Domů Czech Technické problémy & bugy

Chyba v akci Santova dilna a Pozor, snezi!!

2»

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jojojo - tam se maj. My tu máme jen četníka, který nám nic neřekne.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 07.01.2019
    Prosím vás, kdo jste točili po té aktualizaci 20. v Santovo dílně a vytočili jste si některou z těch nových dekorací, přidaných v rámci té aktualizace, pokud si zobrazíte info k dané dekoraci, je správně? Bavili jsme se o tom na anglickém fóru s dalším hráčem, co si všiml, že mu chybí tyto dekorace ve věži dekorací a že má u nich zcela zcestné info (obrázek a charakteristiky i popisek při zobrazení infa odpovídají vždy zcela odlišné dekoraci). Zdá se, že spojujícím prvkem této chyby je, že jde o dekorace, přidané právě v rámci té odstávky v polovině běhu Santovo dílny. Tak bych si rád tuto teorii ověřil.

    Týká se to především těch zimostrázových keřů a dekorací z fotbalového šampionátu.

    Ukázka:

  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Zatím jsem je nepostavil, leží mi v meziskladu. Jakmile postavím, řeknu.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 08.01.2019
    Zatím jsem je nepostavil, leží mi v meziskladu. Jakmile postavím, řeknu.
    Jestli máš dostatečný level na Zahradní architektku, nemusíš je stavět. Stačí si je najít v ní a tam se ti možnost zobrazit Informace o dekoraci nabízí.


  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Aha, vidíš, to mě nenapadlo. :-)

    No, i přesto, že mi to jednou ukradlo cca 6000 zlaťáků, točil jsem nakonec docela dost. Po asi dvoudenní pauze na zotavení z krádeže zlaťáků jsem usoudil, že už stejně dalších 6000 zlaťáků nemám. Takže mi je už podruhé ukrást nemůžou a nic horšího se mi stát nemůže. Akorát jsem si pak zlaťáky pečlivě hlídal. Další velká krádež už opravdu nepřišla, kradlo už mi to pak konstantně pouze 240 zlaťáků.

    "Nových" dekorací jsem si tak vytočil docela dost, protože byly hezky u sebe, a proto jsem vybíral hlavně z nich, protože tam byla celkem jistota, že si vytočím, co ještě nemám. A dopadlo to následovně:

    socha lodě 3x2 - v infu mám prasofotbalistu 3x3
    pohár mléka 3x3 - v infu keř ve tvaru lachtana 3x2
    socha chobotnice 3x2 - v infu balóny a pohár na špagátech 2x2
    socha mořské ryby 3x2 - v infu jakýsi hrnec 4x4 s bublajícím sajrajtem asi z Halloweenu.
    socha páva 3x2 - v infu jenom nějaký sníh 2x2.
    socha prasátka 3x2 - v infu to modré velikonoční vejce 4x4.
    socha krávy 3x2 - v infu socha kotvy 3x2.
    socha psa 3x2 - v infu růžový autodrom 7x6.

    Level hamburské neschopnosti opět poskočil o dva schody výše. :-D
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Ok, takže tahle chyba zřejmě zasáhla všechny, kdo si vytočili po 20.12. ty nové dekorace. Pěkné. Jsem zvědav, zda to budou opravovat, a pokud ano, jestli nám ty dekorace zmizí z farmem, jako když řešili "opravu" draků.
  • kleali (SK1)kleali (SK1) SK1 Komentářů: 48
    no mne stále padajú zo všetkého snehové gule od akcie soba ešte :) nebolo by na čase,aby mi to skončilo ????všetko ,čo sa dalo,mám prečistené a nepoužívam Windows,ale Linux,to podporuje HTML,takže nebolo skoro ani čo čistiť :) ale gule padajú a padajú...aj mne z toho asi padne hlava...prosím,pomooooc
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    kleali (SK1) napsal(a):
    no mne stále padajú zo všetkého snehové gule od akcie soba ešte :) nebolo by na čase,aby mi to skončilo ????všetko ,čo sa dalo,mám prečistené a nepoužívam Windows,ale Linux,to podporuje HTML,takže nebolo skoro ani čo čistiť :) ale gule padajú a padajú...aj mne z toho asi padne hlava...prosím,pomooooc
    příští úterý v 10 bude restart hry a ty koule přestanou padat
  • kleali (SK1)kleali (SK1) SK1 Komentářů: 48
    díkes :)
Sign In to comment.