Domů Czech Otázky ke hře Návody od hráčů

Santova dílna a dostupné dekorace

Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
upraveno 20.12.2018 v Návody od hráčů
Santova dílna je jedinečná akce, která běží zpravidla v druhé půli prosince a končí začátkem ledna. Bez využití zlata v ní lze vytočit jednou za 24 hodin dekoraci s klasickou i vesnickou spokojeností. Za věnované suroviny, květiny, ryby a další materiál lze hodnotu zvyšovat a dostat se tak k lepším dekoracím. Více o fungování:  Santova dílna na dárky. Vždy mi chyběl přehled dekorací, které jsou v dílně dostupné. Proto jsem je dal dohromady.
  • Kvalita 2 začíná na 0 svíčkách, pro nejlepší dekorku 1 196 svíček
  • Kvalita 3 začíná na 1 644 svíčkách, pro nejlepší dekorku 5 615 svíček
  • Kvalita 4 začíná na 5 617 svíčkách, pro nejlepší dekorku 11 205 svíček
  • Kvalita 5 začíná na 12 440 svíčkách, pro nejlepší dekorku 22 928 svíček
  • Kvalita 6 začíná na 26 004 svíčkách, pro nejlepší dekorku 54 402 svíček
  • Kvalita 7 začíná na 64 510 svíčkách, pro nejlepší dekorku 112 405 svíček


  • Kvalita 8 začíná na 137 032 svíčkách, pro nejlepší dekorku 328 615 svíček

  • Kvalita 9 začíná na 328 647 svíčkách, pro nejlepší dekorku 512 939 svíček

A co vše lze do santovo dílny nacpat? Výčet toho, co jsem v době zahájení měl :)

Běžné povolení k těžbě 2 svíčky

Povolení k těžbě zlata 200 svíček

Mince pro štěstí 2 svíčky

Mince mistrovství 50 svíček

Dolary 0,000375 svíčky (2667 dolarů za 1 svíčku)

Krmivo pro slepice 1 svíčka

Prvotřídní krmivo pro slepice 2 svíčky

Superkrmivo pro slepice 3 svíčky

Krmivo pro prasata 2 svíčky

Prvotřídní krmivo pro prasata 4 svíčky

Superkrmivo pro prasata 6 svíček

Krmivo pro krávy 5 svíček

Prvotřídní krmivo pro krávy 21 svíček

Superkrmivo pro krávy 30 svíček

Prvotřídní krmivo pro kozy 9 svíček

Tekuté hnojivo 1,75 svíčky

Prvotřídní tekuté hnojivo 3 svíčky

Nektar 3,75 svíčky

Prvotřídní nektar 5 svíček

Osivo řepky 13 svíček

Semínka žlutého ibišku 10 svíček

Semena slunečnice 225 svíček

Rýžová semena 10 svíček

Semena kouzelných fazolí 6 svíček

Semena růží 30 svíček

Semena fialek 11 svíček

Supernektar 6 svíček

Tekuté superhnojivo 7 svíček

Hnůj 0,35 (3 hnoje za 1 svíčku)

Listí 0,75 svíčky

Hnojivo 15,5 svíčky

Prvotřídní hnojivo 25 svíček

Superhnojivo 37 svíček

Krmivo z mořských řas 13 svíček

Hnojivo z mořských řas 50 svíček

Krmivo pro kozy 4 svíčky

Superkrmivo pro kozy 13 svíček

Krmivo pro oslíky 13 svíček

Prvotřídní krmivo pro oslíky 18 svíček

Superkrmivo pro oslíky 25 svíček

Krmivo pro kachny 10 svíček

Prvotřídní krmivo pro kachny 25 svíček

Superkrmivo pro kachny 40 svíček

Semena limetek 6 svíček

Semena grepu 10 svíček

Semena ananasu 25 svíček

Semena cukrového melounu 50 svíček

Osivo angreštu 6 svíček

Osivo šípku 10 svíček

Osivo ostružin 25 svíček

Osivo morušek 50 svíček

Osivo černého bezu 6 svíček

Osivo fíku 10 svíček

Osivo marakuji 25 svíček

Osivo meruněk 50 svíček

Semena zlaté květiny 375 svíček

Siláž pro krávy 2 svíčky

Prasečí pomyje 1 svíčka

Humus 11,25 svíčky

Prvotřídní humus 60 svíček

Superhumus 150 svíček

Skleníkový humus 7 svíček

Humus z mořských řas 200 svíček

Skleníkový chaluhový humus 200 svíček

Růže 0,75 svíčky

Kouzelná fazole 1 svíčka

Rýže 0,125 svíčky (8 rýží za 1 svíčku)

