Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k aktualizaci “Velká změna a spoustu zvířat”

Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
Vážení hráči,
zde můžete diskutovat k plánované aktualizaci :)
Post edited by Zoe (FormerMod) on
«138

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    No, katastrofa na obzoru. Doufám, že ne velká. Uvidíme.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    bože to bude masakr o tom že to žere zlatky ani slovo tak si držme palce mám s toho hrůzu už ted je to tolik změn že zase rozhasej něco jiného …….
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Tak v HTML5 už hraji nějaký ten pátek - horší než teď to nebude. :lol:
    Jen mám "malinkou" starost ohledně opravy chyb, jestli se nám neobjeví jiné ďábelské...  :naughty:
    Možnost překopání farmy bude žůžo, už se móóc těším...  :smiley:

  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Babi vždycky říkala: "Bude hůř." Nevím, proč mě to napadlo jako první... :lol:
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    Týjo, vy to všichni berete dost negativně... třeba to taková hrůza nebude :D

    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    bože to bude masakr o tom že to žere zlatky ani slovo tak si držme palce mám s toho hrůzu už ted je to tolik změn že zase rozhasej něco jiného …….
    Tušíte někdo, jestli je to problém víc lidí, jestli to je hlášené, jestli to je jenom v HTML, nebo i ve flashi, nebo cokoli dalšího?

    Tak v HTML5 už hraji nějaký ten pátek - horší než teď to nebude. :lol:
    Jen mám "malinkou" starost ohledně opravy chyb, jestli se nám neobjeví jiné ďábelské...  :naughty:
    Možnost překopání farmy bude žůžo, už se móóc těším...  :smiley:
    K opravě chyb, to mi připomíná, prý by mezi tím mohla být i oprava těch neobjevujících se beden (mám dojem, že si tu na to někdo nedávno stěžoval) - ale není to 100% potvrzená informace... o:)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 23.01.2019
    Zoe napsal(a):
    Týjo, vy to všichni berete dost negativně... třeba to taková hrůza nebude :D

    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    bože to bude masakr o tom že to žere zlatky ani slovo tak si držme palce mám s toho hrůzu už ted je to tolik změn že zase rozhasej něco jiného …….
    Tušíte někdo, jestli je to problém víc lidí, jestli to je hlášené, jestli to je jenom v HTML, nebo i ve flashi, nebo cokoli dalšího?

    Ahoj.
    Tady jsme se o tom bavili. Zatím jsem to nevyzkoušela ale chystám se. Ve flash jsem ten problém neměla.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4025285/#Comment_4025285
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    upraveno 23.01.2019
    Zoe napsal(a):
    Týjo, vy to všichni berete dost negativně... třeba to taková hrůza nebude :D 
    Podľa mňa hráči nie sú extrémne negatívni, skôr príliš realisticky skeptickí :)
    problém je, že sa to číta dobre, ale realita posledných mesiacov je iná. Pre úplný prechod na html5 mám obavy aj ja. Na noťasi púšťam html5 kvôli výkonu, je to svižné a pamäť sa tak rýchlo nezakydá, netreba tak často refreshovať, na riadnom PC mám flash, rýchlo sa vie zasekať, hlavne pri veľa eventoch a vypadavátkach, zato nie je tak "buglý" ako html5, to je len skúsenosť, žiadny hejt. 
    K čínskemu roku, priznám sa že tá zlatá soška divočáka mi kazí celkový dojem výhodnej dekošky posledných rokov, viac by mi tam sedela grafika štandardného guľatého prasiatka z chlievu hlavnej farmy :D, nevadí, menej času stráveným čakaním na ohňostroje rád využijem inak :)
    prajem ostatným pohodové farmarčenie a hlavne pevné nervy  :#
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    tak já jsem ted asi hodinu na HTML5 a už mě bere amok je to pomalé sady se tváří jako když je úroda připravená ke sklizni podle času ještě hodinu než úroda bude k sebrání...….ke ztrátám zlatek já jen co jsem tu četla tak to bylo u lidí v HTML ve flash si nikdo nestěžoval jestli je to nahlášené to asi nikdo neví neboť BA tu dlouho nebyla a když tak nekomunikovala …….a jen drobnost chybí mě ručička  na kurzoru  šipka se mě nelíbí ale to je jen  minimum tak se nechám překvapit jestli to po AKT. pujde lépe zatím moc nadšená nejsem
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    tak já jsem ted asi hodinu na HTML5 a už mě bere amok je to pomalé sady se tváří jako když je úroda připravená ke sklizni podle času ještě hodinu než úroda bude k sebrání...….ke ztrátám zlatek já jen co jsem tu četla tak to bylo u lidí v HTML ve flash si nikdo nestěžoval jestli je to nahlášené to asi nikdo neví neboť BA tu dlouho nebyla a když tak nekomunikovala …….a jen drobnost chybí mě ručička  na kurzoru  šipka se mě nelíbí ale to je jen  minimum tak se nechám překvapit jestli to po AKT. pujde lépe zatím moc nadšená nejsem
    Jarko na to funguje odhlásit se a vyčistit historii ale za nějaký čas to je znovu, kurzor se změní na skoro neviditelnou čárku, sklizení něčeho trvá sto let a tak podobně
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    upraveno 23.01.2019
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Týjo, vy to všichni berete dost negativně... třeba to taková hrůza nebude :D

