Domů Czech Technické problémy & bugy

HTML5 - problémy s přihlášením a chyby

158

Komentáře

  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    upraveno 27.01.2019
    Je to celé jeden velký hnus,absolutně to nezvládají a času měli tři *** Prachy by gabali,ale sami dělají jeden paskvil za druhým a ještě to rozjedou při spolkovce.Osobně jsem vytočený a vážně zvažuju ukončení hraní,při jejich rychlosti oprav to bude trvat věčnost,než to pojede jako na flashi.Prej pokrok......celé GGS běžte do ***.



    TO SI DĚLÁTE SRANDU S TÍM HTML,UŽ JSEM Z TOHO VYŘÍZENÝ A TAKOVÝ JSEM BYL ŠVIHÁK.

    Post edited by Zoe (FormerMod) on
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Pro některé hráče je hra s HTML nehratelná a přestávají hru hrát.
    Nejde jim vůbec farmu posouvat
    Nejde kopírovat chat
    V soutěži nejde kliknout na hráče, aby se zobrazil odkud je atd.
    Na moři se po ukázání na louži nezobrazuje kolik tam zbývá ryb - až po několikátém opakování se to ukáže
    Hotové plodiny na polích se nezobrazují uprostřed (nad polem) ale vedle pole
    Kdo hrál hru přes mobil, nyní to nejde
    Někdo má zamčené osobní bonusy

    Proč neustále zavádí změny k horšímu, zatímco stoleté chyby jsou stále neopravené???
    Opravdu mi připadá, že ti vývojáři jsou amatéři a místo aby byla hra po takové době vymakaná, je stále plná chyb a další chyby neustále přibývají

