Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

MÁTE S HROU PROBLÉM?

26

Komentáře

  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Přihlásil jsem se po aktualizaci a při nákládání lodí jsem si všiml, že v "bublině nad lodí" je piktogram ryby mimo, vypadá to fakt neuměle (jak od amatérů)...  :neutral:
    Hraji v HTML.

  • Candy78 (CZ1)Candy78 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    ahoj píšete tu spoustu problému, ale pamatujte na opačné straně jsou jen lidi, kterí se snaží držet tuto hru v pohybu, musíme si uvědomit, je to živý orgamismus i když virtuární.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Candy78 (CZ1) napsal(a):
    ahoj píšete tu spoustu problému, ale pamatujte na opačné straně jsou jen lidi, kterí se snaží držet tuto hru v pohybu, musíme si uvědomit, je to živý orgamismus i když virtuární.

    tak to tady asi všichni víme a od toho je tu forum aby se tu chyby řešily a musíme doufat že se na opačnou stranu taky dostanou v obchodě chceš taky kvalitu za kterou platíš a výrobky taky dělají jenom lidi
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Candy78 (CZ1) napsal(a):
    ahoj píšete tu spoustu problému, ale pamatujte na opačné straně jsou jen lidi, kterí se snaží držet tuto hru v pohybu, musíme si uvědomit, je to živý orgamismus i když virtuární.
    Jistě, já chci za svoje peníze odpovídající kvalitu (BG je na tom zatím velmi slušně). Ano, je to živý organismus, lidé ho udržují, ale my jsme jejich živobytí (quid pro quo). Takže, když si tu takzvaně "ztěžuji", jen je upozorňuji na chyby ve hře (bugy). Jak s tím nakonec naloží je na nich...
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    Candy78 (CZ1) napsal(a):
    ahoj píšete tu spoustu problému, ale pamatujte na opačné straně jsou jen lidi, kterí se snaží držet tuto hru v pohybu, musíme si uvědomit, je to živý orgamismus i když virtuární.
    udržet tuto hru v pohybu znamená číst problém uživatele a hlavně ho řešit.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Candy78 (CZ1) napsal(a):
    ahoj píšete tu spoustu problému, ale pamatujte na opačné straně jsou jen lidi, kterí se snaží držet tuto hru v pohybu, musíme si uvědomit, je to živý orgamismus i když virtuární.

    Na to se nedá nic napsat - všude jsou lidé, kteří něco dělají. Pokud svou práci budeš dělat blbě, tak poletíš a budeš rád, když seženeš jinou.

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Candy78 (CZ1) napsal(a):
    ahoj píšete tu spoustu problému, ale pamatujte na opačné straně jsou jen lidi, kterí se snaží držet tuto hru v pohybu, musíme si uvědomit, je to živý orgamismus i když virtuární.

    Na to se nedá nic napsat - všude jsou lidé, kteří něco dělají. Pokud svou práci budeš dělat blbě, tak poletíš a budeš rád, když seženeš jinou.

    Ahoj. To máš svatou pravdu, ale tady to nějak neplatí :-) Jen se podívej zpět. Kolik lumpáren už na hráče vyrobili, kolikrát už je ošidili, případně odbyli nějakou cetkou, aby je uchlácholili. A ono to funguje :-) Jasně že ano. Když už si někdo v potu tváře :-) vybuduje farmu, tak se mu to jen tak zahodit nechce a to nemluvím o penězích :-) A to oni dobře vědí :-) Sem tam se někdo možná naštve a s hrou praští, ale to jsou kapky v moři :-))
    Než otráví podstatnou část hráčů, aby to pro ně bylo ohrožující, to potrvá :-) Pokud vůbec. Možná že někteří už hrají jen ze setrvačnosti, ale to je jim jedno. Hlavně že to sype :-) Hra je živý organismus a i chyby se mohou vyskytnout, každý chybujeme, ale způsob jak se s nimi vypořádávají je ostudný. Myslím, že jim chybí slušnost a velkorysost. Nejsme pro ně partneři, ale závisláčci, kteří pro své uspokojení hodně vydrží :-))
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    internet je velký a plný her.nějak si nepřipouští konkurenci.za své peníze a čas chci dobrý produkt a hlavně úroveň.v pravidlech píší že se zde člověk má chovat jako u nich doma na návštěvě...asi jsem moula že lezu opětovně na návštěvu tam kde si mě nevšímají-problém s hrou nějak neřeší,obírají mě o peníze-mizí zlatky,nervují mě atd.také když jim napíši chtějí aby bylo psáno v angličtině-prý si to nejsou schopni přeložit...ale oni obchodují na čr serveru.české peníze poznají tak by mohli i řeč.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Candy78 (CZ1) napsal(a):
    ahoj píšete tu spoustu problému, ale pamatujte na opačné straně jsou jen lidi, kterí se snaží držet tuto hru v pohybu, musíme si uvědomit, je to živý orgamismus i když virtuární.

