Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Chystané změny pro 2018/2019"

124»

Komentáře

  • dani123 (CZ1)dani123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    Helena123 (CZ1) napsal(a):
    Už to tu proběhlo -spletli se, omlouvají se, a pokusí se za to dát ještě jednou rybí dřinu tento měsíc. Ale spíš se jim to nepodaří. 
    děkuji, nevšimla jsem si
  • Farmářka Marťa (CZ1)Farmářka Marťa (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Dobrý den všem. Těm co to nejdřív zpackali a poté s omluvou vrátili dráčka na farmu, děkuji. !
    Ale to si vážně myslíte, že jsem chtěla investovat do takovéto dekorace? Důvod pro který jsem si ho pořizovala jste mi vzali. Údajně kvůli férovosti hry. Tak co kdyby jste mi zbořili i stodoly a vzali všechno co je navyšuje? Můžu přeci doplnit víc než ten kdo si jen hraje a brblá, že všechno není zadarmo. Tak co kdyby jste byli fér pro změnu vy a když jste mi polovinu sebrali tak mi vratte polovinu zlaťáků. A můžeme se bavit o tom, že něco není fér. S pozdravem
  • forty (CZ1)forty (CZ1) Komentářů: 12
    Jeden dráček zmizel z farmy, koupila jsem si tedy nového. Toho starého prý zase vrátili ale mám jen jednoho tak jak to teda je?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj 
    k drakům  - zpráva polské moderátorky 14:54 (asi)
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/4001117/#Comment_4001117
    Proběhla oprava bez přerušení hry. Hráči, kteří měli problém s draky se mají znovu přihlásit do hry a zjontrolovat inventář.
    Existuje skupina hráčů, kteří draka nedostanou. Ti ho obdrží při další aktualizaci.

  • forty (CZ1)forty (CZ1) Komentářů: 12
    Oprava neoprava. Drak mi zmizel - koupila jsem tedy nového - napsali že ty ukradené vrátili ale mám pořád jen jednoho...
  • ivina66 (CZ1)ivina66 (CZ1) Komentářů: 3
    forty (CZ1) napsal(a):
    Oprava neoprava. Drak mi zmizel - koupila jsem tedy nového - napsali že ty ukradené vrátili ale mám pořád jen jednoho...
    Ahoj, mám ten samý problém. Může někdo vysvětlit kdo a proč blokl forty ?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj
    Teď jsem u poláků četla, že ta nová semena pro gurmu a kytku (ze zítřejší aktualizace) budou dostupná za zlato.
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    upraveno 18.12.2018
    A co jsem se u němců dočetla já o údolí dekorací: odblokování farmy bude za 100 tis dolarů, rozšiřování za nová padátka (kapky) nebo zlato - jak už psala pexi
    Je to jen na výstavu dekorací z inventáře, viditelnou pro ostatní, nebude tam žádná doba stavby, ale údolí nebude přidávat žádné body spokojenosti. 
    Do údolí lze přesunout dekorace z jakékoliv farmy (ale pokud je budete chtít vrátit zpět, tak půjdou jen na tu farmu, kde už byly- standardně přes inventář, s případnou dobou stavby jako normálně). Pokud si úplně novou dekoraci přesunete do rovnou do údolí, nebudete ji moci uvolnit ve věži (ve sbírce deko na gurmě) - funguje to tak, jako kdyby byla stále v inventáři. 
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    pexi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Teď jsem u poláků četla, že ta nová semena pro gurmu a kytku (ze zítřejší aktualizace) budou dostupná za zlato.
    To jsem teda zvědavá, jaký to bude mít smysl.