    Když chceš na někoho kliknout, tak na zelený (červený) puntík vedle nicku.
  • kopretina1 (CZ1)kopretina1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    zkuste google českou verzi jde to o něco lépe mi , i tak flash byl pro nás lepši nemaji všichni pc na html rychlejši novějši 
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    jsem naštvaná a hrozně protože při ohnostroji  se mi nic nepřičítalo, sklidila jsem celou farmu a mám stupidních 9odměn. začlo se to připisovat od jablek a končila jsem krávama, tzn 3/4 farmy sklízené nic mi to nedalo a jen ten zbytek, z našeho spolku nejsem jediná komu se to nepřičítalo.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    bedru (CZ1) napsal(a):
    jsem naštvaná a hrozně protože při ohnostroji  se mi nic nepřičítalo, sklidila jsem celou farmu a mám stupidních 9odměn. začlo se to připisovat od jablek a končila jsem krávama, tzn 3/4 farmy sklízené nic mi to nedalo a jen ten zbytek, z našeho spolku nejsem jediná komu se to nepřičítalo.
    Ahoj
    Dnes se do odměn započítává jen znamení krysy, proto to není tak rychlé jako včera
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    upraveno 26.01.2019
    nebudu se rozepisovat oni to všichni co tu psali už popsali skoro všechno ale co mne opravdu štve je , že při spolkovce mi nejde zvýšit osobní body = mám je zamčené a píše mi to , že musím být ve spolku = opravdu vtipné  :D jsem vedoucí spolku       Dodatek = HTML stojí za  = slušně  - starou belu
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    nebudu se rozepisovat oni to všichni co tu psali už popsali skoro všechno ale co mne opravdu štve je , že při spolkovce mi nejde zvýšit osobní body = mám je zamčené a píše mi to , že musím být ve spolku = opravdu vtipné  :D jsem vedoucí spolku       Dodatek = HTML stojí za  = slušně  - starou belu
    Ahoj
    Občas na to zabírá odhlásit se a znovu přihlásit do hry,
  • obsik (CZ1)obsik (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Potřebovala bych radu.Hrála jsem na flash na chromu bez problému.Ted nemohu vůbec hrát.Je to pomalé,seká se takže jednu farmu sklízím hodinu.Pc jsem vyčistila,zkusila jsem i firefox a žádná změna.Co ještě mohu udělat?Proč to někomu na chromu hraje normálně a mě ne?
  • moucha (CZ1)moucha (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    obsik (CZ1) napsal(a):
    Potřebovala bych radu.Hrála jsem na flash na chromu bez problému.Ted nemohu vůbec hrát.Je to pomalé,seká se takže jednu farmu sklízím hodinu.Pc jsem vyčistila,zkusila jsem i firefox a žádná změna.Co ještě mohu udělat?Proč to někomu na chromu hraje normálně a mě ne?
    Také jsem hrála flash na chromu-bez problémů. Asi to bude vypadat podezřele, ale nyní sklízím rychleji, přesuny jsou také rychlé, nic se neseká. Snad jediné - chtělo by to
    přiostřit písmo, bolí mě oči.
  • Rania (SK1)Rania (SK1) Komentářů: 9
    Od včera večera sa nemôžem dostať do hry. Stále dookola mi to píše .... spojenie so serverom nebolo úspešné. Vyskúšala som už všetko možné, čo vždy na túto hru platilo. Všetky možné prehliadače, čistenie počítača a stále sa k hre neviem dostať. Teraz nezaberá nič. Máte niekto nejakú radu?
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    ja mám operu..html mi načíta,ale strašneeeee pomaly..takto sa nedá hrať. doteraz som hrala cez flash 26,bolo to super,ale takto žiaľ nebudem môcť hrať..nemá každý z nás superpočítač,ako ani ja.,nemôžem si dovoliť...na chrome môžem si zabudnúť,lebo aj to by išlo pomaly...alebo snáď porozdávate nám najnovšie počítače,aby sme si mohli venovať farme??  
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Nevím, možná je to hloupost, ale ještě mě napadlo, jestli Ti to neblokuje antivirový program, pokud ho máš. Někdy se to stává. Jestli máš, tak ho zkus na chvíli vypnout a uvidíš.
  • Rania (SK1)Rania (SK1) Komentářů: 9
    Vďaka Alča, pomohlo to pri chrome. Konečne som sa dostala do hry. Aj keď sa to hraním nedá nazvať, skôr plazením sa po farme....tak dúfam, že do večera farmu pozbieram. :)
  • monika4490 (SK1)monika4490 (SK1) Komentářů: 5
    takže nie som sama nespokojná, za ten čas čo to testovali ,a to bolo vyše mesiaca,si myslím že mali mať vychytané všetky muchy....neustále mi vyskakujú pri produkcii iné veci než na ktoré klikám a keď si nedám pozor tak sťahuje zlatky a to nehovorím o tom že mi Omar, ktorý predáva za šťastné mince ukradol zlatky za cca 13000 a neráčili mi ešte stále odpísať a to je už 10 dní...toto sami stalo už druhý krát,prvý raz odpísali že bohužiaľ som veci nakúpené namiesto za mince za zlatky už minula a teraz sa neráčia ani ozvať..ja chápem že nás je moc a nestíhajú lenže hra má človeka baviť a nie finančne vyčerpávať...
  • DanulkaPlayer (CZ1)DanulkaPlayer (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    Sekla bych s celou hrou, vůbec nejde posunovat na farmě, místo kurzoru stále "PACKA", takže se vracím na stále stejné místo. Má někdo takový problém???
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    Nevím jak přesně funguje Zoe,ale jsem rád,že tady je někdo pro komunikaci s vrchností a děkuji za ni.Chtělo by to upravit tabulky nebo velikost písma.Nebudu měnit název spolku jenom proto,že se nevleze do tabulek,navíc je to placená služba,tak by bylo dobré,kdyby příslušníci nadřazeného a podle nich nejinteligentnějšího národa zapracovali na této věci.Když za to platím,tak ať se starají.Nechápu na co jim byla zkušební doba,když drtivá většina problému přetrvává.Mám pocit,že na tuhle hru vyčlenili Ty nejneschopnější programátory,co zrovna měli.
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    Sekla bych s celou hrou, vůbec nejde posunovat na farmě, místo kurzoru stále "PACKA", takže se vracím na stále stejné místo. Má někdo takový problém???
    Měl jsem podobné problémy a dost se vyřešilo tím,že jsem přešel hrát na Chrome.Nevím na čem hraješ,ale za pokus to stojí.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ruffus (CZ1) napsal(a):
    Nevím jak přesně funguje Zoe,ale jsem rád,že tady je někdo pro komunikaci s vrchností a děkuji za ni.Chtělo by to upravit tabulky nebo velikost písma.Nebudu měnit název spolku jenom proto,že se nevleze do tabulek,navíc je to placená služba,tak by bylo dobré,kdyby příslušníci nadřazeného a podle nich nejinteligentnějšího národa zapracovali na této věci.Když za to platím,tak ať se starají.Nechápu na co jim byla zkušební doba,když drtivá většina problému přetrvává.Mám pocit,že na tuhle hru vyčlenili Ty nejneschopnější programátory,co zrovna měli.
    Ahoj. Hraji na Chromu a  hra mi vcelku běží dobře, ale když tady čtu všechny ty potíže,tak to je teda hrozné.
    Píšeš, že nechápeš na co jim byla zkušební doba. Já myslím, že ta je teprve právě teď. Každý kdo měl potíže jednoduše přepnul na flash a dál se s tím netrápil, takže oni se s tím také asi nezabývali. Určitě není v pořádku, že je těch potíží tolik, ale na druhou stranu je divné, že je nemají všichni. Kdepak je ten zakopaný pes ?
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 27.01.2019
    Podle anglického fóra potíže mají hráči se staršími počítači, jinou než poslední verzí windows, slabším procesorem / slabší grafikou / menším množstvím RAM, zkrátka čímkoliv, co se odlišuje od toho, na čem jede GGS. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že na PC sestavě Intel 2M Cache, 1.60 GHz, 4GB RAM, Windows 8.1 si ani neškrtnu. Edge hru ani nenačte, firefox ji načítá 15 minut a hrát se na tom nedá ani při minimálních detailech a vypnutých animacích. Intel 3M Cache, 2.40 GHz se 4GB RAM a Windows 10 Pro běhá slušně, firefox lépe než edge, jen musím stáhnout detaily na medium a vypnout animace, ty způsobují lagování. Jinak řečeno, PC za 10 000 má smůlu, ten za 25 000 jakš takš, když snížím nároky. Netuším, jaký PC bych musel mít, abych mohl hrát na 100% kvalitu.

