Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

162112

Komentáře

  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    dám tady hlášení ,že po aktualizaci   nemůže polovina spolku   do hry  ,pokud se náhodně dostanou   nemůžou hrát ....a jsem naštvaná ,že nemáme moderátorku  ,která by toto nahlásila GGS 
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    tak mě teda štve , že z BIG FARM je BIG CIRKUS abych pro sesbírání úkolu přecházela do HTML5 a ještě zjistila že je to tam všechno jinak tak to tady ještě nebylo a ke všemu se to v HTML ani nedá pořádně hrát nemám ani šipku jen kurzor a vleče se to jak šnek 
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    mě každý den štve, že když chci odstranit ty otravné jezdící vykřičníky na trhu, tak na každé auto, stánek, ..atd. musím kliknout minimálně dvakrát!!!. A že těch událostí tam momentálně straší!
  • cicamica71 (SK1)cicamica71 (SK1) SK1 Komentářů: 119
    upraveno 18.11.2018
    Konečne som dala vylepšiť laborku na úroveň 9. za vyše 73 mil.dolárov,a čo sa stalo??? Laborka je na úrovni 9, ale bronzové škatuľky nemôžem vyrábať,lebo je naďalej uzamknutá, len už treba na vylepšenie 103 miliónov!! No paráda,nedostala som nič za ťažko pozbierané peniaze!!!
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    Od prvního momentu, kdy jsou laboratoře zavedené do hry, jdou vyrábět bronzové bedny až od úrovně laboratoře 10. Pokud jsi ji čekala na úrovni 9, je mi to líto, ale nikdy tam nebyla. V řetězci produkce v laboratoři je takových děr víc. Stejně tak nic nového neprodukuje laboratoř na úrovni 13., 14. a mnoho dalších.
    A když už píši k tomuto bodu a do tohot vlákna, tak přidám, že mě štve, že i ta produkce "bronzových beden" na úrovni 10 je k ničemu, protože vzhledem k tomu, že spotřebovává směs z ústřic, mušlí a garnátů je totální nonsens ji dělat, protože to zcela zastaví rybí trh......
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    hmmm, to naštvalo aj mňa, keď sa mi to stalo. potom som našla toto
    niektoré úrovne laboratória sú "prázdne". možno si nechávajú priestor na nejaké nové veci, ktoré tam budeme niekedy v budúcnosti(ak s týmto prístupom firma neskrachuje) vyrábať.... možno niečo na ten vulkanický ostrov, ktorý nám už toľko sľubujú.



  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    Bohužiaľ, nové produkty sa odomykajú až na určitých úrovniach, pre vaše (ne)potešenie, každá úroveň prináša zníženie potrebného množstva na výrobu a to o celé percento!! Za tie prachy to predsa stojí nie? :D 
    Tá cena štve aj mňa ale čo je šialené, že takto môžeme utápať zbytočné doláre na trikrát. Zvyčajne mi laborka stojí a zýva prázdnotou, to čo v nej chcem vyrábať je nedosiahnuteľné a neviem si predstaviť ak niekto má tie laborky 3. LOL

  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    hlásim sa dobrovoľne, ja som ten blázon s tromi laborkami :lol: . robím tam modré krmivo/hnojivo. mám všetky tri na úrovni na kačacie krmivo, jednu dokonca na 12 lvl- skleníkové hnojivo. chystám sa na to, že jedného dňa, keď naberiem dosť odvahy, tak budem hrať bez dekorácii- modré hnojivo nestojí nič na spustenie produkcie(píšem jak tatár, a nechce sa mi to prepisovyť, sry). tak "škudlím" toľko modrého, koľko vládzem vyrobiť...
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    cicamica71 (SK1) napsal(a):
    Konečne som dala vylepšiť laborku na úroveň 9. za vyše 73 mil.dolárov,a čo sa stalo??? Laborka je na úrovni 9, ale bronzové škatuľky nemôžem vyrábať,lebo je naďalej uzamknutá, len už treba na vylepšenie 103 miliónov!! No paráda,nedostala som nič za ťažko pozbierané peniaze!!!

    ešte viac by ťa štvalo keby si na tom bola ako my ,ktorí sme dali vylepšiť na úroveň kde sa dajú vyrábať chaluhové krmiva. Stalo nás to strašne veľa a mohli sme vyrábať iba dovtedy kým sme mali z čoho vyrábať. Odkedy zrušili dedinskú ligu nemáme možnosť nakúpiť chaluhy za medaile a to čo padá z rybárskej reštauracii na výrobu krmiva nestači .Tak  ti radim neinvestovať  do labaku ,je to svinsky podvod a riadne ma to štve.
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    upraveno 20.11.2018
    štve mě, že na tom veleslavném festu (který je zde opět - grrr), neustále padá spokojenost kontraktů. Člověk se někam dohrabe jen pro to, aby opět spadl, když u toho nemůže celodenně vysedávat. Vždyť to nemotivuje, aby se člověk snažil. I přes vyvinutou snahu to jde celé opět k nule  Mohli by to mistři plánovači  poupravit tak,aby nedocházelo k věčnému a rychlému úpadku?  :(
    Post edited by chytrák (CZ1) on
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Co mne štve? Že už na mne ZASE čumí spojené ruce.
    To už není hra, ale dostihy.
    A pak zase hned vesnická (ne)slavnost.
  • Ruffus (CZ1)Ruffus (CZ1) CZ1 Komentářů: 160
    upraveno 22.11.2018

    Po třech dnech spolkovka ???????????????????? To už je mimo zdravý rozum.

