Domů Czech Představení spolků farmářů SK server

slovakia PD

danculik (SK1)danculik (SK1) Komentářů: 4
P O M O C !!!!!!!!!!!!!!!!mam velky problem mam hraca v spolocnocti ktory sa stal veduci nevieme ako sa to podarilo ale teraz on nehra uz tri mesiacev a my nemozeme nic robit ani vylepsovat fabriky hned ako chceme.ako sa toho allexa zbavit a zobrat mu veducu poziciu?

Komentáře

  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    danculik (SK1) napsal(a):
    P O M O C !!!!!!!!!!!!!!!!mam velky problem mam hraca v spolocnocti ktory sa stal veduci nevieme ako sa to podarilo ale teraz on nehra uz tri mesiacev a my nemozeme nic robit ani vylepsovat fabriky hned ako chceme.ako sa toho allexa zbavit a zobrat mu veducu poziciu?
    a) Jiný vedoucí ho ustanovil novým vedoucím...
    b) Měl nejvyšší účast ve spolkových výzkumech / úkolech...

    Nesmí hrát měsíc v kuse, aby se automaticky přesunulo vedení na nejvíce aktivního člena (pokud se 29 den přihlásí jen na minutu, vše se anuluje a počítá se mu odznova další měsíc neaktivity, takže teoreticky až do nekonečna).

  • danculik (SK1)danculik (SK1) Komentářů: 4
    ked zalozim novy spolok budem musiet v dedine zacat od zaciatku alebo nie?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    danculik (SK1) napsal(a):
    ked zalozim novy spolok budem musiet v dedine zacat od zaciatku alebo nie?
    Ahoj
    S nově založeným spolkem začínáš úplně od začátku (všechny spolkové věci).
  • Anna Molnarova (SK1)Anna Molnarova (SK1) SK1 Komentářů: 2
    Dobrý deň.Prosím nedalo by sa niečo urobiť s tým aby sa  dalo zrušiť,ked napríklad omylom dam vylepšiť niečo ine, nie to čo som pôvodne chcela.Teraz  musím čakať hodiny pokiaľ mi to vylepší a až potom dať tú budovu čo som pôvodne chcela.Dakujem
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Dobrý deň.Prosím nedalo by sa niečo urobiť s tým aby sa  dalo zrušiť,ked napríklad omylom dam vylepšiť niečo ine, nie to čo som pôvodne chcela.Teraz  musím čakať hodiny pokiaľ mi to vylepší a až potom dať tú budovu čo som pôvodne chcela.Dakujem
    Možnost máš, stačí stavbu urychlit za zlatky...  :sunglasses:

  • Marenda (CZ1)Marenda (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    po určité době   co je neaktivní   tak ta funkce   se pak přesune na dalšího aktivního hráče 
Sign In to comment.