    Dokud se hrálo v standalone flash, mohl jsem si při hře pustit skype nebo nějakou hru nechat na pozadí, to teď nepadá v úvahu, hra pohlcuje paměť jak nezavřená a ještě si stěžuje, že má málo.
  • obsik (CZ1)obsik (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Podle anglického fóra potíže mají hráči se staršími počítači, jinou než poslední verzí windows, slabším procesorem / slabší grafikou / menším množstvím RAM, zkrátka čímkoliv, co se odlišuje od toho, na čem jede GGS. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že na PC sestavě Intel 2M Cache, 1.60 GHz, 4GB RAM, Windows 8.1 si ani neškrtnu. Edge hru ani nenačte, firefox ji načítá 15 minut a hrát se na tom nedá ani při minimálních detailech a vypnutých animacích. Intel 3M Cache, 2.40 GHz se 4GB RAM a Windows 10 Pro běhá slušně, firefox lépe než edge, jen musím stáhnout detaily na medium a vypnout animace, ty způsobují lagování. Jinak řečeno, PC za 10 000 má smůlu, ten za 25 000 jakš takš, když snížím nároky. Netuším, jaký PC bych musel mít, abych mohl hrát na 100% kvalitu.

    Dokud se hrálo v standalone flash, mohl jsem si při hře pustit skype nebo nějakou hru nechat na pozadí, to teď nepadá v úvahu, hra pohlcuje paměť jak nezavřená a ještě si stěžuje, že má málo.
    Toho jsem se trochu obávala že to bude PC.No nic,tím pro mě hra končí.Nebudu kvůli tomu kupovat drahý PC.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    To samozřejmě může být, ale já bych tu flintu do žita zas tak rychle neházela. Šla jsem oprášit svůj starý, již odložený PC s operačním systémem Windows 7. V Chromu jsem načetla Big farm a a jaké bylo mé překvapení, když se nejen bez problému načetla, ale i bez problému funguje. Nebude tedy asi úplně pravda, že každé staré PC to nedá. 
  • kopretina1 (CZ1)kopretina1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    ano windous 7 jde, šla jsem na chrom a tak jak piše Alča jde, sice se pomalejinačte než se otevře jinak v farmě běži to celkem ok

  • kopretina1 (CZ1)kopretina1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    nevim co to udělá ,mi nabizi windous, 10 jestli to utáhne muj pc

  • Tomáš Bělohlav (CZ1)Tomáš Bělohlav (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Pozoruji zajímavý jev při pronajímání lodí na květince. Zatímco ve flashi dostanu při urychleném připlutí vždy loď, o které bylo určeno, že připluje, při použití HTML5 se mi zřejmě loď, která se u přístavu objeví, generuje náhodně. Z 10 pokusů jen 1x připlula ta, která byla určena, jinak připlula jiná.

    Záhada objasněna - nepoužívejte v HTML 5 urychlené připlutí lodí! Je tam chyba! Klepnete 1x, ale lodě se vymění několikrát. Namísto 98 zlatek mi to vzalo 329. Při dalším urychlení lodi mi to místo 26 zlatek vzalo 236 zlatek! Buďte opatrní! Přišel jsem kvůli tomu během 10 minut o 2000 zlatek, aniž bych si všiml, co se děje!

