Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k aktualizaci “Velká změna a spoustu zvířat”

158

Komentáře

  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    bedru (CZ1) napsal(a):
    GirlAkriv (CZ1) napsal(a):
    Tabulka s průběžnými výsledky soutěže se špatně zobrazuje, čísla jsou mimo.
    Win 7 a aktuální  Chrome Verze 71.0.3578.98

    jo to mi dělá taky
    Také jsem si dnes všimla, že se tato chyba objevuje.
    pomůže znovu načíst stránku. Tato chyba se mi objevovala už před aktualizací
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    a to má být událost činský rok jo no potěš koště
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    za sebe hlásím chyby, co mi extrémně vadí - posun skleníkového kola, takže nelze kliknout na menu a zasadit opakovaně plodinu - pořád se musí lézt do skleníku. O tom, že jsou tam neaktuální plodiny... no co už, za chvíli ta farma končí.
    Při nalodění posádky se shiftem mi dříve stačilo ten shift držet a klikat - te´d z nějakého důvodu se musí na ten shift kliknout pokaždé znovu.
    Obě chyby jsou takové nepříjemně zdržující. 
    Rozmazaný vzhled asi zůstal, to moc neopravili :-(
    A mám dlouhý nick, takže při soutěžích spolků mi leze číslo pro skore mimo chlívek, krátké nicky to nedělají.
    A pokud se rozkliklo menu mise, tak jsme se mohla klikem dostat na spoluhráče a jejich přehled (prio mě třeba důležité jestli hrají za spolek, případně za jaký), te´d už spoluhráče rozkliknout nejde a jmenovitě je vyhledávat je samozřejmě opruz. jako vedoucí jsem tu funkci měla ráda pro nábor nových členů a v html to zmizelo.

    Informace někdo předává a nebo když nemáme moderátora tak ne?
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    Jo a ještě od doby zavedení html mi přestala chodit hra v mobilu - jak tu byl návod přes ten puffin. Máte s tím někde zkušenosti, umíte spustit hru v mobilu? Tedy jde mi o tuto farmu, ne o tu novou "mobilní farmu", nechci mít dvě, jen občas sklidit někde za pochodu ;-)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    za sebe hlásím chyby, co mi extrémně vadí - posun skleníkového kola, takže nelze kliknout na menu a zasadit opakovaně plodinu - pořád se musí lézt do skleníku. O tom, že jsou tam neaktuální plodiny... no co už, za chvíli ta farma končí.
    Při nalodění posádky se shiftem mi dříve stačilo ten shift držet a klikat - te´d z nějakého důvodu se musí na ten shift kliknout pokaždé znovu.
    Obě chyby jsou takové nepříjemně zdržující. 
    Rozmazaný vzhled asi zůstal, to moc neopravili :-(
    A mám dlouhý nick, takže při soutěžích spolků mi leze číslo pro skore mimo chlívek, krátké nicky to nedělají.
    A pokud se rozkliklo menu mise, tak jsme se mohla klikem dostat na spoluhráče a jejich přehled (prio mě třeba důležité jestli hrají za spolek, případně za jaký), te´d už spoluhráče rozkliknout nejde a jmenovitě je vyhledávat je samozřejmě opruz. jako vedoucí jsem tu funkci měla ráda pro nábor nových členů a v html to zmizelo.

