Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k aktualizaci “Velká změna a spoustu zvířat”

28

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    bedru (CZ1) napsal(a):
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    jsem přímo nadšená v HTML5 je to hrůza  = hra se seká je pomalá a už s radostí očekávám problémy , které ve FLASH-i nebyly = myslím , že tady v téhle hře se opravdu nenaslouchá hráčům ale jede se tak jak se to hodí vývojářům hry -  :( když jsem dneska zjistila , že mi nejde přepnout z HTML5 na FLASH tak jsem hledala na kom si vylít vztek = no doma jsem sama tak jsem alespoň zanadávala
    jako já  najedu na rybí stanoviště v html a nezobrazí se mi počet ryb
    musím rozkliknout, jako poslat lod a teprve to vidím jinak mám smůlu.
    jinak jsem se chtěla přepnout z5 do flashe a mi to už nejde, už mě to nepustí
    Ano jsou tam chyby, snad to bude po aktualizaci lepší. Taky si v html dávejte pozor v dokách při výrobě návnad, je tam jiné pořadí ryb než ve flash
  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    upraveno 24.01.2019
    ta já když sem včera dozvěděla že náš čeká taková změna,tak sem si to přepla sama na html a zas taková hruza to není,ano jsou tam drobný chyby,ale nic hroznýho,dokonce mě to šlape rychleji jak ve flashi a nemusím tak restartovat,no sem zvědavá po aktualizaci zda se jim vše podaří jak má a hlavně ta grafika by se malinko mohla zlepšit,něco příšerně bije do očí :smile:
    Jinak tu vítám novou posilu Zoe a přeju ji pevný nervy s náma,je super že to tady zas po dlouhý době ožije :blush:
  • No, tak jsme asi dofarmařili.
    Veškerá práce na farmách za ta léta padla v niveč.
    Přepnutím na HTML5 jste nám zablokovali možnost hrát dál.
    Už tak jsme měli farmy pomalé (já i žena), ale ještě to šlo, teď už nám to ty naše počítače ani nejsou schopny pořádně načíst a otevřít.
    To si páni vývojáři myslí, že invalidní důchodci maj pořád na nový počítače?
    Můžeme být rádi, že jsme dostali ty co máme od hodnejch lidí.
    Tak vám děkujeme, že jste nám hru znemožnili.
    Škoda, bylo to fajn, ale už je to pryč.
    Tak sbohem.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 24.01.2019
    No, tak jsme asi dofarmařili.
    Veškerá práce na farmách za ta léta padla v niveč.
    Přepnutím na HTML5 jste nám zablokovali možnost hrát dál.
    Už tak jsme měli farmy pomalé (já i žena), ale ještě to šlo, teď už nám to ty naše počítače ani nejsou schopny pořádně načíst a otevřít.
    To si páni vývojáři myslí, že invalidní důchodci maj pořád na nový počítače?
    Můžeme být rádi, že jsme dostali ty co máme od hodnejch lidí.
    Tak vám děkujeme, že jste nám hru znemožnili.
    Škoda, bylo to fajn, ale už je to pryč.
    Tak sbohem.
    Bohužel to je pokrok (ať už se nám líbí, či  ne), mimochodem používáte doma pevnou linku nebo mobil...?  :)
    PS: Předpokládám, že invalidní důchodce v Německu si může dovolit něco, o čem si Češi můžou tak maximálně nechat zdát...  :lol:
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    od angličanů
    Aktualizace by měla začít od 15:00 do 15:15 hod. CET - odpočet ve hře by měl začít přibližně 30 minut předem.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/4029494/#Comment_4029494