    Na to se nedá nic napsat - všude jsou lidé, kteří něco dělají. Pokud svou práci budeš dělat blbě, tak poletíš a budeš rád, když seženeš jinou.

    Ahoj. To máš svatou pravdu, ale tady to nějak neplatí :-) Jen se podívej zpět. Kolik lumpáren už na hráče vyrobili, kolikrát už je ošidili, případně odbyli nějakou cetkou, aby je uchlácholili. A ono to funguje :-) Jasně že ano. Když už si někdo v potu tváře :-) vybuduje farmu, tak se mu to jen tak zahodit nechce a to nemluvím o penězích :-) A to oni dobře vědí :-) Sem tam se někdo možná naštve a s hrou praští, ale to jsou kapky v moři :-))
    Než otráví podstatnou část hráčů, aby to pro ně bylo ohrožující, to potrvá :-) Pokud vůbec. Možná že někteří už hrají jen ze setrvačnosti, ale to je jim jedno. Hlavně že to sype :-) Hra je živý organismus a i chyby se mohou vyskytnout, každý chybujeme, ale způsob jak se s nimi vypořádávají je ostudný. Myslím, že jim chybí slušnost a velkorysost. Nejsme pro ně partneři, ale závisláčci, kteří pro své uspokojení hodně vydrží :-))
    Asi jsme se nepochopili. Vím, že zde to neplatí. To byl jen takový povzdech na to, že máme vše chápat, protože v GGS jsou také jen lidé :-)))