Slunečnice 2 svíčky

Žlutý ibišek 1 svíčka

Řepka olejka 1 svíčka

Fialka 1 svíčka

Zlaté květiny 2 svíčky

Okoun 1 svíčka

Kapr 2 svíčky

Sumec 1 svíčka

Štika 7 svíček

Jeseter 2 svíčky

Lufara 2 svíčky

Tuňák 2 svíčky

Mahi-mahi 3 svíčky

Kanic 1 svíčka

Ropušice 15 svíček

Pečený okoun na jablkách 6 svíček

Kapří pirožek 4 svíčky

Obalovaný sumec 18 svíček

Štika na sladkokyselo 24 svíček

Focaccia s jeseterem 30 svíček

Čerství rybí bufet z lufary 28 svíček

Tuňákové tacos načerno 2 svíčky

Mahi-mahi v citrónové omáčce 57 svíček

Steak z kanice 71 svíček

Polévka z ropušice 120 svíček

Suši talíř 21 svíček

Čerství rybí salát 11 svíček

Mořský burger 92 svíček

Rybářova radost 71 svíček

Rybí kebab 51 svíček

Mořské řasy 3 svíčky

Mix z mořských plodů 162 svíček

Smažená rybí pochoutka 238 svíček

Rybí konzerva 337 svíček

Jemné filé 632 svíček

Obyčejný katalyzátor 3 svíčky

Vzácný katalyzátor 15 svíček

Cenný katalyzátor 50 svíček

Unikátní katalyzátor 200 svíček

Ústřice 12 svíček

Mušle 9 svíček

Garnát 8 svíček

Sleď 14 svíček

Zlatoploutvý tuňák 21 svíček

Humr 19 svíček

Treska 27 svíček

Losos 30 svíček

Mečoun 38 svíček

Speciální semena kukuřice 33 svíček

Speciální semena zelí 73 svíček

Speciální semena pšenice 21 svíček

Speciální semena lučního kvítí 17 svíček

Speciální semena pampelišky 76 svíček

Speciální semena ječmene 63 svíček

Speciální semena polníčku 26 svíček

Speciální osivo limetek 113 svíček

Speciální osivo grepu 225 svíček

Speciální osivo ananasu 563 svíček

Speciální osivo cukrového melounu 1425 svíček

Speciální osivo angreštu 113  svíček

Speciální osivo šípku 225 svíček

Speciální osivo ostružin 563 svíček

Speciální osivo morušek 1425 svíček

Speciální osivo černého bezu 113  svíček

Speciální osivo fíku 225 svíček

Speciální osivo marakuji 563 svíček

Speciální osivo meruněk 1425 svíček

Speciální osivo tuřínu 14 svíček

Speciální osivo vojtěšky 26 svíček

Speciální semena levandule 5 svíček

Speciální semena jasmínu 17 svíček

Speciální semena vanilky 2 svíčky

Speciální semena aloe vera 3 svíčky

Ian 1 svíčka

Brigitte 1 svíčka

Mraznička 14 svíček

Mrazák 16 svíček

Nancy 6 svíček

Roy 8 svíček

Gerald 7 svíček

Russel 17 svíček

Lisa 20 svíček

Viktor 13 svíček

Prut s podepřením 1 svíčka

Klec na humry 1 svíčka

Přívlačový prut 2 svíčky

Tvarovaný přívlačový prut 4 svíčky

Zkušená posádka 3 svíčky

Sonar 3 svíčky

Turbína 3 svíčky

Veteráni 3 svíčky

Inkoustové náplně 3 svíčky

Mořská směs 8 svíček

Směs z ústřic 8 svíček

Směs z garnátů 34 svíček

Směs ze sleďů 30 svíček

Směs ze zlatoploutvého tuňáka 30 svíček

Směs z humrů 34 svíček

Mušle 0,005 svíčky (200 mušlí na 1 svíčku)

Runové kameny 0,005 svíčky (200 mušlí na 1 svíčku)

Poukazy 0,005 svíčky (200 mušlí na 1 svíčku)

Podkovy 0,1875 svíčky (6 podkov na 1 svíčku)

Turnajové podkovy 0,025 svíčky (400 na 1 svíčku)