    Informace někdo předává a nebo když nemáme moderátora tak ne?
    Ahoj
    Mám nick krátký a taky mi čísla v tabulce výsledků lezou mimo.
    Na soupeře ve spolkovce se podívat dá - klikni přímo na tečku ne na řádek, funguje to tak i ve spolku.
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    za sebe hlásím chyby, co mi extrémně vadí - posun skleníkového kola, takže nelze kliknout na menu a zasadit opakovaně plodinu - pořád se musí lézt do skleníku. O tom, že jsou tam neaktuální plodiny... no co už, za chvíli ta farma končí.
    Při nalodění posádky se shiftem mi dříve stačilo ten shift držet a klikat - te´d z nějakého důvodu se musí na ten shift kliknout pokaždé znovu.
    Obě chyby jsou takové nepříjemně zdržující. 
    Rozmazaný vzhled asi zůstal, to moc neopravili :-(
    A mám dlouhý nick, takže při soutěžích spolků mi leze číslo pro skore mimo chlívek, krátké nicky to nedělají.
    A pokud se rozkliklo menu mise, tak jsme se mohla klikem dostat na spoluhráče a jejich přehled (prio mě třeba důležité jestli hrají za spolek, případně za jaký), te´d už spoluhráče rozkliknout nejde a jmenovitě je vyhledávat je samozřejmě opruz. jako vedoucí jsem tu funkci měla ráda pro nábor nových členů a v html to zmizelo.

    Informace někdo předává a nebo když nemáme moderátora tak ne?

    Ahoj, mám nastavenou střední velikost farmy a skleník mi funguje, protože se jezírko bez problémů vleze doprava od spodní lišty, takže lze opakovat plodinu, aniž bych musela lozit do skleníku. 
    Proti rozmazanosti mi pomohlo snížit kvalitu na nízkou v Nastavení.
    Shift v lodích můžu držet pořád, jenom musím pomaleji klikat na posádku.
    A informace předává Zoe :), zastupuje naši moderátorku.
  • Oliver Queen (CZ1)Oliver Queen (CZ1) Komentářů: 13
    upraveno 25.01.2019
    Buď to ti *** vrátí zpět nebo tu většina lidí přestane hrát.Ale co-vždyť už zaplatili,tak koho by mělo u vydřidušského GGS zajímat,že je hra hratelná čím dál hůř.Hlavně,že mi pod kurzor při sklízení furt padají jejich zlodějské nabídky.Nestačí,že je toho plná lišta nad farmou.Tohle se fakt nedá hrát.Zkusil jsem víc prohlížečů,ale na Firefoxu atd je to ještě horší než na Chrome.
    Musíš mít božskou trpělivost Zoe.
    Post edited by Zoe (FormerMod) on
  • Rachand (SK1)Rachand (SK1) SK1 Komentářů: 45
    A pokud se rozkliklo menu mise, tak jsme se mohla klikem dostat na spoluhráče a jejich přehled (prio mě třeba důležité jestli hrají za spolek, případně za jaký), te´d už spoluhráče rozkliknout nejde a jmenovitě je vyhledávat je samozřejmě opruz. jako vedoucí jsem tu funkci měla ráda pro nábor nových členů a v html to zmizelo.
    Mne sa taktiež nedá kliknúť na spoluhráčov v súťaži a nedá sa mi dokonca ani napísať meno do vyhľadávania hráčov :D takže vôbec netuším, kto je z akého spolku a či sa snažiť v súťaži alebo nie