  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342

    lll123 (CZ1) napsal(a):
    A co jsem se u němců dočetla já o údolí dekorací: odblokování farmy bude za 100 tis dolarů, rozšiřování za nová padátka (kapky) nebo zlato - jak už psala pexi
    Je to jen na výstavu dekorací z inventáře, viditelnou pro ostatní, nebude tam žádná doba stavby, ale údolí nebude přidávat žádné body spokojenosti. 
    Do údolí lze přesunout dekorace z jakékoliv farmy (ale pokud je budete chtít vrátit zpět, tak půjdou jen na tu farmu, kde už byly- standardně přes inventář, s případnou dobou stavby jako normálně). Pokud si úplně novou dekoraci přesunete do rovnou do údolí, nebudete ji moci uvolnit ve věži (ve sbírce deko na gurmě) - funguje to tak, jako kdyby byla stále v inventáři. 
    Čili udělátko úplně k ničemu. :-D Kdyby radši spravili chyby.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Děkuji za upozornění na nevhodně zvolené vlákno pro vložení dotazu - přehlédl jsem upozornění u vlákna pro zprávy ze zahr. fór. 
    Ptal jsem se na údolí dekorací - "K čemu bude reálně sloužit údolí dekorací? To je jen pro uvolnění místa v úložišti? Místo likvidace na díly pro zahr. architekta, je mám vystavit - on si je jako někdo koupí? Pokud to má být forma bazaru, tak proč ne, ale jiný smysl nevidím. Pouze na útratu dolaru, spíše zlata."
    Odpověď je výše.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 20.12.2018
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Děkuji za upozornění na nevhodně zvolené vlákno pro vložení dotazu - přehlédl jsem upozornění u vlákna pro zprávy ze zahr. fór. 
    Ptal jsem se na údolí dekorací - "K čemu bude reálně sloužit údolí dekorací? To je jen pro uvolnění místa v úložišti? Místo likvidace na díly pro zahr. architekta, je mám vystavit - on si je jako někdo koupí? Pokud to má být forma bazaru, tak proč ne, ale jiný smysl nevidím. Pouze na útratu dolaru, spíše zlata."
    Odpověď je výše.
    Je to jen na kukandu, tedy výstavka. A uvolní se ti tím těch pár míst ve skladu. První nákup je za dolary. Další vypadají buď za zlato, anebo za nějaké bonusy. 
  • murbella (CZ1)murbella (CZ1) CZ1 Komentářů: 243
    Když přepnu na Údolí dekorací a pak zpět na jakoukoliv farmu, mám ji zvětšenou. Je to maličkost, ale otravuje to.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    mi to nedělá nic spíše mě zajímá kde jsou bedny  atak
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    info od němců:
    "akce těžké práce přijde o něco později "(bohužel nespecifikovali, co znamená "o něco")
    "
    nová semena budou v různých nabídkách, než se je podaří někam zaintegrovat"
    "je problém s údolím dekorací, aktuálně se dekorace při stavbě v údolí pokouší využít stavební sloty (což by neměly), takže se může stát, že požerou žetony z druhého slotu, na chybě se pracuje"
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/de/discussion/comment/4009866/#Comment_4009866
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/de/discussion/comment/4009853/#Comment_4009853


  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    lll123 (CZ1) napsal(a):
    info od němců:
    "akce těžké práce přijde o něco později "(bohužel nespecifikovali, co znamená "o něco")


    tak moder z en fora napisal, že nechcú utp pustiť skor kym sa neujistia ze nebude potreba aktualizovat aby nahodou nezabugovali samotnu udalost utp lebo by to bolo velmi pravdepodobne, nejaky casovy odhad je ale vo hviezdach
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    upraveno 20.12.2018
    - zatím nepřesouvejte dekorace z údolí zpět do inventáře, je tam nějaká chyba, která způsobuje snížení spokojenosti ve vesnici
    -musí udělat opravu a teprv po opravě začne dřina
    - a už by snad mělo být opravené to případné požírání žetonů při stavbě deko v údolí

    edit zdá se, že opraveno, hurá
    Post edited by lll123 (CZ1) on
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ta jejich nynější oprava pro mne znamená, že se ve dřině (pokud ji spustí) nemám snažit, protože v ní bude určo plno chyb a zbytečně bych se rozčiloval, že se mi pletou bedny.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 20.12.2018
    Tak darování lodí mi u santovo dílny nefunguje, háže mi to chybu. Restart nepomohl. Ale třeba urychlující hnojiva fungovala dobře.

    Stavební žetony - 9 svíček
    Urychlující hnojivo (vesnická slavnost) - 2 svíčky
    Tekuté urychlující hnojivo (vesnická slavnost) - 1,5 svíčky
    Semena trávníku (dlouhý růst) - 49 svíček
    Semena trávníku (rychlý růst) - 12 svíček
    Produkty a plodiny z oktoberfestu

