Domů Czech Otázky ke hře Návody od hráčů

Aktuální verze samostatného Flash Playeru

Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
upraveno 06.01.2019 v Návody od hráčů
Sepisoval jsem návod pro spolek, třeba jej oceníte také. :)

Krom použití flash playeru v prohlížeči je možno hru hrát i v samostatném programu. Výhody jsou jasné. Nepadá vám prohlížeč, pouze flash, pokud už padne, zátěž pro pc je menší. Hra nabíhá rychleji a je plynulejší.

Program stáhnete ze stránek výrobce:Adobe Labs Downloads - Flash Player

Konkrétní odkazy pro verzi 32 (z 10.12.2018):
Pokud bude novější, hledejte na webu část, nazvanou Flash Player XX Beta Standalone (XX = číslo verze), a v ní variantu pro svůj operační systém. Odkazy na starší verze ze stránky výrobce nebudou fungovat (verze na ulož.to ale ano).


Program stačí stáhnout, neinstaluje se - název bude mít podobu: flashplayer_30_sa.exe (či vyšší číslo)

Hru můžete pustit tak, že program spustíte, klepnete na záložku soubor - a po volbě otevřít zadáte adresu:

Zástupce na ploše lze upravit, aby se hra spustila, bez nutnosti zadávat adresu. Zástupce na ploše získáte takto: Pravým tlačítkem myši klepněte na program, zvolte odeslat - Plocha (vytvořit zástupce).

Pro úpravu zástupce na něj opět klepněte Pravým tlačítkem myši, zvolte vlastnosti. V záložce zástupce upravujete položku Cíl. Klepněte do ní, přesuňte se úplně na konec (třeba šipkou, nebo tlačítkem End), udělejte mezeru a vložte tam odkaz pro spuštění hry ( https://media.goodgamestudios.com/games/ranch/goodgameranch.swf ). Potvrďte použít, OK.

Hra by se vám měla nyní spouštět přímo.
Post edited by Mineas (CZ1) on

Komentáře

  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    upraveno 01.08.2018
    ďakujem ďakujem ďakujem!!!!!!!! <3 
    o samostatnom programe som vedela, ale netušila som, že sa dá nastaviť, čo konkrétne má spúšťať. omylom som vo flashi pár krát spustila playlisty a tie nešli, samozrejme, ale vždy som musela kliknúť na "otvoriť" a potom kliknúť na správny riadok s adresou hry. toto mení všetko! žiadna frustrácia z preklikov na nesprávnu položku.

    ešte doplním, že sa dá pripnúť ikonka na spodnú lištu a vtedy je to ešte o jeden klik menej ku spusteniu.

    Ešte raz ďakujem Mineas <3
    Post edited by Borgia (SK1) on
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Někde tu běhalo, že verze 30 není moc dobrá, že je lepší se vrátit k verzi 29.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 01.08.2018
    Pokud je zájem o verzi 29, nasdílím a přidám odkaz do návodu. To se dá zařídit.
    Dodatek: máte ji tam. Můžete stáhnout obě a vyzkoušet, která vám poběží lépe.
    Verze 29 je z mého vlastního počítače, neupravená, její stažení by mělo být bezpečné.

    Prosím, napište sem, s kterou se vám hrálo lépe. Každá reference dobrá :)
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Tak přemýšlím, zda by tímto způsobem šly pouštět i další hry. Jasně , že by šly, akorát nv , kde vyčmuchat URL stránky, dříve stačilo podržet kurzor na řádku s linkem https:// a URL samo naskočilo. A ať čmuchám jak čmuchám v nastavení Foxky(a to dost dlouho),na You tube je to vyřešeno pravýn tlačítkem, jako trotl nv jak se dostat lidsky k URL jiných stránek. Nj, je vedro, možná to jen nevidím:-)
  • Mimik (CZ1)Mimik (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Díky, Mineasi
    stáhl jsem si třicítku (i 29 od Tebe, ale zatím jsem ji nezkoušel)
    a musím říci (nemám nejskvělejší noťas), že doteď jsem přes prohlížeč zaléval spolkový strom i dýl než půl hodiny a teď mi to trvá kolem sedmi minut - takže zlepšení o 350%
    opravdu velký dík

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Odkaz na spuštění hry máme přímo od našich vývojářů. Viz oficiální návod ZDE, kde najdete i několik upozornění k hraní v odděleném flash playeru.