    Jo a ještě od doby zavedení html mi přestala chodit hra v mobilu - jak tu byl návod přes ten puffin. Máte s tím někde zkušenosti, umíte spustit hru v mobilu? Tedy jde mi o tuto farmu, ne o tu novou "mobilní farmu", nechci mít dvě, jen občas sklidit někde za pochodu ;-)
    Tiež som chodila cez puffin do hry a nedá sa mi tam teraz napísať meno, klávesnica stále skáče preč. Presne chápem tieto pocity. Cez mobil sa na farmu už asi nedostaneme, kým bol flash, problém s tým nebol. :)
  • Kkabelka (CZ1)Kkabelka (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    Veliké díky za HTML5 :( Tato verze je pro mě nechutná a zbytečná.Jsem zklamaná z celé hry,kterou jsem tak ráda hrála.Je to nechutně pomalé,Úroda z polí se mi ocitá nad kurníkem a přechod z jedné farmy na druhou trvá 2 minuty.A to je při soutěžích veliké zdržení.Možná jsem jediná zklamaná,ale vyčerpám zlatáky a končím.Nebaví mě čekat 5 sekund na objevení zadané výroby.
  • majda_ (CZ1)majda_ (CZ1) CZ1 Komentářů: 22
    Rachand (SK1) napsal(a):
    majda_ (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, mám problém s přihlášením na tabletu při HTML5. Jedná se o problém s klávesnicí, která se neudrží. Vyjede a hned zajede, tak tam nemohu napsat své přihlašovací jméno. Ve FLASH s tím problém nebyl a pokud někam jedu, tak si tedy zvláštní klávesnici brát nebudu. Nahlaste tento problém, abych mohla zase normálně hrát. Děkuji
    majda
    Presne toto sa mne robilo na mobile už keď bol html testovaný... a nič sa s tým očividne nesnažili urobiť. Nemôžem tam cez mobil napísať meno, ako mám potom hrať bez flashu?
    A jak to hraješ na mobilu? mám v mobilu windows a stejně se na big farm nedostanu.
  • Rachand (SK1)Rachand (SK1) SK1 Komentářů: 45
    majda_ (CZ1) napsal(a):
    Rachand (SK1) napsal(a):
    majda_ (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, mám problém s přihlášením na tabletu při HTML5. Jedná se o problém s klávesnicí, která se neudrží. Vyjede a hned zajede, tak tam nemohu napsat své přihlašovací jméno. Ve FLASH s tím problém nebyl a pokud někam jedu, tak si tedy zvláštní klávesnici brát nebudu. Nahlaste tento problém, abych mohla zase normálně hrát. Děkuji
    majda
    Presne toto sa mne robilo na mobile už keď bol html testovaný... a nič sa s tým očividne nesnažili urobiť. Nemôžem tam cez mobil napísať meno, ako mám potom hrať bez flashu?
    A jak to hraješ na mobilu? mám v mobilu windows a stejně se na big farm nedostanu.
    Cez Puffin som to hrávala veľa krát a vždy to na flashi išlo a ptm prišiel skúšobný html a keďže som nedokázala v mobile napísať meno a heslo, nemala som možnosť to html prepnúť na flash, takže od tej doby nechodím na farmu cez mobil :neutral:
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Rachand (SK1) napsal(a):
    majda_ (CZ1) napsal(a):
    Rachand (SK1) napsal(a):
    majda_ (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, mám problém s přihlášením na tabletu při HTML5. Jedná se o problém s klávesnicí, která se neudrží. Vyjede a hned zajede, tak tam nemohu napsat své přihlašovací jméno. Ve FLASH s tím problém nebyl a pokud někam jedu, tak si tedy zvláštní klávesnici brát nebudu. Nahlaste tento problém, abych mohla zase normálně hrát. Děkuji
    majda
    Presne toto sa mne robilo na mobile už keď bol html testovaný... a nič sa s tým očividne nesnažili urobiť. Nemôžem tam cez mobil napísať meno, ako mám potom hrať bez flashu?
    A jak to hraješ na mobilu? mám v mobilu windows a stejně se na big farm nedostanu.
    Cez Puffin som to hrávala veľa krát a vždy to na flashi išlo a ptm prišiel skúšobný html a keďže som nedokázala v mobile napísať meno a heslo, nemala som možnosť to html prepnúť na flash, takže od tej doby nechodím na farmu cez mobil :neutral:
    Ahoj, nevím jestli to bude fungovat. V našem mezinárodním spolku se jeden na mobil v html dostal, ale nemůže hýbat s farmou, má chrome
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/183415/how-to-play-big-farm-on-a-mobile-device-after-the-html5-switch

    Jinak prý do února funguje oddělený flashplayer, to tak říkal na mezinárodním
  • vasek75 (CZ1)vasek75 (CZ1) Komentářů: 5
    přes pufin se to dá hrát. Jenom při přihlašování musíte mobil otočit na šířku, pak se tam dá zadat heslo a klávesnice nemizí. Po přihlášení můžete dá mobil zase normálne na výšku
  • Rachand (SK1)Rachand (SK1) SK1 Komentářů: 45
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nevím jestli to bude fungovat. V našem mezinárodním spolku se jeden na mobil v html dostal, ale nemůže hýbat s farmou, má chrome
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/183415/how-to-play-big-farm-on-a-mobile-device-after-the-html5-switch