    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    bože to bude masakr o tom že to žere zlatky ani slovo tak si držme palce mám s toho hrůzu už ted je to tolik změn že zase rozhasej něco jiného …….
    Tušíte někdo, jestli je to problém víc lidí, jestli to je hlášené, jestli to je jenom v HTML, nebo i ve flashi, nebo cokoli dalšího?

    Ahoj.
    Tady jsme se o tom bavili. Zatím jsem to nevyzkoušela ale chystám se. Ve flash jsem ten problém neměla.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4025285/#Comment_4025285
    Děkuju, vypadá to naštěstí jenom na chybu v zobrazení... zkusím zjistit, jestli to s touhle aktulkou neopraví, popř. jak to s tím vypadá :)

    LEFTFLANK (SK1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Týjo, vy to všichni berete dost negativně... třeba to taková hrůza nebude :D 
    Podľa mňa hráči nie sú extrémne negatívni, skôr príliš realisticky skeptickí :)
    problém je, že sa to číta dobre, ale realita posledných mesiacov je iná. Pre úplný prechod na html5 mám obavy aj ja. Na noťasi púšťam html5 kvôli výkonu, je to svižné a pamäť sa tak rýchlo nezakydá, netreba tak často refreshovať, na riadnom PC mám flash, rýchlo sa vie zasekať, hlavne pri veľa eventoch a vypadavátkach, zato nie je tak "buglý" ako html5, to je len skúsenosť, žiadny hejt. 
    K čínskemu roku, priznám sa že tá zlatá soška divočáka mi kazí celkový dojem výhodnej dekošky posledných rokov, viac by mi tam sedela grafika štandardného guľatého prasiatka z chlievu hlavnej farmy :D, nevadí, menej času stráveným čakaním na ohňostroje rád využijem inak :)
    prajem ostatným pohodové farmarčenie a hlavne pevné nervy  :#
    Já neřekla "extrémně", ale "dost" :p Sice nejsem úplně nejlepší člověk na posouzení, ale obsahově mi to špatné nepřijde :)
    No, že v HTML je dost bugů (v porovnání s flashem) jsem si stihla trochu všimnout i já (a to jsem si jenom v rychlosti prolítla fórum), nakolik vážné chyby to jsou neumím posoudit (více-méně mi to přišlo jenom jako chyby v zobrazení) - pokud tam není nic vážného, tak asi čím dřív všichni přejdou, tím spíš se jim to podaří vyladit... snad :D
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    tak já jsem ted asi hodinu na HTML5 a už mě bere amok je to pomalé sady se tváří jako když je úroda připravená ke sklizni podle času ještě hodinu než úroda bude k sebrání...….ke ztrátám zlatek já jen co jsem tu četla tak to bylo u lidí v HTML ve flash si nikdo nestěžoval jestli je to nahlášené to asi nikdo neví neboť BA tu dlouho nebyla a když tak nekomunikovala …….a jen drobnost chybí mě ručička  na kurzoru  šipka se mě nelíbí ale to je jen  minimum tak se nechám překvapit jestli to po AKT. pujde lépe zatím moc nadšená nejsem
    S HTML uvidíme (teda, spíš uvidíte :D), ale podle oznámení by měli zlepšit i výkon, tak třeba se zadaří :) to mi připomíná, že po mně budou chtít zpětnou vazbu k HTML (kromě běžné zpětné vazby k aktulce), a už v pátek - sama to neposoudím, tak mi pak po aktulce prosím zkuste dát vědět, jak hra běží, jak to celkově působí a tak (detaily vítány) - i v případě, že by se zadařilo a běželo to dobře, ať jim mám co říct :) 