    Nicméně odkaz na .swf lze vysosat i ze zdrojového kódu stránky, na stránce s otevřenou hrou stačí kliknout v menu prohlížeče na vývojářské nástroje a ve zdrojovém kódu pomocí Ctrl+F vyhledat řetězec s swf, třeba to půjde i u jiných flashových věcí, nejsem programátor, nemohu soudit ;)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 09.09.2018
    Staré odkazy přestaly fungovat kvůli vydání nové verze, proto jsem doplnil odkazy na verzi novou a starou (v30) jsem nahrál na uložto a nasdílel. Kéž vám pomůže, než budeme odkázáni pouze na HTML 5, které se má začít testovat už za 4 dny naostro (12.9. - viz Announcement - HTML5)

    Jinak pokud máte na ploše zástupce k rychlému spuštění hry, postačí nahrát nový program do složky ke starému programu a v nastavení zástupce, kterým hru pouštíte, jen upravit v cíli v názvu - přepsat číslo verze, dát použít a OK. Nic víc není třeba měnit ani nastavovat.

    Testování a zkušenosti: můžete vyzkoušet poslední verzi (31). Testoval jsem ji sám asi hodinu, ale i když se načítá podobně dlouho, tak přechody mezi farmami jsou podle mě rychlejší, animace nabíhají plynuleji a celkově sklízení a zadávání výbavy do lodí jde rychleji.Nadšení mi vydrželo práve jen hodinu - pak mi zmizely některé odpočty a také spolkový chat. Takže jsem zpět na verzi 30 (viz odkazy na starší verze)
    Post edited by Mineas (CZ1) on
  • PetaGamer4 (CZ1)PetaGamer4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    ahoj mineas. čtu návod. bigfarm se mi tam ukazuje překlikávaji dvě adresy, puvodni a nějaký html vubec se nevyznám jak teda mám začit . moc děkuji návod si dal a mám ho anglicky. ach jo co zas vymysleli))
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Nějak nechápu, co se ti kde překlikává - to máš asi flash v prohlížeči, v samostatném programu nemá co kde překlikávat, jelikož jedeš pouze přes jednu adresu a html by nepřeklikávalo, to by tě prostě vykoplo ze hry :)
  • PetaGamer4 (CZ1)PetaGamer4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    upraveno 16.09.2018
    no to bude ono nepusti mě to.

    jinak diky za návody . snad se mi podaři se z mého pc na farmu dostat. aspon na forum se dostanu)) diky mineas))

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • LeaderAkira (CZ1)LeaderAkira (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Zdravím všechny,
    v případě nouze jsem hrála farmu i na mobilu přes Pufin.
    Od minulého pátku, se na farmu nelze přihlásit. Naběhne mi farma a jak kliknu do okna, se jménem hráče, tak se načítá hra znovu.
     Poradíte někdo jak na to, abych se zas mohla hrát farmu i na mobilu  ?

    Předem díky
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 06.01.2019
    Aktualizovány odkazy pro stažení stand alone flash playeru verze beta 31 a beta 32 (poslední). Kdyby měl někdo s poslední verzí potíže, vraťte se k poslední předchozí, která vám fungovala (viz odkazy na starší verze)

    Prosím, napište do komentářů, jak vám která verze vyhovuje, ať máme reference :)
    Post edited by Mineas (CZ1) on
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    upraveno 06.01.2019
    Zdravím všechny,
    v případě nouze jsem hrála farmu i na mobilu přes Pufin.
    Od minulého pátku, se na farmu nelze přihlásit. Naběhne mi farma a jak kliknu do okna, se jménem hráče, tak se načítá hra znovu.
     Poradíte někdo jak na to, abych se zas mohla hrát farmu i na mobilu  ?

