Domů Czech Technické problémy & bugy

Chyba v akci Santova dilna a Pozor, snezi!!

Ty chyby ve hre snad nikdy neskonci :((( Vcera jsem nemohla (a stale nemuzu) tocit v Santove dilne a dnes se mi pocet snehovych kouli smrsknul zhruba na polovinu! Jeste odpoledne jsem jich mela pres 8 tisic a 51 bs a ted vecer najednou koukam, ze jich mam jen neco pres 4 tisice a bs jen 44!!! Co se to sakra deje? Dejte to prosim vse co nejdriv do cajku!!
«1

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Také se mi snížila spokojenost a v kalendáři koule skončily, ale sněhulák pokračuje. Zajímavé.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    To bude tím, že běžely dvě akce sněhulák současně - v adventním kalendáři a zvlášť v akcích za plotem :)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    No - hlavně, že padají koule dál.

  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 24.12.2018
    v tom případě se načítaly koule jen na sněhuláky za plotem. Protože když jsem koukla do adventního kalendáře, tak tam bylo u sněhuláka "koupit". Ale tady si člověk už není ničím jistý...Vše dávno zmizlo, ale koule padají dál. Pročpak asi?


  • scumbag (CZ1)scumbag (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    Bobby2 taky ted koukam, ze koule porad padaji i kdyz akce uz skoncila. To je bordel neskutecny. A kdy daj do poradku tu Santovu dilnu? Uz 3 dny nemuzu tocit :(

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    tak já teda nevím ale krom santové dílny za plotem nemám nic
    nemůžu sbírat bombony a dokonce u koňů mi to píše přestávka mezi sezonama , takže nemůžu s nima soutěžit. Co se jako stalo?
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    ještě jednu chybu mám  nemám ostrov tady je obrázek
  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    upraveno 24.12.2018
    nejdřív se santa sekla a schazoval hru těd nejde točit bez mincí a automaticky je utrácí.
    sekaní rybaření (opraveno)
    v shingoauovoové škole nejdou kupovat mince.
    dostal jsem o 9 spokojenosti horšího sněhuláka a furt padají sněhové koule.
    sob zmizel (ale o půlnoci ještě fungoval)
    jako GGS dluží te nám 2X víc xp na 2 týdny :D
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 25.12.2018
    Sakra, celou dobu si říkám, že mám štěstí, že mně Santovo dílna zlato nežere. A dnes mi ho vzala taky. Takže radši počítejte s tím, že i když vám to několikrát neudělala, v bezpečí nejste.
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 25.12.2018
    Omlouvám se předem, že tento příspěvek píšu do tří diskuzí, ale chci opravdu varovat všechny, kteří k tomu tématu budou cokoli hledat.

    Doporučuju nesahat na dílnu a píšu na podporu. Už včera a předevčírem se mi zdálo, že mi pokaždé zmizelo pár stovek zlaťáků, ale říkal jsem si, že jsem se možná někde uklikl. Teď vlezu do diskuze a nestačím se divit.

    Nicméně ta dílna je podle mého názoru podělaná mnohem více, než že jenom krade 240 zlaťáků. Včera odpoledne jsem si vytočil sedmičkovou sochu chobotnice, přijdu dneska večer, že znova podaruju zbytečnosti a zatočím a Santův kolotoč mám stále nastavený na 7. úrovni (přestože v průbehu dne postupně klesal úrovněmi zpět). Zatočím tedy znova, co to udělá, vytočil jsem si sochu prasete, v inventáři prase, chobotnice ze včera v inventáři není (přestože jsem opravdu točil, po vytočení chobotnice kliknul na "Sem s tím") a jako bonus - na účtu o cca 6000 zlaťáků méně.
    Post edited by The Lonely Farm (CZ1) on
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Omlouvám se předem, že tento příspěvek píšu do tří diskuzí, ale chci opravdu varovat všechny, kteří k tomu tématu budou cokoli hledat.

    Doporučuju nesahat na dílnu a píšu na podporu. Už včera a předevčírem se mi zdálo, že mi pokaždé zmizelo pár stovek zlaťáků, ale říkal jsem si, že jsem se možná někde uklikl. Teď vlezu do diskuze a nestačím se divit.