    Post edited by Ruffus (CZ1) on
  • svehlinka (CZ1)svehlinka (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    Musím se přidat k těm, kterým se nelíbí, že nás kvůli spolkovce pořád honíte. Vždyť, to už nikoho nebaví, je to stále dokola. Místo, abyste zapracovali na opravení Santova seznamu, Slušňáka a toho druhého, tak raději dokola pouštíte jednu soutěž. Nikoho v týmu už to nebaví. 
  • PomnenkaPája (CZ1)PomnenkaPája (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    Bohužel,asi jsem nepochopil odpočet do spolkovky ,když není spuštěna v čas a tím všichni kteří hráli trochu v předstihu přišli o body repouace,to opravdu není fér
  • PomnenkaPája (CZ1)PomnenkaPája (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    tak jsem přišel o 120 tis bodů reputace,to je fakt super
  • lutanela (CZ1)lutanela (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    nenaštvalo mě to dnes,štve mě to delší dobu.Skladba soutěží a akcí.Mistrovství je pěkná událost,ale celou její dobu jdou spolkové akce tipu vesnická slavnost,nebo spolkovky.U mistrovství jde o to co nejvíce věcí sebrat,u těch druhých pak podržet produkty.Celou dobu musíte rozhodovat zda ošidíte sebe,nebo spolek.Pak je prima,když neschopností vedení ještě odsouvají už ohlášené akce o nějakou hodinu,ještě ke všemu neurčitou hodinu a vám pak farma buď stojí a opět ztrácíte body v mistrovství,nebo se vykašlete na spolek..
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    upraveno 23.11.2018
    Architekt přijede v 10:00 a odjíždí už v 16:00? Sakra, já počítal s 12 hodinovým trváním...  :rage:
    PS: Fórum si už dělá absolutně co chce, nezobrazují se mi poslední názory, nejde použít "tlačítko" - označit všechno jako přečtené, opravdu paráda...  :neutral:
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    naštvalo  ma, že počas toho, ako mi beží bonus "skrátenie času výroby a stavania na polovicu", musia páni z NDR robiť údržbu a o pár minút vypnú servery. to ste to nemohli nechať na inokedy, keď nám všetkým ten bonus vyprší? a náhradu určite nedostaneme!!!!!
  • chytrák (CZ1)chytrák (CZ1) CZ1 Komentářů: 526
    mě naštvalo, že doba zkrácení se měla zapnout až po opětovném spuštění farmy. Nestalo se tak. Měla jsem mít 6 hodin, a ráno už byla dávno fuč. :(((.
    U nás ve spolku jsem zaregistrovala, že více hráčům se zkrácení aktivovalo hned, ačkoli byli v době konce mistrovství vypnutí.
  • Babička Verunka (CZ1)Babička Verunka (CZ1) CZ1 Komentářů: 214
    chytrák (CZ1) napsal(a):
    mě naštvalo, že doba zkrácení se měla zapnout až po opětovném spuštění farmy. Nestalo se tak. Měla jsem mít 6 hodin, a ráno už byla dávno fuč. :(((.
    U nás ve spolku jsem zaregistrovala, že více hráčům se zkrácení aktivovalo hned, ačkoli byli v době konce mistrovství vypnutí.
    To jsem řešila minule jako problém s podporou a bylo mi řečeno, že je to normální funkce :-) taky mi mých 6 hodin vypršelo, aniž bych si cokoli užila. 
    Mě ale štve, že teď když jsem vyhrála víc hodin do toho pustí aktualizaci, ačkoli přesně ví, kdy ten bonus dojede, protože začal všem stejně. taky mohli těch 40 minut počkat :-( takhle padá veškerá taktika stavby, pěstění a všeho :-( :-( :-(
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    hej, aj zahraničné fóra nadávajú na to. vždy to tak bolo, že ten čas začne bežať vo chvíli získania toho bonusu. je to špinavosť :rage: a hnusobstvo najhrubšieho zrna.

    presne, prišla som o tých 15 minút, či koľko to bolo, čo boli dole servery. urýchľovala som a predávala všetko, lebo som potrebovala naškrabať chýbajúcich 50 melónov na kúpu pozemku na gurme, že dám búrať ten krík v zrýchlenom režime. a prt. nestihla som to. teraz nielenže nemám furt dosť prachov, ale ani som to nestihla, a komory mám totálne vymetené... vždy tie majstrovstvá skončia pre mňa tak nejako náhle, nečakane... myslím si, že ešte budú pár dní, a bum.
  • jarozde (CZ1)jarozde (CZ1) CZ1 Komentářů: 42
    Naštvalo:????
    Tj slabý výraz ,celý ten adventní kalendář ať si GGS strčí do Pihele nebo ještě hlouběji,
    1) otázka

    Wie viele Schokohasen musste man mit Level 58 samm

    Kolik čokoládových králíků jste museli sbírat na úrovni 58?

    jako 1 humus mne za to nestojí to někde hledat a kde mám napsáno,že mne vylosují???