    S chybou jsem myslela, jestli třeba někdo něco nevyčelt na zahraničních fórech, ale pohle toho tématu, co Pexi poslala to vypadá jenom na vizuální problém - jak jsem psala, zkusím zjistit co a jak...
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj všichni.
    Čeká nás toho myslím hodně, tak ať se to podaří :-) 
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    pexi (CZ1) napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    tak já jsem ted asi hodinu na HTML5 a už mě bere amok je to pomalé sady se tváří jako když je úroda připravená ke sklizni podle času ještě hodinu než úroda bude k sebrání...….ke ztrátám zlatek já jen co jsem tu četla tak to bylo u lidí v HTML ve flash si nikdo nestěžoval jestli je to nahlášené to asi nikdo neví neboť BA tu dlouho nebyla a když tak nekomunikovala …….a jen drobnost chybí mě ručička  na kurzoru  šipka se mě nelíbí ale to je jen  minimum tak se nechám překvapit jestli to po AKT. pujde lépe zatím moc nadšená nejsem
    Jarko na to funguje odhlásit se a vyčistit historii ale za nějaký čas to je znovu, kurzor se změní na skoro neviditelnou čárku, sklizení něčeho trvá sto let a tak podobně
    notas vyčištěn .trochu se to zrychlilo ale po sklizni hlavní a gurmánky jsem zase   no však víte kde.... uvidím zítra , jdu na flash
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    To jsem zvědav. Vzhledem k tomu, že poslední dva roky se při každé velké aktualizaci něco rozhasilo, tak bych byl upřímně překvapen, kdyby tahle dopadla bezchybně a prošla hladce. Ale držím jim palce. Vzhledem k tomu, že velké aktualizace se nejvíc podepsaly vždy na výjimečných akcích, tak mám velký strach o Čínský nový rok. Po Santovo dílně má druhá nejoblíbenější akce a víme, jak dopadl Santa. Ale doufám, že se konečně objeví ta vzácná osiva pro gurmu a květinku.

    Co se změn týká... krom obchodního centra jsou to vlastně jen klasické tématické akce a opravy starých problémů. A mrzí mě, že tam nevidím opravu chyby, kdy se na konci soutěže neukazuje výsledek - hráč neví, jak dopadl, a navíc ztrácí možnost využít bonus pro nově zadanou soutěž krátce po skončení předchozí. To bych celkem uvítal. Režim návrhu nezaškodí, ano, a jinak se opravuje převážně to, co GGS sami rozbili :smile: 

    No, snad to tentokrát vyjde. Jen mě mrzí, že jsem zase nucen začít hrát v prohlížeči, hra přes něj notebook mnohem víc zatěžuje než externí flash a je pomalejší, i když se hraje v HTML5. Ale zas kdo ví, třeba po odříznutí flashe bude lepší optimalizace jediné platformy (je to naivní, ale doufám v to).
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Týjo, vy to všichni berete dost negativně... třeba to taková hrůza nebude :D

    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    bože to bude masakr o tom že to žere zlatky ani slovo tak si držme palce mám s toho hrůzu už ted je to tolik změn že zase rozhasej něco jiného …….
    Tušíte někdo, jestli je to problém víc lidí, jestli to je hlášené, jestli to je jenom v HTML, nebo i ve flashi, nebo cokoli dalšího?