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 29.12.2018
    Ne ne, myslím, že pochopily. Také jsem si jen povzdechla nad tím, jak jsme vlastně úplně bezmocní :-(((. Můžeme se jen rozhodnout jestli hrát nebo ne. Kolik toho ještě jsme ochotní a schopní spolknout.
    Mě osobně velmi zasáhla ta zlodějna s odebráním draků. Každý si umí lehce spočítat, kolik mě to asi stálo a pak jednoduše někdo přijde a absolutně bez rovnocenné náhrady mi je sebere a myslí si, že když mi zacpe pusu nějakými balóny, tak je srovnáno. Srovnáno by bylo, kdyby mi vrátili zlatky nebo alespoň žetony, za které jsem draky pořídila. Pak by klidně mohli říct "sorry, já se spletl". Mě vůbec nevadí, že jsem přišla o "megavýhodu" z čehož, jak jsem zaznamenala, mají někteří spoluhráči velkou radost, ale o to, že mě sprostě okradli. Řeči typu, "to jsem zvědav, jak Ti půjdou spolkovky bez draků ", jsou směšné. Půjdou tak, jak budu chtít. Umím dosáhnout slušného umístění i bez draků, tak, jak tomu bylo, když ještě žádní draci nebyli. Otázkou však je, jestli ještě chci ? Říká se, že nejlepší lékař je čas. Tak uvidím, jestli najde medicínu i pro mě :-).
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    já jsem nějak nepochopila...jak že ti odebrali draky?já mám na farmě dva draky...to mi je jako vezmou?Farmářka Alča (CZ1) napsal(a):
    Ne ne, myslím, že pochopily. Také jsem si jen povzdechla nad tím, jak jsme vlastně úplně bezmocní :-(((. Můžeme se jen rozhodnout jestli hrát nebo ne. Kolik toho ještě jsme ochotní a schopní spolknout.
    Mě osobně velmi zasáhla ta zlodějna s odebráním draků. Každý si umí lehce spočítat, kolik mě to asi stálo a pak jednoduše někdo přijde a absolutně bez rovnocenné náhrady mi je sebere a myslí si, že když mi zacpe pusu nějakými balóny, tak je srovnáno. Srovnáno by bylo, kdyby mi vrátili zlatky nebo alespoň žetony, za které jsem draky pořídila. Pak by klidně mohli říct "sorry, já se spletl". Mě vůbec nevadí, že jsem přišla o "megavýhodu" z čehož, jak jsem zaznamenala, mají někteří spoluhráči velkou radost, ale o to, že mě sprostě okradli. Řeči typu, "to jsem zvědav, jak Ti půjdou spolkovky bez draků ", jsou směšné. Půjdou tak, jak budu chtít. Umím dosáhnout slušného umístění i bez draků, tak, jak tomu bylo, když ještě žádní draci nebyli. Otázkou však je, jestli ještě chci ? Říká se, že nejlepší lékař je čas. Tak uvidím, jestli najde medicínu i pro mě :-).
    já jsem nějak nepochopila...jak že ti odebrali draky!?já mám na farmě dva draky...to mi je jako vezmou?
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    utíkala jsem se k tobě podívat...máš tam dva draky....to se mi ulevilo...
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    kolo štěstí světového šampionátu-proč je v jackpotu bonus na body reputace když žádná soutěž nejede?je to mimo soutěž promrhaná bonusová otočka.také by mě zajímalo proč je některé téma-vlákno-konverzace atd. uzavřeno když je k tomu stále co říci.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Fis (CZ1) napsal(a):
    utíkala jsem se k tobě podívat...máš tam dva draky....to se mi ulevilo...
    Nevím, kolik draků má Alča teď, ale pamatuji dobu, kdy jich měla hodně, možná desítky? A nejen na hlavní farmě.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Fis (CZ1) napsal(a):
    utíkala jsem se k tobě podívat...máš tam dva draky....to se mi ulevilo...
    Nevím, kolik draků má Alča teď, ale pamatuji dobu, kdy jich měla hodně, možná desítky? A nejen na hlavní farmě.

    Mám jednoho s procentama. Raději mi to ani nepřipomínej :-))) Myslím, že bych spíš rozchodila obrnu než tuhle zlodějnu :-)
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Fis (CZ1) napsal(a):
    utíkala jsem se k tobě podívat...máš tam dva draky....to se mi ulevilo...
    Nevím, kolik draků má Alča teď, ale pamatuji dobu, kdy jich měla hodně, možná desítky? A nejen na hlavní farmě.

    Mám jednoho s procentama. Raději mi to ani nepřipomínej :-))) Myslím, že bych spíš rozchodila obrnu než tuhle zlodějnu :-)
    já teprve dodatečně zjistila že draci jsou odlišní..že mají někteří procenta...já mám obyč...a to že ti je vzali je vážně podraz...lidi si přilepšuji koupí zlaťáků a potažmo ...a potažmo...a potažmo se dopracují k drakům...vlastně ti vzali co jsi si koupila.je to vážně okrádání.a jsou tak drzí že je dali opět do nabídky...asi aby měli opět co za čas pobrat.
  • KaraKey (CZ1)KaraKey (CZ1) Komentářů: 1
    Fis (CZ1) napsal(a):
    ...přejděte to,smiřte se s tím...nebo hru prostě přestaňte hrát.nikdo váš problém totiž neřeší a nevyřeší.úbytek stavebních přilbiček,platidel,produktů či neobdržené výhry?už jste někdy zažili aby došlo k nápravě?
    Já patřím mezi ty ,co hrají jen tak ze setrvačnosti......zlato už hooodně dlouho nekupuji.Teď se náš spolek umístil na 10 místě v začátečnické.....stále čekáme na připsání dekorky......stálo nás to kupu času a bonusů..a co z toho? Opět chyby a nic se neděje :(  Zlato nekupuje nikdo z nás,protože do této hry je to sebevražda......hrajeme jinou hru,tam to funguje dobře.Naše spoluhráčka nedostává opakovaně ze hry dekorku s vesnickou spokojeností,my dvě ostatní ano.Nic,neřešeno.....prostě hra o ničem......když máme chuť hrajeme,když ne,třeba tu několik dní nejsme......
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    Fis (CZ1) napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Fis (CZ1) napsal(a):
    utíkala jsem se k tobě podívat...máš tam dva draky....to se mi ulevilo...
    Nevím, kolik draků má Alča teď, ale pamatuji dobu, kdy jich měla hodně, možná desítky? A nejen na hlavní farmě.

