Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi: Kočičí strom

2»

Komentáře

  • Mařena (CZ1)Mařena (CZ1) CZ1 Komentářů: 44
    Kočka nejde vylepšit na další úroveň to už chápu že to přijde snad později ,ale nechápu že po otevření kočičího stromu tam mám napsáno stav psa a ne kočky .

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Mařena (CZ1) napsal(a):
    Prosím ,mám už kočku na hlavní farmě,ale nejde vylepšit na žádnou úroveň,za jak dlouho lze vylepšovat ? 
    Ahoj.
    Půjde to až to vylepšení zavedou. Zatím vylepšit nejde.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mařena (CZ1) napsal(a):
    Kočka nejde vylepšit na další úroveň to už chápu že to přijde snad později ,ale nechápu že po otevření kočičího stromu tam mám napsáno stav psa a ne kočky .
    To je pouze chyba, která čeká na opravu ;) Neboj, tvoje kočička nebude štěkat :)
  • Huhouš (CZ1)Huhouš (CZ1) CZ1 Komentářů: 901
    Huhouš (CZ1) napsal(a):
    Zajímalo by mě - pokud si někdo kočku (zatím) nepostaví ale vybírá si jako odměny srdíčka,
    jestli v budoucnu při postavení kočky bude tyto odměny vůbec mít, když se nikde nezobrazují ?
    Mohla bych požádat o odpověď ? Děkuji
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Až ji budu mít, tak ji dostaneš, to je jednoduché. Neboj, vím, že tu visí dva dotazy ;)

    Ohledně tvého by odpověď bývala byla prostá - před časem nám bylo řečeno, že ano. Pak jsem ale z vlastní zkušenosti na mezinárodním serveru zjistila opak. Neustále jsem si vybírala v odměnách srdíčka pro hlavní, ale pak jsem zjistila, že tam ani kočku nemám, jenže ji postavím a co tam nevidím? Ano, nula srdíček.
    Takže čekám na odpověď, zda je nějaká změna, chyba, či jak to vlastně má do budoucna fungovat. Téma koček řešíme ob den, ne-li denně. Cílem je zavést vylepšení dříve, než bylo původně plánováno, ale hlas komunit je celkem jasný.
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Mám dotaz kočka na hlavní farmě funkční po nasbírání srdíček ale není okénko pro další vylepšení , tak nevím zda je to dobře nebo chyba. Pět měsíců to sbírám a tak jsem zvědavá jak to bude dál díky za odpověď. Zdraví farmářka  Alčazv
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Alčazv (CZ1) napsal(a):
    Mám dotaz kočka na hlavní farmě funkční po nasbírání srdíček ale není okénko pro další vylepšení , tak nevím zda je to dobře nebo chyba. Pět měsíců to sbírám a tak jsem zvědavá jak to bude dál díky za odpověď. Zdraví farmářka  Alčazv
    Je to v pořádku, kočičí strom má zatím jen jednu úroveň. Další úrovně jsou plánovány, termín však zatím nemáme.
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Díky za odpověď a zdravím.
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    Před časem jsem si nainstalovala kočičí strom.V poklidu zbírala srdíčka kterých je nesmyslně obrovský počet ale budiž.Dokoupila jsem pozemky a potřebuji s kočičím stromem hnout na jiné místo protože teď vyloženě překáží a teprve dnes jsem zjistila že to nelze.Zajímalo by mne teda proč když se na farmách dá hýbat úplně se vším proč ne s kočičím stromem.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    marynela (CZ1) napsal(a):
    Před časem jsem si nainstalovala kočičí strom.V poklidu zbírala srdíčka kterých je nesmyslně obrovský počet ale budiž.Dokoupila jsem pozemky a potřebuji s kočičím stromem hnout na jiné místo protože teď vyloženě překáží a teprve dnes jsem zjistila že to nelze.Zajímalo by mne teda proč když se na farmách dá hýbat úplně se vším proč ne s kočičím stromem.
    Přepni si dole na liště na křížek pro přesouvání objektů, tak s kočičím stromem pohneš i před dosbíráním srdíček.
  • marynela (CZ1)marynela (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    black-.-angel napsal(a):
    marynela (CZ1) napsal(a):
    Před časem jsem si nainstalovala kočičí strom.V poklidu zbírala srdíčka kterých je nesmyslně obrovský počet ale budiž.Dokoupila jsem pozemky a potřebuji s kočičím stromem hnout na jiné místo protože teď vyloženě překáží a teprve dnes jsem zjistila že to nelze.Zajímalo by mne teda proč když se na farmách dá hýbat úplně se vším proč ne s kočičím stromem.
    Přepni si dole na liště na křížek pro přesouvání objektů, tak s kočičím stromem pohneš i před dosbíráním srdíček.