    Nicméně ta dílna je podle mého názoru podělaná mnohem více, než že jenom krade 240 zlaťáků. Včera odpoledne jsem si vytočil sedmičkovou sochu chobotnice, přijdu dneska večer, že znova podaruju zbytečnosti a zatočím a Santův kolotoč mám stále nastavený na 7. úrovni (přestože v průbehu dne postupně klesal úrovněmi zpět). Zatočím tedy znova, co to udělá, vytočil jsem si sochu prasete, v inventáři prase, chobotnice ze včera v inventáři není (přestože jsem opravdu točil, po vytočení chobotnice kliknul na "Sem s tím") a jako bonus - na účtu o cca 6000 zlaťáků méně.
    Tím, že nebudeš šahat na dílnu problém nevyřešíš. Přijdeš tak na rok o možnost točit dekorace. To raději přijdu teď o nějaké zlato a pak to budu řešit s podporou, ale něco si vytočím. Za současný běh akce jsem si na všech stálých farmách díky dekoracím zvedl spokojenost o 100, což bych bez toho nedokázal.
  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    Ahoj, mám dotaz, jde někomu darovat Santovi lodě?
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    Miirka (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, mám dotaz, jde někomu darovat Santovi lodě?
    nefunguje to nikomu
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Tím, že nebudeš šahat na dílnu problém nevyřešíš. Přijdeš tak na rok o možnost točit dekorace. To raději přijdu teď o nějaké zlato a pak to budu řešit s podporou, ale něco si vytočím. Za současný běh akce jsem si na všech stálých farmách díky dekoracím zvedl spokojenost o 100, což bych bez toho nedokázal.
    A vyhazovat 6000 zlata za každou dekoraci, když nemám jistotu, jestli mi to zlato ta hamburská banda vrátí? Těch 240 zlatých bych oželel, ale pokud ta dílna udělá to, co včera, tak díky, ale nechci. :lol:
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 26.12.2018
    Vyhazování 6000 zlatých neřeším. Problém, který je hlášený ze všech serverů jen u 1 hráče, není relevantní, dokud k němu nedojde i u dalšího. Řeším tu 240 zlatých, což je známá chyba a v zásadě se i ví, jak se projevuje - prostě se časomíra zasekne na 0, ale místo aby se zlato také vynulovalo, zůstane na 240 zlatých a hráče při otevření akce zkasíruje.

    Čili jsou tu 2 chyby - jednak že se zlato nevynuluje a druhak že se hráči odečte bez toho, aby měl možnost to odmítnout. Chyby mají ještě 3. rovinu, která se na českém serveru ještě neřešila, pokud vím, ale na anglickém fóru je to velké téma. Hráči, co se dostanou pod 240 zlatých, mají požadavek na 240 zlatek trvale a nemohou tedy točit vůbec.

    K chybě nedochází u všech hráčů, a i u těch, u kterých k ní dojde, nenastane pokaždé - třeba já ji měl od doby, co se chyba objevuje, 2x - předevčírem a dnes. Za těchto podmínek jsem ochotný Santovu dílnu riskovat, mám ještě dostatečnou rezervu zlata, aby mě to nezruinovalo. Je to dost zásadní chyba, ale vyhýbat se kvůli ní nejlepší akci za celý rok je podle mě bláhovost.
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Tak to hlásím ještě další chybu, zlato je vynulované, časomíra není zaseklá na 0, ale 240 zlatek se i tak odečte, jakmile se začne dodávat Santovi, respektive zatočí se o dekoraci. Kontroluju to od té doby, co tady proběhlo, že je chyba v Santovi a je to tak pravidelně každý den.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    Tak to hlásím ještě další chybu, zlato je vynulované, časomíra není zaseklá na 0, ale 240 zlatek se i tak odečte, jakmile se začne dodávat Santovi, respektive zatočí se o dekoraci. Kontroluju to od té doby, co tady proběhlo, že je chyba v Santovi a je to tak pravidelně každý den.
    Tak to se mi ještě nestalo, naštěstí. Jen pro zajímavost, je to doprovázeno tím charakteristickým zvukem pro strhávání zlata? Pozoroval to i někdo další?
  • maja03 (CZ1)maja03 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27,770
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    Tak to hlásím ještě další chybu, zlato je vynulované, časomíra není zaseklá na 0, ale 240 zlatek se i tak odečte, jakmile se začne dodávat Santovi, respektive zatočí se o dekoraci. Kontroluju to od té doby, co tady proběhlo, že je chyba v Santovi a je to tak pravidelně každý den.
    Tak to se mi ještě nestalo, naštěstí. Jen pro zajímavost, je to doprovázeno tím charakteristickým zvukem pro strhávání zlata? Pozoroval to i někdo další?