    Mám jednoho s procentama. Raději mi to ani nepřipomínej :-))) Myslím, že bych spíš rozchodila obrnu než tuhle zlodějnu :-)
    já teprve dodatečně zjistila že draci jsou odlišní..že mají někteří procenta...já mám obyč...a to že ti je vzali je vážně podraz...lidi si přilepšuji koupí zlaťáků a potažmo ...a potažmo...a potažmo se dopracují k drakům...vlastně ti vzali co jsi si koupila.je to vážně okrádání.a jsou tak drzí že je dali opět do nabídky...asi aby měli opět co za čas pobrat.
    ale zase je fakt jakou šanci v soutěži by měli ti co přišli na big pár let po tobě...ono je to těžké tu hru v některých věcech ukočírovat.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Fis (CZ1) napsal(a):
    Fis (CZ1) napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Fis (CZ1) napsal(a):
    utíkala jsem se k tobě podívat...máš tam dva draky....to se mi ulevilo...
    Nevím, kolik draků má Alča teď, ale pamatuji dobu, kdy jich měla hodně, možná desítky? A nejen na hlavní farmě.

    Mám jednoho s procentama. Raději mi to ani nepřipomínej :-))) Myslím, že bych spíš rozchodila obrnu než tuhle zlodějnu :-)
    já teprve dodatečně zjistila že draci jsou odlišní..že mají někteří procenta...já mám obyč...a to že ti je vzali je vážně podraz...lidi si přilepšuji koupí zlaťáků a potažmo ...a potažmo...a potažmo se dopracují k drakům...vlastně ti vzali co jsi si koupila.je to vážně okrádání.a jsou tak drzí že je dali opět do nabídky...asi aby měli opět co za čas pobrat.
    ale zase je fakt jakou šanci v soutěži by měli ti co přišli na big pár let po tobě...ono je to těžké tu hru v některých věcech ukočírovat.
    Tím chceš říct, že okrádat mohou ? Já tedy myslím, že ne. Když už něco špatně odhadli a musí to napravit, tak by ale podle mě, měli hráčům vynaložené peníze vrátit. To se ale nestalo a proto je to jen  obyčejná zlodějna. Myslím, že kdyby se to stalo Tobě, tak bys tak benevolentní nebyla :-).
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    Fis (CZ1) napsal(a):
    Fis (CZ1) napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Fis (CZ1) napsal(a):
    utíkala jsem se k tobě podívat...máš tam dva draky....to se mi ulevilo...
    Nevím, kolik draků má Alča teď, ale pamatuji dobu, kdy jich měla hodně, možná desítky? A nejen na hlavní farmě.

    Mám jednoho s procentama. Raději mi to ani nepřipomínej :-))) Myslím, že bych spíš rozchodila obrnu než tuhle zlodějnu :-)
    já teprve dodatečně zjistila že draci jsou odlišní..že mají někteří procenta...já mám obyč...a to že ti je vzali je vážně podraz...lidi si přilepšuji koupí zlaťáků a potažmo ...a potažmo...a potažmo se dopracují k drakům...vlastně ti vzali co jsi si koupila.je to vážně okrádání.a jsou tak drzí že je dali opět do nabídky...asi aby měli opět co za čas pobrat.
    ale zase je fakt jakou šanci v soutěži by měli ti co přišli na big pár let po tobě...ono je to těžké tu hru v některých věcech ukočírovat.
    Tím chceš říct, že okrádat mohou ? Já tedy myslím, že ne. Když už něco špatně odhadli a musí to napravit, tak by ale podle mě, měli hráčům vynaložené peníze vrátit. To se ale nestalo a proto je to jen  obyčejná zlodějna. Myslím, že kdyby se to stalo Tobě, tak bys tak benevolentní nebyla :-).
    to je jasné že by měli peníze vrátit.a doufám že se o to bereš.jenom jsem tak pouvažovala že to asi hodili na začátek aby měli ti po letech začínající také šance...ale vydané prostředky za to co berou mají dát SAMOZŘEJMĚ zpět...a nabídnout měnu.už proto že SVÉVOLNĚ manipulují s tvým "majetkem".a máš pravdu v tom že já by jsem tak benevolentní nebyla...mě by chytal amok :D
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 15.01.2019
    Nechci se GGS zastávat po stránce morální, ale po stránce právní nemanipulují s naším majetkem (Alčiným), manipulují pouze s vlastním majetkem, který nám za účelem hraní propůjčili na základě smlouvy, kterou jsme potvrdili při naší registraci. Fakticky nic, co jsme na farmách vybudovali, vytvořili, není naším majetkem a pokud GGS bude kdykoliv chtít, může servery vypnout a my si na nich nic nevezmeme. Samozřejmě to neudělají, dokud jim hra vynáší, ale v okamžiku, kdy by většina hráčů přestala kupovat herní měnu a údržba serverů a práce zaměstnanců by stála víc,než kolik hra vydělá, tak je konec.

