Domů Czech Tým fóra

Zoe - pomocná síla

Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
Zdravím!
Dovolte mi, abych se Vám představila a trochu objasnila svou přítomnost zde.

Jsem Zoe, někteří mě možná znáte jako moda z Empire - pokud jste se tam za posledních 4/5 let podívali, pravděpodobně jste na mě narazili :)

Důležité je, že tady u Vás jsem spíš na návštěvě. Nejsem běžný moderátor, moje znalosti Big Farm jsou bohužel velmi omezené, takže Vám na většinu otázek bohužel neodpovím (leda byste chtěli vědět, jak dát pěstovat kukuřici, pak jsem plně k službám :D). Jsem tu jako překladatel, dočasná posila - budu se snažit, jak mi čas dovolí, poskytovat Vám oficiální oznámení.

No, a protože tohle mi nikdy moc nešlo, tak to tady asi zakončím :D snad to tady spolu nějak zvládneme, než se black-.-angel vrátí, nebo než se najde nějaký nový "úplný" moderátor :)

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj Zoe
    Vítej na palubě :lol:
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Ahojky Zoe a vítej 
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj Zoe
    Vítej na palubě :lol:
    Týjo, 26k příspěvků, to teda koukám :open_mouth: a děkuju :D  

    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky Zoe a vítej 
    Ahoj a děkuju :)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ahoj Zoe a díky, že se nám tu budeš věnovat.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj Zoe a díky za Tvou ochotu  .
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 22.01.2019
    Vítej Zoe, také přidávám svůj dík, a přání mnoha úspěchů, a nezavařenou klávesnici ;).
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 22.01.2019
    Ahoj Zoe, vítej mezi námi, jsme rádi i za "jen" tebou řečenou překladatelku, moc se těšíme na novinky...  :smiley:
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    Díky všem :) 

    Ahoj Zoe, vítej mezi námi, jsme rádi i za "jen" tebou řečenou překladatelku, moc se těšíme na novinky...  :smiley:
    Otázka je, jestli je na na co se těšit... :D


    Mimochodem jsem si dovolila překopírovat kalendář na leden z toho “diskusního” tématu do “oznámení” (klasického kalendáře) a vzhledem k tomu, že únor se blíží, mám na vás otázku - když je nový kalednář, tak ho BA prostě jenom aktualizuje, nebo vám ještě dává někam vědět, že došlo k aktualizaci (popř. změnám)? 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 22.01.2019
    Zoe napsal(a):
    Díky všem :) 

    Ahoj Zoe, vítej mezi námi, jsme rádi i za "jen" tebou řečenou překladatelku, moc se těšíme na novinky...  :smiley:
    Otázka je, jestli je na na co se těšit... :D


    Mimochodem jsem si dovolila překopírovat kalendář na leden z toho “diskusního” tématu do “oznámení” (klasického kalendáře) a vzhledem k tomu, že únor se blíží, mám na vás otázku - když je nový kalednář, tak ho BA prostě jenom aktualizuje, nebo vám ještě dává někam vědět, že došlo k aktualizaci (popř. změnám)? 
    Ahoj
    Aktualizue a pokud dojde ke změnám v délce nebo ke zrušení nějaké události, dá nám vědět do toho "diskusního" tématu.
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    upraveno 22.01.2019
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Díky všem :) 

    Ahoj Zoe, vítej mezi námi, jsme rádi i za "jen" tebou řečenou překladatelku, moc se těšíme na novinky...  :smiley:
    Otázka je, jestli je na na co se těšit... :D


    Mimochodem jsem si dovolila překopírovat kalendář na leden z toho “diskusního” tématu do “oznámení” (klasického kalendáře) a vzhledem k tomu, že únor se blíží, mám na vás otázku - když je nový kalednář, tak ho BA prostě jenom aktualizuje, nebo vám ještě dává někam vědět, že došlo k aktualizaci (popř. změnám)? 
    Ahoj
    Aktualizue a pokud dojde ke změnám v délce nebo ke zrušení nějaké události, dá nám vědět do toho "diskusního" tématu.
    Prima, děkuju :)


    A v počítání to je opravené, úplně nechci psát příspěvek tam, protože “jsem braná jako mod”/“nejsem braná jako mod”, tak ať tam nedělám zmatek :D
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Ahoj Zoe, vítej mezi námi :smile:
  • Lucinka69 (CZ1)Lucinka69 (CZ1) CZ1 Komentářů: 707
    Ahoj Zoe,vítej!!!
    Jsme rádi za každou pomocnou ruku ;)
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj Zoe, vítej mezi námi :smile:
    Děkuju :)

    Lucinka69 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj Zoe,vítej!!!
    Jsme rádi za každou pomocnou ruku ;)
    Děkuju :) 
    Já jsem spíš taková malá zchromlá ručička :D 
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Ahoj, vítej a pevné nervy :) Moc děkuji za tvou ochotu pomoci nám udržet se na lehce bouřlivé hladině.
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, vítej a pevné nervy :) Moc děkuji za tvou ochotu pomoci nám udržet se na lehce bouřlivé hladině.
    Ahoj a děkuju :)
  • janina522 (CZ1)janina522 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Ahoj Zoe,mám dotaz ohledně zakončené sezony koní 20.1. 2019,několik hráčů od nás ze spolku se dostalo do platinové ligy,kde jsou odměny, vzhled kurníku aj.,ale i těžba zlata .Odměny se načetli až na těžby zlata. Mohu toto potvrdit, protože jsem těžbu také nedostala.Bude tato chyba řešena, nebo je to jen jedna z dalších, která nestojí za povšimnutí.     Děkuji moc za odpověď a jsme rádi,že nám pomáháš !!!
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    janina522 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj Zoe,mám dotaz ohledně zakončené sezony koní 20.1. 2019,několik hráčů od nás ze spolku se dostalo do platinové ligy,kde jsou odměny, vzhled kurníku aj.,ale i těžba zlata .Odměny se načetli až na těžby zlata. Mohu toto potvrdit, protože jsem těžbu také nedostala.Bude tato chyba řešena, nebo je to jen jedna z dalších, která nestojí za povšimnutí.     Děkuji moc za odpověď a jsme rádi,že nám pomáháš !!!
    Ahoj,
    napsala bys mi prosím ještě pár jmen, u koho se problém objevil? Jinak hádám, že bude potřeba napsat na podporu, ale ještě to ověřím :)
  • janina522 (CZ1)janina522 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Zoe,jsme spolek:Farmíci ,těžbu zlata za platinovou ligu koní nedostali:Marie553  BronecbPlaya  koláč1 marty.77
    janina522, já jsem obdržela tou dobou jen 1 těžbu z kola mistroství světa. Další chyba která se dnes vyskytla je kolečko na osetí skleníku na Květinové farmě je mimo dosah. Poslední co trápí mojí hráčku je 2 ks- Bohatý kravín na 9 úrovni a příručku z knihovny na mléko má na 3, přitom jí  jeden kravín dává jen 563 litrů mléka a 145 hnoje.
    Jsi moc hodná Zoe, vím, že toto není tvoje práce a věř mě,že si tvé ochoty velmi vážíme a ceníme, bohužel jsme bez moderátora a jazyková bariéra je problém, nás věkově už moc dlouho mladých, ale jsme hraví a farmu máme rádi, ještě jednou děkuji za nás všechny. Jana / janina522
  • janina522 (CZ1)janina522 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Dnes ráno se přihlásila další hráčka, co neobdržela v platinové u koní  těžbu zlata, ,její jméno je :  zap
    Zoe ,děkujem za nahlášení chyb, krásný den přejeme !!!
Tato diskuze je zavřená.