Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

165112

Komentáře

  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    upraveno 11.01.2019
    dedl (CZ1) napsal(a):
    Mě už dlouho štve,že tady někde v pozadí opruzuje BA,nic nedělá a jen zabírá místo moderátora a při tom tady jsou velice schopní lídé,kteří si jí kdykoliv strčí do kapsy a kvůli ní raději nic nedělají!!!! Nevím co se s tím dá ělat,ale bylo by asi už na čase aby odtáhla pryč!
    Ale dělá,někde za rohem se všemu směje,jednou za tři měsíce sem vleze,napíše zde spousty nesmyslů a lží,zabanuje několik lidí a zase odtáhne.Se divím že už  to jí samotné není trapné
    Post edited by stanley485 (CZ1) on
  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    takhle to už dál nejde.
    forum umřelo.
    potřebujeme nového board moderátora.
    neřeknu kdy BA za sebe našla náradu nebo někoho kdo se tu o to aspon trochu postará, ale ona jen rychle vypadla.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    takhle to už dál nejde.
    forum umřelo.
    potřebujeme nového board moderátora.
    neřeknu kdy BA za sebe našla náradu nebo někoho kdo se tu o to aspon trochu postará, ale ona jen rychle vypadla.
    BA hledala, oslovovala hráče, nevím jak ostatní, já ji odmítl, nejsem sebevrah.
  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    takhle to už dál nejde.
    forum umřelo.
    potřebujeme nového board moderátora.
    neřeknu kdy BA za sebe našla náradu nebo někoho kdo se tu o to aspon trochu postará, ale ona jen rychle vypadla.
    BA hledala, oslovovala hráče, nevím jak ostatní, já ji odmítl, nejsem sebevrah.

    měl s to příjmout.                                                                                                     
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    A odnést všechny ty nenávistné útoky a agresi za ni? :D Děkuji ne.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Hele - kdyby se chovala jinak a nebyla tak startovací, tak by těch útoků bylo o 99% méně. Už se konečně probuď.

    Jinak mne štve, že se objevila údržba a než jsem se stačil podívat, tak hra vypadla.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Hele - kdyby se chovala jinak a nebyla tak startovací, tak by těch útoků bylo o 99% méně. Už se konečně probuď.

    Jinak mne štve, že se objevila údržba a než jsem se stačil podívat, tak hra vypadla.
    Ahoj
    Je to ohlášená krátká údržba na opravu padajících koulí a kdoví čeho. Má bát asi 15 minut.

    A o tom startování a podobně, chce to trochu respektu a tolerance k druhým a ne se navážet do někoho kdo pomáhá ostatním. Teď má BA hodně problémů sama se sebou, nedivím se, že tady není. Prostě nestíhá. Co mě udivuje a to je slabé slovo jsou neustálé až nenávistné (podle mě ) komenty na její adresu. Chce to jen trochu normálního lidského chování, podle mě. Představ si, že by se někdo takhle choval k tobě. Co to s tebou udělá?
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876

    Pexi napsala jsi to moc hezky, nikdo by netroubil do světa své starosti a problémy a už vůbec ne na forum, kde se tolerance moc necení.

     A štve mě že nám tu ze sněhu zbyl zase jen ejlent.

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Hele - kdyby se chovala jinak a nebyla tak startovací, tak by těch útoků bylo o 99% méně. Už se konečně probuď.

    Jinak mne štve, že se objevila údržba a než jsem se stačil podívat, tak hra vypadla.
    Ahoj
    Je to ohlášená krátká údržba na opravu padajících koulí a kdoví čeho. Má bát asi 15 minut.

    A o tom startování a podobně, chce to trochu respektu a tolerance k druhým a ne se navážet do někoho kdo pomáhá ostatním. Teď má BA hodně problémů sama se sebou, nedivím se, že tady není. Prostě nestíhá. Co mě udivuje a to je slabé slovo jsou neustálé až nenávistné (podle mě ) komenty na její adresu. Chce to jen trochu normálního lidského chování, podle mě. Představ si, že by se někdo takhle choval k tobě. Co to s tebou udělá?