    Představa, že se kdokoliv domůže nějaké náhrady je zcela nepodložená jakýmkoliv právním závazkem GGS vůči komukoliv z nás. GGS dává kompenzace jen a pouze z jediného důvodu - v rámci PR, dobrých vztahů s veřejností (s námi). Ale přehodnocení draků jako takové poškodilo jen část hráčů a část to naopak povzbudilo k utrácení zlata (aby si konečně také toho svého draka získali a aby konečně dokázali, že porazí ty hráče, kteří doteď i díky drakům byli nezdolatelní). Jediný způsob, jak je donutit ke kompenzaci je přesvědčit je, že takové kompenzace je v jejich zájmu. A to nebude vůbec jednoduché, vzhledem k tomu, kolik zlata se v tom utopilo.

    Naopak v postupu s draky vidím klasickou marketingovou strategii: nahodíme laťku vysoko a necháme ty, kdo rádi zkouší novinky a neváhají kvůli nim sáhnout do kapsy, aby si předražený krám pořídili. A ono to vydělalo víc, než jsme čekali? Tak zvedneme laťku a těm, kdo sáhnou opravdu hodně hluboko, nabídneme ještě víc. Pak si uvědomíme, že vlastně v rámci hry není celá mechanika fér. Stopneme její nákup, a dodatečně ji v rámci spravedlivnější hry omezíme (samozřejmě s dostatečným časovým odstupem, aby ti, kdo ji pořídili, měli pocit, že přeci jen za svoje peníze něco získali). A následně jim ji v omezené míře zase dáme, jelikož byla dlouho nedostupná, hráči, co ji ještě nemají, se na ni vrhnou a přetrhnou se, aby ji pořídili - tedy ten 1 kus, co dává smysl.