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Zoe napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Problém je v soutěži spolku farmáů, příčina celého problému je ale sama aktivita soutěž - je to herní prvek, který funguje ve hře nepřetržitě, 30ti minutové soutěže se může zúčastnit kdokoliv kdykoliv :) Nejnepříjemnější to je ale právě během zmiňované spolkovky, kdy ty body mají význam pro celý spolek.
    Jo, taková ta malá soutěž, jak máš jeden úkol (treba “sbírej kukuřic”) “v okýnku vpravo dole”? 
    Ano
  • hanýsek16 (CZ1)hanýsek16 (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
     Tim pádem to ted nejde na telefonu, šlo to jedině na Flash. To už si moc nezahraju :-(
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    a za půl hodky aktualizace jsem zvědavá protože mi to vůbec nejede a jen čumím na farmu  a  potřebuju  jet origami na mlýnu
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    hezký den ....jedu na HTML celou dobu a nemám problém ,snad se zadaří i ostatním ....vítej Zoe ,jsem ráda ,že má forum  polomoderátora ,ale učíš se rychle a doufám budeš moderátor  nejen překladatel :wink:
  • Hana Palanova (CZ1)Hana Palanova (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    já mám po hraní,v HTML 5mi hra nefunguje
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    sona26 (CZ1) napsal(a):
    ta já když sem včera dozvěděla že náš čeká taková změna,tak sem si to přepla sama na html a zas taková hruza to není,ano jsou tam drobný chyby,ale nic hroznýho,dokonce mě to šlape rychleji jak ve flashi a nemusím tak restartovat,no sem zvědavá po aktualizaci zda se jim vše podaří jak má a hlavně ta grafika by se malinko mohla zlepšit,něco příšerně bije do očí :smile:
    Jinak tu vítám novou posilu Zoe a přeju ji pevný nervy s náma,je super že to tady zas po dlouhý době ožije :blush:
    Grafika by se zlepšit měla :) a děkuju :blush:

    @Toulavej Farmář (CZ1) jaký prohlížeč/prohlížeče používáte? To taky může hrát s HTML roli...

    @Mineas (CZ1) o problému vědí (CM pro jistotu znovu nahlásí s tvým a Pexi jménem), každopádně je to prý způsobováno nějakým těžce vysledovatelným způsobem, takže oprava hnedtak nebude :/ 

    @hanýsek16 (CZ1) z mobilu to hrát jde, dokonce je k tomu oficiální návod ze září. Kouknu, jestli tu někde je, popřípadě dodám :) 

    @henriette (CZ1) děkuju :) tak fórum samotné je stejné jako na empire, v tomhle ohledu se už moc co učit nemám a i další “technické” věci (jak hlásit chyby, koho s čím otravovat) jsou naštěstí v zásadě stejné... i když přístup k moderávání mám myslím dost jiný než BA, tak snad jí tu neudělám moc bordel, než (pokud) se vrátí :D spíš doufám, že se brzo najde nějaký “pořádný” mod, protože se hrou vám neporadím - což by mod měl a je to potřeba, i když si tu hezky pomáháte mezi sebou :) a popravdě nemám čas ani zájem se farmu “učit”, takže o nic použitelnějí než teď už nebudu... 
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 24.01.2019
    nevím, kam to napsat. Přišla jsem na první chybku: na organickém trhu, co je u farem, jak si ti turisté chodí pro tovar, tak je skoro  nemožné prodat. To okýnko vyjede až moc vysoko, a chytit ho jde až na po několikáté. (neumím dát screen), ale snad to někdo pochopí, co myslím.
    A skleník na květinové farmě se ta kruhová nabídka otevírá nad tím jezírkem
    Post edited by chytrák (CZ1) on
  • Oliver Queen (CZ1)Oliver Queen (CZ1) Komentářů: 13
    Tak děkuji soudruhům z NDR,že opět někde udělali chybu.V HTML je to pro mě nehratelné.Jako vždy-krok zpět.
  • Slovánek (CZ1)Slovánek (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    upraveno 24.01.2019
    Po aktualizaci u mně se sklizní a setbou o 100% lepší. Hraju v Chromu. Jen by chtělo opravit, když sklidím ve skleníku, tak se kruhová nabídka objeví dole u toho rybníka.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 24.01.2019
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    nevím, kam to napsat. Přišla jsem na první chybku: na organickém trhu, co je u farem, jak si ti turisté chodí pro tovar, tak je skoro  nemožné prodat. To okýnko vyjede až moc vysoko, a chytit ho jde až na po několikáté. (neumím dát screen), ale snad to někdo pochopí, co myslím.
    Ahoj
    Myslíš tohle?


    u mě to jde normálně
  • Cascada (CZ1)Cascada (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    V HTML se hra nedá hrát,bolí z ní oči a je mi líto že tu hru pokazili takto.Asi mi nic jiného nezbude než hru ukončit na vždy.Hra mě bavila a hrála jsem jí několik let.
    Snad to po aktualizaci bude lepší.Uvidíme.

