Domů Czech Technické problémy & bugy

Neda se tocit v Santove dilne

scumbag (CZ1)scumbag (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
upraveno 11.12.2018 v Technické problémy & bugy
Santovu dilnu mam dobitou na 9, uz jsem jednou tocila, ale po uplynuti casu se neda znova tocit. V cem je problem? Dalsi moznosti jak zatocit, je probudit Santu. To se dela jak?

Aha uz tomu rozumim. Santa se probouzi zlatakama, pak se da tocit. Anebo se dobiji hvezdy a pak se da taky tocit, bez zlataku. Jenze ja mam dobite hvezdy na 9 a furt se neda tocit. V cem je problem?

edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 11.12.2018
    scumbag (CZ1) napsal(a):
    Santovu dilnu mam dobitou na 9, uz jsem jednou tocila, ale po uplynuti casu se neda znova tocit. V cem je problem? Dalsi moznosti jak zatocit, je probudit Santu. To se dela jak?
    Ahoj
    Santu probudíš za zlato. Můžeš tak přeskočit ten čas nutný k roztočení. Nebo počkáš až uplyne a znovu daruješ věci.

    scumbag (CZ1) napsal(a):
    Aha uz tomu rozumim. Santa se probouzi zlatakama, pak se da tocit. Anebo se dobiji hvezdy a pak se da taky tocit, bez zlataku. Jenze ja mam dobite hvezdy na 9 a furt se neda tocit. V cem je problem?

    Mužeš sem dát obrázek jak to vypadá? Čas ti ještě nemohl uplynout po točení, začalo to dnes.

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • scumbag (CZ1)scumbag (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    Je tam casomira pro kazdou kvalitu (kvalita 2-9) 9. kvalita mela cas na nove zatoceni jen 45 minut (po mem vubec prvnim zatocenim). Po uplynuti tech 45 minut se to zmenilo na pomlcku. Kdyz jsem na to najela mysi ze pry jsem zmeskala dobu na zatoceni. Jinak hvezdy se nevyprazdnily, abych je mohla znova nabit. Furt jsem nabita na 9 a tocit nemuzu, tak nevim co se deje :(
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    scumbag (CZ1) napsal(a):
    Je tam casomira pro kazdou kvalitu (kvalita 2-9) 9. kvalita mela cas na nove zatoceni jen 45 minut (po mem vubec prvnim zatocenim). Po uplynuti tech 45 minut se to zmenilo na pomlcku. Kdyz jsem na to najela mysi ze pry jsem zmeskala dobu na zatoceni. Jinak hvezdy se nevyprazdnily, abych je mohla znova nabit. Furt jsem nabita na 9 a tocit nemuzu, tak nevim co se deje :(
    Ano, ta časomíra tam je, pokud si tam nastavíš kvalitu a s tím i čas za kdy můžeš točit, tak vedle toho je okýnko kolik za to musíš zaplatit zlata aby se dalo točit. Nejdelší čas (myslím, že to je 24hodin?) je u kvality 2 a taky nejméně zlata, myslím něco přes 1000 zlaťáků.
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 11.12.2018
    Mě tedy pro letošek Santova dílna zklamala. Zbytečně jsem se těšila. Doufala jsem, že v ní objevím krom jiných i dekorace třeba staré , které se už ve hře dávno neobjevují nebo takové jaké se mohou získat třeba jen z koní nebo pozváním přátel nebo třeba i umístěním na předních místech v soutěžích a tak podobně. Zkrátka něčím vzácné. Ale ne, je to stejné jako loni.  Z inovací si práci tedy nikdo nedal :-) No nic, ušetřím :-)

    Omlouvám se, teď koukám, že tohle vlákno asi nebude ono :-).
  • scumbag (CZ1)scumbag (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    upraveno 11.12.2018
    @pexi (CZ1) ano to s tema zlatkama jsem pochopila, ale stale nechapu proc me to nenecha tocit?? Bez pouziti zlatek se neda tocit? Hvezdy mam nabite na 9 a presto me to nenecha tocit, proc?

    @pexi (CZ1) nebo se muze tocit bez pouziti zlatek jen jednou za 24 hodin? Nebo ja uz nevim....je to pakarna :(

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    scumbag (CZ1) napsal(a):
    @pexi (CZ1) ano to s tema zlatkama jsem pochopila, ale stale nechapu proc me to nenecha tocit?? Bez pouziti zlatek se neda tocit? Hvezdy mam nabite na 9 a presto me to nenecha tocit, proc?

    @pexi (CZ1) nebo se muze tocit bez pouziti zlatek jen jednou za 24 hodin? Nebo ja uz nevim....je to pakarna :(

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Po točení ti tam běží časový limit, který můžeš přeskočit za zlaté, pokud nechceš čekat a chceš zůstat na dané úrovni. Až celý časový limit vyprší (až padneš na výchozí úroveň), můžeš darovat potřeby znovu a točit bez použití zlatých.


  • scumbag (CZ1)scumbag (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    upraveno 11.12.2018
    black-.-angel A jaka je ta vychozi uroven? Me uz vyprsela uroven 7, 8 a 9 ale porad jsem nabita na max. tj. na 9. Mam cekat az cas vyprsi na te posledni, 2. urovni? Pote  se ty hvezdou vybijou? Respektive objevi ty svicky abych mohla znovu pridavat?
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    upraveno 11.12.2018
    scumbag (CZ1) napsal(a):
    black-.-angel A jaka je ta vychozi uroven? Me uz vyprsela uroven 7, 8 a 9 ale porad jsem nabita na max. tj. na 9. Mam cekat az cas vyprsi na te posledni, 2. urovni? Pote  se ty hvezdou vybijou? Respektive objevi ty svicky abych mohla znovu pridavat?
    Ano, zadarmo bez zlata) se dá točit jen jednou za den. Pak musíš počkat až vyprší celý čas a klesneš zas na 2. úroveň a budeš mocr znovu přidat
  • scumbag (CZ1)scumbag (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    Aha takze jen jednou za den, to vysvetluje uplne vsechno, dik.
  • alik54 (CZ1)alik54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Ahoj Santova dílna velké zklamání!! Dodala jsem suroviny na 7. Vytočila jsem si strašidelný strom, ale dekorku jsem nedostala. 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    alik54 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj Santova dílna velké zklamání!! Dodala jsem suroviny na 7. Vytočila jsem si strašidelný strom, ale dekorku jsem nedostala. 
    Pokud ji nenajdeš v inventáři na žádné ze stran ani po restartu hry a smazání cookies, obrať se prosím na podporu.
Sign In to comment.