    Jediné, co v rámci podobných marketingových strategií chybí je teď časově omezená sleva, a nebo snížení ceny na základě zjištění, že úpravou vlastně jeho cena klesla. Jsem zvědav, jestli na ni dojde -samozřejmě s odstupem pár měsíců a několika mistrovství, kdy si všichni, kdo jsou ochotní, toho draka pořídí za plnou cenu. Protože ve chvíli, kdy ho bude mít většina aktivně hrajících hráčů se stane prakticky bezcenným, takže cena bude muset jít dolů, aby hráči znovu sáhli do kapsy a tu výhodu zvedali po tom 1%.
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    myslela jsem že ty uvozovky kolem slova majetek pochopíš :D
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 15.01.2019
    Ahoj . Nebudu se pouštět do žádných úvah. To co píšeš dává smysl a můžeš mít i pravdu. Jen bych Tě ráda opravila v jedné věci. Nikdo, tedy ani já, nebyl díky drakům nezdolatelný. Stejných výsledků při spolkovce lze dosáhnout i vhodným nákupem bonusů, točením kola a hrou pexesa, tak, jak to ostatně i hráči běžně dělají. To ale něco stojí.  A o tom to je. Já jsem je svým jednorázovým nákupem draků připravila o pravidelný příjem a zjevně jsem nebyla zdaleka sama :-). Nedělej si iluze, že někoho zajímá, jestli mají jiní hráči proti takovému šanci uspět :-). Je to založené na touze hráčů být nejlepší ať to stojí, co to stojí :-). A   ti, kteří do hry peníze dávat nechtějí, je tam stejně dávat nebudou. Tam se nic nezmění :-).  Pokud jde o mě, tak to byl přesně ten důvod, proč jsem draky koupila. Nesypat do krmítka pravidelně co 14 dnů :-). Byl to pro mě způsob, jak se srovnat s těmi stále dokola se opakujícími otravnými spolkovkami . Budu si holt muset najít jiný :-) Musím se ale přiznat, že jejich pojetí "spravedlivé kompenzace" mi hru poměrně dost otrávilo.
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Nechci se GGS zastávat po stránce morální,................................................, aby hráči znovu sáhli do kapsy a tu výhodu zvedali po tom 1%.
    v tomto plne súhlasím s mineasom. Dnes je to trend asi mnohých online hier, zavádzať podobné novinky keď si jeden ctižiadostivý kúpi síce výhodnú a nesmierne predraženú vec, aby mal výhodu nad ostatnými, ktorá je následne degradovaná lebo balans hry. Pritom o tom, že je to nevybalansované sa muselo vedieť už pri zavedení tej ktorej novinky, biznis je biznis, pri free to play modeli takéto veci je nutné predpokladať
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 16.01.2019
    Jinak po skončení soutěže se mi nezobrazil výsledek a do spolkovky se mi nezapočítal ani bod. Už by s tím měli něco dělat.
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Jinak po skončení soutěže se mi nezobrazil výsledek a do spolkovky se mi nezapočítal ani bod. Už by s tím měli něco dělat.
    Není moderátor, tudíž to nemá kdo nahlásit, nechceš si to Mineasi rozmyslet...?  :lol:
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Jinak po skončení soutěže se mi nezobrazil výsledek a do spolkovky se mi nezapočítal ani bod. Už by s tím měli něco dělat.
    Není moderátor, tudíž to nemá kdo nahlásit, nechceš si to Mineasi rozmyslet...?  :lol:
    Tohle jsou myslím věci o kterých dávno ví:lol:
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    LEFTFLANK (SK1) napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Nechci se GGS zastávat po stránce morální,................................................, aby hráči znovu sáhli do kapsy a tu výhodu zvedali po tom 1%.
    v tomto plne súhlasím s mineasom. Dnes je to trend asi mnohých online hier, zavádzať podobné novinky keď si jeden ctižiadostivý kúpi síce výhodnú a nesmierne predraženú vec, aby mal výhodu nad ostatnými, ktorá je následne degradovaná lebo balans hry. Pritom o tom, že je to nevybalansované sa muselo vedieť už pri zavedení tej ktorej novinky, biznis je biznis, pri free to play modeli takéto veci je nutné predpokladať
    No jsem holt naivní husa :-)
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    No jsem holt naivní husa :-)
    To rozhodne nie :), pre každého je hodnota peňazí iná, naučil som sa, že nemá veľký význam posudzovať finančné vedomie iných pretože to čo pre jedného môže byť bezcenné druhý by dal za to čokoľvek, stačí si predstaviť rôzne odvetvia zberateľstva atď. ja sa hlásim ku skupine ľudí prihliadajúcich na faktor pomeru cena/výkon :D:D
  • Sova 8 (CZ1)Sova 8 (CZ1) Komentářů: 5
    Jak mám pozvat přátele přes odkaz, když mě odkaz hodí na Maďarský, kde se s někým skamarádím (tam to funguje) a když ten odkaz dám do vyhledávače a nastavím tam češtinu tak nic. Hraji přes český, ale odkaz mojí farmy jde na maďarský, co je to za pořádek? 

    Odkaz mojí farmy:

    https://bigfarm.goodgamestudios.com/html5/?ic=6S-QJ5T-L-HU&w=199947&refer_method=email&ic=7S-KU10-S-CZ&w=199947

    Chci splnit úkol a pozvat své přátele do Big Farm, ale přes nefunkční odkaz to prostě nejde. Udělejte s tím někdo něco. 

    Děkuji
Sign In to comment.