Domů Czech Otázky ke hře

stavby za zlaté

D77 (CZ1)D77 (CZ1) CZ1 Komentářů: 88
upraveno 26.01.2019 v Otázky ke hře
několikrát se mě stalo, že jsem postavil nějakou budovu za zlatky (pole i sklad) a dostal jsem slevu 10% na další level. máte někdo vypozorovaný, kdy se to objevuje? zkoušel jsem to udělat schválně, abych toho mohl dobře využít, ale sleva se samozřejmě zrovna neobjevila.

Další odpovědi

  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    mne sa to pri poliach stáva pravidelne, chvílu po zahájení stavby  alebo vylepšenia pola, mi nabehne 10 % zľava na pole 
  • D77 (CZ1)D77 (CZ1) CZ1 Komentářů: 88
    hm, tak to mám asi smůlu jenom já. zkoušel jsem to 2x a nic :-/
  • laura99 (SK1)laura99 (SK1) SK1 Komentářů: 491
    tú zľavu mi hodí tak asi po 5 minútach od začiatku výstavby a trvá 30 minút, nehodilo mi ju len raz, mám taký pocit, že som vtedy prešla na inú farmu a možno preto? neviem, odvtedy radšej vždy zostanem na hlavnej a čakám, dda za 5 minút mi to naskočí
  • BoyHonza3 (CZ1)BoyHonza3 (CZ1) Komentářů: 2
    Je tu někdo, kdo by mi poradil, jak začít stavět lodě v docích, už mi to naběhlo cca před 100 levlem, ale nějak mi zde nejde nic spustut. Stále jsem čekal, že se něco otevře při další úrovni a stále nic. Děkuji
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    BoyHonza3 (CZ1) napsal(a):
    Je tu někdo, kdo by mi poradil, jak začít stavět lodě v docích, už mi to naběhlo cca před 100 levlem, ale nějak mi zde nejde nic spustut. Stále jsem čekal, že se něco otevře při další úrovni a stále nic. Děkuji
    Ahoj
    Co ti naběhlo? Abys mohl začít stavět v docích musíš mít splněné všechny úkoly u rybáře Olega. Pak se ti doky otevřou a je první úkol myslím kup nebo postav motorový člun.
    Tady je seznam Olegových úkolů:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/154398/rybar-oleg-seznam-ukolu
  • Dagmar111 (CZ1)Dagmar111 (CZ1) CZ1 Komentářů: 52
    Jaróš (CZ1) napsal(a):
    hm, tak to mám asi smůlu jenom já. zkoušel jsem to 2x a nic :-/
    Ahoj, je to tak, slevu mají naprogramovanou tak, že automaticky po chvíli naskočí na ten konkrétní objekt, co jsi za zlatky už koupil. Bohužel se to netýká nejvyšších úrovní budov, které byly do hry přidány dodatečně asi před 2 lety.
Tato diskuze je zavřená.