    Ahoj.
    Tady jsme se o tom bavili. Zatím jsem to nevyzkoušela ale chystám se. Ve flash jsem ten problém neměla.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4025285/#Comment_4025285
    mi to ve flashi jede super, v html zdechle, no zbohem
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    ....A mrzí mě, že tam nevidím opravu chyby, kdy se na konci soutěže neukazuje výsledek - hráč neví, jak dopadl, a navíc ztrácí možnost využít bonus pro nově zadanou soutěž krátce po skončení předchozí. To bych celkem uvítal. ...
    Ahoj,
    tohle je u všech akcí, nebo jenom někde? Pozeptám se na to... a jestli náhodou víš (nebo kdokoli jiný) o nějakém existujícím tématu k tomuhle problému, hoď(te) mi sem prosím odkaz, ať tu nejsme moc OT (tedy za předpokladu, že nějaké takové téma existuje) :)
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    ted sem zažila menší šok, jsem se přepla do HTML (slavného) a když jsem chtěla z5, modrá obrazovka good game tot vše. nepomohl ani restart nic až reset celého notase, jestli mě tohle bude zítra čekat moc díky.už se do html nepřepínám.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Zoe napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    ....A mrzí mě, že tam nevidím opravu chyby, kdy se na konci soutěže neukazuje výsledek - hráč neví, jak dopadl, a navíc ztrácí možnost využít bonus pro nově zadanou soutěž krátce po skončení předchozí. To bych celkem uvítal. ...
    Ahoj,
    tohle je u všech akcí, nebo jenom někde? Pozeptám se na to... a jestli náhodou víš (nebo kdokoli jiný) o nějakém existujícím tématu k tomuhle problému, hoď(te) mi sem prosím odkaz, ať tu nejsme moc OT (tedy za předpokladu, že nějaké takové téma existuje) :)
    Nejsem si vědom, že by tu na to bylo vlákno, nejsem tu teď kvůli škole tolik, psal jsem to do nějaké diskuse už v prosinci. Prostě občas na konci soutěže výsledek mám, a občas ne.
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    ....A mrzí mě, že tam nevidím opravu chyby, kdy se na konci soutěže neukazuje výsledek - hráč neví, jak dopadl, a navíc ztrácí možnost využít bonus pro nově zadanou soutěž krátce po skončení předchozí. To bych celkem uvítal. ...
    Ahoj,
    tohle je u všech akcí, nebo jenom někde? Pozeptám se na to... a jestli náhodou víš (nebo kdokoli jiný) o nějakém existujícím tématu k tomuhle problému, hoď(te) mi sem prosím odkaz, ať tu nejsme moc OT (tedy za předpokladu, že nějaké takové téma existuje) :)
    Nejsem si vědom, že by tu na to bylo vlákno, nejsem tu teď kvůli škole tolik, psal jsem to do nějaké diskuse už v prosinci. Prostě občas na konci soutěže výsledek mám, a občas ne.
    Oki, takže případné info hodím sem... snad budou CM vědět víc než my :) 
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    Mineas (CZ1) napsal(a):


    No, snad to tentokrát vyjde. Jen mě mrzí, že jsem zase nucen začít hrát v prohlížeči, hra přes něj notebook mnohem víc zatěžuje než externí flash a je pomalejší, i když se hraje v HTML5. Ale zas kdo ví, třeba po odříznutí flashe bude lepší optimalizace jediné platformy (je to naivní, ale doufám v to).
    flash ťahá hodne RAM-ky, všetko je to ukladané atď. kým html5 ide viac cez procesor, aspoň ja mám taký pocit, ak má niekto slabučký celeron intel tak zaplače bohužiaľ;
    inak osobitný flash som vymazal cca pred polrokom, práve po zavedení html5, keby bola snaha zlikvidovať tie zobrazovacie a spúšťacie problémy v html a tiež nejaké odomykanie bolo by super, len kopec starej techniky zaplače...
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
     mám dvě otázky: zdali se ví čas té velké aktualizace, a druhá, zdali se i letos budou oznamovat časy ohňostrojů na čínský rok. Pokud to je někde napsané, tak se omlouvám, nepodařilo se mi to najít..Děkuji
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    chytrák (CZ1) napsal(a):
     mám dvě otázky: zdali se ví čas té velké aktualizace, a druhá, zdali se i letos budou oznamovat časy ohňostrojů na čínský rok. Pokud to je někde napsané, tak se omlouvám, nepodařilo se mi to najít..Děkuji
    Čas aktulky nám nikdo neříkal (koukala jsem radši i na zahraniční fóra, kdyby mi to nějak uniklo), zeptám se na něj i na ohňostroje :)
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    @jarka1953 (CZ1) vizuální chyba se zlatkami nejspíš v téhle aktualizaci opravena nebude, nicméně CM zjistí, jestli je nahlášena a případně ji nahlásí :) 

    @Mineas (CZ1) o jakou “soutěž” prosím jde (přesný český název)? Nebo se to děje v různých událostech (nejsem si jistá, jestli “soutěž” = “událost”, nebo to je něco jiného :sweat_smile:

    @chytrák (CZ1) CM zjistí, jestli bude možné časy ohňostrojů oznamovat a dá vědět :) 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Zoe napsal(a):
    @jarka1953 (CZ1) vizuální chyba se zlatkami nejspíš v téhle aktualizaci opravena nebude, nicméně CM zjistí, jestli je nahlášena a případně ji nahlásí :) 

    @Mineas (CZ1) o jakou “soutěž” prosím jde (přesný český název)? Nebo se to děje v různých událostech (nejsem si jistá, jestli “soutěž” = “událost”, nebo to je něco jiného :sweat_smile:

    @chytrák (CZ1) CM zjistí, jestli bude možné časy ohňostrojů oznamovat a dá vědět :) 
    Ahoj Zoe, u Minease jde o Soutěž pro spolky farmářů. Taky se mi to občas stává.
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    @jarka1953 (CZ1) vizuální chyba se zlatkami nejspíš v téhle aktualizaci opravena nebude, nicméně CM zjistí, jestli je nahlášena a případně ji nahlásí :) 

    @Mineas (CZ1) o jakou “soutěž” prosím jde (přesný český název)? Nebo se to děje v různých událostech (nejsem si jistá, jestli “soutěž” = “událost”, nebo to je něco jiného :sweat_smile:

    @chytrák (CZ1) CM zjistí, jestli bude možné časy ohňostrojů oznamovat a dá vědět :) 
    Ahoj Zoe, u Minease jde o Soutěž pro spolky farmářů. Taky se mi to občas stává.
    Děkuju :) 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Problém je v soutěži spolku farmáů, příčina celého problému je ale sama aktivita soutěž - je to herní prvek, který funguje ve hře nepřetržitě, 30ti minutové soutěže se může zúčastnit kdokoliv kdykoliv :) Nejnepříjemnější to je ale právě během zmiňované spolkovky, kdy ty body mají význam pro celý spolek.
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Problém je v soutěži spolku farmáů, příčina celého problému je ale sama aktivita soutěž - je to herní prvek, který funguje ve hře nepřetržitě, 30ti minutové soutěže se může zúčastnit kdokoliv kdykoliv :) Nejnepříjemnější to je ale právě během zmiňované spolkovky, kdy ty body mají význam pro celý spolek.
    Jo, taková ta malá soutěž, jak máš jeden úkol (treba “sbírej kukuřic”) “v okýnku vpravo dole”? 
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    jsem přímo nadšená v HTML5 je to hrůza  = hra se seká je pomalá a už s radostí očekávám problémy , které ve FLASH-i nebyly = myslím , že tady v téhle hře se opravdu nenaslouchá hráčům ale jede se tak jak se to hodí vývojářům hry -  :( když jsem dneska zjistila , že mi nejde přepnout z HTML5 na FLASH tak jsem hledala na kom si vylít vztek = no doma jsem sama tak jsem alespoň zanadávala
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    jsem přímo nadšená v HTML5 je to hrůza  = hra se seká je pomalá a už s radostí očekávám problémy , které ve FLASH-i nebyly = myslím , že tady v téhle hře se opravdu nenaslouchá hráčům ale jede se tak jak se to hodí vývojářům hry -  :( když jsem dneska zjistila , že mi nejde přepnout z HTML5 na FLASH tak jsem hledala na kom si vylít vztek = no doma jsem sama tak jsem alespoň zanadávala
    Ahoj,
    aktualizace ještě neproběhla - po ní by se měla plynulost HTML zlepšit :)
  • No je to katastrofa,vůbec se nedá soutěžit.Taky to mohli nechat až po spolkovkách.Jestli se to nezlepší, tak s hrou končím.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    jsem přímo nadšená v HTML5 je to hrůza  = hra se seká je pomalá a už s radostí očekávám problémy , které ve FLASH-i nebyly = myslím , že tady v téhle hře se opravdu nenaslouchá hráčům ale jede se tak jak se to hodí vývojářům hry -  :( když jsem dneska zjistila , že mi nejde přepnout z HTML5 na FLASH tak jsem hledala na kom si vylít vztek = no doma jsem sama tak jsem alespoň zanadávala
    jako já  najedu na rybí stanoviště v html a nezobrazí se mi počet ryb
    musím rozkliknout, jako poslat lod a teprve to vidím jinak mám smůlu.
    jinak jsem se chtěla přepnout z5 do flashe a mi to už nejde, už mě to nepustí
Sign In to comment.