    Máš pravdu, ale ono to platí  pro obě strany. A jak mít respekt k někomu, kdo se vrátí po půl roce, rozdá pár napomenutí a zase se odmlčí a nic pro hráče nedělá.
    Každý máme nějaké problémy.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    zaznívají tady názory z obou břehů. Já jen dodám, že často se stávalo, že člověk napsal nějaké postesknutí nad něčím a hned byl osočen, či napaden, a ještě dostal napomenutí. Takže pak se to často vracelo v ozvěně. A mnohdy si to některá ze zúčastněných stran nezasloužila. Většinou by nezaškodilo víc respektu na obou stranách.

    A štve mě, že furt fouká vítr. Nedá se chodit na procházky.
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    mňa štve, že keď tu BA bola naposledy siedmeho, tak odignorovala moju žiadosť o zrušenie mreže na mojom profile, ktorú som jej poslala deň pred tým- trest mi už uplynul niekoľko násobne... rrrr
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    tak mňa štve, že si tu mnohí myslia akí su strašne super ľudia na tomto fóre a akí sú tolerantní, pritom je to opak, fórum je bez moda viac-menej naše a je to aj vidieť - milión vlákien, zbytočné dotazy, ktoré sa dajú nájsť v v návodoch pri troche snahy atď. 
    Na EN fóre si vyše 90% ľudí moderátorov zastáva a málokto sa do nich obúva, totiž pochopili, že je to ich jediná spojka k aktuálnemu dianiu, aj napriek tomu, že podávajú častokrát lživé odpovede samotného GGS. Na druhej strane musím poznamenať, že si nikto z nich nepripúšťa narážky na GGS k sebe lebo vedia, že ľudia sú naštvaní, keď im santa kradne zlatky, keď časy uverejnené od GGS skrz moderov absolútne nesúhlasia a keď je v hre bug ktorý je otravný ale GGS ho neopraví lebo všetci majú dovolenku..............a moderi za to nemôžu ani im to nie je vo väčšine adresované. A preto tu nikto schopný nebude robiť vo svojom voľnom čase búťľavú vŕbu pre ľudí neschopných si informácie, ktoré už na fóre dávno existujú, len sú leniví ich vyhľadať. Lebo tuná prvú vec takto adresujú moderátorovi akoby sám mohol zato že niekomu zmizlo zlato osobne. Navyše moderovanie nie je vážne nijak ohodnotené. Za to aby som za svoj koníček dostal vynadané je trochu blbé. Aby som nekydal len na jednu stranu tak musím povedať že B-A tak nejak chýbal nadhľad vedieť tieto názory odpálkovať nejakou štandardnou frázou a poslať to k vode a nie sa tu ťahať s mnohými individuami namiesto sústredenia energie do jej super návodov; to jediné mi tu chýba  :(  nejaké aktualizované návody
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Štve mne, že už jsem načal druhou hodinu soutěžení v kukuřici - potřetí za sebou.
    Asi jim došly jině plodiny a zvířata pochcípala.
  • krakatice11 (CZ1)krakatice11 (CZ1) CZ1 Komentářů: 658
    upraveno 09.02.2019
    Nemůžu říci ,že by mě to ani tak naštvalo,jako spíše překvapilo. Je až s podivem, jak někteří lidé a spolky jsou nepřející a dělají do poslední chvíle všechno pro to, aby spolek ,který hraje režim 40 % odměnu nedostal. Sami na tento režim nemají,ale jiným to nepřejí .Chápu,že to je hra, ale tento režim se nehraje pořád,protože to je náročné hlavně na peníze a odměny do 5 místa v režimu 100 % ani za moc nestojí . Jde vidět kam se ta hra zvrtla a co všechno jsou lidé v té závisti schopni udělat.  I tak jsme to dokázali a těm ,co nám to nepřáli : pěkně jste si provětrali peněženky a docela zbytečně . A mimochodem ,hráči se nekradou .Hráči nejsou majetek a jdou kam chtějí. K nám ,i od nás jako všude jinde. Že k nám někdo dojde, ani někdy netušíme . Ono po těch pomluvách , co se  o našem spolku roznáší  se k nám ani lidi nehrnou. To se tady té komunitě docela povedlo. I přesto hrajeme  dál a baví nás to. .-) Takže mě akorát štve ,jací lidí dokážou být. Docela smutné.
    Post edited by krakatice11 (CZ1) on
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Me teda taky stve,jak se lidi predhani,kdo bude na prvnim miste,jako by na tom zalezelo,je to jen hra,ne?? Nejhorsi je,ze se predhani vlastni lide ve svem spolku,no hruza pohledet,fakt...