    Kde je Santova dílna
    
    
  • Borgia (SK1)Borgia (SK1) SK1 Komentářů: 455
    jarozde (CZ1) napsal(a):
    Kde je Santova dílna
    Santova dielňa tento rok nebude.
    A za mňa chvala bohu, že nebude. Lebo ja idem na vianoce domov na dovolenku po tom, čo som 3 mesiace preč od rodiny. Takže posledná vec, na ktorú myslím je farma, a keď som ju omylom spustila vlani, predvlani, predpredvlani, tak sa mi automaticky začal ten zoznam pre santu. To bolo hnusobstvo, lebo aj tak som nemohla byť aktívna toľko, čo normálne, a akurát som to po**la pre kolegov v spoločenstve, lebo aby im zarátalo ten týždeň, museli prispieť aj mne. no skrátka hnusobstvo, hentak nasilu spustiť niekomu úlohu. za hranicami vydierania. takže som rada, že to tento rok nebude....
    Samozrejme, je mi ľúto tých, čo sa na to tešili, a farmárčia v neobmedzenom režime cez sviatky.
  • jarozde (CZ1)jarozde (CZ1) CZ1 Komentářů: 42
    pořád lepší Santova dílna (mám spoustu nesmyslných rybářů,které nepotřebuji,krmiv pro slepice tak jsem počítal s tím,že se toho zbavím,mno bohužel.
    A ten Slavný Adventní kalendář s otázkama Ať si vetknou za klobouk
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    Tuším, že si pletiete dve udalosti:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/141711/dopis-od-santy-vanocni-pripravy-2016-pouze-pro-cteni#latest

    santov dopis bola tá dodávacia akcia a toto: 

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/115775/santova-dilna-na-darky-pouze-pro-cteni

    bola vianočná drvička všetkého, čo sa vám nahromadilo za rok.

    To prvé stopli, ale myslím že tú druhú udalosť nie, tá mala vždy pozitívne ohlasy.

    Aby som nezabudol, štve ma, že vianočná dočasná farma je len plagiát vikingov/severných svetiel s pár vianočnými ozdobami, takže budem už druhý mesiac bez dočasnej, ale to ma zase tak neštve :)
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    upraveno 02.12.2018
    a proto se už strašně těším na událost čínského roku strašně povedené a moc mě baví, takže mávnutím kouzelného proutku bych chtěla aspon leden už. jinak je to poslední dobou hrůza.
    podle kalendáře měla začít kulinářská 1.12.  nikde nic, ticho po pěšině
  • lll123 (CZ1)lll123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 206
    upraveno 03.12.2018
    jarozde (CZ1) napsal(a):
    Naštvalo:????
    Tj slabý výraz ,celý ten adventní kalendář ať si GGS strčí do Pihele nebo ještě hlouběji,
    1) otázka

    Wie viele Schokohasen musste man mit Level 58 samm

    Kolik čokoládových králíků jste museli sbírat na úrovni 58?

    jako 1 humus mne za to nestojí to někde hledat a kde mám napsáno,že mne vylosují???

    Kde je Santova dílna

    Tenhle kalendář byl vytvořen pouze pro německé forum, žádají nás, abychom ho nevyplňovali a nedělali jim v tom zmatek...neměla jsem ho překládat

    Post edited by lll123 (CZ1) on
  • helena-kr (CZ1)helena-kr (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    právě mě naštvalo,že rybí silo trvá jen jeden den. to se moc odměn nezíská 
  • kokoskaa (CZ1)kokoskaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    Naštvalo mě, že rybí akce těžce pracujících je o 1 den kratší.
    Takže se opět vylepšuje tak, aby se pro odměny nedalo dojet.

    (Tahle kratší verze už tu byla hned z kraje a nikdo si pro odměny nedojel a jestli si myslí, že kvůli tomu někdo bude zlatit, tak ti co umějí alespoň trochu počítat, tak ti to rozhodně nebudou)
  • kokoskaa (CZ1)kokoskaa (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    Akce těžce pracujících:
    Tak omyl ona trvá jen 2 dny místo necelých 4.
    A trochu počtů:
    Aby člověk měl všechny odměny, musel by jet hned od začátku 48 hod. rychlostí 21 
    (tak nevím zda se mám smát nebo brečet)
Sign In to comment.