        Aha  díky.Vyšla jsem z toho jako blbka ale člověk se holt pořád učí. :D
  • Mustafa29 (CZ1)Mustafa29 (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    Mám kočičí stromy již delší dobu, stále na stejné úrovní. Lze a popřípadě jak získat vyšší stav jako u psí boudy. Děkuji 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Mustafa29 (CZ1) napsal(a):
    Mám kočičí stromy již delší dobu, stále na stejné úrovní. Lze a popřípadě jak získat vyšší stav jako u psí boudy. Děkuji 
    Ahoj.
    To zatím nejde, je jen jedna úroveň.
  • Mustafa29 (CZ1)Mustafa29 (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    Díky
  • Tomáš Bělohlav (CZ1)Tomáš Bělohlav (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    Kdy budou ty slibované vyšší úrovně kočky?
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    No třeba někdy :-) Nezoufej :-) Slibem nezarmoutíš a tak se můžem alespoň těšit :-)))
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    upraveno 08.07.2018
    pri troche hľadania na fóre by si odpoveď poznal: nevieme https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/3840894/#Comment_3840894


  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    upraveno 08.07.2018
    Borgia (SK1) napsal(a):
    Já ten dotaz chápu jako popohnání ve smyslu: "Už bychom chtěli další úroveň kočky, už na ní čekáme moc dlouho".
  • Ijmeno (CZ1)Ijmeno (CZ1) Komentářů: 295
    Jestli bude pro dosažení další úrovně kočky potřeba zase sbírat přívěsky, tak už abychom s tím sběrem začali.
    Jestli teď budeme čekat půl roku, než další úroveň naprogramují a pak zase třičtvrtě roku sbírat, tak to se další úrovně dobereme na vánoce 2019...
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Přívěsky (kočičí kouzla) byly na přilákání kočky. U další úrovně nedávají z logiky věci smysl, pokud ovšem kočka po vylepšení nezdrhne/neumře a nebudeme lákat novou.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Jen malá informace - pro letošek není přidání dalších úrovní kočičího stromu plánováno.
  • simonkok (SK1)simonkok (SK1) SK1 Komentářů: 19
    Ahojte, po dlhej dobe som prisiel pozriet farmu a postavil som macaci strom a potrebujem nazbierat 3 800 000 nejakych macacich priveskov, co vobec nenazbieram tak skoro a bude mi ta budova len zavadzat...da sa nejako zburat ? kedze po kliknuti sa iba zobrazi ze "potrebujem tie macacie privesky"

    Dakujem za odpoved

    Simon
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    krátka odpoveď: nie
    dlhá odpoveď: áno, trvá to nenormálne dlho, kým nazbieraš tie srdiečka. hlavne, ak máš prácu a život mimo farmy, tak rátaj niekoľko mesiacov určite. prívesky padajú iba z výrobných budov(mlyn, liehovar, silo, pekáreň....). zbúrať sa nedá. a momentálne má len jednu jedinú úroveň, takže je na dve veci.... pre potešenie oka a raz za deň sa na mačke dajú vybrať skúsenosti (ako keď trénuješ psa)

    tu je link na ofiko oznámenie, kde sú linky na diskusiu a otázky

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Malý, skromný dotaz - kdy se z kočkopsa stane kočka?
    Nejsem IT, ani programátor  a ani moc šikovný s PC, ale mám dojem, že přepsání z "stav psa" na "stav kočky" není moc složité.

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Malý, skromný dotaz - kdy se z kočkopsa stane kočka?
    Nejsem IT, ani programátor  a ani moc šikovný s PC, ale mám dojem, že přepsání z "stav psa" na "stav kočky" není moc složité.

    Jsem stejného názoru, ale prý je...
Sign In to comment.