    Nemám zapnutý zvuk, takže nemohu potvrdit.
  • JanaHB (CZ1)JanaHB (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Santa mi opět vzal zlatky,aniž bych s ním cokoli dělala.
  • Rothen (CZ1)Rothen (CZ1) CZ1 Komentářů: 167
    jo muzu to potvrdit ty zlataky zmizeji i po vypršeni času,  vzdy tak 300zlatek cca nevim přesně kolik ale uz asi 2x nebo 3 sem to zaznamenal
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Sakra, celou dobu si říkám, že mám štěstí, že mně Santovo dílna zlato nežere. A dnes mi ho vzala taky. Takže radši počítejte s tím, že i když vám to několikrát neudělala, v bezpečí nejste.
    v pořádku ,že na tebe došlo ,celou dobu hráčům hlásíš ,že maji hrát i když to žere zlatky :smiley: takže hraj dál 
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    henriette (CZ1) napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Sakra, celou dobu si říkám, že mám štěstí, že mně Santovo dílna zlato nežere. A dnes mi ho vzala taky. Takže radši počítejte s tím, že i když vám to několikrát neudělala, v bezpečí nejste.
    v pořádku ,že na tebe došlo ,celou dobu hráčům hlásíš ,že maji hrát i když to žere zlatky :smiley: takže hraj dál 
    Přesně tak, konečně na tebe taky došlo!
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    upraveno 29.12.2018
    Sakra, celou dobu si říkám, že mám štěstí, že mně Santovo dílna zlato nežere. A dnes mi ho vzala taky. Takže radši počítejte s tím, že i když vám to několikrát neudělala, v bezpečí nejste.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ptám se kam zmizel tento příspěvek  ????   už jsem ho našla ...pardon
  • moucha (CZ1)moucha (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    maja03 (CZ1) napsal(a):
    Tak to hlásím ještě další chybu, zlato je vynulované, časomíra není zaseklá na 0, ale 240 zlatek se i tak odečte, jakmile se začne dodávat Santovi, respektive zatočí se o dekoraci. Kontroluju to od té doby, co tady proběhlo, že je chyba v Santovi a je to tak pravidelně každý den.
    Tak to se mi ještě nestalo, naštěstí. Jen pro zajímavost, je to doprovázeno tím charakteristickým zvukem pro strhávání zlata? Pozoroval to i někdo další?
    I já, jen jsem se chtěla podívat, pokladna mě hezky pozdravila a zlatky si odečetla.
    Už tam nejdu.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 01.01.2019
    To já jo. Přeci jen, je to akce, co se nebude rok opakovat. Utrácím ve hře zlatky i na větší nesmysly a na tuhle jsem zlato šetřil už od léta. Vloni jsem nacpal Santovi do dílny okolo 5 000 zlatek dobrovolně, abych dekorek získal víc, tentokrát to je holt sice také dobrovolně, ale vinou chyby, což je škoda. Ale těch dekorek se kvůli chybě nevzdám, to bych mohl rovnou se hrou praštit úplně.

    A mimochodem, potkal jsem u Santy novou chybu. Začal jsem od něj dostávat hybridy. Když se podívám na detail získané dekorace, vidím úplně jinou dekoraci, než kterou jsem si vytočil. To jsem zvědav, co postavím, až je zkusím dát na farmu.


    Post edited by Mineas (CZ1) on
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    A další zajímavá chyba - dekorace, které jsem získal ze Santovo dílny poslední den se mi neodemkly ve věži dekorací. I po postavení se, pokud si nechám zobrazit informace, tváří jako jiné dekorace, než jaké jsou. Tak jako těsně poté, co jsem je vytočil.
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    ahojte, stále mi padajú snehové gule, čo mám urobiť? reštartovala som pc ale nepomohlo
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    BebaPlayer (SK1) napsal(a):
    ahojte, stále mi padajú snehové gule, čo mám urobiť? reštartovala som pc ale nepomohlo
    Chyba je nahlášená a řeší se, oprava by měla být příští týden. Doporučuji sledovat anglické fórum, tam se o této chybě stále dost mluví.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Víš - každý anglicky neumí a i kdybych tam koukal 24 hod denně, tak mi to bude prd platné :-)))
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Víš - každý anglicky neumí a i kdybych tam koukal 24 hod denně, tak mi to bude prd platné :-)))
    To sice chápu, ale tam se k tomu vyjadřují i modíci, takže jen tam lze získat informace, které mají alespoň nějakou hodnotu (i když jejich odpověď je zatím pořád stejná - část týmu je na dovolené a budou se problémem přednostně zabývat hned, jak se vrátí do práce). Každopádně, jak jsem zmínil předtím, problém se bude řešit příští týden. Nic lepšího ti teď asi nikdo neřekne.
Sign In to comment.