  • sona26 (CZ1)sona26 (CZ1) CZ1 Komentářů: 271
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    Me teda taky stve,jak se lidi predhani,kdo bude na prvnim miste,jako by na tom zalezelo,je to jen hra,ne?? Nejhorsi je,ze se predhani vlastni lide ve svem spolku,no hruza pohledet,fakt...

    no je to pravda,tabulka je toho dukazem  :D
  • tonda333 (CZ1)tonda333 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Jo bohužel si budeš muset zvyknout,že Jarin(Šmoula) musí být VŽDY považován za nenahraditelného a nejlepšího u VŠECH hráčů.U nás se taky projevil jako sebestředný a bezohledný člověk-ale bude mazat med všem kolem huby jak jsou všichni proti němu-ale sám je toho strůjcem.A když není po jeho vůli,tak klidně rozbije spolek a uteče.Měl jsem ho za dobrého chlapa-ale moc jsem se spletl.Takže asi tak Helimajdo !!!
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    tonda333 (CZ1) napsal(a):
    Jo bohužel si budeš muset zvyknout,že Jarin(Šmoula) musí být VŽDY považován za nenahraditelného a nejlepšího u VŠECH hráčů.U nás se taky projevil jako sebestředný a bezohledný člověk-ale bude mazat med všem kolem huby jak jsou všichni proti němu-ale sám je toho strůjcem.A když není po jeho vůli,tak klidně rozbije spolek a uteče.Měl jsem ho za dobrého chlapa-ale moc jsem se spletl.Takže asi tak Helimajdo !!!
    Mily Tondo,Jarda byl a je hodny kluk,nebylo to vubec mysleno tak,jak si myslis,ale naopak,ze srandy...my se jen tak proste kockujeme ve spolku a je to fajn.Jemu a jemu podobnym fandim,zazili si sve...
    Me spis stve,jak si nekdo dokaze stezovat na uplne stupidni hru,ktera pohltila hordu lidi,vcetne mne.

    Zvykla jsem si na mnohe,vic mne stve okradani hracu,vydirani,vyhrozovani-sama jsem si zakusila jen to vyhrozovani,nastesti...
  • tonda333 (CZ1)tonda333 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Vím o kom mluvíš-souhlasím s tebou.
  • Dana300 (CZ1)Dana300 (CZ1) CZ1 Komentářů: 32
    upraveno 19.01.2019


  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 19.01.2019
    Docela mne štve, že mi silo už zase ukazuje jen dvě bedny, takže asi, až dojedu tu druhou, se budu moct v klidu dívat na telku, bo budu mít hovňajs a ne co dát do sila.
    Hlavně, že do nás cpou jednu blbost za druhou a hamtaj zlatky. Za tuhle dopodělanou hru? Ani korunu za zlatku.
    Vědí o chybách, ale jsme jim naprosto fuk.



     