Body karmy 20 svíček

Části dekorace 0,1875 svíčky

Vesnické dolary 0,001 svíčky (1000 na 1 svíčku)

Post edited by Mineas (CZ1) on

Komentáře

  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 12.12.2018
    Doplněno množství svíček, potřebné pro postup k dané kvalitě dekorací, a počet pro získání nejlepší dekorky v kategorii. Na vyšších úrovních kvality berte počty potřebných svíček pro nejlepší dekorku jako orientační, mohou se od reality odchylovat řádově o desítky svíček podle toho, jaký byl násobek svíček na surovině, kterou jsem pro určení používal.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Chci jen podotknout jedno, loni jsem delala podobny seznam, ale v kazdem toceni jsem mela dekorace na nekterych urovnich jinak razene. Takze se tim moc ridit neda..
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    black-.-angel napsal(a):
    Chci jen podotknout jedno, loni jsem delala podobny seznam, ale v kazdem toceni jsem mela dekorace na nekterych urovnich jinak razene. Takze se tim moc ridit neda..
    I kdyby se porušilo řazení, pořád se dá alespoň určit, jaké dekorace se dají najít na které úrovni. I to mi pomůže, jelikož plánuji se pokusit získat některé konkrétní dekorace a potřebuji vědět, kde je hledat :)
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Doplnil jsem nové dekorky, co jsem našel v 7. a 8. kvalitě - jsou vždy na konci. Vím, že 1 nová je na konci 9., ale ta mi nestála za doplňování (přijde mi absurdně slabá, zimostrázový fotbalista) a jiné jsem nezaregistroval.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Tak jsem se bláhově domníval, že se u Santy setřepu přebytečných lodí, když je přidaly k foukání svíček. No asi někde chybka, sfouknutí končí errorem.

  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    santa doslova vyrabuje farmáře a dekorace ani nestojí za to aby se člověk snažil...škoda že si nelze dekorku za to nacpané množství santovi vybrat.to co člověk v této akci získá je tak na rozebrání.jsem zklamaná.lépe koukat na telku než se pro nic pachtit na big
  • filip00009999 (CZ1)filip00009999 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    tak jsem to skusil a to jaká je tam zobrazná dekorace neznaméná jakou si vytočíme.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    tak jsem to skusil a to jaká je tam zobrazná dekorace neznaméná jakou si vytočíme.
    pokud na konci před zatočením zapomeneš sfouknout svíčku, tak to tak opravdu je
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    já na tu dekoraci nezapoměla přidat....právě naopak...dodala jsem pomalu přesně na doraz než to přeskočí na další dekorku v řadě.prostě je to o tom-nandej co máš a ber co ti přidělí.fakt špatné vánoce v této hře.ani sníh nedali...
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    upraveno 25.12.2018
    Omlouvám se předem, že tento příspěvek píšu do tří diskuzí, ale chci opravdu varovat všechny, kteří k tomu tématu budou cokoli hledat.

    Doporučuju nesahat na dílnu a píšu na podporu. Už včera a předevčírem se mi zdálo, že mi pokaždé zmizelo pár stovek zlaťáků, ale říkal jsem si, že jsem se možná někde uklikl. Teď vlezu do diskuze a nestačím se divit.

    Nicméně ta dílna je podle mého názoru podělaná mnohem více, než že jenom krade 240 zlaťáků. Včera odpoledne jsem si vytočil sedmičkovou sochu chobotnice, přijdu dneska večer, že znova podaruju zbytečnosti a zatočím a Santův kolotoč mám stále nastavený na 7. úrovni (přestože v průbehu dne postupně klesal úrovněmi zpět). Zatočím tedy znova, co to udělá, vytočil jsem si sochu prasete, v inventáři prase, chobotnice ze včera v inventáři není (přestože jsem opravdu točil, po vytočení chobotnice kliknul na "Sem s tím") a jako bonus - na účtu o cca 6000 zlaťáků méně.
    Post edited by The Lonely Farm (CZ1) on
  • sven9791 (SK1)sven9791 (SK1) SK1 Komentářů: 11
    Súhlasím, mne to už asi štyri či päť razy ukradlo zlatky, najprv som podozrieval sám seba, že som nešťastne niekde klikol. Som zvedavý, či mi niekto tie zlatky vráti, aby som mal aspoň na zlatú baňu...
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Omlouvám se předem, že tento příspěvek píšu do tří diskuzí, ale chci opravdu varovat všechny, kteří k tomu tématu budou cokoli hledat.