    Zoe děkuji za její vyčerpávající informace a přeji pevné nervy. :)
  • Mařena (CZ1)Mařena (CZ1) CZ1 Komentářů: 44
    v HTML5 nejde sázet ve skleníku.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Mařena (CZ1) napsal(a):
    v HTML5 nejde sázet ve skleníku.
    Ahoj
    Jde ale chce to pevné nervy při posunování obrazovky aby se kruhové ovládání dostalo do klikatelné oblasti a zavřít si lištu se soutěží/projektem
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Mařena (CZ1) napsal(a):
    v HTML5 nejde sázet ve skleníku.
    Ahoj
    Jde ale chce to pevné nervy při posunování obrazovky aby se kruhové ovládání dostalo do klikatelné oblasti a zavřít si lištu se soutěží/projektem
    Přišla jsem na to, že když se zvětší hra (kolečkem myši), tak to jde.

    Ano Pexi, myslela jsem to, co jsi dala jako screen.
  • GirlAkriv (CZ1)GirlAkriv (CZ1) CZ1 Komentářů: 81
    Po aktualizaci jsem nadšeně koupila v Obchodním centru deset velkých talismanů. Lépe řečeno: chtěla koupit. Body karmy se odečetly, ale velké talismany nikde, stále stejný počet.
  • hra se po aktualizaci nezlepšila naopak je to ještě horší
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 24.01.2019
    Tak já musím říct, že zatím je obraz i rychlost hry mnohem lepší než před aktualizací.
    Používám prohlížeč Chrome 

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    nevím, kam to napsat. Přišla jsem na první chybku: na organickém trhu, co je u farem, jak si ti turisté chodí pro tovar, tak je skoro  nemožné prodat. To okýnko vyjede až moc vysoko, a chytit ho jde až na po několikáté. (neumím dát screen), ale snad to někdo pochopí, co myslím.
    A skleník na květinové farmě se ta kruhová nabídka otevírá nad tím jezírkem
    ano taky mi nejde prodat medák
  • Mustafa29 (CZ1)Mustafa29 (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    To jste to podělali. Po dvou letech budu končit. Je to hrozně pomalé. Hrozný...…..
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 24.01.2019
    V obchodním centru se mi nezobrazují počty u vzhledů na pole (+20% na zelí po 2 hodiny, atd.). Když se mrknu do kruhové nabídky u polí je vše v pořádku.
    Moc se mi líbí kontrast u dárků od hráčů/ček na farmě, teď to konečně poznám...  :smiley: 

    PS: Při soutěži spolku farmářů na spodní liště o počtu nasbíraných plodin (třeba prasat) nejsou počty synchronizované (vidím jména hráčů/ček, ale čísla posbíraných prasat jsou mimo (takže hledám v trávě farmy kolik má teď Huhouš čuníků - velice "zábavné").  :rage::naughty:
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    Problém se skleníkem nahlášen.

    @chytrák (CZ1) nahlášeno, Pexi děkuji za screen :)

    Jaké prohlížeče prosím používáte? A máte jejich nejnovější verzi?

    Po aktulce to furt vidíš rozmazaně, nebo už dobré?

    @GoodStenly2 (CZ1) mohl/a (omlouvám se, nejsem si jistá :D) bys mi k tomu prosím udělat screen, abych věděla co přesně nahlašuju?

    @GirlAkriv (CZ1) obnovení hry a klasické promazání mezipaměti nepomohlo?
  • Oliver Queen (CZ1)Oliver Queen (CZ1) Komentářů: 13
    Zoe napsal(a):

    Jaké prohlížeče prosím používáte? A máte jejich nejnovější verzi?

    Používám aktualizovaný Google Chrome.Ve Flashi mi to jelo celkem dobře-nyní sklízím 2x déle.A objevuji jednu chybu za druhou.Asi nemá cenu je popisovat,protože s tím stejně nic neudělají.Jde jim jen o jedno:plaťte a držte hubu.

  • Eily (CZ1)Eily (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Zoe napsal(a):
    HTML5 mi nejde hrát. Hra mi šla jen ve Flash, asi budu nucena tuto hru přestat hrát. Je to pomalé a špatně hratelné. :(

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    flash zatím běží, a navíc im šlape mnohem rychleji a plynuleji než před aktualizací, takže dokud to půjde, hraju v něm
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 24.01.2019
    V obchodním centru se mi nezobrazují počty u vzhledů na pole (+20% na zelí po 2 hodiny, atd.). Když se mrknu do kruhové nabídky u polí je vše v pořádku.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Moje chyba, omlouvám se, špatně jsem se díval, vzhledy v obchodním centru jsou jiné (navýšení objemu výroby v %), než ty co se mi ukazují v kruhové nabídce u polí - vše v pořádku.  :innocent:
Sign In to comment.