Domů Czech Otázky ke hře

Jednorázové stavební místo

2»

Komentáře

• pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Kuba33 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím všechny, nasbíral jsem žetony na otevření jednorázového stavebního místa a nevím, jak dál, prosím poraďte,
    Díky Kuba 33
    Ahoj.
    Jakákoli stavba nebo bourání, čistění pozemku, kterou zahájíš na trvalých farmách se ti otevře v jednorázovém stavebním místě a vyčerpají se ti za to žetony. To je vše co musíš udělat. Záleží na tobě na co místo použiješ, jestli třeba chceš počkat na architekta...nebo jen stavit dvě věci najednou.
    pexi @ cs 1
  • Kuba33 (CZ1)Kuba33 (CZ1) Komentářů: 1
    Děkuji všem, už je mi to jasné
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    A co teď? Za chvilku získáme další žetony a propadnou. :(
    S touto situací jaksi tvůrci nepočítali? Jakmile mám slot k dispozici, stavím. Jenže se to tak nějak vyvrbilo, že mi jich dost zůstalo a rychle jsme nahráli další.

Doufám, že můj příspěvek je ve správném vlákně, neb člověk si tu už není ničím jistý.
  • iva111 (CZ1)iva111 (CZ1) Komentářů: 0
    prosím kdo poradí jak ho založit
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
    iva111 (CZ1) napsal(a):
    prosím kdo poradí jak ho založit
    Nijak ho nezakládáš, pro jeho odemčení potřebuješ nasbírat 50 stavebních žeton. Až jich budeš mít 50, jakákoli první zahájená výstavba proběhne v tomto slotu (vyjma stavby na dočasné farmě).

black-.-angel @ cs 1
  • tzivna (CZ1)tzivna (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Zdravím, na co jsou žetony dobré. Když jsem zadala vylepšení, tak mi to vzalo žetony i peníze.....
    tzivna (CZ1) napsal(a):
    Zdravím, na co jsou žetony dobré. Když jsem zadala vylepšení, tak mi to vzalo žetony i peníze.....
    Žetony ti odemknou jednorázový stavební slot, takže můžeš stavět zároveň jak tam, tak v normálním slotu. Za vylepšení ale stále platíš, to se nijak nemění.

black-.-angel @ cs 1
  • verac (CZ1)verac (CZ1) Komentářů: 14
    Ahoj prosím tě mohla bys mi poradit jak použít žetony na jednorázové stavební místo? Děkuji za odpověď
    verac @ cs 1
  • Cadcaaa (SK1)Cadcaaa (SK1) SK1 Komentářů: 7
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    S touto situací jaksi tvůrci nepočítali? Jakmile mám slot k dispozici, stavím. Jenže se to tak nějak vyvrbilo, že mi jich dost zůstalo a rychle jsme nahráli další.

tiež sa pýtam, čo teraz ? Od mája som odpoved nikde nenašla :(
    upraveno 12.12.2018
    verac (CZ1) napsal(a):
    Ahoj prosím tě mohla bys mi poradit jak použít žetony na jednorázové stavební místo? Děkuji za odpověď
    Jakmile jich nasbíráš 50, jednorázový stavební slot se sám odemkne.

Cadcaaa (SK1) napsal(a):
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):

tiež sa pýtam, čo teraz ? Od mája som odpoved nikde nenašla :(
    Jiná odpověď než počkat, až dostavíš, není.

black-.-angel @ cs 1
  • Hildina (CZ1)Hildina (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Nevím proč se mi nepřipisují stavební žetony,měla jsem dostat 29 a nikde je zatím nevidím :-(
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 489
    No děje se to. Snad tedy jen dočasná porucha znázornění. Většinou stačí vypnout a zapnout hru a objeví se dialogové okno na výběr žetonů. Je to otravné. 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,351
    Pokud jich nemá už 50
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 489
    pokud jich máš přes 50 , tak buď stavíš, nebo si máš vybrat jinou cenu, proto se tato možnost zavedla.Problém je, že se ti objeví dialogové okno k výběru, ale hned zmizí. a pak ho musíš vyvolat jak popsáno.
  • hankagamer (CZ1)hankagamer (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    to když jich máš 50 tak stavíš co chceš

Sign In to comment.