    Doporučuju nesahat na dílnu a píšu na podporu. Už včera a předevčírem se mi zdálo, že mi pokaždé zmizelo pár stovek zlaťáků, ale říkal jsem si, že jsem se možná někde uklikl. Teď vlezu do diskuze a nestačím se divit.

    Nicméně ta dílna je podle mého názoru podělaná mnohem více, než že jenom krade 240 zlaťáků. Včera odpoledne jsem si vytočil sedmičkovou sochu chobotnice, přijdu dneska večer, že znova podaruju zbytečnosti a zatočím a Santův kolotoč mám stále nastavený na 7. úrovni (přestože v průbehu dne postupně klesal úrovněmi zpět). Zatočím tedy znova, co to udělá, vytočil jsem si sochu prasete, v inventáři prase, chobotnice ze včera v inventáři není (přestože jsem opravdu točil, po vytočení chobotnice kliknul na "Sem s tím") a jako bonus - na účtu o cca 6000 zlaťáků méně.
    Naprosto souhlasím, třikrát mě to okradlo o zlaťáky jen proto, že jsem na Santovu dílnu klikla. Už se jí ani nedotknu! Zloději všiví, jděte se s vašimi atrakcemi už bodnout!!!
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Uvědomte si, že se k těm dekoracím rok nedostanete, pokud je teď nezískáte. Pokud budete ignorovat vše, co má ve hře nějaké chyby, nic vám nezbude.
  • -rika1974- (SK1)-rika1974- (SK1) SK1 Komentářů: 546
    upraveno 26.12.2018
    mineas nič v zlom, ale aby som za dekošku dávala do vzduchu zlatky ich chybou, mi vôbec rozumne nepríde. tiež som sa tešila na dielňu, že si vytočím do zbierky dekošky, ktoré mi chýbaju, ale aby som pri každom otvorení prišla o zlaťaky, tak ďakujem neprosím. a poniektorí ozaj pri otvorení prišli o dosť veľké sumy aj v našom spolku. čiže som napísala skupinovku, nech na dieľňu radšej neklikajú. nikto predsa nechce prísť o ťažko nasporené, alebo aj kúpené zlatky takým spôsobom.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 26.12.2018
    Samozřejmě je rozhodnutí každého, jak k tomu přistoupí, ale já poukazuji na to, že tu rok nebude další šance dílnu využít. Takže já doporučuji spíš si hlídat, v kolik vám vyprší 24 hodin od předchozího točení. Pokud ji otevřete v té době, můžete přijít o zlato, ano, ale je nepravděpodobné, že by to bylo víc než 240 zlatých, což u většiny hráčů není kritické. Navíc věřím, že GGS bude tyto ztráty kompenzovat. Pokud by to neudělali, vážně bych uvažoval o tom, jestli má smysl hru hrát dál. Když jsem naposledy přišel z důvodu chyby GGS o zlato v nějaké akci (tehdy rozbitého kola štěstí), tak mi GGS zlato vrátilo.

