ja viem, pri najhoršom upravím/doplním). prechod farmy na inú farmu trval 4 sekundy, respektíve som si v hlave narátala do 4 , či to bolo presne po sekundách, neviem :smiley: )
    inak, mám firefox 64.0.2- najnovší, na win 8.1, počítač je 5 ročný vivobook, zničený cestovaním(+každý tretí-štvrtý mesiac prechádza cez letiskový rtg),
    hrateľné to pre mňa relatívne aj je.. ale tá grafika je aj tak taká... iná(ble)

  • lasvlkas (CZ1)lasvlkas (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    Zoe napsal(a):
    @lasvlkas (CZ1)spoluhráčce prosím vyřiď, aby se podívala do skladu dekorací všech farem a mezisklad, pokud je nenajde, pak bude potřeba kontaktovat podporu.

    @pexi (CZ1) ten problém se "zmizením" kurzoru po psaní zprávy máš pořád? Pokud ano, jaký prohlížeč a verzi prosím používáš?
    Zoe moc děkuji za odpověď a spoluhráčce to vyřídím. lasvlkas
  • klapalka (CZ1)klapalka (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    Tak dnes se mi hra během plnění úkolů a vesnické slavnosti 3x vypla a načetla znovu,čímž jsem přišla o rychlejší sklízení a nemohla jsem mít víc bodů.A proč se mi při načtení  hry po dvou minutách sekne,že je dlouho používaný skript?????Dřív jsem hrála velice ráda,ale ta rychlost??Slimák by se smál,mě už tečou nervy a jsem na nejlepší cestě zkončit.Proč se s tím nic nedělá a vyzkoušela jsem v nastavení všechny možnosti.Hra se mi velice líbíta - zlepšení jsou na draka-hlavně rychlost a skript.
  • lasvlkas (CZ1)lasvlkas (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    Též se mi seká vesnická slavnost. Vždy se opět hra načte ale na výzvu se nedostanu.
    Upgrade Chromu podle návodu jsem udělala, ale žádné velké změny v plynulosti hry jsem nezaznamenala.
    lasvlkas  
  • mamka Eva (CZ1)mamka Eva (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    ahojky, já hrála v Edge  a byla na Chocholouška, jsem přešla na Chrome a je to  snad 3x rychlejší, jedu na NB
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    ahojky nevím kam to psat tak to píšu sem,v mistrovství světa sme byli 3,dnes teda naskočila odměna a to architekt,ale jsou tam ještě další odměny jako zlatá truhla a dekorka,ty se připíší kdy ? myslela sem si že taky dnes zároven s architektem,ale chyba lávky :smile:
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    ahojky nevím kam to psat tak to píšu sem,v mistrovství světa sme byli 3,dnes teda naskočila odměna a to architekt,ale jsou tam ještě další odměny jako zlatá truhla a dekorka,ty se připíší kdy ? myslela sem si že taky dnes zároven s architektem,ale chyba lávky :smile:
    Ty další odměny už nejsou pro všechny na serveru myslím, záleží na počtu nahraných bodů a měly by být připsány do týdne?
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    pexi (CZ1) napsal(a):
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    ahojky nevím kam to psat tak to píšu sem,v mistrovství světa sme byli 3,dnes teda naskočila odměna a to architekt,ale jsou tam ještě další odměny jako zlatá truhla a dekorka,ty se připíší kdy ? myslela sem si že taky dnes zároven s architektem,ale chyba lávky :smile:
    Ty další odměny už nejsou pro všechny na serveru myslím, záleží na počtu nahraných bodů a měly by být připsány do týdne?
    ano to vím že to je podle odehraných bodů,ale je tam psáno minimum 20000 aby se dostala dekorka a truhly,pak čím víc bodů tím víc truhlí a spokojenost dekorky :smile:
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    pexi (CZ1) napsal(a):
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    ahojky nevím kam to psat tak to píšu sem,v mistrovství světa sme byli 3,dnes teda naskočila odměna a to architekt,ale jsou tam ještě další odměny jako zlatá truhla a dekorka,ty se připíší kdy ? myslela sem si že taky dnes zároven s architektem,ale chyba lávky :smile:
    Ty další odměny už nejsou pro všechny na serveru myslím, záleží na počtu nahraných bodů a měly by být připsány do týdne?

  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Aha, ono to mistroství bylo i na body...? Nechám se překvapit.  :lol::flushed:
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 01.02.2019
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    ahojky nevím kam to psat tak to píšu sem,v mistrovství světa sme byli 3,dnes teda naskočila odměna a to architekt,ale jsou tam ještě další odměny jako zlatá truhla a dekorka,ty se připíší kdy ? myslela sem si že taky dnes zároven s architektem,ale chyba lávky :smile:
    Ty další odměny už nejsou pro všechny na serveru myslím, záleží na počtu nahraných bodů a měly by být připsány do týdne?

    Jo viděla jsem to. Četla jsem si to včera, jak nám dali vědět o archoušovi. Vůbec jsem nesledovala svoje body takže netuším.
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    pexi (CZ1) napsal(a):
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    ahojky nevím kam to psat tak to píšu sem,v mistrovství světa sme byli 3,dnes teda naskočila odměna a to architekt,ale jsou tam ještě další odměny jako zlatá truhla a dekorka,ty se připíší kdy ? myslela sem si že taky dnes zároven s architektem,ale chyba lávky :smile:
    Ty další odměny už nejsou pro všechny na serveru myslím, záleží na počtu nahraných bodů a měly by být připsány do týdne?

    Jo viděla jsem to. Četla jsem si to včera, jak nám dali vědět o archoušovi. Vůbec jsem nesledovala svoje body takže netuším.
    tak uvidíme,taky si právě nejsem jistá bodama,ale víc jak 20 000 snad jo :smiley:
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    ahojky nevím kam to psat tak to píšu sem,v mistrovství světa sme byli 3,dnes teda naskočila odměna a to architekt,ale jsou tam ještě další odměny jako zlatá truhla a dekorka,ty se připíší kdy ? myslela sem si že taky dnes zároven s architektem,ale chyba lávky :smile:
    Ty další odměny už nejsou pro všechny na serveru myslím, záleží na počtu nahraných bodů a měly by být připsány do týdne?

    Jo viděla jsem to. Četla jsem si to včera, jak nám dali vědět o archoušovi. Vůbec jsem nesledovala svoje body takže netuším.
    tak uvidíme,taky si právě nejsem jistá bodama,ale víc jak 20 000 snad jo :smiley:
    No a to by měly být min. 2 zlaté truhly. Ty asi budeš mít i dekorku
Sign In to comment.