    Jinak prý do února funguje oddělený flashplayer, to tak říkal na mezinárodním
    Ten návod som skúšala, nefunguje klávesnica ani tak :) aj tak je o ničom sa dostať na farmu a nemôcť s ňou hýbať :D áno, v našom spolku vedúca hrá aj teraz cez flashplayer, ktorý sa dal nejako stiahnuť a následne sa tam dá adresa hry, zrejme je to ten oddelený flashplayer, ktorý spomínaš
  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    Nejde mi na tabletu se dostat na farmě, kam potřebuju (do stran apod.). Neví někdo, jak na to?
  • PALI3000 (SK1)PALI3000 (SK1) Komentářů: 3
    Po včerajšej aktualizácii sa grafika strašne zhoršila. Farma vypadá ako za nejakou hmlovinou rozmazane, výsledky súťaže sú zobrazené mimo tabuľky. Pokiaľ tieto závady budú pretrvávať príde Bigfarm a hráča.
    Teším s ana odpoved. Len nechcite po mne aby som si kúpil nový počítač. 
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    tak jak jsem psala u svého prvního příspěvku k přechodu na HTML5 není nic dobrého  - nevím k čemu je tohle dobré  - mohlo se přece nechat dvojí volba části hráčů třeba tato verze vyhovuje ale části určitě ne a je to vidět u stížností v diskuzi a není to zanedbatelný počet  - také si přidám svou polívčičku ke kritice  =
    1. ve skleníku naběhlo jiné osivo než požaduje náklad lodě - obsazování plodin do skleníku je také obtížné  - okruh zadání je až dole u jezírka což je umění dostat se na zadání natož dát hnojiva
    2.v soutěžích je počet sbírání mimo tabulku a při kliknutí na protivníka v soutěži nejde přemístit na jeho farmu ani se podívat z jakého spolku je tento hráč
    3.při obsazování lodí , které chci poslat na lovení v moři není plynulé při přetahování potřebných věcí k lovu musím tyto úkony i několikrát opakovat a ještě čekat zda se mi nádrž - nebo jiná věc v okénku ukáže
    a jsou i další věci , které nefungují jak by měli , ale jsou méně podstatné tak o nich nepíši

    nevím proč nemohli vývojáři nechat volbu dvou verzí jak to bylo doposud  = možnost přepínat na FLASH
    nevěřím , že to je počítači je zde hodně hráčů co mají problémy tuto hru nyní hrát a není to počítačem když dosud hra fungovala bez hodně chyb najednou  - nyní hra není plynulá seká se je dost pomalá 

    jestli se nezmění přístup programátorů  = naslouchat hráčům a také zavést lepší komunikaci s moderátory na fóru tak myslím , že už pro hodně hráčů bude tahle hra málo zajímavá a budou hledat zábavu jinde

  • lasvlkas (CZ1)lasvlkas (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    Ahoj,
    to co píší všichni výše je fakt. Přechod na HML5 je katastrofa.
    Vše funguje děsně pomalu. Přepínání mezi farmami, sklízení, chytit obchodníka je problém, skleník to ani nemluvím no a rybolov a lodě ???? no prtostě ŠÍLENÝ !!!
    Vyzkoušela jsem 3 prohlížeče a ani v jenom to nefunguje, tak jsem zůstala na Goodle chrome.
    Jo a také jsem vyzkoušela 2 počítače a na obou je to stejné.  Třetí si kupovat nehodlám pokud by to bylo tím.
    Pokud se to nezlepší tak asi budu muset skončit i když by mě to mrzelo, protože hra mě baví.
    lasvlkas