    Pokud bychom z důvodu obav z chyb přestali hrát nejlepší akce, jaký má smysl vůbec hru hrát?
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    množství darovaných produktů by mělo určovat kvalitu dekorace.ale není to tak-zaplatíte řízek a dostanete rohlik.to asi chyba hry nebude.jsem zvědavá jak budou kompenzovat toto.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Ale jo, kvalitu určuje. Pokud dáš dost věcí na kvalitu 4, bude získaná dekorace mít kvalitu 4. To přece funguje. Pokud jsi v kategorii 4, horší (ale ani lepší) si nevytočíš.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    "Navíc věřím, že GGS bude tyto ztráty kompenzovat." - To jako vážně?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Oni o té chybě ví a sami psali, že se tím dříve jak po svátkách (to je v novém roce) nebudou moct zabývat, protože tam nikdo není v práci.
    Udělejte si screeny a když tak napište na podporu. To je všechno co teď můžete dělat.
  • mildatom (CZ1)mildatom (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    upraveno 27.12.2018
    Bohužel jsem u santovy dílny také  přišla o zlaťáky.Už při otevření dílny se mi odečetly zlatky a nešlo s tím nic dělat.Už jsem přišla kolem 1000zlatek a na dílnu už raději ani nesáhnu.. >:)
  • lukob (CZ1)lukob (CZ1) Komentářů: 4
    ahoj tak teda doufam ze s tim neco hodne brzo udelaji (SANTOVA DILNA)
  • Lucinka69 (CZ1)Lucinka69 (CZ1) CZ1 Komentářů: 707
    Santovu dílnu by měli přejmenovat na ,,Skrblíkovu dílnu,, !!!!! Jen při její rozkliknutí se ztratí zlatky až pak se objeví svíčka. Určitě o chybě vědí,tak ho měli stáhnout!!!!Ale proč by když se jim zlaťáky jen sypou že?Je spousta hráčů co fórum nečte a ani se to nemají jak dozvědět.Pokud nemají někoho ve spolku,který je bude informovat. :/
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    mě to odečítá za nahlédnutí 240 zlatek.je to horror akce!celé big už mi připadá jako ždímačka na peníze.
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Uvědomte si, že se k těm dekoracím rok nedostanete, pokud je teď nezískáte. Pokud budete ignorovat vše, co má ve hře nějaké chyby, nic vám nezbude.
    A to jsou mi milejší zlatky než takové zlodějské dekorace
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Fis (CZ1) napsal(a):
    mě to odečítá za nahlédnutí 240 zlatek.je to horror akce!celé big už mi připadá jako ždímačka na peníze.
    Máš pravdu, nic jiného to taky není!
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Samozřejmě je rozhodnutí každého, jak k tomu přistoupí, ale já poukazuji na to, že tu rok nebude další šance dílnu využít. Takže já doporučuji spíš si hlídat, v kolik vám vyprší 24 hodin od předchozího točení. Pokud ji otevřete v té době, můžete přijít o zlato, ano, ale je nepravděpodobné, že by to bylo víc než 240 zlatých, což u většiny hráčů není kritické. Navíc věřím, že GGS bude tyto ztráty kompenzovat. Pokud by to neudělali, vážně bych uvažoval o tom, jestli má smysl hru hrát dál. Když jsem naposledy přišel z důvodu chyby GGS o zlato v nějaké akci (tehdy rozbitého kola štěstí), tak mi GGS zlato vrátilo.

    Pokud bychom z důvodu obav z chyb přestali hrát nejlepší akce, jaký má smysl vůbec hru hrát?
    Ty si asi zlatky kupuješ za hotové, že tě ztráta nemrzí. Já do toho ale svoje prachy cpát nehodlám, a tak mi chybí každá ztracená zlatka.
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Pokud to s farmou takto půjde dál, jednou ještě budou chtít, abychom platili i za vstup do hry.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Siena (CZ1) napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Samozřejmě je rozhodnutí každého, jak k tomu přistoupí, ale já poukazuji na to, že tu rok nebude další šance dílnu využít. Takže já doporučuji spíš si hlídat, v kolik vám vyprší 24 hodin od předchozího točení. Pokud ji otevřete v té době, můžete přijít o zlato, ano, ale je nepravděpodobné, že by to bylo víc než 240 zlatých, což u většiny hráčů není kritické. Navíc věřím, že GGS bude tyto ztráty kompenzovat. Pokud by to neudělali, vážně bych uvažoval o tom, jestli má smysl hru hrát dál. Když jsem naposledy přišel z důvodu chyby GGS o zlato v nějaké akci (tehdy rozbitého kola štěstí), tak mi GGS zlato vrátilo.

    Pokud bychom z důvodu obav z chyb přestali hrát nejlepší akce, jaký má smysl vůbec hru hrát?
    Ty si asi zlatky kupuješ za hotové, že tě ztráta nemrzí. Já do toho ale svoje prachy cpát nehodlám, a tak mi chybí každá ztracená zlatka.
    Nekupuju. Už rok a půl jsem nekoupil ani zlatku, zlatky mám z koní, tam to je pro slušně vytrénovaného koníka 4000 za měsíc, pak sem tam z nějaké truhly a díky řasovým humusům, nakoupeným za odměny z dočasek, z vesnických slavností. Zlatem šetřím, jelikož zdrojů ve hře je méně než dříve, přesto se za měsíc pár tisíc získat pořád dá. Je to hlavně o taktice - dobře vybudovaná flotila pro rybolov utáhne dočasku, a za odměny z dočasky se nakoupí řasy, a ty se narvou do slavnosti v poslední dva dny akce, když jsou největší žolíky z půdy. Dobře si to naplánovat a farmy i koně, a přizpůsobit je tomu, co chci získat. Jen se děsím, až se ta povolení k těžbě zlata ze slavnosti odeberou, ve dřinách se k nim také dřív dalo dostat, a tak je dali pryč...
Sign In to comment.