    Víc to testovat nebudu, nemám moc zlata a tahle ztráta mi dost nabourává plány na nejbližší týden hraní x.x
    Tak běž honem nakoupit další, Jen o to jim de.
  • kopretina1 (CZ1)kopretina1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    jsem ráda i zato, že aspon tak,bylo by škoda balit flintu,  zkuste to . ale flash by byl pro nás asi lepši))
  • Tomáš Bělohlav (CZ1)Tomáš Bělohlav (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    Něco už konečně opravily a alespoň ruční lovení ryb je zde rychlejší.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    S flashem se prostě budeme muset rozloučit, ale nechce se mi zdát, že by se chtěli zbavit hráčů:-) To přece nedává smysl. Myslím, že se budou snažit, aby to fungovalo pokud možno všem. Snad nám zatím nenaroste svatozář :-)).
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    GGS se vyjádřilo k HTML5. Bohužel nic inteligentního. :-(

    Ahoj všichni,
    Poté, co někteří hráči oznámili, že mají problémy s HTML5, rádi bychom vám poskytli následující rady:
    Váš prohlížeč by měl být vždy aktuální. Zastaralá verze může ve hře přinést významné negativní účinky.
    Nepoužívejte momentálně Edge. Společnost Microsoft plánuje aktualizaci následujících měsících, což by mělo pomoci. 
    Do té doby je však lepší
    použít jeden z doporučených prohlížečů (prohlížeč Firefox nebo Chrome).

    Ujistěte se, že máte nejnovější verzi hry. To je zajištěno vymazáním mezipaměti a souborů cookie.
    Dokonce i doplňky v prohlížečích mohou ovlivnit hru.
    Proč GGS změnila hru naHTML5? Chce GGS hráče rozlobit? K tomu můžou moderátoři říci jasné "ne".
    Vzhledem k tomu, že aplikace Flash bude vypnuta nejpozději do roku 2020, poskytovatelé her (a nejen GGS) a další společnosti potřebují co nejdříve spustit své programy. Kdyby byla hra převedena na poslední chvíli, neměli bychom pouze aktuální problémy, ale i mnohem více časového tlaku.

    s pozdravem
    Váš moderátorský tým

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4033296/#Comment_4033296


  • nicool (SK1)nicool (SK1) Komentářů: 7
    HTML stále s chybami, nechápem, prečo nezostalo staré, čo šlapalo, nahodíte nové a je to na....
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    monika4490 (SK1) napsal(a):
    takže nie som sama nespokojná, za ten čas čo to testovali ,a to bolo vyše mesiaca,si myslím že mali mať vychytané všetky muchy....neustále mi vyskakujú pri produkcii iné veci než na ktoré klikám a keď si nedám pozor tak sťahuje zlatky a to nehovorím o tom že mi Omar, ktorý predáva za šťastné mince ukradol zlatky za cca 13000 a neráčili mi ešte stále odpísať a to je už 10 dní...toto sami stalo už druhý krát,prvý raz odpísali že bohužiaľ som veci nakúpené namiesto za mince za zlatky už minula a teraz sa neráčia ani ozvať..ja chápem že nás je moc a nestíhajú lenže hra má človeka baviť a nie finančne vyčerpávať...
    Zeptám se, jak to s ticketem vypadá :)

    Ruffus (CZ1) napsal(a):
    Nevím jak přesně funguje Zoe,ale jsem rád,že tady je někdo pro komunikaci s vrchností a děkuji za ni.Chtělo by to upravit tabulky nebo velikost písma.Nebudu měnit název spolku jenom proto,že se nevleze do tabulek,navíc je to placená služba,tak by bylo dobré,kdyby příslušníci nadřazeného a podle nich nejinteligentnějšího národa zapracovali na této věci.Když za to platím,tak ať se starají.Nechápu na co jim byla zkušební doba,když drtivá většina problému přetrvává.Mám pocit,že na tuhle hru vyčlenili Ty nejneschopnější programátory,co zrovna měli.
    Funguju v zásadě jako ostatní lidi - akorát teda potřebuju o dost víc spánku :D ale na to ses asi neptal... původně jsem byla jenom jako překladatel ofiko informací, ale když už tu jsem, tak můžu taky občas otravovat CM s chybama :) 
    Problém máš ve všech tabulkách, nebo jenom někde? Plus, je to teď nově v HTML, nebo to bylo i předtím ve flashi?


    Obecně k HTML a výkonu - původní "domněnka" GGS byla, že problém s výkonem je u hráčů v závislosti na počítačích... každopádně problémy má opravdu hodně lidí, takže se budou snažit je vyřešit. Pokud by se to vůbec nedařilo, pak zkusí CM zíksat alespoň minimální požadavky k tomu, aby hra běžela...
Sign In to comment.