    Předem díky
    Ahoj, zkus na PC přepnout z HTML na flash a pak by ti to mělo jít, měla jsem stejný problém. 
    Ted jsem si všimla že to je starý příspěvek, tak snad to info pomůže i jiným.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Hanyška1 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím všechny,
    v případě nouze jsem hrála farmu i na mobilu přes Pufin.
    Od minulého pátku, se na farmu nelze přihlásit. Naběhne mi farma a jak kliknu do okna, se jménem hráče, tak se načítá hra znovu.
     Poradíte někdo jak na to, abych se zas mohla hrát farmu i na mobilu  ?

    Předem díky
    Ahoj, zkus na PC přepnout z HTML na flash a pak by ti to mělo jít, měla jsem stejný problém. 
    Ted jsem si všimla že to je starý příspěvek, tak snad to info pomůže i jiným.
    Hrát v prohlížeči na flash nedává smysl, když můžeš použít na PC nebo notebooku samostatný flash a hra ti poběží rychleji a plynuleji a s menší zátěží pro procesor. Právě k tomu tento návod je. Na mobilním zařízení to samozřejmě není tak jednoduché, tam samostatný flash použít nemůžeš.
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    upraveno 07.01.2019
    Já jsem odpovídala na příspěvek LeaderAkira (CZ1), jak to znovu spustit na mobilu, ale bohužel jsem si všimla pozdě že je to starý příspěvek, a protože je v tomto vlákně, tak jsem odpovídala zde.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Počkej, ono fakt při spuštění na mobilu hraje roli, co sis nastavila na PC? To jako vážně?
  • Hanyška1 (CZ1)Hanyška1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,876
    Ano, pokud máš na PC HTML tak se na mobilu do hry nedostaneš, já jedu na mobilu dost často, píšu to z vlastní zkušenosti.
  • simx (CZ1)simx (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    Nevím, ještě v době, kdy jsem i na pc dával flash, mi na mobilu vždy jako první naběhl html a musel jsem to přepínat.
  • lusy9 (CZ1)lusy9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    Ahojky, půjde to hrát na mobilu, když hra bude jen v HTML?  Dřív jsem musela přepínat na flash, abych mohla hrát. Dnes jsem to zkoušela a nemohu se přihlásit.

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    lusy9 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky, půjde to hrát na mobilu, když hra bude jen v HTML?  Dřív jsem musela přepínat na flash, abych mohla hrát. Dnes jsem to zkoušela a nemohu se přihlásit.

    ahoj
    u angličanů dnes dal návod na hraní v html na mobilu CM Hunter
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/183415/how-to-play-big-farm-on-a-mobile-device-after-the-html5-switch
  • Zoe (FormerMod)Zoe (FormerMod) Guest Komentářů: 118
    pexi (CZ1) napsal(a):
    lusy9 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky, půjde to hrát na mobilu, když hra bude jen v HTML?  Dřív jsem musela přepínat na flash, abych mohla hrát. Dnes jsem to zkoušela a nemohu se přihlásit.

    ahoj
    u angličanů dnes dal návod na hraní v html na mobilu CM Hunter
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/183415/how-to-play-big-farm-on-a-mobile-device-after-the-html5-switch
    Dneska? Já tam vidím, že to téma je ze sprna O_o plus mi Hunter dneska říkal, že je to starší návod a asi by tu měl být... každopádně zítra (nebo o víkendu) přeložím a dodám :)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 24.01.2019
    Zoe napsal(a):
    pexi (CZ1) napsal(a):
    lusy9 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky, půjde to hrát na mobilu, když hra bude jen v HTML?  Dřív jsem musela přepínat na flash, abych mohla hrát. Dnes jsem to zkoušela a nemohu se přihlásit.

    ahoj
    u angličanů dnes dal návod na hraní v html na mobilu CM Hunter
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/183415/how-to-play-big-farm-on-a-mobile-device-after-the-html5-switch
    Dneska? Já tam vidím, že to téma je ze sprna O_o plus mi Hunter dneska říkal, že je to starší návod a asi by tu měl být... každopádně zítra (nebo o víkendu) přeložím a dodám :)
    Ano, bylo to dnes v diskusi k aktualizaci. Kde se ptali jak hrát na mobilu po přechodu na html. Je starší, možná tady je.
    tady je ten koment
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/4030096/#Comment_4030096
  • alca.40 (CZ1)alca.40 (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    psala jsem že to nejde na tabletu
Sign In to comment.