Domů Czech Technické problémy & bugy

Osobní bonus

Ahoj mám zablokovaný osobní bonus ve spolkovce.Nechápu proč,píše to,že je to k dispozici jen pro členy.Jsem ve stejném spolku už pár let a ještě včera bylo všechno v pořádku.Docela mě to naštvalo poslední den soutěže.Co s tím mám ted jako dělat???

Komentáře

  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    No a právě jsem ještě zjistila,že nejde odeslat chat.Chtěla jsem se zeptat ostatních,jak to mají oni,ale bohužel.Můžu na to klikat jak chci,nic se neodešle.Takové problémy mě fakt nebaví
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    No a právě jsem ještě zjistila,že nejde odeslat chat.Chtěla jsem se zeptat ostatních,jak to mají oni,ale bohužel.Můžu na to klikat jak chci,nic se neodešle.Takové problémy mě fakt nebaví
    jo o těch bonusech zamklých už se ví je to prý nahlášené taky to mám,ve flashi to bylo v pohodě
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Bedru děkuji za odpověď :)
  • Lucinka69 (CZ1)Lucinka69 (CZ1) CZ1 Komentářů: 707
    Zkus se odhlásit a opět přihlásit. Na chvíli po přihlášení osobní bonusy jdou koupit.Je to chyba která je už nahlášená už delší dobu.Prostě musíme vydržet. ;)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    No a právě jsem ještě zjistila,že nejde odeslat chat.Chtěla jsem se zeptat ostatních,jak to mají oni,ale bohužel.Můžu na to klikat jak chci,nic se neodešle.Takové problémy mě fakt nebaví
    Asi jsi napsala víc písmenek, než je "povoleno". Zkus kousek odmazat, když se Ti to o5 stane a mělo by to jít.
  • jarozde (CZ1)jarozde (CZ1) CZ1 Komentářů: 42
    ahoj k osobním bonusům při spolkové soutěži.

    Bohužel nejde koupit bonus už při rozjetých soutěžích,spoustu hráčů má bonusy zablokované,tak jsem bonusy kupoval ještě před zahájením spolkových soutěží a musel jsem je koupit na dvě hodiny a ne jako před tím ,kdy se daly koupit 3 minuty před ukončením první spolkové soutěže.
  • Dagmar111 (CZ1)Dagmar111 (CZ1) CZ1 Komentářů: 52
    jarozde (CZ1) napsal(a):
    ahoj k osobním bonusům při spolkové soutěži.

    Bohužel nejde koupit bonus už při rozjetých soutěžích,spoustu hráčů má bonusy zablokované,tak jsem bonusy kupoval ještě před zahájením spolkových soutěží a musel jsem je koupit na dvě hodiny a ne jako před tím ,kdy se daly koupit 3 minuty před ukončením první spolkové soutěže.
    Ahoj, jak psala Lucinka69 výš - i u rozjetých soutěží takto bonus koupit jde. Nebo aktualizovat stránku. Pouze je nutné na to myslet, opětovné přihlášení nějaký čas zabere :-(
  • krtek74 (CZ1)krtek74 (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Ahoj, to snad není normální , 5x jsem jim psal a pořád to není opravený :)
    Ono je toho více , co tu není opraveno :)

  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    krtek74 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, to snad není normální , 5x jsem jim psal a pořád to není opravený :)
    Ono je toho více , co tu není opraveno :)

    Ahoj,
    bohužel, tady opakované psaní nepomůže - o problému ví a snaží se ho opravit, ale je nějakým způsobem složitější (předpokládám, že se jim nedaří ho reprodukovat), proto jim to trvá tak dlouho :/ 
Sign In to comment.