    Jinak některé z těch nově přidaných dekorací vypadají celkem zajímavě. Jsou tam různé dekorky z dřiny, a ty se získat téměř nedají... :)
    Post edited by Mineas (CZ1) on
  • dani123 (CZ1)dani123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    Nejde nám teď vylepšit továrna na dřevo ve vesnici a běží tam stále ztrátový odpočet na předměty, ačkoliv je máme všechny splněné.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    dani123 (CZ1) napsal(a):
    Nejde nám teď vylepšit továrna na dřevo ve vesnici a běží tam stále ztrátový odpočet na předměty, ačkoliv je máme všechny splněné.
    V okamžiku, kdy je nějaká položka zcela naplněna už se nic neztrácí, i když čas dál běží. Že to nejde spustit je ovšem problém, to jo. Asi to rozházeli poslední aktualizací.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    dani123 (CZ1) napsal(a):
    Nejde nám teď vylepšit továrna na dřevo ve vesnici a běží tam stále ztrátový odpočet na předměty, ačkoliv je máme všechny splněné.
    V okamžiku, kdy je nějaká položka zcela naplněna už se nic neztrácí, i když čas dál běží. Že to nejde spustit je ovšem problém, to jo. Asi to rozházeli poslední aktualizací.
    Ano, je to nahlášená chyba. Tlačítko pro zahájení výstavby je šedé. Dá se to obejít přes hlasování a stavba se spustí
  • Tomáš Bělohlav (CZ1)Tomáš Bělohlav (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    Tak předně jsme spolek 7 lidiček, z nichž se hře nejvíc věnuji já :-). Takže o jakém silném spolku mluvíš ? Ano já mám celkem slušně silné farmy, ale jsem jediná. Ostatní tak daleko nejsou. Při budování farmy jsem zlaťáky používala, to je fakt, protože nemám trpělivost čekat až vykvete pařez , ale věř mi nebo ne, ve hře je používám jen velmi výjmečně. Fialky pokud mám, tak samozřejmě použiju. K čemu by jinak byly ? Vůbec jsem to nemyslela zle. Jen jsem řekla svůj názor jako Ty. Jinak je celkem logické, že slabší farma nezvládne to samé, co farma silnější. Já například mám velmi málo chovů a měla bych naříkat,že je nespravedlivé, že v soutěži neporazím farmy, které těch kraviček a čuňátek mají spoustu ? Soutěžím podle svých možností a kam dosáhnu, tam dosáhnu. Soutěže jsou navíc také závislé i na tom, jak soutěží ostatní,takže někdy se zadaří, jindy zase ne. Když si spoluhráči ze spolku Pod slamákem sednou na ruce a budou při tom třeba zívat, tak i náš společek bude jednou první ve spolkovce ve zlaté lize  :-))). A to samé platí ve vesnické lize. Spouštíme takové výzvy, které jsme sílou i časem schopni splnit tak akorát v daném čase. Pak jsou ty prostoje minimální a můžeme jich zvládnout i víc, pokud se nám chce :-). A proto s tím nemáme problém. Určitě i vy najdete nějaké ty, pro vás ,optimální.
    Já bych byl pro při 100% ihned odložit. Jakékoliv prostoje jen snižují produkci. Vesnická slavnost je daleko jednoduší a z hlediska odměn výhodnější. Jakoukoliv půlhodinovou výzvu dám většinou 100% sám. Kdybych mohl ihned odložit, hned bych pustil další, nebo by si další naplnil někdo jiný. O výzvách, ani spolkovkách jsem od začátku hry(červen 2016)neutratil ani zlaťák a ani dolar za bonus. Všechno zlato mám jen v příručkách a psech. Na vodárny jsem musel poprvé a naposled za 350 Kč nakoupit. Jinak bych ty chovy neukrmil. Tenkrát byl ještě bonus 250%+350 beden. Od té doby mi nabízí jen občas +100%.
  • Tomáš Bělohlav (CZ1)Tomáš Bělohlav (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    Mě nevadí, že se snaží narovnat hru. Ať si svoje draky nacpou klidně třeba do holin, ale vrátit peníze by měli. Ty jim nepatří.
    Mě nevadí, že se snaží narovnat hru. Ať si svoje draky nacpou klidně třeba do holin, ale vrátit peníze by měli. Ty jim nepatří.
    Mě nevadí, že se snaží narovnat hru. Ať si svoje draky nacpou klidně třeba do holin, ale vrátit peníze by měli. Ty jim nepatří.
    No uvidíme, jak ti teť půjdou spolkovky bez draků. A fakt ti věřím, že dáš za 5 vteřin 50 tisíc krmiva bez zlata.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Také Ti přeji hodně úspěchů a potěšení ze hry.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    tak dráčky jsem si v silu poctivě vybojovala bylo to několik bezesných nebo málo spavých nocí  - mám 3 dráčky a pokud bych o ně přišla považovala bych to za lumpárnu jejich hodnotu jsem si zvětšila za dílky z dekorací , které jsem rozebrala - tyto dráčky jsem nekoupila a více si jich vážím
