Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

Kde je moderátorka?

2»

Komentáře

  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Pexi je šikulka a i ti ostatní, co nám shání info, o tom žádná. Díky,díky,díky :-) Je tu jen trochu nepořádku ve vláknech, ale to se ještě dá. Klídek je také fajn. Potíž ale vidím v tom, jak dlouho nám ještě nechají fórum bez oficiálního moderátora. Jestli tu andělka je a jenom na nás kašle nebo jestli už nefunguje, ať poví kdo ví .-)

                                                                         

  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Ahoj, já si myslím, že když moderátor neplní svoji funkci, měl by to složit. A jestli mi dá ten BAN (stejně vůbec nevím, co to je), tak ať. Mě neubyde a o ní (o něm) to vypovídá také velice jasně. Svůj názor si každý stejně udělá, když se tu trošku porozhlédne.
    Mimochodem, není už někde nějaký aktualizovaný Kalendář akcí na celý prosinec?
    Zdravím všechny slušné farmáře :-) Ale tím myslím i ty, kteří se nebojí říci svůj názor.
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Siena (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, já si myslím, že když moderátor neplní svoji funkci, měl by to složit. A jestli mi dá ten BAN (stejně vůbec nevím, co to je), tak ať. Mě neubyde a o ní (o něm) to vypovídá také velice jasně. Svůj názor si každý stejně udělá, když se tu trošku porozhlédne.
    Mimochodem, není už někde nějaký aktualizovaný Kalendář akcí na celý prosinec?
    Zdravím všechny slušné farmáře :-) Ale tím myslím i ty, kteří se nebojí říci svůj názor.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4002079/#Comment_4002079
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Doufejme, že na to opravdu jen hodila bobek..............
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Pexi, moc děkuju za nápovědu ke kalendáři :-D Ještě, že tě tu máme :-)
  • Farmářka Alča (CZ1)Farmářka Alča (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    Ahoj všem. 
    V životě každého z nás se mohou přihodit události, které nás přimějí k tomu, že musíme přehodnotit a přerovnat své priority, důležité i ty nedůležité. Hra nepochybně patří až na úplný konec celé té řady. Jsem sice jiného názoru na to jak se vypořádat i s tak nedůležitým a dobrovolným úkolem ve vztahu k těm, kteří na mě spoléhají, jakým je dobrovolné moderování, ale určitě je dobře, že se snad již události stabilizují. Jsme tu parta, myslím , slušných lidí a i přes občasné názorové neshody, nikdo nikomu nic zlého určitě nepřeje.

    Za sebe i za celý svůj spolek opakovaně děkuji všem obětavým hráčům, kteří se o nás v době nepřítomnosti moderátora starali, jak jen jim jejich síly stačily. Bez vás by to bylo o moc složitější. 
  • stanley485 (CZ1)stanley485 (CZ1) CZ1 Komentářů: 159
    a blokování začlo znova,proč si neléčit komplex na hráčích žejo.jakej byl důvod dát ban Ivine66 ?
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Takže v první řadě - ad mé "zmizení". Jak jsem již psala, přišla jsem také o přístup na fórum. CM o celé situaci byli informováni, stejně tak o mých časových možnostech a vážných problémech v mé rodině, které měly naprostou prioritu před čímkoli. Co se k vám sem dostalo, to už netuším. Víte, že vždy, když jsem fórum na nějaký čas opouštěla, jsem vás o tom informovala. Když to ale nejde, tak to nejde. Rozhodně odnikud neutíkám, v žádném případě od ničeho, nad čím jsem strávila tisíce hodin. Věřte, že to není tak jednoduché zahodit, i když by to moje pracovní vytížení i osobní život vyžadovaly ;)

    Čili.. ne, neschovávala jsem se. A ani nerozdávala bany. Těch několik nových červených uživatelů není dílem mým ani dílem jiného moderátora. Může si za to pouze hráč, který se sám před lety svým chováním zabanoval, žel má přístup k nepřebernému množství účtů. Takže ne, nikdo tu neblokuje celé fórum, to jen jedna osoba zkouší a zkouší a zkouší. A je mi jasné, že zkoušet bude i nadále.

    A ještě drobná poznámka závěrem - bylo mi dost důrazně vyčteno, že jsem ve svém "návratovém" příspěvku nepoděkovala různým hráčům, kteří tu po dobu mé nepřítomnosti sháněli informace. Ne, nepoděkovala. Ne proto, že bych jim nebyla vděčná, ale příspěvek jsem psala jako první věc po přihlášení na fórum, tudíž jsem ani jiné příspěvky neviděla a těžko mohla na první pohled vidět, kdo kde jak komu pomáhal. Takže jmenovat někoho, protože mi to někdo řekl, nepřipadá v úvahu. Nerada bych na někoho totiž zapomněla. Nebojte se, dotyční dostanou nejen poděkování. Ráda jim poděkuji, ale taky bych ráda věděla komu a za co ;) Ne protože mi to Mánička řekla :) 

    A jelikož toto vlákno již postrádá smysl, zamykám. Díky za pochopení.
Tato diskuze je zavřená.