    Post edited by Bobby2 (CZ1) on
  • helena-kr (CZ1)helena-kr (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Nemůžu říci ,že by mě to ani tak naštvalo,jako spíše překvapilo. Je až s podivem, jak někteří lidé a spolky jsou nepřející a dělají do poslední chvíle všechno pro to, aby spolek ,který hraje režim 40 % odměnu nedostal. Sami na tento režim nemají,ale jiným to nepřejí .Chápu,že to je hra, ale tento režim se nehraje pořád,protože to je náročné hlavně na peníze a odměny do 5 místa v režimu 100 % ani za moc nestojí . Jde vidět kam se ta hra zvrtla a co všechno jsou lidé v té závisti schopni udělat.  I tak jsme to dokázali a těm ,co nám to nepřáli : pěkně jste si provětrali peněženky a docela zbytečně . A mimochodem ,hráči se nekradou .Hráči nejsou majetek a jdou kam chtějí. K nám ,i od nás jako všude jinde. Že k nám někdo dojde, ani někdy netušíme . Ono po těch pomluvách , co se  o našem spolku roznáší  se k nám ani lidi nehrnou. To se tady té komunitě docela povedlo. I přesto hrajeme  dál a baví nás to. .-) Takže mě akorát štve ,jací lidí dokážou být. Docela smutné.
    jaké pomluvy máš na mysli .já na tvůj spolek žádné nenašla
  • helena-kr (CZ1)helena-kr (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    co mě štve po třech dnech zase spolkovka . 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    helena-kr (CZ1) napsal(a):
    co mě štve po třech dnech zase spolkovka . 
    Jo to štve více lidí
  • Lucinka69 (CZ1)Lucinka69 (CZ1) CZ1 Komentářů: 707
    Spolkovka mě taky štve,už to jsou dostihy....
    A taky mě štve,nebo spíš bych si přála,aby už tu byl nový moderátor.Začíná to tady být nepřehledné.Spousta lidí zde zakládá nová vlákna aniž by se trochu snažili si najít starší příspěvky.
    Pexi vem to  :D
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Lucinka69 (CZ1) napsal(a):
    Spolkovka mě taky štve,už to jsou dostihy....
    A taky mě štve,nebo spíš bych si přála,aby už tu byl nový moderátor.Začíná to tady být nepřehledné.Spousta lidí zde zakládá nová vlákna aniž by se trochu snažili si najít starší příspěvky.
    Pexi vem to  :D
    Ahoj
    Ani náhodou, nová vlákna budou zakládat i tak. A uvidíme co bude. třeba nás někdo překvapí :)
    A štve mě, že nestíhám.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Docela mě naštvalo, že jsem si nezašel vsadit, že soutěž opět nezačne podle plánu. I když on kurz by stejně asi nestál za moc a vyhrál bych jenom pár korun... :lol:
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    A pro dnešek jedno malé matematické naštvání.

    Uvedení do situace: Aktivní hráč, level cca 350, chodí do práce (kde ale má celkem pravidelně čas něco kliknout), chodí spát. Funkční květinová farma (8x sad, 6x louka, 6x včelín). Zatím nikdy nedokončená akce "Tři svatby a jeden obřad".

    Aktuální matematická: Včera ve večerních hodinách se hráč dostal k poslednímu úkolu. Holubice. Do konce akce chybělo téměř přesně 4 celé dny. 96 hodin. V době psaní příspěvku, po cca 18 hodinách sbírání holubic, jich hráč má cca 800. Necelých 50 holubic za hodinu. Požaadavek hry - 5000 ks. Vezmeme-li aktuální průměr, pak více než 100 hodin. Na poslední úkol ze šesti v akci na základní úrovni obtížnosti je pro aktivního hráče na 350. úrovni potřeba více než čtyři dny? I po "revizi" náročnosti?

    Na čem v Hamburku jedou?
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    nechci působit jako kverulant a věčný stěžovatel. Nicméně ggs slíbilo časy ohňostrojů, ale prozatím padají neurčité časy, že v příští hodině(nách) proběhnou nějaké ohňostroje; a během dne budou dva. Toto je absolutně nepoužitelná informace. A ano, toto mne štve. Vidím to jako snahu udržet nás co nejvíce ve hře.. Ale aby to nemělo opačný efekt milí vývojáři. Už jste si hráčskou komunitu naštvali v poslední době dost .Začněte prosím poslouchat ty, kteří vás živí. Mnozí vkládají reálné peníze.
  • jarozde (CZ1)jarozde (CZ1) CZ1 Komentářů: 42
    30 minut se mně načítá farma a ještě není načtená to je fakt super,ať s těma aktualizacema jdou do Pihele ,možná ještě dál
Sign In to comment.