  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    věci na farmě jsou rozmazané-dekorky,výr.budovy...fakt se na to nedá koukat.pokud se to nezmění tak také končím.stále mi chodí jejich výhodné nabídky.loudí peníze poté co všechny naštvali.vyřešili problém-kočičí strom...já žádnou změnu nevidím.hru dávají dohromady x let ale jde spíše do zániku.super...na valentina dali 3 nové věci...repas cajků od omara...jejich celoroční práce?lituji že jsem do hry dala peníze.i já jsem se musela zasloužit a prací si je vydělat.
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    vlastně repas cajků z kola štěstí

  • vladka49 (CZ1)vladka49 (CZ1) CZ1 Komentářů: 215
    všechny tanulky jsou posunuté a pokec nejde když odešlu zprávu trvá to dlouho než se načte a tabulka kolik a skym soutěžím je celé posunutá 
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    nefunguje mi chat, nejde mi přiblížit tudiž zvětšit abych klikla na jmeno jen a dostala se na koholiv z našeho spolku a když jsem to zkoušela přes zkřížené ruce taktéž nereaguje.
    nachází se tu člověk kterému funguje uplně všechno a jedeto tak jak má? moc by mě to zajímalo!!!
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Fakt bych uvítala kdyby vypadávátka (bordel) ze sklizní šlo jako dřív odlifrovat přejetím myši.
    Teď zůstávají za cedulema a děsně se pletou při novém sázení / krmení

       :s:s:s
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    bedru (CZ1) napsal(a):
    nefunguje mi chat, nejde mi přiblížit tudiž zvětšit abych klikla na jmeno jen a dostala se na koholiv z našeho spolku a když jsem to zkoušela přes zkřížené ruce taktéž nereaguje.
    nachází se tu člověk kterému funguje uplně všechno a jedeto tak jak má? moc by mě to zajímalo!!!

    Chat mi funguje bez problémů, i bonusy ze spolkovek mi jdou koupit a fungují, jak mají.
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 25.01.2019
    mamka1 (CZ1) napsal(a):

    1. ve skleníku naběhlo jiné osivo než požaduje náklad lodě - obsazování plodin do skleníku je také obtížné  - okruh zadání je až dole u jezírka což je umění dostat se na zadání natož dát hnojiva

    Zvětši si farmu kolečkem myši a sjeď dolu - kruh s osivem a hnojivem do skleníku uvidíš
    nebo si přizpůsob okno prohlížeče třeba na 75%


    2.v soutěžích je počet sbírání mimo tabulku a při kliknutí na protivníka v soutěži nejde přemístit na jeho farmu ani se podívat z jakého spolku je tento hráč

    Na jeho farmu se dostaneš kliknutím na zelený "puntík"

    3.při obsazování lodí , které chci poslat na lovení v moři není plynulé při přetahování potřebných věcí k lovu musím tyto úkony i několikrát opakovat a ještě čekat zda se mi nádrž - nebo jiná věc v okénku ukáže

    Nepřetahuj posádku zleva doprava = použij klávesovou zkratku: Shift + klikni co chceš přemístit
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    Nevíte jestli k tomu čínskému roku budou ohňostroje  a jestli jsou někde časy dopředu? díky za info.

  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    Nevíte jestli k tomu čínskému roku budou ohňostroje  a jestli jsou někde časy dopředu? díky za info.

    ohňostroje budou, časy se taky mají oznamovat. Toto už je v jiném vlákně. Nicméně první den je to vždy trochu loterie.
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Nabídka skleníku se mi už objevuje dobře na skleníku a ne nad jezírkem :)
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    Nabídka skleníku se mi už objevuje dobře na skleníku a ne nad jezírkem :)
    ano , i mi tak jedna věc spravena
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    bedru (CZ1) napsal(a):
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    Nabídka skleníku se mi už objevuje dobře na skleníku a ne nad jezírkem :)
    ano , i mi tak jedna věc spravena
    Tak to se máte, u mě stále hluboko pod skleníkem (v chrome)
Sign In to comment.