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Tak předně jsme spolek 7 lidiček, z nichž se hře nejvíc věnuji já :-). Takže o jakém silném spolku mluvíš ? Ano já mám celkem slušně silné farmy, ale jsem jediná. Ostatní tak daleko nejsou. Při budování farmy jsem zlaťáky používala, to je fakt, protože nemám trpělivost čekat až vykvete pařez , ale věř mi nebo ne, ve hře je používám jen velmi výjmečně. Fialky pokud mám, tak samozřejmě použiju. K čemu by jinak byly ? Vůbec jsem to nemyslela zle. Jen jsem řekla svůj názor jako Ty. Jinak je celkem logické, že slabší farma nezvládne to samé, co farma silnější. Já například mám velmi málo chovů a měla bych naříkat,že je nespravedlivé, že v soutěži neporazím farmy, které těch kraviček a čuňátek mají spoustu ? Soutěžím podle svých možností a kam dosáhnu, tam dosáhnu. Soutěže jsou navíc také závislé i na tom, jak soutěží ostatní,takže někdy se zadaří, jindy zase ne. Když si spoluhráči ze spolku Pod slamákem sednou na ruce a budou při tom třeba zívat, tak i náš společek bude jednou první ve spolkovce ve zlaté lize  :-))). A to samé platí ve vesnické lize. Spouštíme takové výzvy, které jsme sílou i časem schopni splnit tak akorát v daném čase. Pak jsou ty prostoje minimální a můžeme jich zvládnout i víc, pokud se nám chce :-). A proto s tím nemáme problém. Určitě i vy najdete nějaké ty, pro vás ,optimální.
    Já bych byl pro při 100% ihned odložit. Jakékoliv prostoje jen snižují produkci. Vesnická slavnost je daleko jednoduší a z hlediska odměn výhodnější. Jakoukoliv půlhodinovou výzvu dám většinou 100% sám. Kdybych mohl ihned odložit, hned bych pustil další, nebo by si další naplnil někdo jiný. O výzvách, ani spolkovkách jsem od začátku hry(červen 2016)neutratil ani zlaťák a ani dolar za bonus. Všechno zlato mám jen v příručkách a psech. Na vodárny jsem musel poprvé a naposled za 350 Kč nakoupit. Jinak bych ty chovy neukrmil. Tenkrát byl ještě bonus 250%+350 beden. Od té doby mi nabízí jen občas +100%.
    Proboha jen to ne, nedělejte z toho další spolkovku. Jedna stačí. Okamžité odkládání udělá z jinak celkem pohodové akce, kam stačí mrknout jednou za čas, další hektickou honičku. Už jich je ve hře dost. Konečně je tu něco, co funguje jinak, a vy to chcete proměnit na stejný závod s časem, kterých tu máme spoustu ve spolkovkách, dřinách a podobně...
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Trochu se obávám změn na rok 2019. Což mne vede k závěru, že forum je v posledních měsících zatím více o nefunkčnosti hry, než o rozvíjení hráčského umu. Nic, zaregistroval jsem, že chtějí dělat úpravy na rybolovu. dost se toho děsím, bo to je jedna z mála farem, která docela funguje. ano je tam problém s nastavením počtu škeblí a spol. ,ale to není problém rybářské farmy. Na počátku jsem na to také nadával, ale hra je od toho aby se hrála. Musím si projít vývojem, tak jako ostatní hráči na vyšší úrovni a děkuji GGS, že umožňuje nahlédnout na jiné farmy, je to dost poučné, jak hráči v top úrovni mají farmy vyladěné. Druhá oblast, která po počátečních problémech nabrala pro mne správný kurz je vesnická slavnost - běží bez větších problémů a pro náš mini spolek je to jen o osobních odměnách. Za mne dobrý a moc bych do toho nevrtal. Speciální dík posílám pro Minease, za jeho rozbory a samozřejmě pro Pexi. Tedy věřím, že v roce 2019 ubude problémů a přeji všem hráčům pohodovou hru. Zdar všem farmám.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Mohli by zapřemýšlet o nějakém notesu či diáři, kam by se dalo hodně věcí zapisovat (kopírovat a zbytečně to nehledat na foru.
    V mém věku i třeba jen svátky a narození členů spolku. Kdo si má vše pamatovat :-)))
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    upraveno 13.01.2019
    Park dekorací

    uvítala bych tam i stánek Frida s horizonty a přidat i výběr podkladů.
    Například pokud si někdo chce vystavit všechny ZIMNÍ dekorace,vypadá to blbě
     bez sněhu
    s letním pozadím a na zelené louce :(

    Letos taky na farmu sníh nenapadal

    edit:
    A jak dlouho se bude čekat na opravy chyb v
    HTML5 ?
    Nebo zruší Flash a chyby nechají (což je jim podobný)  :s
    Post edited by Huhouš (CZ1) on
Sign In to comment.